اپراتور سوم و اینترنت 3G

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
لا اقل فک کنم بشه باهاش از IPhone 3g استفاده کرد دیگه نه
نگی دیگه اینو جایی:D
اون 3g یه آیفون مخففه third generation هست که ربطی به خط نداره! الان دیگه فک کنم سریه K سونی اریکسون هم 3g داره:D
فقط هم به درد اینترنت میخوره چون مصرف باطریش وحشتناک بالا میره وقتی میزاری رو 3g

• Like
Reactions: ™SHADOW

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
اون 3g یه آیفون مخففه third generation هست که ربطی به خط نداره! الان دیگه فک کنم سریه K سونی اریکسون هم 3g داره:D
فقط هم به درد اینترنت میخوره چون مصرف باطریش وحشتناک بالا میره وقتی میزاری رو 3g
خداوکیلی ! :o
داشت سوتی میشد واسم ها ! :D
خب شد جایی نگفتم

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اشکال نداره سایه جان!
کسی مادر زادی چیزی رو نمیدونه!
امشب تست هایی از این اینترنت رو در کشور های اجنبی :d میذارم!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خداوکیلی ! :o
داشت سوتی میشد واسم ها ! :D
خب شد جایی نگفتم

اتفاقا شما کاملا صحیح گفتی دوست عزیز.

آیفون 3G دومین آیفون شرکت اپل موسوم به iPhone 2nd Gen بود و به علت پوشش شبکه 3G که آیفون اول (یا به قول بعضیها آیفون 2G یا حتی آیفون Normal) نداشت 3G نام گرفت.

پ.ن : آیفونهای ارائه شده :

*iPhone
iPhone 3G
iPhone 3GS (حرف S اول کلمه Speed به معنای سرعت بود که گویای قویتر شدن سخت افزار بود)
iPhone 4 (آخرین آیفون موسوم به iPhone 4th Gen)

پس دوست عزیز شما به هیچ عنوان اشتباه نکردید و نام 3G فقط و فقط برای پشتبانی از شبکه 3G بر روی دومین آیفون کمپانی اپل قرار گرفت.

دوست عزیز شما داری اشتباه میکنی.
3G علاوه بر استفاده در اینترنت کاراییهای دیگری هم از جمله : مکالمه تصویری و امکان کنفرانس تصویری و ... هم داره.

ببین دوست عزیز شما درست میگید 3G مخفف عبارت third generation اما منظور اینجا دقیقا شبکه ارتباطی 3G هست نه خود آیفون
همونطور که گفتم آیفون 3G ، آیفون دوم شرکت اپل بود.

و اما در رابطه با اپراطور سوم ، من که چشمم آب نمیخوره فعلا بتونیم طعم اینترنت پرسرعت درست و حسابی رو بچشیم ! وقتی 128 بیشتر نمیدن از 8 مگ حرف زدن نوعی سر زیر برف کردن هست. :d

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوست عزیز شما داری اشتباه میکنی.
3G علاوه بر استفاده در اینترنت کاراییهای دیگری هم از جمله : مکالمه تصویری و امکان کنفرانس تصویری و ... هم داره.

ببین دوست عزیز شما درست میگید 3G مخفف عبارت third generation اما منظور اینجا دقیقا شبکه ارتباطی 3G هست نه خود آیفون
همونطور که گفتم آیفون 3G ، آیفون دوم شرکت اپل بود.
شاید شما درست بگی اما اپل تو همه دستگاه هاش این 3g یا 4g ها رو میزاره!
الان مثلا آیپاد من 5g هست یعنی میتونم سیم کارتهای نسل آینده رو روش بندازم؟:D
تا جایی که من شنیدم این همون نسل ساختشونه! حالا به خطوط 3g هم ربط داره اما اپل کلا این چیزارو میزاره!
علاوه بر استفاده در اینترنت کاراییهای دیگری هم از جمله : مکالمه تصویری و امکان کنفرانس تصویری و ... هم داره.
خوب دیگه لازمه همه اینها اینترنت سرعت بالاس! و بدون اینترنت امکان پذیر نیستن!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
اتفاقا شما کاملا صحیح گفتی دوست عزیز.

آیفون 3G دومین آیفون شرکت اپل موسوم به iPhone 2nd Gen بود و به علت پوشش شبکه 3G که آیفون اول (یا به قول بعضیها آیفون 2G یا حتی آیفون Normal) نداشت 3G نام گرفت.

پ.ن : آیفونهای ارائه شده :

*iPhone
iPhone 3G
iPhone 3GS (حرف S اول کلمه Speed به معنای سرعت بود که گویای قویتر شدن سخت افزار بود)
iPhone 4 (آخرین آیفون موسوم به iPhone 4th Gen)

پس دوست عزیز شما به هیچ عنوان اشتباه نکردید و نام 3G فقط و فقط برای پشتبانی از شبکه 3G بر روی دومین آیفون کمپانی اپل قرار گرفت.
بلاخره من در مجامع عمومی مطرح کنم یا نه !
ولی فکر کنم 3G درست باشه محمد ! چون الان IPhone 4 های لاک AT&T هم با این کار میکنه هم با 3G فقط ... همین طور سری های قبلی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اینکه نقشه پوشش وایمکس -مبین نت هست!به اپراتور سوم و 3G و خاله سوسکه چه ربطی داره
واقعا شرمنده! باید توی اون یکی تاپیک ارسال میکردم!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
شاید شما درست بگی اما اپل تو همه دستگاه هاش این 3g یا 4g ها رو میزاره!
الان مثلا آیپاد من 5g هست یعنی میتونم سیم کارتهای نسل آینده رو روش بندازم؟:D
تا جایی که من شنیدم این همون نسل ساختشونه! حالا به خطوط 3g هم ربط داره اما اپل کلا این چیزارو میزاره!

خوب دیگه لازمه همه اینها اینترنت سرعت بالاس! و بدون اینترنت امکان پذیر نیستن!

ببین دوست عزیز حرف G کلا به معنای Generation که به معنای نسل میباشد.
اما ما داریم در رابطه با آیفون صحبت میکنیم نه آیپاد ! ببین دوست من هیچوقت اپل آیپادی رو با نامهایی از قبیل 2G 3G 4G یا یه همچین نامی عرضه نکرده و آیپادها همیشه آیپاد بودن (حالا میخواد ناونو باشه یا تاچ یا کلاسیک یا حتی شافل) اما در پیج مخصوص هر آیپاد اپل برید میبینید که ریز عباراتی از جمله 3rd generation نوشته شده اما نام آن آیپاد تاچ (که لینکش هم در پائین قرار میدم) به هیچ عنوان iPod Touch 3G نیست !

در این لینک به زیر نوشته ظرفیت آیفون دقت کنید :
http://store.apple.com/us/browse/home/shop_ipod/family/ipod_touch

این مسئله فقط مربوط به آیپاد هست و شما هرجا که عبارت G رو در آیفون دیدید شک نکنید که مربوط به پشتیبانی از شبکه های نسل بعدی هست.

پ ن : این یعنی iPhone 3G از شبکه 3G پشتیبانی میکنه اما مثلا iPhone 4 منظور نسل آیفون میباشد که به ترتیب پس از iPhone - iPhone 3G - iPhone 3GS به عنوان چهارمین آیفون معرفی شد و این به هیچ عنوان ارتباطی به پشتیبانی از شبکه 4G ندارد و هروقت اپل آیفونی رو با نام iPhone 4G معرفی کرد بدونید که این آیفون از شبکه 4G یا همون وایمکس پشتیبانی میکنه.

اما در رابطه با اینترنت 3G حق با شماست ، وقتی اینترنت سرعت بالا داشته باشیم به لطف چندصد نرم افزار تخصصی ارتباطی همانند اسکایپ هیچ چیزی کم نداریم اما در رابطه با مکالمه تصویری و کنفرانس در 3G من فکر میکنم (این مورد رو اطمینان 100% ندارم) از پروتوکول دیگری غیر از اینترنت استفاده شده.

بلاخره من در مجامع عمومی مطرح کنم یا نه !
ولی فکر کنم 3G درست باشه محمد ! چون الان IPhone 4 های لاک AT&T هم با این کار میکنه هم با 3G فقط ... همین طور سری های قبلی

شما خیالت راحت هر جایی دوست داری مطرح کن مسئولیتش با من. :d

این هم مدرک واسه حرفت اگه خواستی :

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=1827&idPhone2=2424

پ ن : این عکس مقایسه ای هست بین آیفون اول و آیفون 3G که در جدول میتونید ببینید که آیفون 3G برای اولین بار از نسل سوم شبکه ها پشتیبانی میکرد (البته توهین نشه هنوز هم میکنه :">)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر