امتیاز سایتها و مجلات به Bioshock

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
در آخرين review يا بررسي صورت گرفته بروي بازي Bioshock - مجله Alternative Press امتياز 10/10 را براي اين بازي در نظر گرفت. اين مجله با اعلام اين امتياز براي اين بازي اينچنين عنوان كرده : براستي Bioshock شايسته دريافت لقب يكي از بهترين بازيهاي hunting و FPS تابحال هست.
موفق باشيد
4uc4e0w.jpg

NAZANINS

کاربر سایت
May 26, 2007
97
نام
نازنین
تعدادی از مشکلات بازی که Jeff Gerstmann توی نقدش به انها اشاره کرده:

-استفاده از سلاحهای دستی بازی تا ان حدی که باید برای یک بازی در ژانر FPS مهیج باشه, هیجان انگیز نیست به خصوص در هنگام پیشرفت توی مراحل و سرسخت تر شدن دشمنان در صورت استفاده مداوم از انها ممکنه احساس کنید که واقعآ ابزار بی مصرفی رو در دست گرفتید!
-تنوع کم دشمنان عادی بازی که عمدتآ شامل 5 نوع SPLICER ( که تنها تفاوت اصلیشون در نوع وسیله ایه که با خودشون برای صدمه زدن به شما حمل میکنند) و دو نوع Big daddy و تعدادی هم ادوات مکانیکی مثل رباتها و دوربین و ....میشه.
-عملکرد سیستم مردن توی بازی که پس از مرگ سریعآ کاربر رو در نزدیکترین vita-chamber های بازی با تمام قابلیتها و صدماتی که قبلآ به یکی از دشمنان بازی وارد کرده, دوباره احیا میکنه.طبق گفته ایشون نحوه کارکرد همچین سیستمی به این طریقه کاملآ هیچ تمایزی بین کسی که بازی رو با مهارت انجام میده و ان که هیچ اهمیتی به نحوه نوع بازیش نمیده, قایل نمیشه و شما میتونید بدون هیچ ازردگی خاطری از میزان باقیمانده سلامتیتون نه یکبار بلکه n بار برگشته و انقدر به یکی از دشمنان بازی صدمه بزنید تا بتونید ان را راهیه دیار دیگر بکنید چیزی که در این مقاله از ان به عنوان no-skill-required combat یاد شده.
-و در اخر نوعی باگ به صورت ایست ناگهانی بی وقفه صحنه بازی برای حدودآ یک تا 5 ثانیه توی هر دو یا سه دقیقه هست که بعد از ساعتها انجام بازی روی بعضی از کنسولها صورت میگیره!!
93132920070820embed001.jpg

امتیازات نسخه XBOX 360 بازی تا بدین لحظه از 14 مرجع در rating ranges مختلف شامل
7 امتیاز کامل
4 امتیاز شامل و بالای 9 از مراجعی که معیار امتیاز دهیشون از نمره 10 هست
2 امتیاز بالای 90 از منابعی که مبنای امتیاز انها از عدد 100 هست
1 امتیاز از مرجعی با مبنای امتیازدهی از عدد 5 , بوده

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خوب .. از الانه که کم کم زمزمه های بد بودن بازی شروع بشه:biggrin1:

البته خوب وقتی که همه یکهو طرفدار بازی شدند. (رجوع کنید به نظر سنجی بهترین بازیهای 2007 که حتی یک رای هم نیاورد.) .یکهو هم همه ضد بازی میشوند /:)

پ.ن : Bioshock نیومد ؟!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خوب .. از الانه که کم کم زمزمه های بد بودن بازی شروع بشه:biggrin1:

البته خوب وقتی که همه یکهو طرفدار بازی شدند. (رجوع کنید به نظر سنجی بهترین بازیهای 2007 که حتی یک رای هم نیاورد.) .یکهو هم همه ضد بازی میشوند /:)

حالا چرا همه امتیاز GS رو قبول دارید ؟

این همه سایت های خوب مثل IGN و ... به بازی 9.7 و 9.8 و 10 دادند .

من که تازگی ها امتیاز GS رو اصلا قبول ندارم .

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
البته سازنده ها نگفتن که شما اگه بازی رو بزارید روی easy و هیچ کدوم از side quest ها رو هم انجام ندید و همینطور خط داستانی رو بگیرد و جلو برید بازی 20 ساعت طول می کشه!
شما مطمئنم کارهایی مثل کامل کردن research ها با عکس گرفتن از افراد، rescue کردن تمام little sister ها، upgrade کردن اسلحه ها تمام اسحله ها رو هیچ کدوم رو کامل انجام نداید.
من بازی روی نرمال تموم کردم .ساید کوئستی من تو این بازی ندیدم.تمامیlittle sister ها رو نجات دادم .نزدیک دو سوم اسلحه هام رو اپگرید کردم و نصف ریسچرچ ها رو انجام دادم .حالا حرف حسابت چیه تازه به نظر خودم تو این بازی خیلی به گشت و گذار پرداختم بالای 15 ساعت طول نمیکشه.دفعه بعدی سعی کن بدونی بعد قضاوت کنی الکی خواب نبینی بیای حدس بزنی.
تازه هیچ نیازی نیست تمامی دستگاه رو هک کنی من به اندازه کافی پول داشتم.
در کل بابت این نکته ادم موقعی که میتونه به راحتی بره چه نیازی که تمامی کارهای مزخرف مثل هک رو انجام بده .
در مورد صدا این بازی اصلا موسیقی جالبی نداشت برای همین به دل من نشست.
حسام عمرا زیر 9.5 بگیره:cheesygri این همه سایت امتیاز دادن اونم امتیازهای بالا...
قل قول:
نوشته شده توسط MGS
بشین و تماشا کن این بازی از گیم اسپات 9.0 میگیره;)

اين حرف شما ثبت ميشه !! :biggrin1: حالا ميبينيم چند ميگيره !!
فعلا که حرف من ثبت شد امتیاز 9.0 گرفت.دوباره اثبات شد که گیم اسپات بر روی پایه و اساس نمره میده و بر روی جو نمره نمیده.
در اخر بازی خوبی بود شما هم تمومش کنید تا اخرش رو ببینید یه خرده دپرس بشید.خیلی منتظر اینم که شماره های بعدیش رو ببینم.مطمئنا بین 5 بازی برتر سال یا بهترین بازی سال خواهد شد.البته اگر vita chamber هم نبودبهتر میشد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دفعه بعدی سعی کن بدونی بعد قضاوت کنی الکی خواب نبینی بیای حدس بزنی.
خیلی انگار توپت پره حالا دلیلش به من ربطی پیدا نمی کنی دیگه!
ولی آدم خواب نمی ببینه بیاد حدس بزنه:)
من اصلا اسمی از هک کردن اوردم اونجا؟ چیزایی که دلت می خواد رو می نویسی چیزایی که به نفعت نیست سریع با یه شلوغ کردن حذف می کنی:laughing:

این بازی اگه کامل بخوای انجامش بدی برای گرفتن تمامی acheivement هاش که البته فقط تعداد کمی از افراد این acheivement رو می گیرن حدود 18 ساعت وقت می بره!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
امتیاز کامل سایت Gamedaily به Bioshock .

logo_gamedaily_beta.gif

حالا باز شما ها از بازی بد بگین .

GS مگه کیه ؟ :biggrin1: :mad:

همه ی امتیاز هاش رو بد میده . ( نمونهاش زیادن )

به نظر من که امتیاز خوب یا بد دادن گیم اسپات ذره ای از ارزش بازی کم نمیکنه .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
به نظر من که امتیاز خوب یا بد دادن گیم اسپات ذره ای از ارزش بازی کم نمیکنه .
من نمی دونم چرا شما فکر می کنید این امتیاز گیم اسپات یعنی اینکه این بازی خوبی نیست؟ تمامی بازی ها آرزو می کنن از gs نمره 9 بگیرن چون اصلا کیلویی نمره نمی ده این سایت. این بازی، بازی خیلی با ارزشی هست ولی بازی بدون نقصی نیست بنابراین واقعا نمرش 10 نیست!

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
همه ی امتیاز هاش رو بد میده . ( نمونهاش زیادن )
بله علیرضا جون راست میگه.
این روزها هر کی میخواد بازی بگیره البته 360ها میره نگاه میکنه ببینه که GSبهش چند داده اگه امتیاز بالای 8 داده بود می خره وگرنه نمیخره.
من هفته ها منتظر Hour of victoryبودم ولی بعد که دیدم GSبهش 2 داده به نظرش اصلا اعتنا نکردم چون من مریض سری جنگ جهانی هستم. رفتم که گرفتم خودم واقعا از اینکه اختیارمو داده بودم دست یک سایتی که اینجوری امتیاز میده خجالت کشیدم. دلیل نمیشه که GSامتیاز داده بگیم همونه.Midway,2Kرو همه می دونن شرکت های شاخی هستند و ما از اونا همچین بازی های بدی ندیده بودیم.
حالا یه سایت که با پول خودشو برده بالا شده سرمشق ما.:laughing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
بشین و تماشا کن این بازی از گیم اسپات 9.0 میگیره;)

ای حسام نامرد:) چه دقیق امتیاز دادی ها!:biggrin1:

پ.ن:این امتیاز هیچی از ارزشهای تیم ملی بایوشوک کم نمیکنه نتجیه ی خیلی خوبی هم گرفتن:laughing:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
کلا کار این یارو Jeff اینه که بازیهایی که یهو خیلی میترکونن رو میگه که این بازی ها هم ایراداتی دارن!!!:D مث همین یا مثل TLoZ:TP.
ولی منم فکر میکنم پیسی بیشتر نمره بگیره یعنی 9.5 هرچی باشه بازی لذت بازی روی PC بیشتره.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
کلا کار این یارو Jeff اینه که بازیهایی که یهو خیلی میترکونن رو میگه که این بازی ها هم ایراداتی دارن!!!:D مث همین یا مثل TLoZ:TP.
ولی منم فکر میکنم پیسی بیشتر نمره بگیره یعنی 9.5 هرچی باشه بازی لذت بازی روی PC بیشتره.

شما خیلی خوشبینانه قضاوت کردید.

- به دلیل نصب مشکل بازیهای PC . نیم نمره کم شده و میشه 8.5 .

- البته کار با Mouse / Keyboard هم اصولا سخته .. چون تعداد کلید های کیبورد زیاده .. پس میشه 8 !

- Auto-Aim هم که نداره پس بازی سخت تر میشه .. لزومی هم نداره که آدم برای تمام کردن بازی به خودش سختی بده. هدف از بازی فقط تمام کردن بازیه. راحت و بی دردسر. برای کم نکردن امتیاز پیشنهاد میشه چیت بازی به همراهش عرضه بشه، پس میشه 7.5 .

- به دلیل سبک غیر محبوب و مهجور و بدون طرفدار FPS هم امتیاز کاهش پیدا میکنه . اصلا بازی باید 3rd Person ساخته میشد و بدون المان های RPG . چرا باید بازی رو پیچیده کنیم؟. تا الان میشه 7 .

- اصلا چه معنی داره که بازی برای PC که (مرده و کسی برای بازی PC نمیخره ) عرضه بشه. چه معنی داره که یک قسمت از تیم (بخش استرالیا) فقط روی PC کار کنه. این خودش باعث شده که کار کمتری روی 360 انجام بشه.پس نیم نمره کم میکنیم.6.5

- نیم نمره هم به خاطر سابقه بد توسعه دهندگان بازی در Irrational Games و قبل از آن Looking Glass Studios به دلیل ساخت بازیهای پیچیده ای چون سری Thief و System Shock ، کسر میشه که دیگه هوس بازیسازی نکنند. 6

- نیم نمره برای استفاده از Internet Activation و فروش بازی روی شبکه ي بدون کاربر Steam و در کنار بازیهای غیر معتبری مثل QuaCK (متاسفانه سایت GS هم Quake رو اشتباه مینویسه) باید کم میشد که به دلیل عرضه بازی PC پس از 360 و نشان دادن برتری این کنسول بسیار قوی و ماندگار کسر نمیشه. همون 6 .

0 عدم استفاده از سیستم Checkpoint برای save و استفاده از save آزاد. 5.5

- نیم نمره هم همین جوری علی الحساب کم میکنیم ، که نشون بدیم میتونیم و حساب کار دست بقیه بیاد . 5

امتیاز نسخه PC شد 5 . رفت تو مایه های Restricted Area !

نتیحه 1 : GameSpot خیلی خوبه (طرحشم من دادم).

نتیجه 2 : اه اه اه Bioshock .

نتیجه 3 : کار با Install Shield Wizard خیلی سخته، ولی کار با linux روی PS3 با کنترلر بسیار ساده است و انسان را از PC بی نیاز میکند.

نتیجه 4 : همیشه باید یک Difficulty در بازی وجود داشته باشد که تمام نکردن بازی روی آن حالت سخت تر از تمام کردن آن باشد (رجوع کنید به Difficulty در سطح tourist در سری Serious Sam ) . اسمش میگدازیم Uber Gamer.

نتیجه 5 : پیشنهاد میشود که امتیاز تمامی بازیهای PC مورد تجدید نظر قرار بگیرند. حداکثر 6 برای بازیهای Multi-platform و 5 برای بازیهای انحصاری PC .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر