امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
Uncharted 2: Among Thieves
Platform : PS3
ESRB : T

[URL=http://up.vatandownload.com/] [/URL]

شاهکار بود ، بهترین عنوان Action/Adventure که تا امروز تجربه کردم
هر چی از زیبایی بازی بگم کمه ، گیم پلی ، داستان ، اکشن ، کارگردانی ، موسیقی ، همه و همه عالی بود
امتیاز من به بازی 10 از 10
Gamespot

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
Max Payne 3

كاري به استايل اصلي بازي ندارم كه از اون نظر اشغالي بيش نيست ولي خب ميخوام در مورد گيم پلي و فيزيك و اينا صحبت كنم . گيم پلي در همون چند دقيقه اول شما رو جذب ميكنه ولي بعد meh !! دشمنان بازي به طرز بسيار مضحك و غير واقعي بسيار جون سخت تشريف دارند و گاهي يك خشاب هم افاقه نميكنه چون اين بازي مردن رو فقط در هدشات خلاصه كرده البته بخوايم واقع بين باشيم بازي از هوش مصنوعي خارق العاده و شگفت انگيزي بهره ميبره و دشمن ها خيلي قشنگ دورتون ميزنند و دور از انتظار عمل ميكنند گاهي اوقات كارايي ميكنند كه باورتون نميشه . براي مثال اگه يه تفنگ داشته باشيد كه فلش لايت داشته باشه و دشمن هم در سنگر باشه و شما همين طور تفنگ رو به اون بگيريد تا زماني كه بيخال نشيد و يا نريد طرفش از كاور و سنگر به هيچ وجه بيرون نمياد و اين واقعا عالي هست و اعجاب انگيز . تفنگ ها جالب هستند و تنوع خوبي دارند و جستجويي كه بايد براي گلد كردشون اانجام بديم تجربه خوبي هست و باعث ميشه يكم از گيم پلي تكراري دور بشيم و كمي گشت گذار كنيم . انيميشن شخصيت ها هم كه چيز زياد عجيب و جديدي نيست و خيلي بهتر و زيبا ترش رو در سري Uncharted ديديم كه خيلي زيبا بودند و يا حتي InFamous ها هم در انيميشن خوب بودند و حتي GeOW ها و در كل چيز زياد مالي نيست . در مورد گرافيك كلي هم بخوايم بحث كنيم محيط زياد جلب نيست و بافت ها بي كيفيت هستند و اين بي كيفيتي در گياه ها و علف ها به اوج خودش ميرسه . داستان هم كه كلا نگم بهتره ولي خب اون ادم بيشعور كه رئيس شركت بود اگه بجاي استخدام كردن دوتا محافظ ، 200 تا محافظ استخدام ميكرد ديگه همچين اتفاق هايي نميفتاد !! در كل داستان بسيار نابود و خيلي غير قابل باور و الكي هست كه ارزش بخش تك نفره رو ميبره زير خط فقر ! اون موسيقي سري مكس هم كه به گور بردند و اين راكستار فقط براي جذب مشتري رو تريلر هاش ميذاشت وگرنه مويقي بازي كاملا متفاوت بود و سر جمع 5 دقيقه اون اهنگ مخصوص سري پخش نميشد .
مولتي پلير هم كه چه عرض كنم اگه پلير توش پيدا كرديد يه خبري به ما هم بديد . ديگه اين اواخر كه بازي ميكردم 2 به 2 بازي ميكرديم و بيشتر از 5 تا پلير سرجمع پيدا نميشد تو بازي !!

6.5/10

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
Call of Duty: Modern Warfare 2
Platform : PS3
ESRB : M

سال 2007 تیم Infinity Ward با ساخت و عرضه شماره چهارم این سری بازی با نام Call of Duty 4 : Modern Warfare تواسنت موفقیت ویژه ای کسب کنه و نظر خیلی از گیمرها رو به سمت خودش جذب کنه
بعد از دو سال شماره دوم از سری Modern Warfare عرضه شد و باز هم با گیم پلی و اکشن خوبی که داشت موفقیت قبلی رو تکرار کرد ، با وجود اینکه خیلی از منتقدین و گیمر ها از عدم پیشرفت در این عنوان بسیار انتقاد کردند ولی این بازی فروش فوق العاده ای داشت و نمرات خوبی هم از سایت ها و مجلات گرفت
به نظر من شماره اول (Call of Duty 4 : Modern Warfare) خیلی بهتر بود و خلاقیت و پیشرفت های خوبی داشت ، با این وجود شماره دوم Modern Warfare هم ارزش بالایی داره و قطعا از بازی کردنش لذت خواهید برد
امتیاز من 7 از 10
Gamespot

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,271
Medal of honor 2010

بازیش خیلی قدیمه از رو دمو هایی که ازش دیده بودم فهمیده بودم گند زدن به بازی ولی وقتی بازی کردم فهمیدم با فاجعه طرفم
5/10

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,271
Spec Ops The Line

این بازی هیچ چیزی نداشت که نظر من رو به خودش جلب کنه کاملا تکراری و معمولی !!
فیزیک بسیار مزخرف. تخریب پذیری صفر. از نور پردازیش فقط خوشم اومد. یکم مشکل تسکچر لود داشت که کلا مثل اینکه طبیعی هست با UE3

6/10

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Heavy Rain: 9.75 اون 0.25 هم به خاطر این که باید R2 رو می‌گرفتی تا راه بره:|
Uncharted 2: 9.5
Uncharted 3: 9
God Of War 3: 9.5
Killzone 3: 8.5
فقط به انحصاری ها نمره دادم، چون واسه همین ها PS3 گرفتم:D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
GOW Origins (Chains of Lympus ----- Ghost of Sparta)

هر دو عنوان واقعاً عالی بودن و در یک سطح ! فقط Ghost of Sparta گرافیکش خفن تر بود و طبیعتاً بیشتر میچسبید :d الان فهمیدم که اگه یه روزی سانتا مونیکا نباشه ReadyAtDawn میتونه از عهده ساخت یه GOW بر بیاد ! داستان خوب بود ! گیمپلی هم مثل همیشه عالی ! تنوع سلاح ها قابل قبول ! و همچنان وحشیگری کریتوس رو نشون میده ! یه قسمت توی GoS یه نفر گیر کرده کمک میخواد کریتوس میره برا اینکه راهشو وا کنه یه تکه سنگ خیلی بزرگ رو از بالا میندازه رو کله طرف و پورد میشه :d در کل پسندیدم ایول :d
Chains of Olympus : 9
Ghost of Sparta : 9.5

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
250px-Mass_Effect_3_Game_Cover.jpg

Mass Effect 3

خب بالاخره بعد از كش و قوس هاي فراوان يكي از محبوب ترين بازي هاي عمرم رو تموم كردم و حقا راضيم كرد و عالي بود از همه لحاظ ولي از بعضي موارد واقعا داغونم كرد!! نكات مثبت و منفي رو پايين ميگم :

نكات مثبت :

+ تنوع محيط فوق العاده نسبت به شماره هاي قبل !

+ سيستم شخصي سازي سلاح ها فوق العاده سرگرم كننده و عالي طراحي شده .

+ داستان بازي فوق العاده هست و پايانش متناسب با داستان سري هست با اينكه زياد خوب طراحي نشده ولي افتضاح هم نيست .

+ قسمت شوتينگ فوق العاده سرگرم كننده و زيبا و پر هيجان !!

+ طراحي مراحل عالي بخصوص اواخر بازي كه دهن ادم رو باز ميكنه از زيبايي و دهشتناك بودن !!

+ هوش مصنوعي عالي دشمنان

+ نورپردازي عالي !!

.......................

نكات منفي :

- افت فريم بسيار بسيار بسيار بسيار بسيار شديد در اين نسخه !! يعني در بعضي صحنه ها دهنم رو سرويس كرد !! واقعا نميدونم چرا تو اين نسخه ps3 انقدر افت فريم بود در حالي كه Mass Effect 2 كه براي PS3 اومد اصلا چنين قضيه اي نبود و عالي بود از همه لحاظ !! واقعا بزرگترين مشكل اين نسخه همين هست اونم فقط رو PS3 چون رو PC من همچين چيزي نديدم !!

- نبود بعضي از شخصضيت هاي مورد علاقه من و كشته شدن بي دليل خيلي از اونها براي خالي كردن عريضه !!

- تعداد كم كاراكتر هاي همراه بازي نسبت به دو شماره قبل

- گرافيك بازي از نظر تكسچر ها بعضي موقع ها تو ذوق ميزد

- انميشن رفتار شپرد بعضي موقع ها خيلي مصنوعي و ماشيني هست !!

امتياز : 9/10

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,528
نام
Nightwing
star hawk : 7.5 بازی خوبی بود اما من اصلا باهاش حال نکردم
killzone 2 : 9.0 یکی از بهترین شوترایی که تاحالا دیدم و بازی کردم!
Rage : 9.4 واقعا حال کردم گیم پلی فوق العاده گرافیک عالی...اولین چیزی که تو ذوق زد نبود Map بود! اصلا یه همچین محیط بزرگی باید یه مپ داشته باشه! و اینکه اصلا معلوم نیست ما کی هستیم و داستان خیلی پیش پا افتادس اما Gunplay بازی و 3rd persion racing فوق العاده ای داره!
tekken tag torunament 2 : 9.0 خیلی امیدوارم کرد مطمئنم 2باری تکن برمیگرده به روز های اوجش
resistance 3 : 8.0
infamous 2 : 8.5 بازی خوبیه امیدوارم 3 اش هم تایید شه...
god of war 3 : 9.5 دیگه خدای بازی :D

---------- نوشته در 05:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:39 AM ارسال شده بود ----------

مولتیش خداست سینگلش مفت نمی ارزه !
آخه مولتیش هم جالب نبود! گیم پلی اش از بتل 3 بهتره ولی :D
به امید warfighter که داستان داره گرافیک بسیار زییایی هم داره امیدوارم خوب از آب دراد!

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,528
نام
Nightwing
من عاشق سینگلشم !:d

8/10 بهش میدم ...

کلا مثل اینکه دوستان تا CoD مبینن نمره خوب نمیدن !
شما خوشت اومد :D اما فاجعه ای بیش نبود سینگلش
داستان فوق العاده افتضاح...کوتاهی بیش از حد
نگین COD توروخدا خجالت کشیدم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر