امتیازات Wo Long: Fallen Dynasty

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    98
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Wo Long: Fallen Dynasty​

header.jpg

Platforms: PlayStation 5/4, Xbox One/Series, PC
Developers: Team Ninja, Koei Tecmo
Genres: Fighting game, Action-adventure game, H&S
Publishers: Koei Tecmo, CE-Asia(Asia), KOEI TECMO AMERICA
Mode: Multiplayer video game
Producer(s): Fumihiko Yasuda; Masaaki Yamagiwa

Release Date: March 3, 2023

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
META
PC --> 82
Xbox X --> 80
PS5 --> 81

OPEN
82
🔹️🔹️🔹️🔹️

Screenshot_20230302-162808_Chrome.jpg
Screenshot_20230302-162746_Chrome.jpg
Screenshot_20230303-074331_Chrome.jpg

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
واقعا پتانسیل بالایی دارن منتها درس نمیگیرن از اشتباهاتشون عین اکثر دولپرهای شرقی ، 5 6 تا نقد دیدم همون مشکلات نیو رو داره سیستم لوت داغون ، داستان و کاراکتر های ابکی ولی گیم پلی مثل همیشه خوب همین دو مورد حل کنن تو بازی بعدی مطمعنا متا میره رو 90

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
حیف که مرض تروفی و عقده ی پلاتینیوم دارم. وگرنه رو گیم پس مث بچه ادم بازیو مفتی میگرفتم و مث الان اینقد پول نمیدادم براش :D
بازی هم ترکوند. همین امتیازو کلا انتظار داشتم ازش.
کلا این اواخر اکثر بازیهایی که اومده توی همین رنج امتیازی بوده. از octopath و last part 1 بگیر تا این بازی. همشون هم بی نهایت خوش ساخت و عالی بودن.
بریم که یه عید nioh ای داشته باشیم :D

پ.ن:
نمیدونم چه اصراری هست که چنین بازیهایی رو میدن دست یه سری نوب و عصبی! طرف راه به راه میمیره بعد شاکی میشه و نمره کم میکنه :D خوب این بازیا یه سبک جدا هستن. همه چیز توش مشخصه. شما وقتی نمیتونی خوب مگه مجبوری نقد کنی (dualshocker)
Screenshot_20230302-151817.png

یا مثلا من نمیدونم تو مغز پوک یه عدشون چی میگذره؟ بعد از گذشت اینهمه سار و عرضه ی ۲ تا nioh و معرفی شدن سبک منحصر به فردش به جامعه ی گیمری, چطوری یه عده میتونن بیان باز بگن که ارهههه nioh از سری سولز کپی کرده :)) روز به روز از منتقدای امروزی داره بیشتر بدم میاد :D (نقد MGG )
Screenshot_20230302-151956.png
اخه مردک! اصلا کلا مگه این سبک بازی رو کسی واسه گرافیکش میگیره؟ مگه الدن رینگ گرافیکش برا ۴ نسل اینده بود که میگی گرافیکش برا ۲ نسل قبله:D بعد چطوری روت میشه توی نقدت(چرک نویست) از گیم پلیش ایراد بگیری در حالی که کل عظمت بازیهای nioh به خاطر گیم پلی شاهکارشه :D یعنی خیلی عصبیم :D خیلی :D

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,422
نام
مــاکــان
من نزدیک به 10 ساعت دمو رو بازی کردم.
در مورد داستان صداگذاری و... که نیاز نیست دوباره بگم که واژه دیوار کم میاره براش.
اما در مورد نقطه قوت بازی همون گیم پلی بازی هم نقص داره ، مشکل اصلیش هم بنظرم اینه که بالانس نیست.

یعنی باس اول که شما بندازین مابقی همون دفعه اول یا دوم براحتی قابل انداختنن.
دلیلش هم اینه که این پری کردن و اسپریت اتک زدن میشه کل چالش باس فایت ، نیاز نیست اصلا درگیر بشیم.
کافیه فقط صبر کنی برای اینکه باس بخواد اتک قرمز بزنه و شما پری کنی و این رو تکرار کنی.
این وسط اسپلها هم خیلی میتونن بازی رو آنبالانس کنن ، جدای از این مورال هم هست که باز آسونتر میکنه بازی رو.

خود لوپ گیم پلی (فارم > اسپل > لوت > مورال > باس ) واقعا خوبه و اعتیادآور ولی اون چاشنی جذابی که Nioh داشت رو نداره.
اما من بنظرم این امتیازی که گرفته کاملا درسته ، خودم 76 تا 79 دادم و بنظرم جا داره بیاد زیر 80.

آخرین ویرایش:

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
پورت pc افتضاحه!! کسی این بازیو با موس نمیکنه اما انگار موس اصلا deadzone داره! پرفومنسش هم افتضاح
رو استیم الان mostly negative هست(۳۵ درصد)
امیدوارم هیچکس رو pc بازیو نخره تا یاد بگیرن دیگه اینطوری بازی برا pc پورت نکنن!!

باز wild hearts خودشون پابلیشر نبودن اما اینجا دیگه بهونه‌ای نیست...

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
پورت pc افتضاحه!! کسی این بازیو با موس نمیکنه اما انگار موس اصلا deadzone داره! پرفومنسش هم افتضاح
رو استیم الان mostly negative هست(۳۵ درصد)
امیدوارم هیچکس رو pc بازیو نخره تا یاد بگیرن دیگه اینطوری بازی برا pc پورت نکنن!!

باز wild hearts خودشون پابلیشر نبودن اما اینجا دیگه بهونه‌ای نیست...
برو خدا رو شکر کن کیبورد و ماوس ساپورت می کنه.
Nioh که اومد اول فقط با کنترل می شد بازیش کرد :D

• Like
Reactions: SAGAD and A.M.K

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
برو خدا رو شکر کن کیبورد و ماوس ساپورت می کنه.
Nioh که اومد اول فقط با کنترل می شد بازیش کرد :D
من خداروشکر اون complete edition اشو رفتم :D

ابن مشکل پورت های pc هم فقط مختص این دولوپر نیست. آخرین پورت pc که روز لانچ در حد قابل قبول باشه واقعا یادم نیست:D

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,430
نام
aliakbar
من خداروشکر اون complete edition اشو رفتم :D

ابن مشکل پورت های pc هم فقط مختص این دولوپر نیست. آخرین پورت pc که روز لانچ در حد قابل قبول باشه واقعا یادم نیست:D
انصافا موس و کیبورد تو این بازی به چه دردی میخوره؟
میدون یه سریا بازی میکنن ولی استیل اینطور بازیا به موس و کیبورد نمیخوره

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
دوستان دموش واسه پفلکت ازارم داد بازی در حد داک سولز و الدن هست ؟ نصبش کنم یا نه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست داشتی نصب کن
من امروز شروع کردم
تموم میکنم زود
بعدش
همه مراحل بگو بیام باهم بریم

درباره سختی باید تست کنی واقعا خودت

• Like
Reactions: R O N I N and all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر