امتیاز های بازی Stellar Blade

حدس شما از امتیاز بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    143
  • نظرسنجی بسته شده است .

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,612
نام
Mehrdad
نه بازیو تجربه کردی, نه هیچی! یه دمو بازی کردی نهایتا. بعد میگی این ۸۲ ای که میبینید که از بالای ۱۰۰ نقد و منتقد معتبر جمع شده, ۹۲ هست :D
این شدت هیجان توی فن های سونی باور نکردنیه برای یکی مثل من که خنثی هستم و طرف هردو هستم :D
مایکروسافت این وسط چی میگه حالا؟
خب ایراد و مشکل این هیجان کجاست؟ کجاش شما رو اذیت میکنه؟

چه اسیبی به جهان یا انسانیت یا صنعت بازی، وارد میشه؟ جز اینکه جنب و جوش و حیات و پیشرفت رو درش بالا ببره؟

شما مگه از موقعیت خودت راضی نیستی؟ خب پس به خوشی خودت در هر دو طرف برس دیگه، هیجان ملت چرا باید برات عجیب باشه وقتی مزاحمتی هم صورت نگرفته؟

بازی، گیم، بازی کامپیوتری، برات عجیبه هیجان تولید کنه؟ اصن هیجان اتشفشانی؟

طبیعیه دیگه :D والا من که میبینم حال میکنم میبینم، ادمیزاد معمولا از خوشی دیگران لذت میبره دیگه :D میخوایم با بازی عشق و حال کنیم، کلاس فلسفه که نیومدیم :D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,517
اکثر گیمرا دیگه به نقد ها اهمیت نمیدن (شاید مثلا فقط در حد ریویو ها استیم ارزش داشته باشع نقد ها). اینم خیلیا مطمینم بازی میکنن تا این لیبتراد ها بسوزن و برگردن به حمایتشون از حم.اس ادامه بدن.
امیدوارم برا همه پلتفرم ها منتشر شه تا کلی بفروشه و رو پی سی هم ماد های خوشگل موشگل بیاد :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,577
این 82 که میبینید 92 هست که به لطف جماعت چت مغز اینجوری شده. امیدوارم بازی شروعی باشه برای بقیه استودیوها که به دوران زیبای PS2 برگردیم. ماکروسافت هم بچسبه به گیر دادن کارکترهای زن که زیبا نباشند.
بابا بیخیال خود Nier Automata متاش به 90 نرسید

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,966
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا ۸۲ واسه اولین تجربه‌ی کنسولی و AAA این استودیو کم نیست. نمیدونم چرا میگید اگه از ایو ایراد نمیگرفتن بازی قطعا متاش بالای ۹۰ میشد. والا ازین بازی بزرگتر هم نتونستن به ۹۰ برسن. دوستمون نیر اتوماتا رو مثال زد. استلار بلید یه پکیج خیلی خوب و با کیفیته که سازنده‌هاش در اختیار گیمرا قرار دادن که متای خوبی هم گرفته. البته تو این فروم ۸۲ یه جورایی حکم ۶۲ داره. حواشی داشته متاسفانه و اونقدرم زیادن که تو فضای مجازی خیلی نمیبینی در مورد خود بازی حرفی بزنن. یا جبهه‌ی مخالفش دارن ایو رو میکوبن یا جبهه‌ی موافقش دارن قربون صدقه جلو و عقبش میرن. حالا خوبه یه دمویی دادن و دیدیم که چقدر بازی خوبه و صرفا یه چیزی نساختن که جذب مخاطب کنن با اندام ایو. در کل بازی فردا ریلیز میشه بشینید بازی کنید لذتشو ببرید.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
خب ایراد و مشکل این هیجان کجاست؟ کجاش شما رو اذیت میکنه؟

چه اسیبی به جهان یا انسانیت یا صنعت بازی، وارد میشه؟ جز اینکه جنب و جوش و حیات و پیشرفت رو درش بالا ببره؟

شما مگه از موقعیت خودت راضی نیستی؟ خب پس به خوشی خودت در هر دو طرف برس دیگه، هیجان ملت چرا باید برات عجیب باشه وقتی مزاحمتی هم صورت نگرفته؟

بازی، گیم، بازی کامپیوتری، برات عجیبه هیجان تولید کنه؟ اصن هیجان اتشفشانی؟

طبیعیه دیگه :D والا من که میبینم حال میکنم میبینم، ادمیزاد معمولا از خوشی دیگران لذت میبره دیگه :D میخوایم با بازی عشق و حال کنیم، کلاس فلسفه که نیومدیم :D
همین هیجان توی تاپیک بازیهای مایکرو باشه و بگی این ۸۳ مثلا ۹۰ هست, تاپیک مورد موشک بارون اتمی قرار میگیره.
هیجان خوبه. ولی نه فقط هیجان یه طرفه :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,612
نام
Mehrdad
همین هیجان توی تاپیک بازیهای مایکرو باشه و بگی این ۸۳ مثلا ۹۰ هست, تاپیک مورد موشک بارون اتمی قرار میگیره.
هیجان خوبه. ولی نه فقط هیجان یه طرفه :D
اون جا هم کسی گیر بده اشتباه میکنه..

شما خودت امشب اول از همه، قبل از همه، یکی از همون راکت هارو اینجا پرتاب کردی، بعد از موشک بارون فرضی در تاپیک اکس باکس ایراد میگیری؟ :D (بازدارندگی ایا؟ :D)

در مورد 2 طرفه بودن هم، خب سونی فن برای پلی استیشن هیجان داره و این طبیعیه دیگه، واقعا نیست؟ :D حالا شما 2 طرف رو دوست داری، خیلی هم خوب، واقعا خیلی هم خوب و عالی، اما همه اینطوری نیستن، خیلی ها سلیقه خاصی دارند، وقت و اصلا علاقه محدودی دارند و برای همینم کامل به یک سمت یا سبک، متمایل میشند.... خیلیم طبیعیه...

مهم این هست که عاشق "بازی" باشیم، حالا یکی در نتیجه این عاشق پلی استیشن یا اکس باکس یا پی سی یا همه اینا هم میشه، یکی سلیقه گسترده ای داره، یکی خاص پسند تره... و خب بر اساس همین عشق به بازی، چه چیزی بیشتر از "عشق" هیجان داره ؟ :D

یکی هم عاشق نیست و صرفا علاقه منده و اصلا تو فاز این بحثا نیست و براش عجیبه... به همین سادگی...

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
اون جا هم کسی گیر بده اشتباه میکنه..

شما خودت امشب اول از همه، قبل از همه، یکی از همون راکت هارو اینجا پرتاب کردی، بعد از موشک بارون فرضی در تاپیک اکس باکس ایراد میگیری؟ :D (بازدارندگی ایا؟ :D)

در مورد 2 طرفه بودن هم، خب سونی فن برای پلی استیشن هیجان داره و این طبیعیه دیگه، واقعا نیست؟ :D حالا شما 2 طرف رو دوست داری، خیلی هم خوب، واقعا خیلی هم خوب و عالی، اما همه اینطوری نیستن، خیلی ها سلیقه خاصی دارند، وقت و اصلا علاقه محدودی دارند و برای همینم کامل به یک سمت یا سبک، متمایل میشند.... خیلیم طبیعیه...

مهم این هست که عاشق "بازی" باشیم، حالا یکی در نتیجه این عاشق پلی استیشن یا اکس باکس یا پی سی یا همه اینا هم میشه، یکی سلیقه گسترده ای داره، یکی خاص پسند تره... و خب بر اساس همین عشق به بازی، چه چیزی بیشتر از "عشق" هیجان داره ؟ :D

یکی هم عاشق نیست و صرفا علاقه منده و اصلا تو فاز این بحثا نیست و براش عجیبه... به همین سادگی...
من چه موشکی پرتاب کردم برادر؟ :))
من توی تاپیک دمو هم همون اول گفتم بازی در حد ۸۰ هست. الانم توی نطرسنجی همونو زدم. همونم شد. یه عده میخوان بگن بازی شاهکار تاریخ بشریته ولی به خاطر ووک و فلان این متا رو گرفته که من گفتم متای بازی از بالای ۱۰۰ نقد این شده که صرفا یک بازیه خوبه. اگر این موشک پرونیه که من حرفی دیگه ندارم :D
من عاشق rise of ronin بودم و یه کله پلاتش کردم. ولی چون اون متا رو گرفت, هیچکس قبول نمیکرد اون بازی ناشرش سونی هست. به هر نحوی شده بود داشتن ثابت میکردن که بازی برا سونی نیست :D
چون به هرحال قیمت بازی توی ایران خدا تومنهو وقتی یکی میاد که اصلا بازیو بازی نکرده و میاد میگه بازی در حد ۹۲ هست قطعا, خوب ممکنه به یه نفر راهنمایی اشتباه بده :D
در کل ادم باید واقعیت هارو بپذیره. همونطور که استارفیلد اصلا در حد انتظارات نبود و ا
نا امید کرد, این بازی هم صرفا یک بازی خوب هست و تمام. ماجرای ووک هم نبود , تهش از ۸۲ میرسید ۸۳ و ۸۴. ولی نه ۹۵ :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,410
نام
محمد
بایونتا چون یقین داشتن که ل*ز باشه پس جزوی از خودشون به حساب میومد و بهش ایراد نمیگرفتن که اون هم سازنده توی بازی آخری حسابی گذاشت توی کاسه شون :D
ولی طبق چیزهایی که دیدم بهش میخوره که در بازی های آینده شخصیت اصلی ووک باشه :D
یعنی تو فکر کن از بازی اول رومنس این بنده خدا با شخصیت مذکره، بعد تو فکر کن اینم بله؟ اینا مخ خودشونه مشکل داره، ناجورم خرابه!:))

اون شخصیتش اسکله وگرنه Woke نیست خدایی!:D البته باید دید شاید اینا هم گند زدند.:|

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,256
همینجوریش کم تو این مملکت سر شادی و هیجان و شور و شوق بهمون گیر میدادن، حالا اینجا هم باید پاسخگوی یه سری دوستان باشیم که چرا برای یه بازی هیجان داریم! یقه شما رو گرفتن که ما براش هیجان داریم؟ چیزی از شما کم میشه؟
اصلا متای این بازی ۷۰، یه نفس راحت بکشید حالا!
یه چیزایی آدم میخونه اینجا کرک و پرش میریزه واقعا:D همه هم این مواقع بی طرف میشن واسه ما:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,459
نام
مسلم
یعنی تو فکر کن از بازی اول رومنس این بنده خدا با شخصیت مذکره، بعد تو فکر کن اینم بله؟ اینا مخ خودشونه مشکل داره، ناجورم خرابه!:))

اون شخصیتش اسکله وگرنه Woke نیست خدایی!:D البته باید دید شاید اینا هم گند زدند.:|
والا به خدا، ملت اصلا نشانه ها رو نمیبینن :D
View attachment Bayonetta_likes_making_children_5RXqNnVwseU_135.mp4

منم گفتم فقط بهش میخوره وگرنه اتفاقا اسکل باشه خیلی بهتره:D

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,253
نام
Mansour
کلا بازیسنتر سمی شده
طرف دیگه جرات نمیکنه واسه بازی مورد انتظارش هایپ شه
این قضیه بی طرفی هم شده مثل (آخه میدونی از چی حرصم میگیره) تو بحث های خاله زنک بازی :D
معمولا این جمله زمانی به کار میره که شخص میخواد طرف رو بشوره اما کسی بهش چیزی نگه مثلا: من فلانی رو خیلی هم دوست دارما آدم خوبی هم هست ولی میدونی از کجا حرصم میگیره، ای بر پدرش... مادرش...:D
اینجا هم همینه همه حرفی که میخوان رو میزنن بعد پشت سنگر(حالا واسه من فرقی نداره و من کلا بی طرفم) قایم میشن که کسی جوابشون رو نده:D
خلاصه که ما مخلص ایو خانوم هم هستیم:D:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر