اموزش جی تگ تمامی مدلهای ایکس باکس بدون نیاز به برد جی تگ

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
573
نام
محمد
سلام ۳۶۰ فت جسپر دارم با برد کول رانر جیتگ شده زمان بوتش بالا هست. این بدون نیاز به پروگرامر میشه RGH3 کرد؟ با همون ویدیو بالا بریم اوکیه؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام ۳۶۰ فت جسپر دارم با برد کول رانر جیتگ شده زمان بوتش بالا هست. این بدون نیاز به پروگرامر میشه RGH3 کرد؟ با همون ویدیو بالا بریم اوکیه؟
بله دوست گرامی شما به پروگرامر نیازی ندارید .فقط سیمکشی فرق داره .و ی مقاومت 10 کیلو اهم و یک دیود n4148 نیاز دارید توجه بفرمایید که قطب درست دیود به کجا وصل میشه ....که باید فیلم مربوط به دستگاتون رو دانلود کنید متاسفانه به دلیل قطعی اینترنت و نبود دسترسی به یوتیوب امکان قرار دادن سایتش نیست ولی شما میتونید این گزینه که مربوی به دستگاه تون هست و راحت هم اموزش میده در یوتیوب سرچ کنیدالبته Detailed Jasper and Falcon Xbox 360 RGH3 tutorial guide for 2022! RGH 3 instant boots در این فیلم از پروگرامر استفاده میکنه ولی برای شما نیازی نیست

قبل از هر چیز حتما شماره CPU KEY دستگاتونو یا یادداش کنید یا عکس بگیرید..برای یادداشت کردن یا عکس گرفتن از CPU KEY موقع خاموش بودن دستگاه دکمه اجکت رو بزنید ..بعد مطابق با فیلم قبلی با برنامه simple nand flasher اقدام به خارج کردن فایل RGH2 دستگاتون کنید و مواظب باشید فایل رو گم نکنید...بعد از جدا سازی فایل RGH2 رو با برنامه JRUNNER به RGH3 تبدیل کنید تا اینجا با فیلم قبلی...حتما به یاد داشته باش بعد از تبدیل به RGH3 و رایتش توسط برنامه simple nand flasher روی دستگاه . دستگاه میخواد ری استارت بشه که شما نباید اجازه بدید ... وقتی خاموش شد شما برق اداپتورو دستگاه رو بکشید..تا دستگاه روشن نشه چون تبدیل شده خطرناکه..حتما دسته دستگاتونو هم کنار بگذارید که موقع انجام این کار دستگاتون روشن نشه ..خب دوست گرامی تا اینجا مشکلی نیست ..دوست گرامی با قرار دادن عکس و توضیح برای شما نمیتونید خوب پیش برید بهتره فیلمی که بالا تایپ کردمو در یوتیوب بزنید و دانلودش کنید بعد اقدام کنید..سوالی بود درخدمتم.فیلم مربوط به دستکاتون جسپر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mkh-n71

Pedram7978

عضو جدید
Oct 1, 2022
2
سلام من تازه یک کنسول برای بچه خواهرم خریدم واسه اپدیت گیر میداد ک اپدیتش کردم الان دیگ سی دی های کپی رو نمیخونه اصلا ایکس باکس جیتگ هست وقتی سی دی میذارم میره روی حالت play dvd کمکم کنین باید چیکار کنم؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام من تازه یک کنسول برای بچه خواهرم خریدم واسه اپدیت گیر میداد ک اپدیتش کردم الان دیگ سی دی های کپی رو نمیخونه اصلا ایکس باکس جیتگ هست وقتی سی دی میذارم میره روی حالت play dvd کمکم کنین باید چیکار کنم؟
سلام پدرام عزیز دستگاه شما جی تگ نبوده..چرا که دستگاهای جی تگ نیازی به اپدیت ندارند..دستگاه شما LT بوده و وقتی دیسک بازی جدید قرار دادین ازتون خواسته که اپدیت انجام بدید تا بتونید اون بازی رو اجرا کنید..شما هم دستگاتونو زدید اپدیت شده و کپیخور دی وی دی رامتون پریده و در حال حاضر بجز فیلم چیز دیگه ای نمیتونید ببینید..اما نگران نباشید در اولین فرصت دستگاتونو بدید تا به حالت قبل برش گردونند..دستگاه شما اول باید دی وی دی رامش به اخرین فریمور که LT3 هست هک بشه بعد اپدیت بشه و این کار فقط 30 دقیقه زمان میبره که دستگاه باید باز بشه..دستگاهای جی تگ شده برای اجرای بازی جدید درخواست اپدیت نمیکنند....برای اینکه بدونید دستگاتون جی تگ هست یا نه موقعی که دستگاتون خاموش با دکمه ایجکت جلوی دستگاه رو بزنید اگه ی تصویر ابی رنگ ظاهر شد بدونید که دستگاتون جی تگ شده ولی اگه اون تصویر معروف به XELL RELOADED ظاهر نشد دستگاتون جی تگ نیست //به تصویر زیر توجه کنید.......با ارزوی موفقیت دوست گرامی سوالی بود در خدمتم
maxresdefault.jpg

• Like
Reactions: RoCoCo

Pedram7978

عضو جدید
Oct 1, 2022
2
سلام پدرام عزیز دستگاه شما جی تگ نبوده..چرا که دستگاهای جی تگ نیازی به اپدیت ندارند..دستگاه شما LT بوده و وقتی دیسک بازی جدید قرار دادین ازتون خواسته که اپدیت انجام بدید تا بتونید اون بازی رو اجرا کنید..شما هم دستگاتونو زدید اپدیت شده و کپیخور دی وی دی رامتون پریده و در حال حاضر بجز فیلم چیز دیگه ای نمیتونید ببینید..اما نگران نباشید در اولین فرصت دستگاتونو بدید تا به حالت قبل برش گردونند..دستگاه شما اول باید دی وی دی رامش به اخرین فریمور که LT3 هست هک بشه بعد اپدیت بشه و این کار فقط 30 دقیقه زمان میبره که دستگاه باید باز بشه..دستگاهای جی تگ شده برای اجرای بازی جدید درخواست اپدیت نمیکنند....برای اینکه بدونید دستگاتون جی تگ هست یا نه موقعی که دستگاتون خاموش با دکمه ایجکت جلوی دستگاه رو بزنید اگه ی تصویر ابی رنگ ظاهر شد بدونید که دستگاتون جی تگ شده ولی اگه اون تصویر معروف به XELL RELOADED ظاهر نشد دستگاتون جی تگ نیست //به تصویر زیر توجه کنید.......با ارزوی موفقیت دوست گرامی سوالی بود در خدمتم
View attachment 274292
دستگاه جی تگ هستش دکمه اجکت زدم صفحه ابی اومد دی وی دی کی و سی پیو کی رو نشون داد
اپدیت برای بازی ها نمیداد من کلا میخواستم به اخرین داشبورد اپدیتش کنم ک با همون برنامه های xexmenu - 360 nand dump اپدیتش کردم اما بعد اپدیت اینجوری شد فقط فیلم اجرا میکنه چیکار باید انجام بدم به حالت اولیه برگرده؟یا روی همین اخرین داشبورد دی وی دی رو هک کنم؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دستگاه جی تگ هستش دکمه اجکت زدم صفحه ابی اومد دی وی دی کی و سی پیو کی رو نشون داد
اپدیت برای بازی ها نمیداد من کلا میخواستم به اخرین داشبورد اپدیتش کنم ک با همون برنامه های xexmenu - 360 nand dump اپدیتش کردم اما بعد اپدیت اینجوری شد فقط فیلم اجرا میکنه چیکار باید انجام بدم به حالت اولیه برگرده؟یا روی همین اخرین داشبورد دی وی دی رو هک کنم؟
دوست گرامی پس دستگاه شما جی تگ بوده...دلیلی نداشته که دستگاتونو برای اجرای بازی اپدیت کنید.اصلا نیازی نبوده....بگذریم اول اینکه دستگاههای جیتگ شده رو نباید به این شکل اپدیت میکردین .اول باید ی اپدیت هک شده دانلود میکردین برای مثال اخرین اپدیت 17559 بعد با برنامه مخصوص exebuild gui 17559 داخل کامپیوتر تبدیل و اماده برای انتقال روی دستگاتون و بعد از اون باید اپدیت رسمی 17559 رو اعمال میکردین...تا به مشکل برنخورید...لطفا خوب توضیح بدید که چگونه دستگاتونو اپدیت کردید .اگه درست انجام داده باشید احتمالا ی تیک که در برنامه مخصوص exebuild gui 17559 بوده رو نزدید و دستگاتون اینطوری شده.البته برای بعضی از دستگاها باید اون تیک زده بشه ...باز هم تکرار میکنم که دستگاتون به اپدیت نیازی نداشت...فقط دقیق توضیح بدید تا بگم مشکل کارتون کجا بوده و با چه برنامه هایی انجام دادید .360 nand dump کافی نیست ولی نیازه برای انتقال اپدیت. باید با برنامه xebuild gui 17559 که در کامپیوتر نصب شده باشه اینکارو انجام میدادید.باز توضیح بدید.اصلا جای نگرانی نیست....مدل دستگاتونو دقیق بگید..اصلا جای نگرانی نیست دستگاه شما خیلی زود درست میشه یا خودتون یا اگه نتونستید تعمیرکار با 100 هزار تمن درست میشه..نیازی به باز کردن دستگاه نیست چون جیتگ ..فعلا منتظر پاسخ هستم ؟؟؟ اموزش کامل در این سایت.و برنامه ها برای دانلود دقیق.فقط باید تمام تیکهای پایین xebuild gui 17559 سبز باشند
Tutorial - How to Update Your RGH/Jtag to 17559
fdfd.PNG

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amin200200

m.shariat

عضو جدید
Oct 29, 2022
1
با سلام به تمامی عزیزان در بازی سنتر.اموزش جی تگ کردن تمامی مدلهای ایکس باکس 360 بجز مدلهای وینچستر بدون برد جی تگ.اگه شما از اون دسته اشخاصی هستید که دستگاتون بعد از جی تگ کردن دیر بوت میشه با این فیلم مشکلات شما حل میشه و فقط با 2 عدد سیم و ی مقاومت دستگاتونو جی تگ کنید .خوبی این کار این هست که دستگاه بطور استاندارد بوت میشه بدون کوچکترین تاخیر.کسانی که دستگاشونو جی تگ نکردند فقط با 500 تمن خودشون دستگاشونو جی تگ کنند.البته این دوستان باید پروگرامر مخصوص جی تگ رو داشته باشند.ولی کسانی که دستگاشون جی تگ شده خودشون بدون پروگرامر انجام بدند.هشدار...کسانی که در کار خود عجله کنند و با کوچکترین اشتباه باید با دستگاشون برای همیشه خدا حافظی کنند.این کار بسیار سادست برای کسانی که تا حدودی تخصص در الکترونیکی و لحیم کاری دارند لطفا نترسید و کارو انجام بدید.لطفا با دقت به فیلم نگاه کنید و برای راحتی کارتون فیلم رو دانلود کنید.لطفا برای جی تگ کردن 300 هزار تمن به کسانی که دستگاه جی تگ میکنند پرداخت نکنید البته بعضی از انها از این روش انجام میدند که هزینش فقط 500 تومان هست ولی همون 300 هزار تمنو دریافت میکنند.هشدار بنده از چند ماه پیش این کارهارو برای تمامی مدلهای ایکس باکس 360 برای مشتریام انجام داده ام و نتیجشو دیدم.دوستان عزیز برای نصب سیم PLL حتما از مقاومت 1 و 3 کیلو استفاده کنید .سیم PLL رو مستقیم استفاده نکنید.از برد کوچکی که در فیلم ازش استفاده میکنه نیازی نیست .بنده هیچ پاسخگویی در قبال کار اشتباه شما عزیزان ندارم.لطفا مشکلاتتون رو در این تاپیک بپرسید در اصرع وقت پاسخ خواهم داد با ارزوی موفقیت.................................. ALL rights reserved

سلام، شما کدوم شهر هستین، کنسول x360E خریدم، میخوام کپی خورش کنم، اگه تهران یا کرج باشین میتونم بیام

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام، شما کدوم شهر هستین، کنسول x360E خریدم، میخوام کپی خورش کنم، اگه تهران یا کرج باشین میتونم بیام
سلام دوست عزیز اگه تارخ ساخت دستگاتون 2014 باشه نمیشه ..نه کپیخور نه جی تگ..تاریخ ساخت پشت دستگاه نوشته شده..خیر من در شهرستان هستم اما خواستید توپخونه همکار دارم با شماره موبایل و ادرس

alidavari

عضو جدید
Nov 7, 2022
1
با سلام به تمامی عزیزان در بازی سنتر.اموزش جی تگ کردن تمامی مدلهای ایکس باکس 360 بجز مدلهای وینچستر بدون برد جی تگ.اگه شما از اون دسته اشخاصی هستید که دستگاتون بعد از جی تگ کردن دیر بوت میشه با این فیلم مشکلات شما حل میشه و فقط با 2 عدد سیم و ی مقاومت دستگاتونو جی تگ کنید .خوبی این کار این هست که دستگاه بطور استاندارد بوت میشه بدون کوچکترین تاخیر.کسانی که دستگاشونو جی تگ نکردند فقط با 500 تمن خودشون دستگاشونو جی تگ کنند.البته این دوستان باید پروگرامر مخصوص جی تگ رو داشته باشند.ولی کسانی که دستگاشون جی تگ شده خودشون بدون پروگرامر انجام بدند.هشدار...کسانی که در کار خود عجله کنند و با کوچکترین اشتباه باید با دستگاشون برای همیشه خدا حافظی کنند.این کار بسیار سادست برای کسانی که تا حدودی تخصص در الکترونیکی و لحیم کاری دارند لطفا نترسید و کارو انجام بدید.لطفا با دقت به فیلم نگاه کنید و برای راحتی کارتون فیلم رو دانلود کنید.لطفا برای جی تگ کردن 300 هزار تمن به کسانی که دستگاه جی تگ میکنند پرداخت نکنید البته بعضی از انها از این روش انجام میدند که هزینش فقط 500 تومان هست ولی همون 300 هزار تمنو دریافت میکنند.هشدار بنده از چند ماه پیش این کارهارو برای تمامی مدلهای ایکس باکس 360 برای مشتریام انجام داده ام و نتیجشو دیدم.دوستان عزیز برای نصب سیم PLL حتما از مقاومت 1 و 3 کیلو استفاده کنید .سیم PLL رو مستقیم استفاده نکنید.از برد کوچکی که در فیلم ازش استفاده میکنه نیازی نیست .بنده هیچ پاسخگویی در قبال کار اشتباه شما عزیزان ندارم.لطفا مشکلاتتون رو در این تاپیک بپرسید در اصرع وقت پاسخ خواهم داد با ارزوی موفقیت.................................. ALL rights reserved

سلام ببخشید اقا من ایکس باکس 360 دارم چن هفته پیش جیتک کردم امرروز نند اشتباه زدم دیگه بوت نمیشه هیچی نمیاد فقط چراغ جلو یه بار سبز میشه فن یه صدای میده روشن نمیشه دیگه بنظرتون چکار کنم اقا بخوام دوبار نند بزنم باید چکار کنم هیچی نمیاد بنظرتون اون دوتا سیمی که زدن باز کنم بوت نمیشه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام ببخشید اقا من ایکس باکس 360 دارم چن هفته پیش جیتک کردم امرروز نند اشتباه زدم دیگه بوت نمیشه هیچی نمیاد فقط چراغ جلو یه بار سبز میشه فن یه صدای میده روشن نمیشه دیگه بنظرتون چکار کنم اقا بخوام دوبار نند بزنم باید چکار کنم هیچی نمیاد بنظرتون اون دوتا سیمی که زدن باز کنم بوت نمیشه
سلام دوست گرامی به هیچ وجه نگران نباشید شما اشتباه کرید اشکال نداره..با باز کردن اون 2 سیم کار شما حل نمیشه..دستگاه شما سیستمشو نمیشناسه و قاطی میکنه...برای دسترسی بهتر به تعمیرکار مراجعه کنید و مشکلتونو دقیق توضیح بدید که چیکار کردید...ناندی که از دستگاتون خارج کردید رو به دقت ازش نگهداری کنید چون فقط ناند خود دستگاه میتونه سیستم رو درست کنه....برای دسترسی به ناند دستگاه شما به دستگاه پروگرامر مخصوص جیتگ نیازه که گرون هست....بهتره بدید به تعمیر کار این کارو براتون انجام بده..یادتون باشه وقتی رفتید پیش تعمیرکار اون ناند استخراج شده رو به تعمیرکار بدید....اصلا جای نگرانی نیست ..فقط دستگاتون رو روشن نکنید...ادرس خواستید همکار دارم تهران توپ خونه با ارزوی موفقیت

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
با سلام دوستان عزیز کاربران گرامی ....هشدار..برای اعمال RGH3 روی دستگاتون عملیات نرم افزاری برای همه مدل دستگاه ایکس باکس 360 یکسان هست.... توجه بفرمایید مهم فقط روش سیم کشی فرق میکنه لطفا توجه بفرمایید .اشتباه زدن این دو سیم میتونه صدمه جدی و منجر به از دست دادن دستگاتون بشه ..لطفا اگه نمیدونید ..بپرسید و مدل دستگاتونو بگید تا فیلم مربوط به دستگاتونو براتون بفرستم...........SEPEHRPUOR......با تشکرفراوان از مدیریت و سایت قوی و فعال بازی سنتر

Artshah

عضو جدید
Nov 28, 2022
2
س
سلام دوست عزیز اگه تارخ ساخت دستگاتون 2014 باشه نمیشه ..نه کپیخور نه جی تگ..تاریخ ساخت پشت دستگاه نوشته شده..خیر من در شهرستان هستم اما خواستید توپخونه همکار دارم با شماره موبایل و ادرس
لام وقت بخیر.
من یه اسلیم دارم مدل ۲۰۱۱ و متاسفانه بعضی بازیها رو اجرا نمیکنه یا وسط بازی هنگ میکنه و غیره و تصمیم گرفتم جیتگ ش کنم و یا اگر بشه آموزشی که دادید و بدون نیاز به برد جیتگ بشه....و اگر امکانش هست شماره تماس یا آدرس کسی که توپخونه هست رو بدید تا حضوری برم و دستگاه رو تبدیل کنم...پیشاپیش ممنون و چون احتمال داره با توجه به اینترنت به پست دسترسی داشته باشم ، اگر امکانش هست شماره و اسمش رو برام پیامک کنید به این شماره..بازم ممنون
09214870143

Artshah

عضو جدید
Nov 28, 2022
2
ع
س

لام وقت بخیر.
من یه اسلیم دارم مدل ۲۰۱۱ و متاسفانه بعضی بازیها رو اجرا نمیکنه یا وسط بازی هنگ میکنه و غیره و تصمیم گرفتم جیتگ ش کنم و یا اگر بشه آموزشی که دادید و بدون نیاز به برد جیتگ بشه....و اگر امکانش هست شماره تماس یا آدرس کسی که توپخونه هست رو بدید تا حضوری برم و دستگاه رو تبدیل کنم...پیشاپیش ممنون و چون احتمال داره با توجه به اینترنت به پست دسترسی داشته باشم ، اگر امکانش هست شماره و اسمش رو برام پیامک کنید به این شماره..بازم ممنون
09214870143
عکس پشت کنسول مربوط به تاریخ تولید>

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
س

لام وقت بخیر.
09214870143
اول مطمئن شید مشکل از درایوتون هست. ببینید بازی که دیسکش کاملا سالم هست رو بدون مشکل اجرا می‌کنه. اگر اینطوری بود که مشکل از درایوتون هست.

اگر از اون بود جیتگ کنید که نیازی به دیسک نباشه.

توپخونه برید زیادن. نهایت ۵۰۰ می‌گیرن. بپرسید روششون چی هست. RGH 3 باشه ینی بدون برد هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر