انجام بازیها و Homebrew های PSP روی ویتای هک شده با TN-V

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
کیا اینجا ویتا رو با آخرین ورژن TN-V تونستند هک کنند؟ منظورم TN-V6 است که روی آخرین فرم ور 3.01 هم آمد.
من خودم تو آخرین روز King of pool دیدم و هک کردم. الان یکسری بازیها رو هم ریختم به راحتی جواب میده، ولی دنبال امولاتور آمیگا میگشتم که پیدا نکردم. کسی دیده جایی؟

در ضمن اگه بازی کردید، کدوم بازیها رو با ویتا بازی کردید؟ احساستون چیه؟؟

من از خودم بگم که GOW کلی بهم روی ویتا کیف داد. بدون هیچ مشکلی روی oled ویتا خیلی خیره کننده است.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
امروز دیدم ورژن 7 هم اومده. تغییراتش کمه ولی باز باید نصب کرد. فقط کپی فایله کار خاصی نداره.

اصلا کپی هم نیاز نیست از توی خود منوی psp بخش آپدیت سیستم رو بزن دستگاه خودش نصب میکنه حجمش هم خیلی کمه سریع دانلود میشه...این ساده ترین روش هست

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
آخرین بازی که که از استور حذف شد کینگ آو پول بود الان دیگه دیر شده من خیلی وقت پیش اطلاع رسانی کردم....

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
خب حقیقت من خواستم آموزش و این چیزها بزارم ولی الان دیگه فایده نداره کسایی که هک کردن که کردن افرادی هم که نکردن دیگه نمیتونن پس آموزش گذاشتن خیلی مفید نیست....
اما اگر کسی تو این زمینه هر سوالی داره بپرسه در خدمت هستم از دوستایی که هک کردن تا افرادی که نکردن....آموزش نصب پلاگین تم برنامه و ....برای نصب هومبرو ها میتونید از خود سایت wololo استفاده کنید یا اگه سایت فارسی میخواید میتونید به جسد سایت قبلی ما برید سایت رو نبستیم برای تجدید خاطره ها مطالبش فسیل شدن ولی شاید یه چیزهای به درد بخوری توش باشه....
pspcenter.ir

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
یک امید تازه ایجاد شده و اونهم با PlayStop است. این یک برنامه است که با OPEN CMA میتونه روی کامپیوترتون یک شبکه مجازی PSN ایجاد کنه. من خودم تابحال امتحان نکردم، اگر تونستم مطالبش رو میگزارم.

ولی اصل تاپیک در رابطه با تجربه بازی است، کسی تجربه نداره؟؟ حال . هوا؟؟

این دوتا چیزهاییه که قبلا رو psp بازی نکرده ام میخوام الان دانلود کنم:
Castlevania: The Dracula X Chronicles
Dantes Inferno

من بالاخره یک سورس خوب و بسیار راحت برای دانلود پیدا کردم، که 2800 بازی psp رو داره!!
نه کیلتره نه اکانت میخاد و مستقیم هم دانلود میشه کرد. از این بهتر ندیدم:

... ولی دنبال امولاتور آمیگا میگشتم که پیدا نکردم. کسی دیده جایی؟..

منبع رو پیدا کردم که روی TN-V اجرا میشه بدون مشکل خاص. از اینجا آخرین نسخه 0.72 رو میتونید دانلود کنید:
PSPUAE 0.72 (14-08-2008)

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر