اموزش نصب Windows XP Mode در ویندوز هفت

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
windows-7-xp-mode_hkbv1_25552.jpg

درود .

همانطور که میدونید با امدن نسخه جدید ویندوز هفت برخی از نرم افزارها روی این سیستم عامل نصب نمیشه و شاید برخی مجبور بشن برای اجرا برنامه های خود ویندوز XP را نصب کنند
خوب MS یک راهکار جدید و خیلی خوب رو پیش پای قرار داده و اونم برنامه ای رو ارائه کرده که شما میتونید یک XP مجازی رو روی وین 7 خودتون نصب کنید و تمامی برنامهای مورد نیازتون رو که توی 7 نصب نمیشن رو به راحتی نصب کنید . همانند تصویر که نصب این برنامه رو نشان میدهد

قبلا این نرم افرار فقط بروی ورژنهای Enterprise/Professional/ Ultimate و ویندوز هفت قابل نصب بودند ولی حالا تمامی ورژنها قابل استفاده و راه اندازی میباشد . و این برنامه با هر دو CPU های
Intel و AMD سازگار میباشد .

شما نیاز به دانلود سه چیز دارید .

1) Windows XP Mode , و Windows Virtual PC و Windows XP Mode هر سه اینها در سایت
ماکروسافت موجود میباشد . به لینک زیر بروید و در قسمت . Select your edition of Windows 7 and desired language for installation
نوع ورژن ویندوز هفت خود را معرفی کنید . به مانند تصویر زیر. این برنامه قابلیت پشتیبانی از 32 بیتی و 64 بیتی را نیز دارد پس موقع دانلود به امر توجه کنید
Download Windows XP Mode

Untitled_2.jpg

Untitled_2.jpg

بعد از دانلود حالا موقعه نصب برنامه ها روی سیستم شما میشود .

سیستم پیشنهادی 15 گیگ فضای خالی برای هارد که 2 گیگ برای این برنامه میباشد .

بعد از اتمام کار شما اول از همه چیز باید برنامه Windows Virtual PC را روی وین هفت خود نصب کنید . این کار باعث سرعتر نصب شدن برنامه و همچنین این برنامه به شما اجازه استفاده از پرینتر فکس و دیگر چیزها را نیز میدهد و همچنین دسترسی به پوشهای وین هفت و اجازه کپی و past و دیگر کاراها را میدهد

بعد از نصب Windows Virtual PC شما باید Windows XP Mode update را نصب کنید که حدود 4 مگ میباشد . گزینه تایید را بزنید .
XPMUpdatePackage.png

بعد از اتمام اپدیت برنامه از شما ریست کردن دستگاه را میخواد سیستم خود را ریست کنید .

51200933157PM.jpg

پس از نصب دو مورد حال موقع نصب Windows XP Mode برنامه میباشد به تصاویر زیر دقت فرمایید
windows-xp-mode-in-windows-7-c.jpg
.

در این قسمت شما در گزینه Installation Folde میتوانید مسیر ریختن برنامه رو مشخص کنید پسوردرا مشخص کنید و طبق عکس پیش بروید .
windows-xp-mode-in-windows-7-c2.jpg

بعد از اتمام برنامه به قسمت استارت وین هفت بریود پوشه Windows Virtual PC رفته و بعد گزینه
Windows XP Mode را انتخاب کنید تا برنامه به شکل زیر برایتان باز شود .

windows-xp-mode-in-windows-7-e.jpg

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
سلام دوستان . من چند روز پیش لپتاپ Acer Aspire 5755 G گرفتم که همونجا فروشنده برام Windows 7 ultimate 64 bit نصب کرد و درایو های لپ تاپ رو هم نصب کرد .
اما الان که من میخوام این نرم افزار Xp Mode رو از سایت Microsoft دانلود کنم اول سیستم به صورت خودکار یه نرم افزار به اسم WindowsActivationTechnologies دانلود میکنه ( حالا نمیدونم چی هست !) بعد که دانلود شد باز هم اجازه نمیشه که من نرم افزار های Xp Mode و بعد Windows Virtual PC رو دانلود و نصب کنم ! یه سری میگن به خاطر تحریم بودن سایت Microsoft اجازه دانلود نمیده !! و منم از هرجای اینترنت که گشتم نتونستم این 2 تا نرم افزار رو دانلود کنم و بعد بریزم روی سیستمم ! حالا نمیدونم چه کاری باید انجام بدم ؟!!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان . من چند روز پیش لپتاپ Acer Aspire 5755 G گرفتم که همونجا فروشنده برام Windows 7 ultimate 64 bit نصب کرد و درایو های لپ تاپ رو هم نصب کرد .
اما الان که من میخوام این نرم افزار Xp Mode رو از سایت Microsoft دانلود کنم اول سیستم به صورت خودکار یه نرم افزار به اسم WindowsActivationTechnologies دانلود میکنه ( حالا نمیدونم چی هست !) بعد که دانلود شد باز هم اجازه نمیشه که من نرم افزار های Xp Mode و بعد Windows Virtual PC رو دانلود و نصب کنم ! یه سری میگن به خاطر تحریم بودن سایت Microsoft اجازه دانلود نمیده !! و منم از هرجای اینترنت که گشتم نتونستم این 2 تا نرم افزار رو دانلود کنم و بعد بریزم روی سیستمم ! حالا نمیدونم چه کاری باید انجام بدم ؟!!

سلام علی جان اینو یه نگاه کنین امیدوارم به دردتون بخوره داداشم . باز حالا نرم افزار دیگه ای خاستین همینجا بگو بزارم .

لینک

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوست عزیز
وقتی قصد دانلود از سایت مایکروسافت رو دارید ، WindowsActivationTechnologies بطور خوکار بر روی سیستم شما نصب میشه تا قانونی بودن ویندوز شما رو بررسی کنه.
اگر مشکل از کرک ویندوز شما باشه میتونید به لینک زیر برید و با دانلود فعال ساز و استفاده از توضیحات، ویندوز خودتون رو قانونی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر