امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
God Of War I = 8.6
  • داستان : 8.0 : هدف مهم برای کریتوس ، اتفاقات زیبا در طول داستان ولی اتفاقات رو به شدت کش می داد . یعنی یک چیز رو می خواست بار ها تکرار کنه !!!
    • گیم پلی : 9.5 : کلا خوب بود ولی ضربات حس نمی شدن ، یعنی آدم رو راضی نمی کردن !!!
    • موسیقی : 7 : بد نبود ولی چیز خاصی هم نبود .
    • گرافیک : 6 : خیلی عجیب بود که کیفیت بافتها عالی شده بود و کلا گرافیک محیط در حد بازیهای امروزی بود ولی نورپردازی ها و طراحی چهره ها افتضاحی بیش نبود !!!

God Of War II : 9.2
  • داستان : 8.8 : درست مثل شماره ی قبلی ، مسمم و استوار . البته فرقی که داره اینه که :
    در شماره ی اول ، کریتوس به نوعی داشت کاری را برای خدایان انجام می داد تا اون ها خاطراتش رو پاک کنند . ولی در شماره دوم ، کریتوس برای خودش و انتقامش می جنگید .
    ولی ایرادی که میشه به داستان وارد کرد اینه که پیچیدگی خاصی نداشت .
  • گیم پلی : 9.5 ، پیشرفتش نسبت به نسخه ی قبل قابل ملاحظه بود . سنگینی ضربات به خوبی حس می شد .
  • موسیقی : 9 : حماسی و پرشور و متناسب برای هر لحظه ولی تکراری می شد .
  • گرافیک : 8 : قابل قبول

God Of War III : 9.7
  • داستان : 10 : یکی از با شکوه ترین داستان هایی که تا به حال دیدم . به شدت حماسی که لحظه ای بازیباز رو رها نمی کنه . یعنی اوج داستان Trilogy
  • گیم پلی : 9.6 : فوق العاده !!! تنها ایرادی که میشه بهش گرفت اینه که این بازی انقدر پتانسیل داره که میشه روش مانور داد بدون اینکه به اصالتش لطمه ای بخوره . مبارزه ها بسیار آسان بود و فقط مبارزه با :
  • هیدیز و زئوس
  • چالش بر انگیز و دارای نوآوری بودند .
  • موسیقی : 10 : بسیار زیبا و حماسی ، در یک کلام بی نظیر
  • گرافیک : 10 : عالی ، از همه لحاظ : کیفیت بافت ها ، هوش رو از سر آدم می برد . بافت خون که غوغا می کرد . در همون لحظات اول بازی که من خون رو دیدم ، یک لحظه فکر کردم دارم خواب می بینم !!! اصلا در ذهنم نمی گنجید .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
killzone 2
یکی از بهترین اکشن اول شخص هایی بود که تا حالا بازی کردم
به همه توصیه میشه تا بازیش کنن چون واقعا یه تجربه لذت بخش هستش
اینم نمرات من به بازی:

گیم پلی: 9.5
گیم پلی سراسر هیجان و جذاب بازی شما رو تا آخر همراه خودش میکشونه
تنوع اسلحه ها و محیط و همچنین هوش مصنوعی عالی دشمنان به این کار خیلی کمک میکنه

گرافیک: 9
گرافیک بازی هم بسیار خوب هست
چهره کاراکتر ها فوق العاده طراحی شده اما بافت خون و بعضی از محیط ها همچین جالب نیست

داستان: 9.5
این بخش یکی از بهترین بخش های بازی هستش که با پایانی فوق العاده تموم میشه

موسیقی و صداگذاری: 9
موسیقی بازی حرف نداره و در صحنه های اکشن فوق العاده خوب هست که شما رو تو جو بازی قرار میده
صداگذاری هم نسبتا خوبه اما صدای تیر به محیط همچین خوب از آب در نیومده

کل: 9.3

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
God of War III - 9.8/10
Uncharted II - 10/10
Heavy Rain - من واقعاً به این ابر شاهکار 11 از 10 میدم هیچ بازی مثل هوی روم تاثییر نزاشته بود.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
جان؟همه مدلی دیده بودیم جز صفر!:thinking:
میشه دلیل این نمره رو بپرسم؟(یهو بگید اصلا بازی وجود نداشته)
ببخشید . ولی این بازی فقط گرافیک داره و میشه بهش 0.5 داد ( به اغراق ) کلن این بازی واسه PS1 بهتر باشه .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
God of War 3
بازی ای که هیچوقت تکرار نمیشه فقط همین!

اینم نمرات من به بازی:
گیم پلی: 9.9
هیچوقت تو هیچ بازی ای اینقدر هیجان ندیده بودم مخصوصا اون آخرای بازی
دوربین بازی هم که فوق العاده بود و کاملا سینمایی شده بود البته به جز یه صحنه
تمام عناصر گیم پلی در حد شاهکار بودن فقط یه چند تا باگ وجود داشت که اگه نبود خیلی بهتر بود

گرافیک: 9.8
چهره شخصیت ها که فوق العاده پرجزئیات بود و محیط هم به همین صورت عالی کار شده بود

داستان: 10
با اینکه دو شماره قبلی رو بازی نکرده بودم اما با فلش بک هایی خوب بازی به عقب از همه چیز سر درآوردم و تا آخر بازی منو جذب کردم
پایانش هم به نظر من جزء یکی از بهترین پایان هایی بود که دیده بودم

موسیقی و صداگذاری: 10
موسیقی حماسی بازی تونسته بود هیجان رو بالا ببره و البته موزیک های آرام هم به خوبی تو بازی قرار داده شده بودند
صداگذاری هم در حد اعلا بود صدای کاراکتر ها عالی بود و صدای محیط به خوبی کار شده بود

کل: 9.9

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
god of war 3=10
uncharted 2=9
killzone 2=9
modern warfare 2=10
----------------------
killzone 2
داستان: 9.5
این بخش یکی از بهترین بخش های بازی هستش که با پایانی فوق العاده تموم میشه
ببخشید دوست من.ولی امتیازتون به داستان کیلزون 2 خیلی مورد داره:biggrin1:اکثر منتقدان به داستان و شخصیت پردازی بازی ایراد گرفتن.

ببخشید . ولی این بازی فقط گرافیک داره و میشه بهش 0.5 داد ( به اغراق ) کلن این بازی واسه PS1 بهتر باشه .
جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان!!!!!؟؟؟؟؟:eek::eek:.با امتیازی که بهش دادید کاملا موافقم.اما اینکه گفتید فقط گرافیک داره خیلی عجیب هست:eek::eek::biggrin1:

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین

ببخشید دوست من.ولی امتیازتون به داستان کیلزون 2 خیلی مورد داره:biggrin1:اکثر منتقدان به داستان و شخصیت پردازی بازی ایراد گرفتن.

اتفاقا به نظر من بازی شخصیت پردازی خیلی خوبی داشت با یه خط داستان عالی
همه اعضای گروه به خوبی پردازش شده بودن
ها من همش به این منتقدا میگم ایراد بیخود نگیرید گوش نمیدن :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر