اندازه تلویزیون یا ال سی دی که ایکس باکس شما به ان وصل است.

اندازه ی ال سی دی که ایکس باکس شما به ان وصل است

• 17اینچ

رای‌ها: 5 2.4%
  • 19اینچ

رای‌ها: 12 5.9%
  • 22اینچ

رای‌ها: 37 18.0%
  • 24اینچ

رای‌ها: 10 4.9%
  • 32اینچ

رای‌ها: 45 22.0%
  • 40اینچ

رای‌ها: 50 24.4%
  • 46اینچ

رای‌ها: 30 14.6%
  • 52اینچ

• 56اینچ و...

• دیتا پروجکشن

رای‌ها: 6 2.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    205

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من با تلوزیون معمولی 32 اینچ!
فقط یه سوال دارم که ممنون میشم همین جا جواب بدید!
این تلوزیون 470P هست و بازی هایی که 720P یا بالاتر هستند رو وقتی میذارم نوشته ها کوچیک میشن!!!
راهی هست درستش کنم؟

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
ببخشید یه چیز بگم اگه بازیسنتر باز تذکر نمیده این امضاء شما الان کینکت رو بدست اوردی یا فراموش کردی؟
یعنی چی؟:-/

---------- نوشته در 06:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ----------

فهمیدم فهمیدم دارم به دست میارم (کینکتو).من این نوشته ی شکسپیر رو کلا دوست دارم و این نوشته ربطی به کینکت نداره اما الان که ربطش دادی به هم خیلی با معنی تر شد.:d:d.

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
!!!!

من با تلوزیون معمولی 32 اینچ!
فقط یه سوال دارم که ممنون میشم همین جا جواب بدید!
این تلوزیون 470P هست و بازی هایی که 720P یا بالاتر هستند رو وقتی میذارم نوشته ها کوچیک میشن!!!
راهی هست درستش کنم؟
من که راهی پیدا نکردم چون منم وقتی ایکس باکسو میبرم خونه ی دوستم (اونا تلیویزیون 29 اینچ دارن)اینجوریه یعنی نوشته ها ریز هستن.ممنون میشم اگه کسی میدونه بگه.

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
منم یه مانیتور "24 دارم الان 5 ساله که میخوام"46 lcd بگیرم اونم با پول خودم باباهه نمیزاره میگه هر موقع رفتی خونه خودت بگیر. باباست ما داریم؟ فک و فامیله داریم؟:d:))

AS Roma

کاربر سایت
Sep 7, 2011
38
نام
امـیــرحسـین
اولا ببخشید میدونم اینجا بحث ال سی دیه! ?!(TV OR Monitor) . من که LCD ندارم ولی حتما میخواستم تو این نظرسنجی شرکت کنم!:d

! LG - CRT :d

FLATRON 775FT

درسته خیلی قدیمیه اما صبح تا شبم بشینی پاش چشمارو اصلا اذیت و ضعیف نمیکنه>:d<
تلویزیون خونه هم LG - FLATRON 21"
درسته روی رزولوشن آخر اونم فقط تو بازیه PES2011 به خاطر RS m/s یکم کم میاره! برای همین مجبور شدم رزولوشنو کمش کنم. باید با 1024*768 بسازیم دیگه. چه میشه کرد!#:-s
البته تو خونه دانشجویی :d . Monitor LCD Full HD eha
تهران که میام اینجوری میشه!!!
راستی یه سوال تو تاپیکه خودش نمیگم اینجا میپرسم ! میخوام LED LG 32LV55000 بگیرم . چطوره برای Xbox؟

ولی در کل :

♥ Only FLATRON ♥

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
من یه LCD HD TV 32 inch و یه مانیتور FLATRON W2261VP 21.5 inch
که هردو LG هستند رو استفاده میکنم که از هر دو راضی راضی هستم

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
اولا ببخشید میدونم اینجا بحث ال سی دیه! ?!(TV OR Monitor) . من که LCD ندارم ولی حتما میخواستم تو این نظرسنجی شرکت کنم!:d

! LG - CRT :d

FLATRON 775FT

درسته خیلی قدیمیه اما صبح تا شبم بشینی پاش چشمارو اصلا اذیت و ضعیف نمیکنه>:d<
تلویزیون خونه هم LG - FLATRON 21"
درسته روی رزولوشن آخر اونم فقط تو بازیه PES2011 به خاطر RS m/s یکم کم میاره! برای همین مجبور شدم رزولوشنو کمش کنم. باید با 1024*768 بسازیم دیگه. چه میشه کرد!#:-s
البته تو خونه دانشجویی :d . Monitor LCD Full HD eha
تهران که میام اینجوری میشه!!!
راستی یه سوال تو تاپیکه خودش نمیگم اینجا میپرسم ! میخوام LED LG 32LV55000 بگیرم . چطوره برای Xbox؟

ولی در کل :

♥ Only FLATRON ♥

سلام
من یه LCD HD TV 32 inch و یه مانیتور FLATRON W2261VP 21.5 inch
که هردو LG هستند رو استفاده میکنم که از هر دو راضی راضی هستم
سلام همینطور که گفتم من ال سی دی 17 هانسول دارم 4 ساله داره کار میکنه عالیه ولی متاسفانه دیگه پیدا نمیشه:(.درباره ال جی هم باید بگم لوازم خانگیش عالیه (یخچال لباسشویی جارو برقی و...)اما صوتی تصویریش (موبایل تلویزیون سینمای خانگی و...)برای انسان در سنین بالا تر مشکل ایجاد میکنه مثل موبایل های ال جی که حوزه ی فرکانسیش بالا هست وبرای انسان ضرر داره.شما سامسونگ بگیری همون ال جی هستش چون تلویزیونش اتوماتیک بریتش کم تر هست و از یک حدی بالا تر نمیره.اگه هانسول هم گیر بیاری که عالیه.این هارو از بابام میپرسم اخه بابام تو همین کاره(شغلش الکترونیک هست).میتونین از کسای دیگه هم بپرسید اما این از لحاظ فنی ش بود.;)

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام همینطور که گفتم من ال سی دی 17 هانسول دارم 4 ساله داره کار میکنه عالیه ولی متاسفانه دیگه پیدا نمیشه:(.درباره ال جی هم باید بگم لوازم خانگیش عالیه (یخچال لباسشویی جارو برقی و...)اما صوتی تصویریش (موبایل تلویزیون سینمای خانگی و...)برای انسان در سنین بالا تر مشکل ایجاد میکنه مثل موبایل های ال جی که حوزه ی فرکانسیش بالا هست وبرای انسان ضرر داره.شما سامسونگ بگیری همون ال جی هستش چون تلویزیونش اتوماتیک بریتش کم تر هست و از یک حدی بالا تر نمیره.اگه هانسول هم گیر بیاری که عالیه.این هارو از بابام میپرسم اخه بابام تو همین کاره(شغلش الکترونیک هست).میتونین از کسای دیگه هم بپرسید اما این از لحاظ فنی ش بود.;)
OK
ممنون
اتفاقا قصد خرید یه FULL HD 3D TV رو دارم
نظرتون درباره SONY ex 720 3D چی هستش؟؟؟
40 اینچه؟؟؟
خوبه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر