امتیاز بسیار عالی 9 برای Sega Rally

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
تیم eurogamer بازی Sega Rally را نقد و بررسی کردند و در نهایت امتیاز 9 را به بازی دادند یکی از نقاط برتر بازی camera میباشد که به خوبی دوربین به صورت داینامیک در بازی عمل میکند و هیجان را چند برابر میکند به سختی میتوان در بازی اوج سرعت گرفت چون تنها مزاحم ما در بازی که چندین بار با آن مواجه شدیم گل و لای بوده که به طرز عجیبی سرعت اتومبیل را کم میکرد و این خود سرعت گیر اصلی برخی مراحل بازی میباشد.دوربین بازی قابلیت چرخش 90 درجه را به شما در حالت های محدود میدهد سگا این بازی stabilisers برای راننده یعنی محیطی برای رانندگان بیبک و نترس را به وجود آورده چون sense در شما (حس تشخیص) شما در بازی بسیار مهم هست و بیاد با درایتی که در خود دارد کنترل را به عهده بگیرید به واقع این رالی بسیار آسان میباشد.
سیستم damage بازی بر پایه conscious (هوشیاری و آگاهی) در حین برخورد عمل میکند و این امتیاز بزرگ بازی محسوب میشود که در حالت ضربه به اتومبیل خسارت وارد میکند و این یکی از دلایل امتیاز خوب این رالی میباشد به واقع یکی از مهیج ترین قسمت بازی را short three -lap دانست که بسیار زیبا برای Rally pally بسیار مناسب میباشد (رالی مشترک و چند وجهی).
قسمت championships بازی به سه رتبه خاتمه پیدا میکند و یا میتواند آغاز گر باشد حالت های: (Premier, Modified, Masters)
بازی در بخش های محیطی (Alpine, Canyon, Arctic, Safari و Tropical) برگذار میشود.
بازی از جهاتی شباهت های بسیار زیادی با عنوان Burnout 2 دارد.

1189800472.jpg

1189800468.jpg

1189440522.jpg

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من Playable دموش رو دارم.
در یک کلام باز هم از همون حقه های کثیف SEGA. :sick:
در کل ماشین ها شبیه به اسباب بازی طراحی شدن. آبجکت ها هم در مصنوعی ترین حالت ممکن. نور پردازی هم که از این مصنوعی تر نمیشد.
از این قبیل مسائل توش زیاد. تنها نکته مثبت فیزیک کف جاده هستش. ولی در بقیه جاها کاملا افتضاح. کافیه که یکبار مستقیم برید تو نرده های کنار جاده. نرده خورد میشه و دیگه نرده ای در کار نیست. برگردید دوباره تو همون قسمت بر نرده ها عمود بشید: بشدت به هوا برخورد می کنید و باز تکه چوب هایی خورد میشن و میریزن. از کجا اومدن من نمی دونم.
کنترل و گیم پلی : صفر.

من تا حالا هیچ چیز درستی از SEGA ندیدم. ArmoredCore4 با اون تبلیغش در TGS05 مزخرفتر از این نمیشد. به همچنین Chrome Hounds . مزخرفترین وضع ممکن رو نسبت به تبلیغات جذابشون داشتن. این هم فکر نمی کنم از این قاعده مستثنی باشه.
SEGA بهتره بره بازی های Mega Driveش رو برای XBLA پورت کنه. چون واقعا از این سری بازی هاش جذابترن.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
من Playable دموش رو دارم.
در یک کلام باز هم از همون حقه های کثیف SEGA. :sick:
در کل ماشین ها شبیه به اسباب بازی طراحی شدن. آبجکت ها هم در مصنوعی ترین حالت ممکن. نور پردازی هم که از این مصنوعی تر نمیشد.
از این قبیل مسائل توش زیاد. تنها نکته مثبت فیزیک کف جاده هستش. ولی در بقیه جاها کاملا افتضاح. کافیه که یکبار مستقیم برید تو نرده های کنار جاده. نرده خورد میشه و دیگه نرده ای در کار نیست. برگردید دوباره تو همون قسمت بر نرده ها عمود بشید: بشدت به هوا برخورد می کنید و باز تکه چوب هایی خورد میشن و میریزن. از کجا اومدن من نمی دونم.
کنترل و گیم پلی : صفر.

من تا حالا هیچ چیز درستی از SEGA ندیدم. ArmoredCore4 با اون تبلیغش در TGS05 مزخرفتر از این نمیشد. به همچنین Chrome Hounds . مزخرفترین وضع ممکن رو نسبت به تبلیغات جذابشون داشتن. این هم فکر نمی کنم از این قاعده مستثنی باشه.
SEGA بهتره بره بازی های Mega Driveش رو برای XBLA پورت کنه. چون واقعا از این سری بازی هاش جذابترن.
آگه واقعا اینجوری باشه که خیلی بده :(
حرفای شما با اون دمویی که من دیدم خیلی فرق می کنه :confused::confused::confused:
GOOD LUCK

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما

آگه واقعا اینجوری باشه که خیلی بده :(
حرفای شما با اون دمویی که من دیدم خیلی فرق می کنه :confused::confused::confused:
GOOD LUCK

حرف ایشون درسته ، بازی رنگ و لعاب خوبی داره ، ولی همه چی مصنوعی هستش ، کلا به نظر من گرافیک خوبی داره ( نظر شخصی ) ، ولی از لحاظ Gameplay و کنترل تقریبا میشه گفت صفر !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر