امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Mafia II : 8.5​

• گیم-پلی : ایرادهای جزیی داشت که کم هم نبودن ! ولی بخش رانندگی فوق العاده بود .
  • داستان : یکی از بزرگترین ضعف های بازی ! بازی پتانسیل فوق العاده ای در این زمینه داشت و میتونست در این زمینه عالی کار کنه ولی خوب روش کار نشده بود . از نظر من تا چپتر 10 بازی ، بازی حالت آمادگی داشت . بالاخره بعد از چپتر 9 بازی ، بازی یک جونی گرفت !
  • موسیقی : موسیقی های لایسنس شده بازی خوب بودن ولی کم تعداد .
  • گرافیک : منو راضی کرد !

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
جدید و قدیم رو با هم میذارم:

LPB
9.5/10
این بازی خلاقیت رو از نو تعریف کرد!

GOW III
8/10

خوب بود ولی اصلآ از داستانش این انتظار رو نداشتم !:d

MGS 4
10/10
حرفی برا گفتن باقی نمیذاره وقتی تمومش کردم نیم ساعت سکوت کردم!

Uncharted 2
9/10
فقط چون از خلاقیت بی بهره بود ازش امتیاز کم کردم وگرنه داستان ,گرافیک, مولتی پلیرش خدا بود!

Mafia II
8.5/10
هر چی باشه مافیا, مافیاست !:d
کلآ یه جو خاصی داره که میگیرتت !
من باگ به اون صورت که قبل از عرضه شلوغش کردن ندیدم !

البته Heavy Rain هم دارم بازی میکنم تا اینجا 9بقیش رو برم ببینم چی به چیه؟!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Killzone 2 : 9.4​

• گیم-پلی : به خود بازی که نمیشه ایرادی گرفت ! دارای تنوع کافی و جو سنگین و زیبا ! منتها دسته خود PS3 تو نشونه گیری مشکل بوجود می آورد !
  • داستان : بزرگترین ضعف بازی که خوب با توجه به سبک قابل توجیه هست ولی می تونست خیلی بهتر از این باشه . بازی خیلی هول هولکی شروع شد و نزاشت که قبل از در جریان قرار گرفتن خوب بازی رو بشناسیم . شخصیت پردازی گروه ISA هم که افتضاح ! با هیچکدوم نمیشد ارتباط برقرار ولی در عوض با Visari و Radec خیلی ارتباط برقرار کردم :D
  • گرافیک : جای هیچ حرفی رو باقی نمیزاره ! بهترین گرافیکی که تا بحال دیدم ( بین بازی هایی که خودم بازی کردم )
  • موسیقی : متوسط !

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
GTA IV
جای هیچ حرفی رو نگذاشت . در قسمت رانندگی فوق العاده بود فیزیک بازی هم بهتر از اون همه چیز عالی بود - در قسمت اکشن و پناه گرفتن ها هم عالی کار شده بود
مشکلات = نیکو خیلی زشت بود -
10
Evil 5
عالی بود- صدابرداری فوق العاده بود و استرسی که تو شما ایجاد میکرد رو شما تو هیچ بازی دیگه ای تجربه نمیکردید . داستان بازی فوق العاده بود شخصیت ها عالی پردازش شده بود و بازی سخت بود ( که این خوبه )
مشکلات = تخیلی بود
9.5
Bad company 2
بازی خوبی بود میتوسنت خیلی بهتر از ها باشه . در زمینه تیر اندازی به فرد مورد نظر عالی کار شده بود - داستان بازی بدک نبود
مشکلات = بیشتر درحال راه رفتن بودید . کوتاه بود . بعضی از مراحل خیلی ابتدایی بود
9
Red dead
یکی از بهترین بازی های open world . شما قشنگ احساس میکردید که در محیط بازی قرار دارید . اماکانات گیمر در بازی خیلی زیاد بود ( ولی این بازی جای بهتر شدن هم داره ) امکان شکار - طناب بازی و .... خیلی خیلی عالی بود
مشکلات = فیزیک کمی ضعیف در هنگام اسب سواری - بعضی از مراحل آدم احساس میکنه داره سیمز بازی میکنه - یکنواخت بودن محیط
9.5
Mafia ll
فاجعه سال :d
راستش هم بد بود هم خوب بود .
بازی خیلی شبیه به واقعیت بود از نظر رفتار های داخل بازی مثلا وقتی که سرعت زیاد میرفتید پلیس جریمه میداد -امکان بنزین زدن - وقتی که پلیس گمتون میکرد نمیشد با همون ماشین رفت - امکان رشوه دادن به پلیس - خراب شدن ماشین - باز کردن کاپوت و صندق عقب و ریزه کاری های دیگر ... اما !!
مشکلات = بازی با توجه به اینکه مافیا هستش میتونست موضوع و شخصیت های بهتری داشته باشه - رانندگی بازی خیلی مذخرف بود :d اصلا نمی شد نیم کلاج رفت وقتی که گاز و ول میکردید پاش رو میذاشت رو ترمز . ظرافت اصلا تو رانندگی نبود . بازی از فیزیک خیلی ضعیفی برخور دار بود :( گرافیک هم متوسط بود - کلا بیشتر از 50 تومن نمی ارزید
8

آخرین ویرایش:

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
Playstation MOVE : 7.5
start party :6.5
البته اگه با دوستاتون بازی کنید خیلی حال میده
sport champion demo :7.0
kung fu ride demo : 2
tv superstars demo : 5
beat sketcher : 3
time crisis demo :6

آخرین ویرایش:

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
god of war 3 10/10
داستان خیلی باحال تموم شد
داد زدن هاش مو های بدنم سیخ میکرد
آخر بازی مبهم بود که کریتوس مرده یا زنده است
و حال داداشش که میخواست اون خدای جنگ بشه رو خوب گرفت و همچنین باباش:))

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من بين اين سه تا بازي گيركردم
demons soul
infamous 2
yakuza 3
البته بيشتر نظرم روي اولي و دومي هست ولي ميخواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
من بين اين سه تا بازي گيركردم
demons soul
infamous 2
yakuza 3
البته بيشتر نظرم روي اولي و دومي هست ولي ميخواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم
با این که ربطی نداره ولی:
1-اگه از سبک RPG خوشت میاد بگیرش اگه نه که طرفش نرو
میانگین:89.88%
2-:blink:این بازی هنوز عرضه نشده نسخه اولشم بازی فوق العاده خوبی هست اونو حتما امتحان کن:
136055p.jpg

میانگین:
86.31%
3-بازی نکردم این یکی رو نظر نمیدم به یه میانگین اکتفا میکنم
میانگین:79.92%

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
uncharted 2 = 8.5 be nazaram khallaghyat nadare toosh

killzone 2 = 9.5 dastanesh zayeefe baghiye chizash harf nadare be khosoos multiplayresh

gow 3 = 9.5 harf nadare faghat bazi marahelesh be nazare man be style gow nemikhore mese gardens of hera :D
gow :C = 10 yeki az behtarin bazi hayee ke mitoonid roo ps3 bekharid . 2 ta bazi e fogh e khafan

Heavy rain = 9.5

RDR = 8.5 in bazi 2 ta irad dare
avvalish ke kheyli azar dahandas bara man frame ratesh e badam ye kam be nazaram sadas
vali az nazare open world boodan o geraphic o ina roo das nadare kollan

infamous = 9

MGS 4 = 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر