امتیاز سایتها و مجلات به Bioshock

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
در آخرين review يا بررسي صورت گرفته بروي بازي Bioshock - مجله Alternative Press امتياز 10/10 را براي اين بازي در نظر گرفت. اين مجله با اعلام اين امتياز براي اين بازي اينچنين عنوان كرده : براستي Bioshock شايسته دريافت لقب يكي از بهترين بازيهاي hunting و FPS تابحال هست.
موفق باشيد
4uc4e0w.jpg

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
البته میانگین امتیاز تا این لحظه همون 98.9 هست
این مجله‌ای هم که 9.4 داده امتیازش توی میانگین حساب نمیشه

الان شما نگاه کنی یه 98.9 درشت نوشته که اون میانگین اصلی هست
و یه 98.3 که شامل سایت‌ها و مجلات درپیت (مثل همینی که 9.4 داده) هم میشه و میانگین اصلی نیست

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
امتيازهاي gamespotوignدرسته چون خيلي سخت ميگيرن هر امتازي اونا بدن درسته و تا حالا من نديدم كه امتيازه كاملو بدن 360تو ايرانم اومده امروز ميرم ميخرم ولي pcايش نيومده بياد اونم ميگيرم مقايسه كنم.

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!
عجب بازی ساختن. من گرفتمش. زووووووووووووووووووود برید بگیریدش . من به همه چیزش 11 میدم . به این میگن شاهکار . هرکس بازی نکنه 2/3 عمرش بر فناست .

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
hail....برو بچه ها بريد خيلي بازي خف خوفي من امروز از westگرفتم خيلي رديف من زود رفتم گرفتم تا ملت غارت نكنن بريد بگيريد زود تر :evil::cool:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا اونایی که بازی رو گرفتن بگن ببینم فری هستش و اینکه الان فقط Westgame آورده ؟راتی وست گیم چند میده ؟

آخرین ویرایش:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
منم گرفتم به جونه خودم همه چيش از gears of war بهتره
حتما بگيريد
يعني حتما اگه نگيريد اصلا انگار تا حالا زندگي نكردين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دیروز بازی رو از وست اول صبح گرفتم فقط در یک کلام فوق العادس تجربه ی تازه ای در این سبک هست.مخصوصا مبارزات با بیگ ددی.
گرافیک بازی بسیار زیباست مخصوصا افکت هاش بهتون توصیه میکنم حتما در این بازی به آب توجه کنید چون تو هیچ بازی آب رو انقدر طبیعی ارائه نداده بودن.نورپردازی ها هم فوقالعاده
گیم پلی بازی انقدر تاثیر گذار هست که احساس میکنید واقعا در این بازی هستید.که این تاثیر گذاری وابسته به جو بازی هست من که خودم همیشه بازیها رو بدون حوصله زود انجام میدادم در این بازی بسیار اروم و با حوصله کافی میرم جلو.
هوش مصنوعی در یک کلام توپه توپه شما بیشتر با یک هوش واقعی طرف هستید.اما اشکالات ریزی هم داره
در کل بازی بسیار زیباست ولی به نظر من در اون حدی نیست که چنین امتیاز ها وحشتناکی بگیره در نهایت به نظرت من میانگینش باید میرسید به 95 درصد.اما من 3 ساعت بیشتر بازی نکردم تا اواخر بازی وقت زیاده شاید چیزهای بیشتری از این بازی دیدم.ولی کلان این بازی رو حتما بازی کنید.اگر بازی نخواید بکنید خودم میام در خونتون به زور میدم بهتون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر