امتیازهای سایت ها و مجلات به Prince of Persia: Forgotten Sands

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
pop-forgotten-sands.jpg

خوب اولین نمره ی بازی را nitendo power به نسخه ی wii بازی داد:8/10

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,046
نام
آریا
از چیزی که فکر میکردم بهتر امتیاز گرفته !! بازی ای که به خاطر فیلمش ساخته بشه , اون هم توی این مدت زمان کم , نباید چیز خیلی جالبی از آب دربیاد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,289
نام
امیر حسین
GameTrailers به بازی 7.8 داد.

میانگین امتیازات PS3 ا: 76

میانگین امتیازات 360 : 74

برای wii هم کلا 3 امتیاز ثبت شده :

IGN : 80
Nintendo Power : 80
1UP : 58
میانگینش هم 78 شده فعلا :d

برای PSP هم فقط یک امتیاز 60 از IGN ثبت شده .

برای DS هم فقط یک امتیاز 45 از IGN ثبت شده :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
از چیزی که فکر میکردم بهتر امتیاز گرفته !! بازی ای که به خاطر فیلمش ساخته بشه , اون هم توی این مدت زمان کم , نباید چیز خیلی جالبی از آب دربیاد.
مثل اینکه بازی قبل از POP2008 در دست ساخت بوده, نمیشه گفت زمان ساختش کمه!

پ.ن: به گفته سازنده ها ارتباط این دو به جز تداخل ریلیز بازی با اکران فیلم چیز دیگه ای نبوده!

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
پ.ن: به گفته سازنده ها ارتباط این دو به جز تداخل ریلیز بازی با اکران فیلم چیز دیگه ای نبوده!
آره جون خودشون . اونا گفتن شمام باور کن !
بازی سفارشیه !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,046
نام
آریا
مثل اینکه بازی قبل از POP2008 در دست ساخت بوده, نمیشه گفت زمان ساختش کمه!

خب الآن رسم شده که هر وقت ساخت یه بازی اعلام میشه , میگن از 6 سال پیش در دست ساخت بوده ! یه جور افتخار هست که به نظر من دقیقآ برعکس افتخاره !
منطقی هست که یه POP قبل از POP2008 در دست ساخت باشه که هم استیل هنریش فرق بکنه هم خط داستانیش ؟! :D بعد تازه از قبل از POP2008 هم داره ساخته میشه ولی تاریخ عرضه ـش دقیقآ میرسه به تاریخ عرضه فیلمش !!
مطمئن باش اینا که از 2008 تا الآن روی بازی کار کرده بودن حداقل توی E3-2009 یه تیزر (حتی تریلر هم نه !) ازش پخش میکردن نه اینکه نوامبر 2009 تازه خبر ساختش رو اعلام کنن :D

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خدا لعنتشون بزنه.ببین با این بازی چیکار کردن بی لیاقتا!! فکر کنم هرچی هست زیر سر اون والت دیزنی عوضیه! احتمالا اون این پیشنهاد بیشرمانه رو برای ساخت یه بازی تبلیغاتی برای فیلمش به یوبی داده..

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
خدا لعنتشون بزنه.ببین با این بازی چیکار کردن بی لیاقتا!! فکر کنم هرچی هست زیر سر اون والت دیزنی عوضیه! احتمالا اون این پیشنهاد بیشرمانه رو برای ساخت یه بازی تبلیغاتی برای فیلمش به یوبی داده..
بازیش کردی؟ یا فقط به خاطر امتیازهای متوسط رو به خوب داری همه رو به فحش میکشی؟ به نظر من اگر بازیش کنی نظرت عوض میشه
در کل اگر کسی قبول کنه این بازی به خاطر فیلم و طی مدت کوتاهی ساخته شده و قرار نیست یه بازی AAA باشه، از بازی لذت میبره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر