انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,281

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
غیر از منچ و مارپله
بچه بودیم تو مهمونی ها با خانواده ها دبرنا بازی می کردیم
خود ما بچه ها هم اوقات فراغت بازی های ما بهش میگفتیم کارتی بازی میکردیم
مثل راز جنگل و .......
سال هاست بازی نکردیم 😁
آخ سر دبرنا چه پولهای سیاهی که رد بدل نمیشد بینمون:Cheesygrin:
واقعآ بازیش حال میداد مخصوصآ شرت بندیش>:)

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,307
نام
آریا
آخ سر دبرنا چه پولهای سیاهی که رد بدل نمیشد بینمون:Cheesygrin:
واقعآ بازیش حال میداد مخصوصآ شرت بندیش>:)
شرت بندی ؟ یعنی دقیقا با شرتاتون چیکار میکردین ؟: )))

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
نمیدونم دیروز چی شد این بازی افتاد تو سرم ، یادمه زمانی RE 4 اومد من کنسول نداشتم و رو pc هم ک نیومده بود هنوز دیگه cold fear رو دیدم ، خداییش چ بازی توپی بود و کلی ب من چسبید اون زمان خصوصا اینکه توی بازی مث re4 از لیزر برای نشونه روی تفنگ استفاده شده بود .

cold-fear-cover-altar-of-gaming.jpg

پ.ن : کاری ب متای بازی ندارم ولی اون زمان خیلیییی بهم حال داد ، ی زمانی یوبیسافت چی بود الان چی شده ، حداقل اون زمان ی تلاشی میکرد برای ی ip جدید ولی الان فقط داره AC و GR و فارکرای رو هر سال کپی پیست میکنه و با ی اسم جدید میده تو بازار -_-

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
نمیدونم دیروز چی شد این بازی افتاد تو سرم ، یادمه زمانی RE 4 اومد من کنسول نداشتم و رو pc هم ک نیومده بود هنوز دیگه cold fear رو دیدم ، خداییش چ بازی توپی بود و کلی ب من چسبید اون زمان خصوصا اینکه توی بازی مث re4 از لیزر برای نشونه روی تفنگ استفاده شده بود .

View attachment 290925

پ.ن : کاری ب متای بازی ندارم ولی اون زمان خیلیییی بهم حال داد ، ی زمانی یوبیسافت چی بود الان چی شده ، حداقل اون زمان ی تلاشی میکرد برای ی ip جدید ولی الان فقط داره AC و GR و فارکرای رو هر سال کپی پیست میکنه و با ی اسم جدید میده تو بازار -_-
یادش بخیر حدود سال ۸۷ بود cold fear روی xbox original تمومش کردم..واقعآ بهترین بازی بود زمان خودش..به نظر خودم حتی دسته کمی از resident 4 نداشت
.حتی فکر کنم برای pc دوبله بازی اومد

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145

View attachment 290925

211213164239_IMG_20211207_111120.jpg

s-l500.jpg

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
سلام
آخیش بالاخره اینجا یکی پیدا شد که مثل خودم باشه
منم مثل تو معتاد دوتا2 بودم (با تایم پلی بالای 7 هزار ساعت) و دقیقا ما هم تیممون تو مسابقات MW3 ترکونده بود
آقا بیا بغلم :D

بازی های که در حال حاضر دارم :
Codenames - Splendor - 7Wonders Duel - Ethnos - استوژیت - کاستل - گربه های انفجاری
گربه های انفجاری رو تازه گرفتم. خداااااست. پیشنهاد میکنم همه دوستان بگیرن و امتحان کنن
حتما هم نسخه پلاس رو بگیرید که کارتای بیشتری داره

مطمئنم عاشق بردگیم میشید و دقیقا حسنش اینه توی مهمونی و دور همی وقتی دور از ویدئو گیم هستید اینا کلی سرگرمتون میکنن

همه این بازیا که گفتی خوبن ، من خودم Dixit رو خیلی دوست دارم (استوژیت نسخه ای دیگه که از اون ساختن) فقط مشکلش اینکه وقتی با افراد یکسان بازی می کنی ، توی بلند مدت دیگه می دونی توصیفاتشون چیه ، در نتیجه یا خسته کننده میشه یا باید اکسپنشنشو بگیری که اونم یکم خسته کننده میشه :D
Splendor هم خیلی خوبه ، باسه وقتایی که می خوای بازی مونوپولی طور بزنی ولی نمی خوای 15 ساعت بشینی پاش :D
من خودم این دوتارو دارم با مونوپولی ، الان توی فکره خرید بعدیم ، احتمالا Ticket To Ride رو بگیرم ، اینم ببین شاید خوشت بیاد (فکر کنم نسخه فارسی هم داره)

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
الان Gloomhaven جزو همون دسته بازی های legacy هست. اکثر این بازی هایی که نوشتی به همین صورت هستند.
من سایت limoogame.ir رو معرفی میکنم بهترین گیم بردها (رنک های بالای BGG) رو با بهترین کیفیت داره (از نسخه اورجینال کیفیت بالاتر)
به طور مثال همین Brass هر دو نسخه‌اش رو برای فروش داره. (البته خوب از همه سازنده های دیگه ایرانی گرونتر هم هستند)
خرید خارجی چون من سفارش میدم به فروشنده ها جای مشخصی نداره، باید تو همون گوگل سرچ کنی ببینی به چه صورت هست، البته اکانت های تلگرامم دیدم که میفروشن

اتفاقا نسل های جدیدتر که باید بیشتر کانکت بشن، مخصوصا اگر پای دختری چیزی درمیون باشه اکثرا بردگیم بازی میکنند :D

توی فرهنگ سرای محلمون یک گیم بورد فروشی هست ، من همیشه میرم از اونجا میخرم :D یک سری هم باز داره ماله خودشون که میزنن ، میشه دیدشون خلاصه خیلی حال میده :D حالا این سایته که دادی خیلی خوبه ، فقط یک مشکلی که داره سرتفیکت نداره :D مطمینه سایتش ؟ خودتون تا حالا ازش خرید کردین ؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
برای دوستان علاقه مند به بازی های کلیک و اشاره، این 3 بازی هم گزینه های خوبی هستند:

So Blonde
So_Blonde.jpg
So Blonde: Back to the Island
91u34iLq1jL._SY445_.jpg

Captain Morgane and the Golden Turtle

Captain_Morgane.jpg

Attachments

• So_Blonde_Back_to_the_Island_cover.jpg
    So_Blonde_Back_to_the_Island_cover.jpg
    90.5 KB · مشاهده: 10
آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
منم ۳۳ ساله و همچنان مثل قدیما خوره گیم و فیلم و سریال و کتاب:D
البته خب طبیعتاً با مشغله فکری و کاری بیشتر و وقت کمتر.
اینم بگم که گیم زدن دیگه اون حس و حال دوران کودکی و نوجوانی رو نداره. کجاست اون تابستون شیرین سال ۸۲ و غرق شدن در دنیا و داستان اویل ۳ که هیچوقت تا آخر عمر مزه ش از یادم نمیره.
اون کلوب‌های آکنده از بوی سیگار در روزهای برفی زمستون و اون ساندویچ کالباس های مسموم راه مدرسه:D
نخواستم زیاد بنویسم البته که حرف و خاطره شیرین زیاده.
الانم یه دختر با مزه دارم که گاهی وقتی دارم گیم میزنم میاد دسته رو ازم میگیره و با تعجب به تلویزیون نگاه میکنه:D

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
836
نام
شایان
توی فرهنگ سرای محلمون یک گیم بورد فروشی هست ، من همیشه میرم از اونجا میخرم :D یک سری هم باز داره ماله خودشون که میزنن ، میشه دیدشون خلاصه خیلی حال میده :D حالا این سایته که دادی خیلی خوبه ، فقط یک مشکلی که داره سرتفیکت نداره :D مطمینه سایتش ؟ خودتون تا حالا ازش خرید کردین ؟
آره والا ازشون خرید کردم :D ولی خیلی دیر به دیر آپدیت میکنند سایت رو
کیفیت کاراشون خیلی بالاست و اون عشق به بازی رو کلا دارن
(یکدفعه میبینی سر هممون رو کلاه میزارن میرن ازین کشور :D )

darkfall

کاربر سایت
Jun 22, 2021
105

View attachment 290925

این کلدفیر تو ذهن منم مونده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر