اپدیت جدید لایو oct 11

xaxex86

کاربر سایت
Oct 10, 2011
26
بن نميكنه يعني چي ؟؟؟ مگه بچه بازيه ؟؟؟ كي گفته بن نميكنه ؟؟؟ اينهايي كه جديدا" بن شدن و مايكرو گفت اشتباهي بن شدن چي بودن ؟؟؟ حتما" يه داستاني هست كه اينطور شده .

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
من اگه lt1.91 داشته باشم و آپديت كنم ميشه بازي كنم
امن هست؟
فقط black opsو2 modern warfare وبازي هاي قديمي رو ميخوام بازي كنم*

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
بچه ها یه خبر داغ مثل اینکه قراره تاریخ 15 نوامبر واسه ایگس باگس یه اپدیت بیاد که کل داشبرد رو تغییر میده و یه سری چیز میز به داشبرد اذافه میکنه ایا این خبر راسته یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

godblaster

کاربر سایت
Apr 20, 2011
44
بچه ها یه خبر داغ مثل اینکه قراره تاریخ 15 نوامبر واسه ایگس باگس یه اپدیت بیاد که کل داشبرد رو تغییر میده و یه سری چیز میز به داشبرد اذافه میکنه ایا این خبر راسته یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دادادش بیخیال .چه گیری دادی به تغییر dashboard.هر جا میری بحثت همینه
خدایی بگو چرا گیر دادی

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
قراره 25 نوامبر بياد دوست عزيز ...

گیر ندادم که اخه گفته بودن یه اپدیت میخواد بیاد که داشبرد زو تغییر میده میخوام بدونم همونه

اره همونه

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من فقط یه چیزی بگم ! مایکروسافت با این آپدیت های مکرری کخ میده فقط یه قصد داره : داره کم کم زمینه رو واسه یه بن ویو بزرگ آماده میکنه ! الان چند سال میشه که بن ویو نیومده ؟ 1 سال ؟ 2 سال ؟ 3 سال ؟ این آخر سر لانچ MW3 و BF3 احتمالا ضربه مهلک خودشو وارد میکنه ! چونکه XGD3ش هم با شکست مواجه شده و مثل یه مار زخمی میمونه ! خدا به خیر کنه :-s

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
آپدیت با usb و xbl فرقی با هم نداره که؟;کدم بهتره؟اینی که می گن ال تی رو اول پاک کنیم بعد آپدیت رو نصب کنیم و بعد دوباره lt2 و بریزیم جریانش چیه؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان اشتباها وسط update کنسل کردم .. حالا هر چی میزنم sign in نمیشه ؟! چه کنم ؟!
مموری رو واسه محکم کاری فرمت کن دوباهر آپدیت کن ! یا سایگن این نکن :d ! در کل اشتباه محض بود این کاری که کردی ! :|

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان من دیشب به لایو وصل شدم و دلمو زدم بهه دریا و اپدیتش کردم .
ولی نمیدونم یه حسی بهم میگه که بن میشم .به نظر خودم که بن میشم .دوستان کسی اینج بعد از اپدیت به لایو رفته؟

40569116171127591162.jpg

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
من اگه lt1.91 داشته باشم و آپديت كنم ميشه بازي كنم
امن هست؟
فقط black opsو2 modern warfare وبازي هاي قديمي رو ميخوام بازي كنم*

دوست عزیز گفتن امن ترین راه اینکه شما اول فرمویر اصلی OFW رو بریزید بعد آپدیت کنید و در آخر Lt +2 رو بریزید !
در لایو هم ap 2.5 با وجود Lt 2 گفتن امن هست و مشکلی نیست !
بهتر هم هست شما با آخرین فیرمور عرضه شده ( Lt 2 ) به لایو وصل شید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر