امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Uncharted 3 : Drake's Deception

یک شاهکار به تمام معنی ، تقریبا میشه گفت از لحاظ فنی ، این بازی خودش رو با توجه به سخت افزار پلتفرم ، به حد کمال رسوند !
یعنی با سخت افزاری که تو این نسل داریم ، فکر نکنم بشه بازیی با همچنین انیمیشن هایی ، همچنین کیفیت و تعدد تکسچر هایی ، همچنین مدل سازی هایی ، و همچنین گیم-پلی هیجانیی رو به کمک تخریب پذیری محیط و ... پدید آورد .
Naughty Dog هم ثابت کرد که حتی با چند قسمت شدن تیمش ، باز هم میتونه همچنین بازی شاخی رو بسازه !

Story : پیشرفت فوق العاده ای نسبت به شماره اول و دوم داشت ، هم خود داستان هم نوع روایت ، فقط اونجوری که باید و شاید رو Marlowe کار نکردن ! Lazarevic رو خیلی بیشتر دوست داشتم :D
Gameplay : تو این قسمت که نمیشه ایرادی گرفت ، بازی طعم یک Action/Adventure واقعی رو میداد ! فوق العاده هم Balance بود .
Sound & Music : اون چیزی که باید بود نبود ! میتونست بهتر از این باشه ، مخصوصا تو مبارزه پایانی که جای خالیش بدجوری تو ذوق میزد !
Graphics : بهترین چیزی که تا بحال دیدم ! بدون هیچ عیب و نقصی !

در کل ، ایراداتی که به بازی میشه گرفت ، فقط به موزیک بازی و پایانش وارده ! موزیک بازی که اگر با خیلی از بازی های دیگه مقایسه بشه ، فوق العاده بود ولی در حد و اندازه خود بازی نبود ، پایانش هم که اون چیزی که انتظار داشتم نبود ، یجورایی آبکی تموم شد ! پایان Among Thieves خیلی خیلی از این شماره بهتر بود .

Overall : 9.5

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
Borderlands
خوب بود ، خیلی خوب بود ، اول که شروع کردم به بازی به گیم پلی آشنایی نداشتم برام جالب نبود ولی بعد که گیم پلی اومد دستم واقعا لذت بخش بود.
7/10

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
Uncharted 3 : خداييش هيچ جوره راه نداره 9.5 كمتر بگيره !
معمولا بازي هايي كه نسخه قبليشون فوق العاده بوده تو نسخه بعدي نتونستن به همون اندازه موفق ظاهر بشن ولي ناتي داگ با u3 يه بار ديگه تونست يه شاهكار ديگه خلق كنه ! اونقدر اين سكانس صحراي بازي قوي و زيبا بود آدم رو كلا به صحرا علاقمند ميكنه ! :D

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
Infamous 1 = 8.5
Infamous 2 = 9
Killzone 2 = 9
Killzone 3 =8.5
Uncharted 2 =10
uncharted 1 = 8.5
Ratchet & clank Tools of destruction = 9
Ratchet & clank quest for booty 7.5
God of war = 10
Resistance 3 = 9

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,239
نام
محمد
Mass Effect 2 : 8.5

گرافیک : 9
موزیک : 8
داستان : 9
گیم پلی : 9

همه چیز بازی خوبه . گرافیک خیلی خوب . موزیک عالی و دنیای بزرگ و داستان خوب ولی این ایرادات باعث شد واسه من یه شاهکار نباشه :
طراحی زشت صورت و بدن انسانها . بر عکس Race های دیگه انسانها واقعا زشت طراحی شدن . طراحی صورت شخصیت اصلی هم خیلی بی روح و زشت و مزخرفه . یه آدم کچل که اصلا هم جذاب نیست . دوبله شخصیت اصلی هم یخه .
سیستم Paragon/Renegade زورکی و فاجعه . کلا بازی شما رو کنترل میکنه و مجبورتون میکنه انتخاب هایی که میخواد رو انجام بدین و بین متن انتخابی و گفته های شخصیت اصلی هیچ بالانسی وجود نداره . یه چیزی نوشته . وقتی انتخاب میکنی میبنی یه چیز دیگه که کاملا بی ربط هست بلغور میکنه و گند میزنه .
منو ها و سیستم Save و Load خیلی کند . من کلا از بازی هایی که منوشون خیلی کند باشه و روون نباشه خوشم نمیاد .
باگ های حرکتی شخصیت اصلی . گردن شخصیت اصلی باگ داره و وقتی تو Normandy راه میره . مثل قورباغه میمونه . یا گردنش رو به پایینه . یا چپه یا راست . باید کرکتر رو متوقف کنید تا گردنش مثل آدم بشه .
کلا من بازی هایی که باگ زیاد داشته باشن و کند باشن رو به هیچ وجه بازی نمیکنم ولی Mass Effect 2 انقدری خوب بود که من از ایراداتش چشم پوشی کردم و تا آخرش رفتم و 77% تروفیش رو گرفتم .

skype2010

کاربر سایت
Jul 10, 2011
235
Heavy Rain
تقریبا همون چیزی بود که منتظرش بودم :D یه اکشن تعاملی عالی. البته انتظار بیشتری از داستان بازی داشتم ولی روایت داستانی خیلی خوبش یه مقدار ضعف داستانی رو می پوشونه. گیم پلی بازی هم دقیقا همون مدلی بود که من دوست دارم :D شیوه پیش برد بازی و انتخاب های متعدد در کنار انتخاب های اخلاقی یه تجربه منحصر به فرد رو واسم رقم زد. ولی خب بازی مشکلاتی هم داره از جمله کنترل فوق العاده مشکل دارش، اول اینکه من هنوز فلسفه استفاده از R2 جهت حرکت کردن رو متوجه نشدم! دوما زاویه دوربین بعضی جاها مناسب نیست و بعضی وقت ها که می خواهیم زاویه دوربین رو عوض کنیم، شخصیت اصلی مثل بُز دور سر خودش می چرخه :D روایت داستان هم بعضی جاها به شدت غیر منطقی میشه، مثلا واسه چی باید وسط یه بازی با تم واقعی و طبیعی یکی از شخصیت ها یهو بشه آرنولد؟ :D البته این فقط یه چیز ساده ـش بود و ایراد منطقی زیاد داره متاسفانه. ولی با تمام این تفاسیر HR تجربه لذت بخش و متفاوتی بود.

نظر من هم دقیقا " مثل این دوستمونه ;;)

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
Resistance 3
Gameplay : 9.5
Story : 8.5
Sound : 8.5
Graphics : 9
Multiplayer : 8.5
Overall : 9
بازیش واقعاً حرف نداشت فقط پایانش میتونست بهتر باشه ! از کات سین ـاش خوشم اومد ! تنوع اسلحه ها هم خیلی خوب بود ! سیستم Health Pack هم واقعاً بازی رو سخت کرده
مولتی پلیر با سرورای عالی و پرجمعیت ! در عرض 5 ثانیه Join میشه

Call of Duty: Modern Warfare 3
Gameplay : 10
Sound & Music : 9
Graphic : 8
Story : 9
Multiplayer : 8.5
Overall : 8.7 :d
گیمپلی بی نظیر و بخش داستانی عالی ! :d مولتی پلیر هم بد نیست اما مپ ـاش خیلی کوچیکن ! Special Ops هم عالیه

Call of Duty: World at War
Gameplay : 8.5
Sound & Music : 10 ( موسیقیش کلاً جو بازی رو عوض کرده ! :d حرف نداره )
Graphic : 8
Story : 8
Multiplayer : 7.5
Overall : 8.2
بخش زامبی هم قشنگه !

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
Batman:Arkham City : 9.5/10

هیچ ایرادی نمیتونم از بازی بگیرم نیم نمره هم فقط به خاطر چند باگ گرافیکی بازی کم کردم ... همین !

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,306
نام
بابک
infamous2
8.5 از 10 متاسفانه چیزی به نام باس فایت در آخر بازی وجود نداره باس های وسط بازی هم از باس آخرش آسون ترن:|
ولی به جرئت میگم گرافیکش بین بازی های اوپن-ورلد از همه بالاتره فکر کنم حتی از rage هم بالاترباشه گرافیکش موسیقی فوق العاده ای هم داره گیم پلی کلی هم که خداست

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,306
نام
بابک
بازم که خودم تاپیک رو بالا آوردم:d
call of duty world at war
9/10
یه کال خوش ساخت دیگه بهترین مراحل بازی هم مراحل آخر هست مرحله فتح کاخ رایش که خداییش بی نظیر بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر