اموزش ساخت gametag در xbox live

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
دیگه داره حالم از Microsoft بهم می خوره/:)
یه بار ازش xbox می خریم , بعدش باید بازی ارجینال بخریم(که هممون می خریم:d)
بازم ول کنمون نیست!!!!!!! اکانت هم باید بخریم؟!!!!!!!!!!!!!:-o
عجبا, ولمون کن. بزار بازیمونو بکنیم...:-s

( بدون خریدن اکانت نمی شه بازی کرد؟ =(( )
رو سه پروفایل اولی که میسازی هر کدوم 1 ماه رایگان هست!
بعدش باید بخری هیچ راهی نیست رایگان بازی کنی!!

arman.71

کاربر سایت
Aug 4, 2011
93
نام
Arman
رو سه پروفایل اولی که میسازی هر کدوم 1 ماه رایگان هست!
بعدش باید بخری هیچ راهی نیست رایگان بازی کنی!!
:((:((

---------- نوشته در 10:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 PM ارسال شده بود ----------

سلام. من 2 تا پروفایل دارم، با 2 تا Gamertag .
یکی از پروفایلام 0 اچیومنت داره ، اون یکی نزدیک 4000 تا.
می خوام Gamertag اصلیم رو بفرستم رو اون یکی که 4000G داره... (یعنی می خوام Gamertag رو از روی یه پروفایل ببرم رو یه پروفایل دیگه)
چه جوری اینکارو بکنم؟ :-/:(
لطفاً کمکم کنین...

---------- نوشته در 11:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:55 PM ارسال شده بود ----------

راستی! چرا حتی اون 1 ماه مجانی رو بهم نداد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o
باید فعالش کنم؟؟؟!/:)

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
:((:((

---------- نوشته در 10:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 PM ارسال شده بود ----------

سلام. من 2 تا پروفایل دارم، با 2 تا Gamertag .
یکی از پروفایلام 0 اچیومنت داره ، اون یکی نزدیک 4000 تا.
می خوام Gamertag اصلیم رو بفرستم رو اون یکی که 4000G داره... (یعنی می خوام Gamertag رو از روی یه پروفایل ببرم رو یه پروفایل دیگه)
چه جوری اینکارو بکنم؟ :-/:(
لطفاً کمکم کنین...

---------- نوشته در 11:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:55 PM ارسال شده بود ----------

راستی! چرا حتی اون 1 ماه مجانی رو بهم نداد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o
باید فعالش کنم؟؟؟!/:)
تا اونجایی که من میدونم نمیشه اچیومنت یه gamertag رو انتقال داد رو یکی دیگه !!!!
البته یه راه برای انلاک کردن اچیومنت هست ولی خوب نیست !
راه ننگ اور:d:(شاید عواقب داشته باشه!!!)
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=45132

اون 1ماه رایگان خودش فعال میشه!!!اینکه فعال نمیشه ممکنه به خاطر دسته دوم بودن دستگاه باشه ولی خودم وقتی اومدم گیمرتگ دوم رو بسازم 1ماه رایگان فعال نشد دوباره با یه ایمیل دیگه امتحان کردم دیدم فعال شد!!!!:-/( نفهمیدم چرا ولی اینجوری شد!!!)
ببین درست یادم نیست ولی بعد از اینکه گیمر تگ رو میسازی یه صفحه میاد برای خرید گلد و این حرفا که وقتی پاسخ منفی میدادی یه پیغام می اومد که 1ماه گلد فعال شده!!!!(یه مقدار طول میداد تا اون صفحه رو لود کنه وقتی داره لود میشه کاری نکن !!مثلا back نزن)

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام خدمت دوستان عزیز.
من حدود 2 سال پیش ایکس باکس داشتم وانلاین بازی میکردم اون موقع هم من این مشکلو داشتم که وقتی ایمیل و وارد میکردم ارور میداد ایمیلم هم درست بود .بعد یکی از دوستام گفت یوزر وپسورد رو بده برات درستش میکنم ودرست هم کرد .الان که من دوباره ایکس باکس خریدم دوباره این مشکلو دارم لطفا راهنمایی کنید..:-s

arman.71

کاربر سایت
Aug 4, 2011
93
نام
Arman
تا اونجایی که من میدونم نمیشه اچیومنت یه gamertag رو انتقال داد رو یکی دیگه !!!!
البته یه راه برای انلاک کردن اچیومنت هست ولی خوب نیست !
راه ننگ اور:d:(شاید عواقب داشته باشه!!!)
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=45132

اون 1ماه رایگان خودش فعال میشه!!!اینکه فعال نمیشه ممکنه به خاطر دسته دوم بودن دستگاه باشه ولی خودم وقتی اومدم گیمرتگ دوم رو بسازم 1ماه رایگان فعال نشد دوباره با یه ایمیل دیگه امتحان کردم دیدم فعال شد!!!!:-/( نفهمیدم چرا ولی اینجوری شد!!!)
ببین درست یادم نیست ولی بعد از اینکه گیمر تگ رو میسازی یه صفحه میاد برای خرید گلد و این حرفا که وقتی پاسخ منفی میدادی یه پیغام می اومد که 1ماه گلد فعال شده!!!!(یه مقدار طول میداد تا اون صفحه رو لود کنه وقتی داره لود میشه کاری نکن !!مثلا back نزن)
xbox ام از اول مال خودم بوده. ممکنه فروشنده اینکارو کرده باشه؟)x
من یکیشونو که ساختم، دیدم فعال نشد، اون یکی Gamertag رو ساختم، ببینم درست می شه، ولی بازم نشد!:-s
باز میرم تو سایتش، شاید بتونم درستش کنم#:-s

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
اقا یکی جواب بده
من موقعی که میخام اکانت لایو بسازم وقتی که تست کانکشن رو میزنم تو گزینه اول ارور میده (کابل شبکه adsl).ولی اینترنت هم وصله. لطفا راهنمایی کنید.:((

---------- نوشته در 01:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

اقا یکی کمک کنه لطفا................................:-s

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
اقا یکی جواب بده
من موقعی که میخام اکانت لایو بسازم وقتی که تست کانکشن رو میزنم تو گزینه اول ارور میده (کابل شبکه adsl).ولی اینترنت هم وصله. لطفا راهنمایی کنید.:((

---------- نوشته در 01:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

اقا یکی کمک کنه لطفا................................:-s
اگه از تنظیمات اطمینان داری از یه کابل دیگه استفاده کن!
تو تاپیک زیر سوال کنی بهتر جواب میگیری!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=9817

aptimoos prime

کاربر سایت
Jul 25, 2011
46
نام
دانیال
ترو خدا کمک کنید من همه ی کار هارو انجام میدم وقتی قوانین میاد اونم قبول می کنم اما وقتی که یه چیز سبز پر می شه در نیمه اش این اخطار می اد

the email address you entered can't be used to create a windows live ID please use an address from a different domain
لطفا هرچه زود تر جواب بدید

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
خوب از یه ایمیل دیگه استفاده کن !!مثلا اگه با gmail این اخطارو میده از ایمیل یاهو استفاده کن!!
سعی کن وقتی ایمیل میسازی کشور رو ایران انتخاب نکنی!

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
چه جوری می شه gamertag تغییر داد من یکی ساختم حالا می خوام تغییرش بدم اگه امکانش هست چه جوری ؟ آیا می شه gamertag پاک کرد ؟
اگه برای اولین بار بخوای گیمرتگتو عوض کنی مجانی می تونی اینکار رو انجام بدی اما برای دفعات بعد باید 800 پوینت یعنی چیزی حدود 23 تا 24 هزار تومن هزینه کنی! ( البته قیمت فعلی این مقدار پوینته! )
برای عوض کردن هم کاری نداره میری در قسمت اکانت اونجا یه گزینه به اسم Change gamertag وجود داره که با استفاده از اون می تونی اینکار رو انجام بدی! به همین سادگی به همین چیز:d

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
سلام
من امروز برای اولین بار به live وصل شدم یک گیمرتک ساختم و این اتفاقات برای من افتاد:#:-s

1- اسم گیمرتک منو خودش انتخاب کرد!:-o چه جوری میتونم اسم گیمرتک رو عوض کنم؟:sniper:
2- من همون پروفایلی که باهاش آفلاین بازی میکردم رو به گیمرتگ تبدیل کردم و موقع ساختن گیمرتک، اسم کشور! اسم شهر! نام و نام خانوادگی! و چیزهایی که مرسومه را از من نخواست:hurted1:، فقط از من اول یه نام خواست که نمی دونم نام چی بود؟ بعد یه ایمیل خواست که ایمیل خودمو دادم، بعدشم یه پسورد خواست که من یکی دلبخواه دادم، میخوام بپرسم که باید پسورد دلخواه می دادم یا نه؟ در ضمن اینم باید متذکر بشم که من امروز Lt3 رو ریختم و به live وصل شدم،داشبوردم آپدیت شد و تغییر کرد، میخوام بپرسم ممکنه تغییر نحوه ی ساخت گیمرتک به این دلیل باشه؟
3- میخواستم ببینم میتونم یه پروفایل دیگمو به گیمرتگ تبدیل کنم و 2 تا گیمرتگ داشته باشم و رو دوتاشون 1 ماه اکانت گلد رایگان بگیرم؟یا اینکه اولیشو میشه پاک کرد؟
در آخر شرمنده سرتونو درد آوردم ،:wallbash:خواهشن هر کدوم از اساتید که جواب سوال های منو میدونن هر چه سریعتر پاسخ بدن چون خیلی گیرم دمتون گرم. :thanks:

nero2010

کاربر سایت
Sep 18, 2009
70
سلام
من امروز برای اولین بار به live وصل شدم یک گیمرتک ساختم و این اتفاقات برای من افتاد:#:-s

1- اسم گیمرتک منو خودش انتخاب کرد!:-o چه جوری میتونم اسم گیمرتک رو عوض کنم؟:sniper:
سلام
شما برید به سایت ایکس باکس بعد برید بالا Sign In بزنید ایمیل و رمز وردوی که گیمیرتگ ساختید بزنید وارد که شدید My Account بزنید بعد Edit Profile بزنید Change gamertag بزنید 'گیمرتگ خود را عوض کنید برای بار اول مجانی و برای دفعه های بعد باید 800 پوینت بدی تا بتونی عوض کنی
بعد توی ایکس باکس هم به اینترنت که وصل هستی باید بری تب social بعد Sign In or Out بعد Download Profile بزنی که گیمرتگ از توو سایت xbox چنج کردی روو کنسولت چنج بشه و پروفایل لایوت آپدیت بشه
بقیه سوالات من زیاد اطلاعی ندارم وگرنه کمکتون می کردم
موفق باشید

آخرین ویرایش:

salarzarepoor

کاربر سایت
Sep 19, 2009
15
دوستان من اولین باره میرم xbox live بعد اینکه بهم gamer tage رو داد مستقیم میره تو قسمت xbox live gold من آکبندشو گرفتم تا حالا هم از silver استفاده نکردم مشکل از کجاست ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر