انواع Motherboard های X360 و طریقه شناسایی مدل Falcon

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من یه کنسول Halo دیدم تاریخ ساختش هم ماله برج 7/2007 بود ممکنه مادربوردش Falcon نباشه؟ فقط جلوی team یادمه نوشته بود FDOU و Power Supply: 203W
مطمئنی ماه 7 بوده؟ فکر می کنم اشتباه می کنی. در هر صورت اگر halo editionی برای ماه 7 باشه به احتمال زیاد falcon نیست.
ایا zephyr with new heatsink تا حالا خرابی داشته؟
اگه نداشته پس چرا همه دنبال falcon هستند مگه حالا 65 نانو باشه چه مزیتی داره
خرابی که 100% داشته. ولی خرابی که بیان آمار بگیرن از این مدل و falcon گزارشی نشده. تو اینترنت هم بگردید به ندرت افرادی رو پیدا می کنید که یکی از این دو مدل رو داشته باشند و بگند که کنسول ما خراب شده تا جایی که می شه آمارشو متعادل و منطقی در نظر گرفت.
بخشید این کنسول من هالو ادیشنه . مشخصاتش ایته . به نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟
  1. Lot #: 0733
  2. TEAM: FDOU
  3. Power Supply: 203W
  4. 14/8/2007 باشد.
باور کنید که من نمی تونم از پای کامپیوترم تشخیص بدم که مدل کنسول شما چیه!!
من این همه توضیح در پست اول دادم که نیاید این سوالات رو بکنید! شما باید از زیر به داخل کنسولت نگاه بندازی و به مواردی که در پست اول اشاره شده دقت کنی تا مدلتو بدست بیاری ولی به احتمال زیاد falcon هست.

squal_leonhart

کاربر سایت
May 22, 2007
205
:blushing: شرمنده .ببخشید سوالم الکی بود . آخه 2 ساعت چراغ قوه انداختم .نمیتونم هیچی از توش ببینم فقط یه هیت سینک نقره ای . خودمو کشتم

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
آقا شما که اینقدر کمک میکنید جرا خودتون 1 فروشگاه راه نمیندازین همین مدلایی که میگید رو بفروشید؟ بعدش این هالو ادیشن های تو ایران مگه بدند؟ بعد مدلی از 360 هست که مثل پلی2 هر چی بازی کنی داغ نکنه؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اشکان جان .
میشه اولین پستی رو که زدین ، منبعش رو اعلام کنید.
مطلب نوشته شده در پست اول از یک منبع مشخص نیست و از سایت ها و نظرات افراد مختلف به صورت تیکه تیکه جماوری شده و توسط خودم گردهمایی شده به این شکل.
منابعشم: فروم xbox.com - فروم xbox-scene.com و comment های افراد در فروم های مختلف مربوط به 360.

عکس ها هم مال جاهای م[SIZE=-1]n[/SIZE]ختلفی بوده که شامل سایت های llamma ، [SIZE=-1]ana[/SIZE][SIZE=-1]dtech[/SIZE] [SIZE=-1] و عکس های شخصی که افراد از 360 خود گرفته اند می باشد.[/SIZE]

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
کپی خور کردنه benq ساده تره یا hitachi توسط خودم؟
اگه benq بخرم مشکل پیدا میکنه؟
اموزش هک benq تو سایت هست؟
BenQ بدون نياز به Mod Chip كپي خور ميشه و كاملا نرم افزاري اما هيتاچي بايد يه چيپ نصب كني و بعد كپي خورش كني ! كه خود چيپ فكر ميكنم حدود 30-35 تومن قيمتشه .
كپي خور كردن BenQ فكر ميكنم مثل درايو هاي قبلي هست البته هنوز مطمئن نيستم!:biggrin1:

GAMING_IS_MY_LIFE

کاربر سایت
Mar 29, 2006
49
نام
عليرضا
سلام
آقا اشكان اين درايوهاي halo pack راحت كپي خور ميشن؟هزينشون چنده؟
اين halo packs ريجني دارن كه مجبور نباشيم براش آداپتور بگيريم؟
اگر جواب منفيه به نظر شما استفاده از آداپتور ضرري نداره براي دستگاه؟
مرسي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر