امتیازات Wo Long: Fallen Dynasty

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    98
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Wo Long: Fallen Dynasty​

header.jpg

Platforms: PlayStation 5/4, Xbox One/Series, PC
Developers: Team Ninja, Koei Tecmo
Genres: Fighting game, Action-adventure game, H&S
Publishers: Koei Tecmo, CE-Asia(Asia), KOEI TECMO AMERICA
Mode: Multiplayer video game
Producer(s): Fumihiko Yasuda; Masaaki Yamagiwa

Release Date: March 3, 2023

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
META
PC --> 82
Xbox X --> 80
PS5 --> 81

OPEN
82
🔹️🔹️🔹️🔹️

Screenshot_20230302-162808_Chrome.jpg
Screenshot_20230302-162746_Chrome.jpg
Screenshot_20230303-074331_Chrome.jpg

آخرین ویرایش:

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
انصافا موس و کیبورد تو این بازی به چه دردی میخوره؟
میدون یه سریا بازی میکنن ولی استیل اینطور بازیا به موس و کیبورد نمیخوره
من خودمم اصلا نمیتونم همچین بازی رو با موس کیبورد برم اما خب شما review های استیم بخونی خیلی اشاره کردن بهش...
پرفومنسش مشکل واقعیه برای من...

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دوست داشتی نصب کن
من امروز شروع کردم
تموم میکنم زود
بعدش
همه مراحل بگو بیام باهم بریم

درباره سختی باید تست کنی واقعا خودت

دستت درد نکنه زدم داونلود از فردا ساعت چند هستی مخصوصا شبا باشه خیلی بهتره اما زیاد فرقی نداره
من رو سریز اکس بازی میکنم ای دی بازیتو و ایدی یا شکاره تلگرامتو اوکی کن با هم بریم

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: BARDI YA

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
دستت درد نکنه زدم داونلود از فردا ساعت چند هستی مخصوصا شبا باشه خیلی بهتره اما زیاد فرقی نداره
من رو سریز اکس بازی میکنم ای دی بازیتو و ایدی یا شکاره تلگرامتو اوکی کن با هم بریم

تا تموم نکنم هر مرحله رو
نمیتونم بیام کمکت
واسا چند روز بازی رو تموم کنم
بهت پیام میدم ک کامل بیام کمکت
مرحله اول و باس اول نمیشه coop
اونارو بزن خودت حتما

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
تا تموم نکنم هر مرحله رو
نمیتونم بیام کمکت
واسا چند روز بازی رو تموم کنم
بهت پیام میدم ک کامل بیام کمکت
مرحله اول و باس اول نمیشه coop
اونارو بزن خودت حتما
باشه ولی خوب بازی رو تموم کنی که دیگه حال نمیده

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
چرا باواااا
نصف لذت بازی های Soulslike اینه ک تموم کردی بازی رو
بری کمک بقیه... 😁😁😁😁✊🏼
باورت نمیشه الان بازی کردم همون باس اول بازی بلاخره این دفلکت رو یاد گرفتم مود فیس دومش امروز تمومش کنم مییمرد بنویسه برای دفلکت ار + دایره !!!!

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان دموش واسه پفلکت ازارم داد بازی در حد داک سولز و الدن هست ؟ نصبش کنم یا نه ؟

به هیچ عنوان نمیتونه به مثال هایی که زدی حتی نزدیک شه، ولی مشابه سری Nioh در مبحث گیم پلی قابل قبوله
اون دفلکت کردن هم با تمرین دستت میاد
به عنوان کسی که هیچکدوم از بازی های سولز لایک نکرده پیشنهاد میکنید ؟
میتونه واستون استارتی باشه برای ورود به دنیای سولزلایک
هرچند سعی کردن راه خودشون رو از این ژانر جدا کنن، ولی خب این سری انچنان موفق نبودن و ایرادات NIOH همچنان پابرجان

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
پورت pc افتضاحه!! کسی این بازیو با موس نمیکنه اما انگار موس اصلا deadzone داره! پرفومنسش هم افتضاح
رو استیم الان mostly negative هست(۳۵ درصد)
امیدوارم هیچکس رو pc بازیو نخره تا یاد بگیرن دیگه اینطوری بازی برا pc پورت نکنن!!

باز wild hearts خودشون پابلیشر نبودن اما اینجا دیگه بهونه‌ای نیست...
خود بازی هم مضخرفه
من نمی دونم چرا این ژاپنی ها هر چرتی که می سازن همه به به چه چه می کنن رازشون چیه نمی دونم
الان بازی گرافیک که نداره فیزیکش که در حد بازی های 3ds هست یعنی حتی در حد نینجا گیدن یک هم نیست
نصف بازی های ژاپنی که هنوز دیالوگ گویی ندارن باید کیلومترها متن بخونی هی دکمه هم بزنی ردش کنی(رسما دکمه A دسته به فنا می ره)
داستان های بازی هاشونم با کارگردانی با تم و دشمنان بازی هاشونم به شخصه برام خیلی تکراری شده
تازه گیم پلی این بازی سریع هست مانستر هانتر که بازی کردم رسما بالا اوردم اینقدر بازی بدیه چی داره این بازی ها 30 ساله گیمرم هنوز چیزی توشون پیدا نکردم :D

می دونم علاقه ی خیلی ها رو ترول کردم اما واقعا همینه حقیقت نمی شه نگفت

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,429
نام
aliakbar
خود بازی هم مضخرفه
من نمی دونم چرا این ژاپنی ها هر چرتی که می سازن همه به به چه چه می کنن رازشون چیه نمی دونم
الان بازی گرافیک که نداره فیزیکش که در حد بازی های 3ds هست یعنی حتی در حد نینجا گیدن یک هم نیست
نصف بازی های ژاپنی که هنوز دیالوگ گویی ندارن باید کیلومترها متن بخونی هی دکمه هم بزنی ردش کنی(رسما دکمه A دسته به فنا می ره)
داستان های بازی هاشونم با کارگردانی با تم و دشمنان بازی هاشونم به شخصه برام خیلی تکراری شده
تازه گیم پلی این بازی سریع هست مانستر هانتر که بازی کردم رسما بالا اوردم اینقدر بازی بدیه چی داره این بازی ها 30 ساله گیمرم هنوز چیزی توشون پیدا نکردم :D

حاجی احتمالا بازی با سلیقت اوکی نیست.
در مورد گرافیک بازی موافقم باهات ولی گیم پلی شدیدا لذت بخش و اعتیاد اوره

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
خود بازی هم مضخرفه

حالا من خودم علاقه زیادی به این بازیا دارم :D اما کامل برام قابل درک هست که شاید برای افراد دیگه خوشایند نباشه
البته هنوز این بازیو امتحان نکردم... میخواستم بخرمش اما با این وضع پورت pc بیخیال شدم تا حداقل ۱ سال دیگه که آف خوب بخوره و مشکلاتش حل بشه
اما گیم پلی nioh و عمقش از بازی های فرام سافتور حتی برام بهتره... اما طراحی محیط، enemy veriety، باس ها و lore و... بازی های فرام سافتور کلا تو یک لول دیگه هست...

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
حاجی احتمالا بازی با سلیقت اوکی نیست.
در مورد گرافیک بازی موافقم باهات ولی گیم پلی شدیدا لذت بخش و اعتیاد اوره
هم گرافیکم هم فیزیک بدتر از اون فیزیک که عین بازی های ps2 کاراکتر به 8 جهت به صورت لحظه ای تکون می خوره اصلا خبری از انیمیشن های نرم نیست حتی خیلی از بازی های ps2 هم این شکلی نبودن
بعدم چقدر دیگه بازی به سبک دارک سولز بازی کنیم؟ اصل گیم پلی همشون یکیه توی این ها من با دمون سولز ps5 خیلی حال کردم چون هم گرافیک خوبی داره فیزیک قابل قبولی داره به علاوه طراحی هنریش شاهکاره دارک بودن محیط هاش عالیه
حداقل انتظارم این بود روی پی سی با چند سال اختلاف در عرضه این یکی از سولز بهتر باشه نه بدتر تقریبا از هر لحاظی
بازی هم که روی 60 فریم لاک هست سالیان سال بود بازی قفل 60 ندیده بودم خوب با این وضعیت بازی پورت نکنن یا با تاخیر بدنش به فرض پشتیبانی از موس داره اما موس عملا تیکه تیکه تکون می خوره و خیلیم کنده دیگه حتی بازی های با بودجه شخصی هم همچین مشکلی ندارن
تیم نینجا بازی نینجا گیدن می ساخت ادم باهاش زندگی می کرد هنوزم که هنوزه بهترین بازی نینجایی چه 2 بعدیش چه بعدیش نینجا گیدن ها هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر