امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,271
من عاشق سینگلشم !:d

8/10 بهش میدم ...

کلا مثل اینکه دوستان تا CoD مبینن نمره خوب نمیدن !

اصلا ربطی یه cod نداره خداییش . سینگل بازی خیلی داغونه یعنی افتضاحه . مولتی رو نتونستم بازی کنم فعلا . ولی چشم اب نمیخوره چیزی شاخی باشه .

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
بچه هامن ازهمه عذرمی خوام ولی جای دیگه ای نبود که سوالم روبپرسم.من بازیresistance2رودارم روی بالای جلتش نوشتهplatinumودور کاورش زردرنگه می خواستم ببینم این بازی اصل هست یانه؟چون مغازه دارمی خواست به10هزارتومن ازمن بخرتش کد نداره.امتیاز من به این بازی:8/3

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,306
نام
بابک
بچه هامن ازهمه عذرمی خوام ولی جای دیگه ای نبود که سوالم روبپرسم.من بازیresistance2رودارم روی بالای جلتش نوشتهplatinumودور کاورش زردرنگه می خواستم ببینم این بازی اصل هست یانه؟چون مغازه دارمی خواست به10هزارتومن ازمن بخرتش کد نداره.امتیاز من به این بازی:8/3
آره اصله
فقط بازی های خیلی خوب پلانتیوم میشن

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,306
نام
بابک
pac-man championship editation
خیلی بازی باحالی هست ولی دلیلش رو خودم هم نمیدونم.:d
بازیش همون بازی 20 سال پیش سگا هست ولی با یک سری تغییرات که فقط برای آسون کردنش بوده با این وجود به شدت حال میده:x
گرافیک و موسیقی بازی هم عالی هستن فقط مشکل اینه که یکم گرونه(10 دلار) هرچند برای پلاس مجانی هست و ما حالشو میبریم:))
9/10
***تروفی گرفتن تو بازی هم خیلی سادست.تو کمتر از یک ساعت میشه 50% تروفی گرفت.
------------------------------------------------------------------------------------------

the walking dead episode1
بازی زیبایی هست با سبک heavy rain البته هیوی رین چندتا معمای ساده داشت که این همونا رو هم نداره:d
ولی انتخاب های جالبی به آدم میده گرافیکش هم جالب هست.باحال ترین قسمتش هم چپتر آخرشه.
میگم این ایده بازی سریالی هم خیلی باحاله.مثل ماهی یه بار یه چپتر از آنچارتد میومد.=))
8/10
-------------------------------------------------------------------------------------------
the walking dead episode2
+بعضی سکانس های جذاب تر از اپیزود1
-سختی اعصاب خورد کن بعضی سکانسها
-افت فریم فوق العاده وحشتناک نسخه ps3.یعنی یه قسمتایی رسما غیر قابل بازی کردن بود.:(
7/10
--------------------------------------------------------------------------------------------
bloodrayne betrayal
بازی نسبتا خوبی بود! موسیقی خوبی داشت گیم پلی و گرافیک خوب ولی معلوم نبود داستانش چیه.بازی رو تا وسطاش رفتم بعدش به علت الکی سخت بودن ولش کردم.در ضمن سازندهای بازی خیال کردن هرچی تروفی گرفتن رو سخت تر کنن ملت بیشتر خوششون میاد.
:|
6/10
--------------------------------------------------------------------------------------------
outland
همه چیش واقعا عالی بود به جز مردن های پی درپی و غول های آخر طاقت فرسا!
:(( متاسفانه این بازی رو هم نتونستم به علت سختی زیادش تا آخر برم.من موندم وقتی بازی ساز ها میبینن حتی 10% گیمرها هم نمیتونن بازی رو تا آخر برن چرا الکی سختش میکنن.
8.5/10
---------------------------------------------------------------------------------------------
renegade ops
ساخته استیدو آوالانچ(همون که just cause رو ساخت).
+گرافیک عالی
+شوتینگ خیلی خوب
+فیزیک عالی
+مولتی پلیر خوب(هرچند بازی کن توش کمه)
-کنترل بسیار مزخرف ماشین درحد بازی های آیفون:d
-نبود آپگرید در قسمت easy
8/10

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
خب از سر بی بازی بودن نشستم و دوباره سری Uncharted رو تموم کردم و گفتم حالا که بعد از چندین باز دارم نسخه های 1 تا 3 رو با هم تموم میکنم از خودم یه نمره ای ول بدم تا دوستان به عظمت این سری پی ببرن :d

Uncharted_Drake%27s_Fortune.jpg

Uncharted : Drake's Fortune

من هوزم که دارم بازی میکنم به خودم میگم خدا این گرافیک چجوری و به چه شکل در سال 2007 محقق شده !!! یعنی میتونم بگم اون سال هیچ بازی بهش نزدیکم نمیشده ! بازی در اون زمان عالی بوده و داستان زیبایی هم روایت میکنه و موسیقی و جلوه های دیداری هم که زبان زد خاص و عام هست اما مشکلاتی داره که بنظرم نمیزاره بازی کامل باشه و یه عنوان بی نقص و عیب باشه . اول از همه اینه موتور بازی در اون زمان مثل موتور انریل انجاین بافت ها رو خیلی دیگر و با مدت زمان زیاد لود میکنه که زیاد جالب نیست !! گیم پلی بازی کمی خشک هست و انمیشن های بالا رفتن از در و دیوار نیتن هم کمی خشک و مصنوعی کار شده . قسمت شوتینگ بازی هم با اینکه جذاب و زیبا بوده اما بسیار بی منطقانه سخت هست ( ما که رو نرمال رفتیم اینجور بود خدا اونایی رو بخیر کنه که رو هارد و کراشینگ میرند !! ) و دشمنان هم بسیار جان سخت تشریف دارند . از اینا که بگذریم بازی شخصیت های جالب و عالی داره که راحت با مخاطب ارتباط برقرار میکنه و لذت بازی رو برای گیمر چند برابر . این بازی تجربه فوق العاده ای بود و به اونایی که هنوز فرصت نکردن این عنوان رو تموم کنند بسیار شدید توصیه میکنم بخصوص انچارتد فن هایی که هنوز بازی نکردند .

8.5/10

Uncharted_2_updated_PS3_logo.jpg

Uncharted 2 : Among Thieves

لامصب اولین چیزی که شما رو همون اوایل بازی دیوونه میکنه پیشرفت فوق العاده گرافیک فنی و هنری بازی و بخصوص انیمیشن شخصیت نیتن هست !! یعنی از همون اوایل بازی شما محو بازی و موسیقی بازی و حتی دیالوگ ها و شوخی های کاراکتر ها میشید . در این نسخه همه چیز و عالی و بدون و عیب و نقص هست و هر المان و عنصری کاملا در نقشش خود و زمان مناسب خودش هست که تجربه بازی رو فوق العاده میکنه . تمامی مشکلات نسخه اول در این قسمت حل شده از قسمت کاور گیری بگیرید تا پرش از لبه ها و بالا رفتن ها و معما های بازی و قسمت شوتینگ و.... همه و همه عالی و درست برطرف شدند و عملا بازی رو به نهایت خودش رسوندن و حرفی رو برای کسی باقی نمیگذارند . این که دیگه نیاز به توصیه نداره و هر ننه قمری باید بشینه این رو بازی کنه :d

10/10

Uncharted_3_Boxart.jpg

Uncharted 3 : Drake's Deception

بازی در همه موارد به نهایت خودش رسیده و در همه چیز کامل و عالی شده و جای هیچ گونه انتقادی رو بجا نمیگذاره جز یک مورد و اونم اینه که نسخه دوم سری از بس فوق العاده بی و عیب بود این نسخه عملا نتونسته پیشرفت بسزایی نسبت به شماره قبل خوش بکنه ولی باز با اینحال جادوگران استدیو ناتی داگ حتی گرافیک نسخه دوم رو هم ارتقا دادن و اون رو زیبا تر ٰ فنی تر و بی عیب و نقص تر کرده اند اما با توجه به اینکه نسخه اول بازی باگ های گرافیکی نسبتا زیادی داشت در نسخه دوم این مشکل حل شد و اصولا باگی وجود نداشت و اگه هم بود فقط و فقط به تعداد انگشتان یکی از دستاتون بود اما با توجه به اینکه نسخه سوم این بازی کامل تری شده اما تعداد باگ ها بخصص دیر رندر شدن بافت ها در این نسخه نسبت به شماره دوم افزایش پیدا کرده که در نوع خودش عجیبه ! . از اینا که بگذریم می رسیم به تنها موردی که از نظر بنده نسخه سوم پیشرفت بسازیی نسبت به نسخه دوم کرده یعنی داستان بازی که در این نسخه هم فوق العاده روایت میشه و هم از اول تا اخر بازی بسیار جذاب گفته میشه .

9.5/10

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
من تازهPS3گرفتم زیادهنوزبازی تموم نکردم
Uncharted 2 10/10
uncharted 3 10/10
Metal gear solid4 10/10
Dead space2 10/9
God of war3 10/10
Ninga gaiden2 10/8/5
Kill zone2 10/88
Kill zone3 10/93
Heavy rain 10/95
Socom4 10/8
فعلاهمین هاروبازی کردم.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,306
نام
بابک
little big planet 2
9/10
همه چیش خوب بود به جز اون gripple ها که کنترلشون آدم رو اذیت میکرد.:(
مولتی پلیر و مرحله سازی بازی هم خیلی گسترده تر شده:d
موسیقی بازی هم که 10/10 هست.
گرافیکمش خوبه و بعضی جاها واقعی عالی هست.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Flower :
اندازه Journey خفن نیست اما بازم یه بازی کاملاً متفاوت و حدیده ! موسیقی هم مثل Journey عالیه ! در کل درود بر تک تک کارکنان ThatGameCompany :d
8.5/10

Rayman Origins :
گیمپلی عالی موسیقی بسیار عالی . طراحی شاهکار ! بعضی قسمت ها واقعاً آدم رو به چالش میکشه >:d<

LittlleBigPlanet
خداست این بازی ! :x طراحی مراحل و موسیقی های بازی عالیه ! گیمپلی بهتر از این نمیشه ! شخصی سازی کاراکتر هم بینظیره و میشه انواع Sack های بامزه ساخت ! بخش آنلاین هم عالیه بخصوص مراحلی که کاربران ساختن واقعاً قشنگه ! جمعیت توی سرورا هم خوبه معمولاً برای من مینویسه 3500 نفر آنلاین هستن در کل بگم که سونی باید به داشتن سازنده ای مثل MM افتخار کنه ! :d
9.5/10

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
من این بازی هارو ارجینال دارم و بعضی هاشون هم کالکتور هستند هنوز هم همه رو بازی میکنم بخاطر همین بهشون امتیاز دادم.

COD4 :9/3
COD5 :7/4
COD6 :7/8
COD7 :8/8
COD8 :8/2

Mass Effect 2 :6/1
Mass Effect 3 :7/2

Ressistance2 :7/1
Ressistance3 :8/9

UNcharted 1 :7/0
UNcharted 2 :8/1
UNcharted 3 :9/3

MGS4 :10
MGS:HD Collection :9/9

Ghost Recon futer soldiers : 8/1

Infamouse 2 :7/2

KZ2 :8.9
KZ3 :8.5

skyrim :6/2

Max payn 3 :8/0

spec ops:the line :4/1

Sleeping dogs :7/2

Armored Core V :5/2

AC1 :9/2
AC2 :8/1
AC:B.H :8/3
AC:R :8/8

Batman Arkham City :8/4

من به همشون منصفانه رای دادم.

---------- نوشته در 02:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:43 PM ارسال شده بود ----------

من باید دستگاهو به اینترنت وصل کنم بعد تروفی هامو آپلود کنم حال این یارو عربه گرفته شه.

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,306
نام
بابک
Borderlands
8.75/10
واقعا عالی هست بازیش
به جز یه سری ایراد کوچیک مثل دیر لود شدن تکسچرها در بعضی موارد یا نبود سرور اختصاصی مشکل دیگه ای نداره

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
Spec Ops: The Line

بازی کلا گیم پلی استاندارد یه شوتر سوم شخص بر مبنای کاور گیری رو داره. انتخاب کویر به عنوان لوکیشن اصلی کار جالبی بود. گرافیک هم خوبه و مشکلی نداره. ولی داستان بازی و روایتش نقطه ی قوتش هست.
در کل یه بازی خوب و سرگرم کننده بود.

8/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,306
نام
بابک
Scott pilgrim vs. the world
در یک کلام شورش در شهر نسل Hd البته با کاراکترهای emo شده:d.بازی گرافیکش به صورت 8بیتی و یادآور سگا و میکرو هست. گیم پلیش و کاراکترها و..... شباهت خیلی زیادی به بازی های نسل سگا داره.همین مسئله بازی رو خیلی جذاب میکنه.حتی co-op بازی هم مثل نسل های قبل به همون صورت فقط آفلاین هست یا اینکه وسط مرحله چکپوینت نداره.در یک کلام نوستالوژی هست. البته مثل بازی های قدیمی خیلی هم سخته:d.درکل بازی هست که 100% ارزش یه بار بازی کردن رو داره.
8/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر