امتیازات Uncharted: Legacy of Thieves Collection

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

images.jpeg.jpg

🔸️🔸️🔸️

Initial release date: Jan 28, 2022
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Developer: Naughty Dog Iron Galaxy Studios
Platforms: PlayStation 5, Microsoft Windows

🔸️🔸️🔸️
Open
Screenshot_20220128-132628_Samsung Internet.jpg

Meta
Screenshot_20220128-132738_Samsung Internet.jpg

آخرین ویرایش:

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
سوای همه این بحثهای ۱۰$ و اینکه ریمستر و ریمیک خوبه یا بده به یه نکته به عنوان مزیت همچین ریمسترهایی اشاره کنم که فشار های گذشته رو هم نشون میده:D به شخصه اولین باره دوس دارم متاش یه نمره بیاد پایین تر که ازون بازی سبزه کمتر شه شاهد جشن و سرور باشیم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
خیلی از همون بازی های قدیمی رو روی pc با ssd نسل چهار هم تست میکنم بازم از نهایت 7 گیگ در ثانیه سرعت استفاده نمیکنن. نهایتا یه لودینگ 40 ثانیه میشه 20 ثانیه ولی اگر بخوایم به ssd حساب کنیم کل فایل بازی رو باید تو 3 ثانیه بخونه.
این بخاطر اینه که بازی سیستم و موتورش قدیمیه.
حتی بازی های جدیدتر مثل رد دد 2 رو هم ببینی فرق انچنانی تو لود بین ssd ساتا و نسل 3 و یا 4 نداره. با اینکه سرعت ssd ها زمین تا اسمون فرق داره. فقط فرق بین هارد و ssd زیاد هست.
برای این بازی شما هم در حالت بکوارد همون کاهش سرعت لود رو از 48 ثانیه به 32 ثانیه رو دارین.
این یه مبحث بود و بحث بعدی طراحی و ایمپلنت دوال سنس و تریگر هاست که بازم با حالت یه بکوارد عادی و یا ازاد کردن فریم ریت قرار نیست بدست بیارین.
حرفات درسته، منم منکر این نیستم که روی بازی کار شده واسه همین میگم واسه خودش منطقیه که پول میگیره، اما مثلا یکی که طرفدار این پلتفورم هست و PS5 میخره وقتی کنسولو روشن میکنه ببینه آپدیت رایگان اومده و میتونه قدرت PS5 ـو توی بازیی که قبلا تموم کرده ببینه خیلی حس بهتری بهش میده تا اینکه بهش بگن "خب این قابلیتاییه که کنسول جدیدت *میتونه* بهت بده ولی اگه فک میکنی ارزش نداره 10 دلار پاش بدی همون بکوارد بزن" :D وگرنه 10 دلار که واسه اونا پولی نیست و قطعا خیلیا سریع میدن بدون اینکه شاکی باشن.

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اینکه سونی 10 دلار میگیره واسه خودش منطقیه اما بنظرم دیگه از طرف پلیر خیلی جای دفاع نداره :D
لودینگ سریع، رزولوشن/فریم ریت بالاتر و تغییرات گرافیک قابلیتاییه که PS5 در اختیارت میزاره بخاطر سخت افزارش، تو هم قبلا پول کامل رو واسه این سخت افزار دادی پس در نتیجه این قابلیت ها هم باید همراهش بیاد.
برای مثال 5-6 سال پیش که سیستمت قدیمی بوده یک بازی رو روی استیم میخری و تمومش میکنی، الان که سیستمت آپگرید شده و یک SSD سریع انداختی روش میری بازی رو اجرا میکنی بعد فرض کن موقع اجرا یک صفحه اخطار زرد رنگ باز شه بگه "سخت افزار قوی مشاهده شد حالا 10 دلار بده که بتونی رزولوشنو از 1080 ببری بالاتر و فریم لاک هم برداشته شه" :-"
ببین حرف درسته ها و کار سونی هم درست نبوده مخصوصا در رقیبش که برعکس لارجه توی این زمینه ها

اما مقایسه ات درست نیست کلا کنسول یعنی محدودیت یعنی قبول می کنی که پول کمتر بدی عمر بیشتری هم داشته باشه پولت اما محدودیت بیشتری دریافت کنی کامپیوتر اما نه کلا ازادی عملش خیلی زیاده برای همینم اینقدر طرفدار الان پیدا کرده مهم نیست چه موس چه کیبورد چه دسته چه خیلی چیزایی دیگه ای داری لیمیت خیلی کمتری داری ازادی خیلی بیشتریم داری یعنی سیستم می خری الان اما بازی های 20 30 سال پیش می ری براش رایگان پک تسکچر یا 4k برای رزولوشن یا پچ واید یا کلی مد یا حتی بعضا مراحل اضافه که فن ها ساختن فریم بیشتر و اینا ها می گیری یا باز براش پچ دادن با دسته 4 5 یا ایکس باکس جدید بازی 30 سال پیش رو بازی می کنی

کلا کنسول بازم می گم ماهیتش محدودیت هست و برای همینم ارزون تر درمیاد اگر با ماهیتش کنار بیاد همه چیز حل می شه یا باید فقط برای انحصاری ها خریدش بقیه بازی ها روی pc رفت اگر مسائل مالی نیست یا کنسول تا بوده همین بوده

• Like
Reactions: majidred2011

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
اقا قیمتش رو درست فهمیدم؟
یعنی من که فقط U4 دارم و لاست لگسی هیچوقت نخریدم، الان با ده دلار جفتش گیرم میاد؟
اینکه خـیلی خوبه!

@majidred2011 بابا کی گفته برا کنسول پول کامل میدیم حالا بحث اسکلپر به کنار ۵۰۰ دلار پول کامل نیست برا این سخت افزار، همیشه فلسفه کنسول همین بوده برا این چیزا charge نکنن نمیصرفه براشون.
شما الان pc معادل ps5 بخوای ببندی زیر ۵۰ تومن نمیشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
یعنی من که فقط U4 دارم و لاست لگسی هیچوقت نخریدم، الان با ده دلار جفتش گیرم میاد؟

آره.

مثلا خود من که فقط لاست لگسی رو دارم، الان گزینه آپگرید ۱۰ دلاری Uncharted: Legacy of Thieves Collection برام فعال شده!

• Like
Reactions: voldmort

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
آره.

مثلا خود من که فقط لاست لگسی رو دارم، الان گزینه آپگرید ۱۰ دلاری Uncharted: Legacy of Thieves Collection برام فعال شده!

حقیقتا مفت بریه :D
بزنید بر بدن و بیخیال این نقدها شید :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
حقیقتا مفت بریه :D
بزنید بر بدن و بیخیال این نقدها شید
done :D

خیلی وقت بود که میخواستم آنچارتد ۴ رو بخرم و الان بهترین موقعیت نصیبم شده؛ بازی رو پلی ۴ و اونم دی وان تموم کرده بودم قبلا :D

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,667
نام
طاها
کاری به پول و این مسایل ندارم . کلا سونی کار بدی کرده که همزمان برای کامپیوتر این بازی ۵ سال پیش نداده . حتما پورت کامپیوتر از یک دو سال پیش همزمان با دیزگان شروع کرده . کلا حرکت جالبی نزده

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
دوستان من یه سئوالی دارم نمیدونم دارم جای درستی مطرح میکنم یا نه

من فقط به خاطر پلات کردن میخام بخرم این بازیو منتها قبلا لاست لگسی و انچارتد 4 رو پلات کردم و تمام تروفیهامو هم به ps5 منتقل کردم. الان اگر بازی رو بخرم، نمیتونم بازم تروفی هارو بگیرم؟ (یعنی منتقل میشه؟)

* من میخام منتقل نشه و بتونم دوبار پلات کنم (یه بار تو این سری یه بارم که قبلا بوده)

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
برعکس نسخه های اورجینال, کالکشن PS5 بصورت مشترک یک دونه تروفی پلاتینیوم داره. یعنی اگه TLL رو نداشته باشی مجبورت میکنه بری بخریش تا با تکمیل اون تروفی پلاتینیوم رو بهت بده. روی یه ریمستر انواع شرطُ شروط رو گذاشته تا بتونه 50 دلارش رو آخرسر از گیمر بگیره.
10 دلار بدی جفتشو بهت میده اگه یکی از بازیا رو داشته باشی (فیزیکی یا دیجیتالی). لازم نیست بیشتر هزینه کنی.
لازم به تکراره که ریجن بازیت با اکانتت باید یکی باشه برای اپگرید.

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
دوستان من یه سئوالی دارم نمیدونم دارم جای درستی مطرح میکنم یا نه

من فقط به خاطر پلات کردن میخام بخرم این بازیو منتها قبلا لاست لگسی و انچارتد 4 رو پلات کردم و تمام تروفیهامو هم به ps5 منتقل کردم. الان اگر بازی رو بخرم، نمیتونم بازم تروفی هارو بگیرم؟ (یعنی منتقل میشه؟)

* من میخام منتقل نشه و بتونم دوبار پلات کنم (یه بار تو این سری یه بارم که قبلا بوده)
بازی تروفی لیست جدید داره با یه تروفی پلاتینیوم،
تروفی های هر دو بازیو باید بگیری.
تروفی های مالتی پلیر هم حذف شده.

• Like
Reactions: ardalthebest

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
2c5851122f2f88c8a0951c6d172aa8e3.jpg

توضیحات کامل مربوط به دارندگان نسخه های پیشین

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Taha75

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
کالکشن سه گانه آنچارتد رو که Bluepoint ساخت هر کدوم جداگانه یه تروفی پلاتینیوم داشت. گرچه سونی از این مسخره بازیا در گذشته هم گاهی اوقات انجام داده. نمونش MGSV: GZ

دوست عزیز این قانون همیشگی psn هست بازیایی که فول پرایس نیستن و پلی تایم کمتری دارن پلاتینیوم نمیگیرن، هیچ ربطی به این تئوری توطئه هایی که میگی نداره.
برای Lost legacy موافقم بهتر بود پلات میذاشتن چون بازی نسبتا بزرگیه خودش، اما بازم کسی که حاضره نسخه بکوارد رو بگیره فقط برا پلات کردن دیگه مشکل خودشه گیمر های معمول انقدر وسواس نیستن رو تروفی. یه درصد کمی انقد پلات هانتر هستن به قول خودشون. Not a big deal

• Like
Reactions: Dead2021 and Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر