امتیاز های بازی Stellar Blade

حدس شما از امتیاز بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    143
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
ولی واقعا این داستانها خیلی غم‌انگیزه ... مخصوصا برای ماها که در جامعه‌ای بزرگ شدیم که همیشه افکار افراطی بی‌منطق اطرافمون بوده و یک دنیای خارجی وجود داشت که فارغ از این داستانها بود و ما حداقل میتونستیم یه جامعه سالم و منطقی و زیبا رو از دور ببینیم...

الان طوری شده که من شخصا مطمئن نیستم افراط‌گرایی دینی بدتره یا این جماعت عجوج‌معجوجی که داره دنیا رو میگیره...

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
570
نام
Dani
Progressbar
۵/۱۰
اینا خو بازی رو ول کردن و چسبیدن به ظاهر شخصیت اصلی!

«بازی Stellar Blade چیزی فراتر از تحریک کردن یا هدف قرار دادن کوته‌فکرانه و بدبینانه گروه خاصی از گیمرها می‌رود. جنسیت زدگی این بازی آن‌قدر شدید، بی‌شرمانه و گستاخانه است که من فقط می‌توانم دلیل آن را انسانیت زدایی و مادی نشان دادن زنان بدانم.»

چقدر بدم میاد از این جامعه متعفن و حال بهم زن!

View attachment 335309
ناموسا یه لحظه فکر کردم طلاب قم نظر دادن درباره بازی بعد اسمشون دبدم جا خوردم😂

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
591
عجب جماعت پستی هستند.
1000068089.jpg
چقدر برای یه بازی بیخودی حاشیه درست میکنند. از ریاکاری و پست بودن این جماعت میشه خیلی صحبت ها کرد ولی Hard R چیش توهین نژادی هست؟
1000068091.jpg
پچ شد!!! یعنی چی اخه؟!

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,743
نام
علی
با وجود کلی مقاله و هیت و بحث های مسخره ای که میدونید متای 82 عالیه (بازی بوده که قرار بوده صنعت گیم رو به دو قسمت تقسیم کنه و با سال ها هایپ وحشتناک همین حدود شده) خیلیا انتظار لیگ60 داشتن ولی اگر نقدا رو ببینیم از نظر گیمپلی و کامبت سیستم بازی فوق العادس و اکثرا بهش اشاره کردن ، همچنین موسیقی و گرافیک عالی . حتی IGN هم که 7 داده اشاره کرده که در تمام بخش های اصلی بازی عالی عمل کرده ولی خب مدیونید اگر متوجه نشید چرا 7 گرفته :D
در کل اگه بحث های ووک و بدن کاراکتر و فشار برخی رسانه ها نبود فکر میکنم حتی میتونست بهتر هم عمل کنه ولی با این وجود همین نمرات هم عالیه ، امیدوارم فروش بالایی هم داشته باشه

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
95
من نظر شخصيم اينه كه نه بايد كركتر مثل الوي باشه و نه در حد اين ايو
مثله لارا كرافت يا جيل ولنتاين رو با هاش اوكي ترم
خيلي هم سمت اينكه بخاطر طراحي كم گرفته قبول ندارم چون اونجوري بايد بگم فوربيدن وست هم زياد گرفته

در كل با توجه به اينكه يه استوديو نا شناس ساخته بازي رو بنظرم خوب كار كردن و متاش خوبه

• Smile
Reactions: Vice City FM

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,524
من نظر شخصيم اينه كه نه بايد كركتر مثل الوي باشه و نه در حد اين ايو
مثله لارا كرافت يا جيل ولنتاين رو با هاش اوكي ترم
خيلي هم سمت اينكه بخاطر طراحي كم گرفته قبول ندارم چون اونجوري بايد بگم فوربيدن وست هم زياد گرفته

در كل با توجه به اينكه يه استوديو نا شناس ساخته بازي رو بنظرم خوب كار كردن و متاش خوبه
چندین نقد رسما گفتن بخاطر طراحی کرکتر نمره پایین دادن.

IMG_20240424_220754_438.jpg IMG_20240424_220751_953.jpg

دیگه حقیقت را کتمان نکنید دیگه.
این بازی جای فن بوی بازی نداره حداقل از یه عنوان که سونی ساپورتش کرده و آتیش انداخته به جون ووک ها حمایت کنید

blackorchid

کاربر سایت
Apr 6, 2024
95
چندین نقد رسما گفتن بخاطر طراحی کرکتر نمره پایین دادن.

View attachment 335326View attachment 335327

دیگه حقیقت را کتمان نکنید دیگه
این بازی حداقل جای فن بوی بازی نداره حداقل از یه عنوان که سونی ساپورتش کرده و آتیش انداخته به جون ووک ها حمایت کنید

من نقد the verge رو ديدم كه گفته بود بازي خوب و فانه منتهي حوصله سر بر ميشه

اصلا مشكلي با بازي ندارم واقعا
اره يه سري از نمرات ميتونه صرفا بخاطر نوع طراحي پايين باشه

كه خوب تو هر بازي داريم ازين نقدها حالا تو موردهاي مختلف

مهم اينه متا ٨١-٢ متاي خوبيه
كسيم كه از دموش لذت برده از بازي هم ميبره

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,524
من نقد the verge رو ديدم كه گفته بود بازي خوب و فانه منتهي حوصله سر بر ميشه

اصلا مشكلي با بازي ندارم واقعا
اره يه سري از نمرات ميتونه صرفا بخاطر نوع طراحي پايين باشه

كه خوب تو هر بازي داريم ازين نقدها حالا تو موردهاي مختلف

مهم اينه متا ٨١-٢ متاي خوبيه
كسيم كه از دموش لذت برده از بازي هم ميبره
البته طبیعیه شما فقط نقد the verge رو بخونی چون همه میدونیم به کی وصله.
نه هرگز ما بازی نداشتیم که بخاطر اندام کرکتر بازی نمره منفی یا مثبت بدن
همون الوی هم که مثال زدی حتی یک نقد نداریم که گفته باشه بخاطر مثلا زشت بودن کرکتر نمره بالا دادم.
فن بوی بازی را بذارید کنار

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,031
نام
آریا
یکی از زیباترین و جامع‌ترین نقدهایی که تا حالا دیدم، برای سایت Player2 هست (توی متاکریتیک ثبت می‌شه) که طرف از زوایای مختلف به بررسی شخصیت اصلی پرداخته و به بعضی از پوشش‌های استغفراللهی اشاره کرده و گفته سایز چیزها توی این مدل پوشش‌ها بزرگ‌تر می‌شه و این قضیه باعث حیرت استاد شده! :D
بعد هم داشته این موضوع رو با دقت تحلیل و بررسی می‌کرده و سراغ مقایسه پوشش‌های مختلف رفته بوده که همسرش از راه می‌رسه و نگاه عجیبی (در حکم «خاک بر سرت») به طرف میندازه و می‌ره! :))
البته به طور کلی از بازی بدش نیومده و اون رو یه اثر اکشن خوب دونسته که می‌تونه برای طرفداران سولز جذاب باشه، ولی ۷،۸ بار توی متن به عبارت سغسی اشاره شده و تیترش هم هست سغسی سولز! :D با امتیاز -B که توی متا به ۶۷ تبدیل شده.
---------
به هر حال سلیقه‌ها متفاوته و شاید یه عده با این جور پوشش‌ها حال نمی‌کنن و دنبال عفت و حیای بیشتری هستن. ولی موضوع اینه که اجباری توی استفاده از اون پوشش‌ها نیست و چاقو بیخ گلوی ملت نذاشتن! می‌شه مثلاً این‌طوری بازی کرد که در این حالت شخصیت اصلی از خانوم‌های سریال‌های ایرانی هم پوشیده‌تر هست و مشکل شرعی پیش نمیاد! :D

364724_24zxcsad.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر