امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
Tomb Raider

گرافیک(
9.0/10): شاید به پای Uncharted نرسه و 100% ارزش های خاص خودش رو داره همه چیز زیبا کار شده و بافت کم کیفیت پیدا نمیکنید برای یک بازی تقریبا Open World بسیار عالی.

داستان(5.0/10) : داستان به نظر من متوسط بود و من زیاد خوشم نیومد مخصوصا آخرش که کلا من حال نکردم .
کلا از وسط های بازی دعا میکردم که نره تو کار Supernatural که رفت اصلا از پایان بازی خوشم نیومد:|

گیم پلی(9.5/10)
: به نظر من بهترین قسمت بازی گیم پلی هست همه چیز از تیراندازی ، از در و دیوار بالا رفتن ، هدشات کردن و... همه Polish شده و لذت بخش هست

موزیک و صداگذاری (9.0/10) :
صدای محیط بسار دقیق و زیبا کار شده از صدای دویدن خرگوش ها در بوته ها تا زوزه ی گرگ ها و صدای مرغ های دریایی بسیار دقیق و زیبا انجام شده ، موسیقی بازی تنوع قابل قبولی داره و با تغییر Location ها موسیقی بازی نسبت به اون منطقه تغییر میکنه برای مثال با ورود به Shanty Town یه موزیک با تم سخت و آهنین گونه پخش میشه که با جو اون منطقه کاملا سازگاره.

ارزش تکرار(9.5/10) :
بدون شک دنیای مرموز و زیبای این جزیره بزرگ ارزش چند بار گشتن و بازی کردن رو داره ، و تعداد بسیار زیاد Collectible ها و Challenge ها ارزش تکرار بازی رو چند برابر میکنه.

مالتی پلیر (3.0/10) : جکی بیش نیست ، کلونی بی ارزش از بخش MultiPlayer سری آنچارتد که واقعا بد کار شده ، اگه این بخش رو از بازی حذف میکردن خیلی بهتر بود.

ارزش خرید ارجینال بازی(8.0/10) :
هنوز خیلی ها هستن که مثل من سعی میکنن بازی ها رو اورجینال تهیه کنن و واسشون پولی که خرج میکنن مهمه . باید بگم که اگه یه بازی با Single عالی و Multi بد به نظر شما جالب میاد کاملا ارزش اورجینال گرفتن رو داره ولی اگه از اون دسته افرادی هستید که بعد از تموم کردن بخش داستانی بازی رو کنار میزارید باید بگم که بهتره این بازی رو اورجینال نخرید چون بخش Multi هیچ چیزی نداره که شما رو سرگرم کنه .

امتیاز کلی بازی:
+ گرافیک تکنیکی قابل قبول
+ گیم پلی درگیر کننده و جذاب

- داستان نه چندان جالب
- بخش چند نفره بسیار بد

این امتیاز به صورت کلی و ارزش کلی بازی هست و نه میانگینی از امتیازات بخش های مختلف
(9.0/10)
-----------------------------------------------------------

Bioshock : Infinite

گرافیک (8.0/10) :
از نظر تکنیکی در مقابل غول های FPS مثل Far Cry 3 ، Crysis 3 ، Battlefield 3 حرفی برای گفتن نداره ولی از لحاظ هنری بسیار زیبا کار شده و شهر کلمبیا بینظیر و چشم نوازه ، متاسفانه گرافیک فراز و نشیب بسیار زیادی مثل مراحل زیر :
اوایل بازی که وارد Sanctuary میشید همه چیز زیبا و قشنگ تکسچر به کیفیت به ندرت دیده میشه ،
ولی برای مثال مرحله ای که میخواید سوار First Lady بشید تکسچر های این کشتی هوایی به قدری بد کار شده که به نظر برای نسل قبل میاد

داستان(10/10) :خیلی وقت بود که داستان بازی به این اندازه من رو درگیر نکرده بود داستان تا اواخر بازی با آهنگی ملایم پیش میره و شما رو درگیر میکنه ولی در اواخر بازی انقدر بمب داستانی بر سر شما فرود میاد که مطمعنا تا مدت ها به این بازی فکر خواهید کرد ، داستان بازی پیچیده تر ، مخوف تر ، و زیبا تر از هرچیزی که تصور میکنید هست ،
نکاتی در بازی هست که نیاز به فیلسوف و تحلیل گرهای متخصص داره مثل مسائل مربوط به نژاد پرستی ، خدا و دین

(!)اسپویل شدید داستان(!) : در صورت تموم نکردن بازی به هیچ وجه باز نکنید ! {Open at your Own Risk}
آخر بازی که معلوم میشه Comstock همون Booker هست و الیزابت همون آنا و دختر بووکر هست واقعا زیباست وجود 2قلو ها و نقش اون ها در تمام بازی واقعا بینظیر ـه وجود بی نهایت در به جهان های موازی ، Infinite Posibility و ... همه و همه یاعث میشه که تا سال ها این بازی در یاد شما بمونه

گیم پلی (9.0/10) :
ترکیب اصلحه های مختلف با Vigor ها یه تجربه ناب رو به همراه داره ، وجود الیزابت با اینکه تاثیر کمی در گیم پلی داره ولی باز هم به تجربه کلی بازی کمک میکنه
از نکات منفی گیمپلی میشه به Loading های وسط بازی ( نه بین مراحل ) اشاره کرد ، با وجود اینکه من بازی رو از Store گرفتم و روی هارد نصب شده بود بازی هم در بعضی مواقع که میخواستم از قسمتی به قسمت دیگه برم بازی چند لحظه فریز میکرد و قسمت بعدی رو Load میکرد

موسیقی و صداگذاری(8.0/10) :
این بخش به دو قسمت تقسیم میشه ، موسیقی در هنگام جنگ و نبردها و موسیقی بقیه بازی !
موسیقی که در حین نبرد و جنگ ها بخش میشه بسیار خشک و با ریتم تکراری هست ، که از اولین نبرد بازی تا آخرین جنگ اون کوچکترین تغییری نمیکنه ، و مثل میخ آهنین بر روی تخته بر روی اعصاب شما اسکی میره !
موسیقی Cutscene ها و بقیه بازی بسیار زیبا کار شده و مناسب با جو اون لحظه هست و بدون شک نیمی از تجربه بینظیر بازی رو مدیون این موزیک عمیق و بینظیر هستیم.

(!)اسپویل شدید داستان(!) : در صورت تموم نکردن بازی به هیچ وجه باز نکنید ! {Open at your Own Risk}
اون قسمت که وارد Rapture میشیم و اون موزیکی که پخش میشه یه حس نوستالوژیک به آدم میده و تمام خاطرات Bioshock 1 برمیگرده
در کل اگه موسیقی بخش نبردها رو از این قسمت حذف کنیم ، با یه Masterpiece از لحاظ موسیقی و صداگذاری طرفیم ،
صدا گذاری بازی به قدری زیبا کار شده که به Character الیزابت جون میده و هر حسی رو که اون داره ( خوش حالی، ناراحتی ، درد ) کامل شما میتونید حس کنید !

ارزش تکرار(10/10) : بدون شک شما نیاز به چندین بار بازی کردن دارید تا عمق داستان رو درک کنید ، وجود تعداد زیادی Collectible ارزش تکرار بازی رو چند برابر میکنه

مالتی پلیر :
بازی قسمت Multiplayer نداره ، این بهترین کاری بود که سازنده ها میتونستن انجام بدن ، با نبود بخش چند نفره همه تمرکز روی بخش Single هست که یک تجربه ناب رو به ارمغان اورده !

ارزش خرید اورجینال بازی(9.0/10) :
شاید بگید چون بازی مالتی پلیر نداره پس ارزش اوریج خریدن رو نداره !؟ باید بگم کاملا در اشتباهید ، ای بازی از اون سری بازی هایی هست که شاید تا دهه ها تکرار نشه ! ، و مطمعنا ارزش پولی رو که میدید داره
امتیاز کلی:
- افت گرافیک بازی در بعضی مواقع
- موسیقی بازی در مبارزات بسیار تکراری و بد کار شده
+ نبود بخش MP
+ الیزابت
+ داستانی بینظیر که سال ها در ذهن شما خواهد بوند
+ وجود Vigor ها و اسلحه های مختلف

این امتیاز به صورت کلی و ارزش کلی بازی هست و نه میانگینی از امتیازات بخش های مختلف
(10/10)

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
SNIPER GHOST WARRIOR 2
بازی با توجه به تاخیر هاش هیچی نیست وکلا بجز لذت اسنایپری هیچی دیگه ای ندارد
مگر اون سربازه (مدکوس) در سال 1993 نکشتمیش چرا در اخرین مرحله بازگشت خیلی مسخره ست
گرافیک:7/10؛با توجه به این که یک انجین قوی داشتن چرا خوب نساختنش من نمی فهمم

گیم پلی:7/10:بجز شلیک کردن ومخفی کاری هیچ چیز تازه ای نداشت

داستان:6/10:داستانی مسخره وبچه گانه

موسیقی وصدا گزاری:9/10:صدا همه چیش خوب بود

نمره کل:7.25/10:بازی نسبتا خوبی بود فقط به کسانی مثل خودم که به تک تیر اندازی علاقه دارن پیشنهاد می کنم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
God of War: Ascension
+ گیم پلی بی نظیر و اعتیاد اور
+گرافیک خارق العاده
+باس فایت های بی نظیر
+هیجان بسیار بالا
+موزیک خوب
+وجود تنوع سلاح در بازی
+معماهای جالب

-داستان نه چندان گیرا
-بالانس نبودن دیفیکالتی بازی در اواخر چپترها

God Of War 3

+گیم پلی بسیار عالی
+موزیک بی نظیر
+گرافیک بسیار عالی
+وجود باس فایت های غول اسا و بی نظیر
+تنوع سلاح ، بهترین در کل سری
+داستان فوقوالعاده

- ؟

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Devil May Cry
فکر میکنم شصت و اندی ساعت کافی باشه برای یه نظر کامل در مورد بازی.اولین چیزی که مشخصه اینه که DMC یه ریبوته جذاب و خوش ساختیه با یه گیم پلی خوب.
داستان بازی نسبتن خوب شروع میشه اما تو ادامه کار افت میکنه و یه مقدار سرسری میشه و در اواخر کار که بدتر هم میشه(مراجعه شود به چپتر آخر و اتفاق های اون).بخش هنری گرافیک خوب کار شده و کانسپت ها اکثرن چشم نوازن.طراحی کاراکتر دشمن ها به نظرم جالب نیست و در مورد گرافیک تکنیکی قطعن عالی نیست و تکسچرها مشکلات دارن اما باید قبول کرد تو H&S ها اونقدرها هم بد نیست.
گیم پلی مهمترین عنصریه که شما رو وادار به بازی کردن DMC میکنه.گیم پلیی که اونقدر جذابه که دوست دارین بعد از تموم کردن بازی بارها و بارها تکرارش کنین.سیستم آپگرید بازی بسیار پرشاخ و برگ و متنوعه و کمبوهایی میتونین بزنین متفاوت تر از هر بار،اونطور که وقتی چار پنج بار بازی رو تموم کنین هنوز کمبوهای جدید واسه زدن دارین!متاسفانه باس های بازی کمن و یک مقدار احمق هستن.یعنی فقط یه متد تکراری دارن که اونو بفهمین دیگه تو آخرین درجه سختی هم بردنشون کاری نداره.حالاباز چند باس آخر بازی بهتر کار شدن.در مقابل دشمن ها خیلی خیلی بهتر کار شدن.لول دیزاین کار هم خوبه البته واقعن عدم وجود معما در بازی سطح کار رو میاره پایین.
در کل DMC نه بهترین H&S نسله و نه پر از صحنه های حماسیه GOW ـی،اما مستقلن بازی ایه که مدت ها میتونه شما رو سرگرم کنه و هدفش هم همینه. و ادعایی هم نداره مطلقن.

8/10

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
میخوام به 2 تا بازی امتیاز بدم که تو عید تمومشون کردم و فکر کنم تو کل سایت 5 نفرم این 2 تا بازی را بازی نکرده باشند!
اولیش atelier ayesha alchemist of dusk هستش که 14 یا 15 امین بازی تو سری اتلیا هست که توسط شرکت گاست ساخته میشه.
داستان 5
واقعا چیزی برای گفتن نداشت .داستان در مورد دختر کمیاگری به نام ایشا هستش که خواهرش چند وقتی هست که گم میشه اما طی حوادثی ایشا متوجه میشه که خواهرش زنده هست و برای پیدا کردنش عازم سفری به ظاهر پر ماجرا میشه
گرافیک 6
طراحی شخصیت های بازی بانمک و جالب و به صورت سل شید هست اما محیط ها به دور از هر جزییاتی هست .
موزیک 7
ادغامی از موزیک های سری های قبلی هست که ایرادی توش نمی بینم
گیم پلی 8
بهترین قسمت بازی برای من همین قسمت هستش چون من کلا از سبک turn base خوشم میاد .البته مکانیزم مبارزات خیلی ساده و شامل حمله دفاع و استفاده از ایتم میشه بعد ها که لول کاراکتر از 40 بالاتر میره یکسری فنون مخصوص هم میزنه اما خب گستردگی بازی نظیر فاینال 10 را نداره.
اما بزرگ ترین مشکل بازی به نظر من محدودیت زمانی بازی هست به طوریکه بازی به شما 3 سال فرصت میده و بعد از 3 سال بازی تموم میشه حالا میخواد شما خواهرتون را پیدا کرده باشید یا نه که به نظر من خیلی مسخره است مثلا وقتی من بازی را تموم کردم و good ending را دیدم هنوز کلی side quest مونده بود که تموم کنم اما به محض پایان 3 سال بازی به شما اجازه ادامه دادن نمیداد
امتیاز نهایی 6

اما بازی دوم one piece kaizoku musou 2 هستش که شماره اولش پارسال اومد و برای منی که عاشق انیمش هستم سخت بود تا منتظر نسخه انگلیسی بازی بمونم پس به سراغ نسخه ژاپنی رفتم .
داستان 7
البته چون بازی ژاپنی بود فهمیدن داستان به صورت کامل سخت بود اما اینطور که معلوم بود وقتی کلاه حصیریا به پانک هازارد میرسن بلک بیرد به همراه موریا با نیرویی که بدست اورده بود تمام گروه کلاه حصیریا به جز نامی و لوفی را تحت کنترل خود در میارن و ما باید اونا را نجات بدیم البته اواخر بازی داستان به سمت وایت بیرد هم میره
گرافیک 7
فرق چندانی نسبت به شماره قبل نداشت فقط به نظرم فریم ریت بازی بهتر بود و روون تر اجرا میشد
گیم پلی 8
به نظرم پیشرفت خوبی داشت .بازی شبیه به dynasty warrior شده بود به طور کامل و دیگه مثل شماره اول با معما و حل کردن مراحل پلت فرمینگ روبرو نبودیم البته تو قسمت باس فایت ضعف داشت به نظرم باس های شماره اول بهتر طراحی شده بود.
موزیک 8
بسی لذت بردیم از موسیقی زیبای بازی:d
امتیاز نهایی 7.5
کلا فکر کنم من این بازی را توی عید بالای 40 ساعت بازی کردم و تمام ماموریت های جانبی را هم تموم کردم خیلی حال داد به طوریکه سراغ بایوشاک نرفتم تا کلا این بازی را تموم کنم

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
CRYSIS 2
...
..
.
داستان:كاملا متوسط و در بعضي قسمت ها خسته كننده ولي براي همچين بازي اي كه رسالت ديگري دارد كافي به نظر ميرسيد (6)
گرافيك:
فوق العاده زيبا و پرجزئيات-طراحي شهر نيمه ويران بسيار زيبا كار شده-نورپردازي يكي از بهترين هاي نسل-در كل بهترين گرافيك يك عنوان غير انحصاري اي بود كه رو ي PS3 ميديدم ..(نسخه سوم اين بازيو هنوز بازي نكردم) (10)
گيم پلي:
قابليت هاي جذاب نانوسوئيت-باز گذاشتن دست بازي باز براي تمام كردن مراحل به صورت مخفي كاري يا اكشن-به شخصه با دشمنان فضايي اصلا حال نكردم و دوست نداشتم انقد پرنگ باشن تو بازي+بخش مولتي پلير خوب و جذاب (9)
موسيقي:
main theme شاهكار بازي ساخته هانس زيمر + ساير موسيقي هاي بازي كه خيلي خوب و سينمايي كار شدن (10)
صدا گذاري:
اسلحه ها-شخصيت ها-صدا گذاري خوبي دارند ولي صداي قدم هاي شخصيت بازي گاهي اوقات خيلي غير عادي و زياد ميشود!(8)
OVERALL:8/5

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید

Bioshock Infinite

خیلی لوس و بی مزه هست اگه الان دوباره بیام نیم ساعت بازی رو مدح و ستایش کنم و بگم عجب چیز خفنی هست در رده بهترین های عمر گیمریم هست و نمونه اش رو شاید کمتر از 10 تا بازی دیدم ولی خب این بازی واقعا لایق این صحبت ها هست !
اول این رو بهتون بگم که با یه کوله بار هایپ رفتم سراغ شروع بازی و تو دلم میگفتم با اینهمه انتظاری که من از بازی دارم مطمئنا تجربه بازی برام کمی سخت و بی مزه میشه و مطمئنا لذت نمیبرم با اینهمه هایپ چون بازی عمرا بتونه انتظارات من و اینهمه هایپ رو براورده کنه ولی چشمتون رو بد نبینه که 1 ساعت اول بازیم رو فقط محو محیط بازی در همون ابتدا و در همون اوایل بازی بودم که برای ورود باید غسل تمعید داده میشدیم !! یعنی از بس این طراحی محیط زیبا بود و اهنگ دلنشین تر از اون بود فقط محو محیط و اهنگ شده بودم و دلم میخواست همونجا بمونم و تکون نخورم ! شاید حدود 25 ساعت الی بیشتر من رو این بازی وقت گذاشتم و اگه بگم از این 25 ساعت فقط 15 الی 17 ساعتش رو محو تماشای محیط و کار های الیزابت بودم دروغ نگفتم ! از طراحی و این موارد بیرون بریم گیم پلی بازی هم بس چیزی بسیار اعتیاد اور هست با اون سیستم لوت و نقش افرینی شکل بازی ! تنها عیبی که میشه به گیم پلی گرفت این بود که اصلا زمان و پول کافی برای فول اپگرید کردن تمامی ویگور ها و تفنگ ها نبود و همونطور هم که بهتون گفتم من عملا محیط های بازی رو شخم میزدم و چیزی از دستم در نمیرفت و از یه سکه هم نمیگذشتم ولی بازم اصلا فرصتم تکردم که اینها رو فول کنم و باتوجه به درجه سختی Hard میرفتم خیلی خیلی به این فول اپدیت ها نیاز داشتم ! متاسفانه بازی هم که New Game + نداره و کلا این تنها نکته منفی گیم پلی بازی بود وگرنه از سیستم شوتینگ بگیرید تا Sky-Line و مینی باس ها و همه و همه خارق العاده و اعتیاد اور بود . در رابطه با شخصیت ها و داستان هم اصلا لازم نیست حرف بزنم که جای حرفی باقی نمیگذاره از قضیه دنیای موازی که یکی مورد علاقه ترین موضوع های علمی بنده هست بگیرید تا خود شخصیت الیزابت و بوکر و شخصیت های دیزی و ..... . در کل خدا خیر مادر و پدر این کن لیواین و رفقا رو بده که این اخر نسلی بازی بهمون دادند که فکر نکنم حالا حالا ها نمونه اش رو در سبک شوتر ببینیم . Masterpiece At ALL !!!!

+ داستان و شخصیت ها و موضوع ها و کنایه ها و طعنه ها و همه چیز !

+ گیم پلی بازی نهایت سرگرمی و شوتینگ بازی نهایت یک بازی شوتر !

+ گرافیک هنری بس غیر قابل تکرار و نمونه !

+ موسیقی و صداگذاری که به تجربه بازی و گیم پلی لطمه میزنه از بس محو کننده هست !

+ ویگور ها ( که تا حدودی تفاوت انچنانی نسبت به پلازمید ها نداشتند . )

- تقریبا میشه گفت امکان فول اپشن کردن تمامی ویگور ها و تفنگ ها در بازی امکان پذیر نیست ( حداقل در درجه سختی های بالا )

- پایان داستان رو میشد بهتر توضیح داد تا هم هضمش راحتر باشه و هم برای همه لذت بخش تر باشه .

- گرافیکی فنی کمی تا حدودی نیمه ابری از انتظارات پایین تر بود نسبت به Bioshock 1 که در زمان خودش جز غول های گرافیکی بود .

11/10

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
metal gear solid4
خوب منم بازی را تموم کردم فقط میتونم بگم خداست!

گرافیک:10/10:در زمان خودش واقعا عالی بوده حتی الان هم هیچ مشکلی را در گرافیکس نمی بینم خیلی عالی بود.

داستان:10/10:
داستان بازی بسیار احساسی وعالی بود.راستی چرا بیگ باس zero رو کشت؟؟؟
ویک سوال دیگه ایا بیگ باس مرد بعد از کشیدن سیگار پشت قبر باس؟؟؟

گیم پلی:10/10:گیم پلی بازی خیلی نفس گیر وعالی بود اون اپگرید اینا گیم پلی را خیلی عالی کرده بودند

موسیقی وصداگزاری:10/10:افکت های صوتی به خوبی پیاده شده بود وهمه چیشو خوب گذاشتند

نمره کل:10/10:واقعا تا الان بهترین بازی ای بوده که تا حالا بازیش کردم.دست کوجیما وتمام کسانی که این بازی را اماده کردند درد نکنه عالی بود.خودمو چطوری کنترل کنم تا نسخه پنجم ان عجب شاخی بشه.

آخرین ویرایش:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اقاي هژير محمودي خواهشا بذارش تو اسپويلر!اي بابا!
ي ناظم بايد بذاريد فقط چك كنه ملت چيزي رو اسپويل نكنن!
نه تنها اسپويلر نميذارن بلكه با رنگ متفاوت هم مينويسن!
اسم تاپيك امتياز اعضاي بازي سنتر به عناوين ps3 ـه...
سوالي در مورد داستان داريد تو تاپيك بازي مربوطه و داخل اسپويلر بنويسيد

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
DmC ---7.5/10
Crysis 3 ----8/10 گرافیک عالی
God of war:Ascension---- 9.5/10 مثل نسخه 3 نبود ولی از سری نسخه ای فرعی عالی بود.
Dead or Alive 5----8.5/10
FAR CRY 3 ---8.5/10فقط میتونم بگم من شخصا زیاد از سبک های FPS خوشم نمیاد(که سلیقه ای هست)ولی بازی هایی مثل Killzone 3/Crysis3/FAR CRY 3 باعث شدن منم بیام سمت این سبک بازی ها
Little Big Planet Karting---9/10

آخرین ویرایش:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
امتیاز من

GOD OF WAR ASCENSION

امشب بازی را تموم کردم خیلی عالی بود.

گرافیک:10/10:به عنوان گرافیک بهترین گرافیک دوران گاو را داشت.

موسیقی وصداگزاری:10/10:همه چیش عالی!

داستان:10/10:داستان بازی بسیار واقع گرایانهوخوب بود.

گیم پلی:10/10:گیم پلی بسیار جالب ونفس گیر بود.

به عنوان اولین گاد اف وار پلی 3 خیلی عالی بود.

UNCHARTED 2

بازی بسیار خوب بود.

گرافیک:10/10:گرافیک بازی خیلی عالی بود.

موسیقی وصداگزاری:10/10:فقط میتونم بگم عالی بود.

داستان:10/10:داستان بازی هم بسیار جالب بود.

گیم پلی بازی10/10:تغییرات اساسی را نسبت به نسخه اولش کرده بود عالی بود.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
Uncharted 3
+داستان درگیر کننده
+موسیقی بی نظیر
+گرافیک خیره کننده
+گیم پلی عالی

کاور گیری و تیر اندازی خیلی شبیه max payne 3 بود که البته من نحوه کاور گیری و اکشن max payne 3 رو بیشتر میپسندم.

Killzone 3
یه چند ساعتی بازی کردم اصلا برام دلچسب نبود.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
Uncharted 3
+داستان درگیر کننده
+موسیقی بی نظیر
+گرافیک خیره کننده
+گیم پلی عالی

کاور گیری و تیر اندازی خیلی شبیه max payne 3 بود که البته من نحوه کاور گیری و اکشن max payne 3 رو بیشتر میپسندم.

Killzone 3
یه چند ساعتی بازی کردم اصلا برام دلچسب نبود.

واقعا عجیبه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
Medal of Honor : Warfighter
Platform : PS3
ESRB : M

نمیدونم چرا این بازی از نظر منتقدین اینقدر کوبیده شد و ازش ایراد گرفتن ولی واسه من ، یکی از بهترین FPS های این نسل بود ، هم گیم پلی خوبی داشت و هم گرافیک و صداگذاری و موسیقی عالی ، کارگردانی هم خیلی خوب بود ، جوری که آخر بازی نزدیک بود گریم بگیره
در مقایسه با رقیب دیرینه ش (Call of Duty) که هر سال تکراری تر میشه و گرافیکش انگار واسه نسل قبل هست ، واقعا عنوان ارزشمندی هست

نمره 9 از 10

Gamespot

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795

Medal Of Honor Warfighter

به نظر من امتیازاتی که گرفته واقعا حقش هست...اصلا هیچ حسی درباره نقدش ندارم که بخوام بنویسم.

امتیاز 4/10

---------------------

Crysis 3

نمی دونم سن من رفت بالا که دیگه خیلی کم پیش میاد از بازی خوشم بیاد یا این که واقعا این بازی هم افتضاح بود.

امتیاز 5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر