امتیازهای سایت ها و مجلات به Prince of Persia: Forgotten Sands

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
pop-forgotten-sands.jpg

خوب اولین نمره ی بازی را nitendo power به نسخه ی wii بازی داد:8/10

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بازیش کردی؟ یا فقط به خاطر امتیازهای متوسط رو به خوب داری همه رو به فحش میکشی؟ به نظر من اگر بازیش کنی نظرت عوض میشه
در کل اگر کسی قبول کنه این بازی به خاطر فیلم و طی مدت کوتاهی ساخته شده و قرار نیست یه بازی AAA باشه، از بازی لذت میبره.
خوبه خودتم داری میگی که یه بازی متوسطه!! من از این سری انتظار یه بازی متوسط رو ندارم.ازش انتظار یه بازی فراتر از gow رو دارم.ولی با این وضعیت احتمالا شماره بعدی برای اموزش تاریخ برای کودکستان ساخته میشه:sick:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
خوبه خودتم داری میگی که یه بازی متوسطه!! من از این سری انتظار یه بازی متوسط رو ندارم.ازش انتظار یه بازی فراتر از gow رو دارم.ولی با این وضعیت احتمالا شماره بعدی برای اموزش تاریخ برای کودکستان ساخته میشه:sick:
خب دیگه. شما قبول نکردی که این بازی به خاطر فیلم و طی مدت کوتاهی ساخته شده و قرار نیست یه بازی AAA باشه.
در ضمن نظر شخصی من اینه که این بازی توی نسل قبل که توی اوج بود هم فراتر از gow نبود. مقایسه نمی کنم ها. فقط اگر قرار بود از بین پرنس(بهترینش تو نسل قبل مثلا ww) و gow یکی رو انتخاب کنم gow بهتره به نظرم

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خب دیگه. شما قبول نکردی که این بازی به خاطر فیلم و طی مدت کوتاهی ساخته شده و قرار نیست یه بازی AAA باشه.
در ضمن نظر شخصی من اینه که این بازی توی نسل قبل که توی اوج بود هم فراتر از gow نبود. مقایسه نمی کنم ها. فقط اگر قرار بود از بین پرنس(بهترینش تو نسل قبل مثلا ww) و gow یکی رو انتخاب کنم gow بهتره به نظرم
منم که گفتم.اصلا انتظار نداشتم که این فرانچایز رو با این جور عملکردشون به گند بکشن.
در مورد ww و gow هم خب این نظر شماست ولی من ww رو خیلی بیشتر از gow دوست دارم.

اگر همچین انتظاری از POP:TFS داری اصلاً سمتش نرو!
دقیقا!! من از همون زمان تاییدش به بازی امید چندانی نداشتم . POP:TFS هم اصلا (متاسفانه) در حد و اندازه gow3 نیست که بخوام اینو باهاش مقایسه کنم.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
POP:SOT که 2001 منتشر شد میانگین نمراتش برای ps2 92 هست.در حالی که GOW1که 4 سال بعدش در 2005 آمد 94 و GOW2 که 2007 آمد 93 هست!pop نسل پیش از بازی های پیشرو بوده!در کل این نسخه به نظرم یک تجدید خاطره بود و به پرنس بازها حتما آنرا پیشنهاد می کنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر