اولین تصاویر از Resident Evil:Afterlife

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
درود

بالاخره اولین عکس ها از Resident Evil:Afterlife به نمایش در آمد.همان طور که در عکس زیر میبینید برخی از قسمت های فیلم از بازی برگرفته شده است.البته چندی پیش Shawn Roberts بازیگر نقش Albert Wesker در یک مصاحبه ای اعلام کرده بود که فیلم به داستان بازی وفادار است و ما حتی از چند صحنه ی بازی استفاده کردیم.

8gn4tcetblidxp12j9wp.jpg

توی این شاتی که گذاشتم دقیقا اون صحنه رو متوجه میشین.

1edh6qh0cf2wvoxn65tu.jpg

این هم بقیه ی عکس ها

امیدواریم بعد از گذشت 8 سال یک Resident Evil قابل پسند برای فن ها شاهد باشیم و فقط شاهد حضور بازیگران مشهور نباشیم.

البته این باید در بخش مباحث گوناگون زده میشد ولی اونجا نمیشه تاپیک زد

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اتفاقا همین چند روز پیش توی IMDB داشتم لیست بازیگرا و نقش هاشون رو نگاه میکردم ولی هرچی سعی کردم بفهمم ربط Wentworth Miller به کریس چیه دقیقا نتونستم پیدا کنم. حالا Shawn Roberts به کنار که شبیه هرکسی هست غیر از وسکر کلا من با انتخاب بازیگرهای این فیلم اصلا حال نمیکنم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
احد جان من بجز عکس وسکر که داره عینکشو پرت میکنه,هیچ عکس دیگه ای نمیبینم!!!:((
تو خود سایت کپکام هم که بودم باز چیزی نشون نمیداد!:((
میشه یه جا دیگه آپلود کنی عکسهارو!؟:smile:
مرسی.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
احد جان من بجز عکس وسکر که داره عینکشو پرت میکنه,هیچ عکس دیگه ای نمیبینم!!!:((
تو خود سایت کپکام هم که بودم باز چیزی نشون نمیداد!:((
میشه یه جا دیگه آپلود کنی عکسهارو!؟:smile:
مرسی.

الان عکس ها میاد؟

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
تا این میلا یوویچ تو این فیلم هست هیچی نمیشه
مشکل هیچوقت یوویچ نبوده،‌ یوویچ رو بردار یه Eye Candy دیگه میارن،‌ مشکل از مغز شلغمی؛ اندرسونه

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
کلا... این آدم انقدر خفیفه که حتی یه چیز درست درمون نبوده تیتر کنه بزاره تو تریلر... احمقانه ترین جمله تاریخ برا گذاشتن تو تریلر اینه که بنویسی با استفاده از تکنولوژی کامرون لول

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
تریلر دیدم واقعا خوشم اومد ازش. معلومه هزینه فیلم این دفعه بالاتر از دفعات قبلی هست. در ضمن تکنولوزی سه بعدی هم باعث میشه فروشش نجومی بالا بره 0 با توجه به اینکه در سال 2010 فیلم سه بعدی واقعی کم داریم)
اندرسون کارگردان عالی نیست اما بد هم نیست یک کاگردان معمولی هست منتها چون اقتباس گر خوبی نیست ازش انتقاد میشه وگرنه اگه فیلم هاشو به صورت مستقل ببنیم به نظر متوجه میشیم کارگردان بدی نیست.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
تریلر دیدم واقعا خوشم اومد ازش. معلومه هزینه فیلم این دفعه بالاتر از دفعات قبلی هست. در ضمن تکنولوزی سه بعدی هم باعث میشه فروشش نجومی بالا بره 0 با توجه به اینکه در سال 2010 فیلم سه بعدی واقعی کم داریم)
اندرسون کارگردان عالی نیست اما بد هم نیست یک کاگردان معمولی هست منتها چون اقتباس گر خوبی نیست ازش انتقاد میشه وگرنه اگه فیلم هاشو به صورت مستقل ببنیم به نظر متوجه میشیم کارگردان بدی نیست.
i can't believe you just said that
403fx8l.gif

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اگه یادت باشه قسمت اول RE از همه قسمت های سری بهتر بود و از تمامی این سری هم نمراتش بیشتر بود( تنها باری که اندرسون کارگردان بود ). میگم اندرسون اقتباس گر خوبی نیست اما می تونه فیلم گیشه ای خوب بسازه تجربه هم ثابت کرده کارگردان بدی نیست. اندرسون کلا سه تا فرنجایز گنده کارگردانی کرده و بعد از اون هر کسی اومده ادامه کارش بده واقعا به بدترین شکا گند زده. تقریبا بیشتر کارگردان هایی که دنباله فیلم هاشو ساختند تمشکی شدند. Mortal Kombat , AVP و همین RE نمونه های بسیار خوبی هستند. زیاد هم ناراحت نباش چون هر چی باشه از مکس پین بهتره :D و دوم اینکه قراره بعد از Afterlife سری Reboot بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر