امتیازات The Quarry

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
The Quarry
99.jpg

Developer: Supermassive Games
Publisher: 2K Games
Platform: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Jun 10, 2022

🔹️🔹️🔹️
Meta

20220619_235630.jpg
Ps5
78
20220619_235711.jpg
Xbox Series x
84
20220619_235651.jpg

🔹️🔹️🔹️
open
79
20220619_235227.jpg
🔹️🔹️🔹️
GameGrin 10/10
GamingTrend 9.5/10
Gamepur 9.5/10
GameSpot 9/10
Shacknews 9/10
God is a Geek 9/10
Wccftech 9/10
AusGamers 9/10
FingerGuns 9/10
VG247 8/10
IGN Spain 8/10
Game Rant 8/10
Twinfinite 8/10
TrustedReviews 8/10
TrustedReviews 8/10
GameSpew 8/10
Dexerto 8/10
GameWatcher 7/10
Hardcore Gamer 7/10
Checkpoint Gaming 7/10

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
اولا یه چیزی وجود داره به نام علاقه و هیچ سبکی مزخرف زاده نشده و کسی دوست نداره یه چیز عادیه.
هیچ کدوم از بازیهای هوی رین، فارنهایت، بیاند، دیترویت نه آشغال بودن و نه شبیه اون.
کسی که اکشن دوست داره میتونه اکشن بازی کنه، اگه بازی ای رو دوست نداره میتونه ایراد بگیره ولی دادن لفظ آشغال به بازیهایی که کلی طرفدار داره بی نهایت خنده داره و از تفکر کاملا مستبدانه و خود بزرگ بینانه میاد

View attachment 259053View attachment 259054View attachment 259055View attachment 259056

میشه یه روزی رو تو بازیسنتر ببینیم که بازی ای که طرف دوست نداره رو صرف اینکه رو کنسول دیگه میاد و یا ژانرش رو کلا خوشش نمیاد، آشغال بنامه.
بازیهای داستان محور که اکشن ندارن یا کم دارن، بعضی اوقات خیلی حال میدن که بشینی و ببینی life is strange چیه و دنیای بازی فقط شلیک تیر نیست بلکه دیدن داستان کلویی هست.

1655000352705.png 1655000390395.png 1655000436405.png 1655000490938.png 1655000545815.png

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,563
فقط خواستم بگم کسی که بازیایی مثل Walking Dead، Wolf among us، Life is Strange و ... به خاطر نداشتن گیم پلی اکشن و گرافیک AAA، آشغال، مزخرف و بورینگ! خطاب کنه قطعا داره تو آینه با خودش حرف می زنه :yes:
بماند که این افراد گیمر نیستن و نظرشون مهم نیست. در همین رابطه کدوم ایرانی و گیمر قدیمیه که با این بازی خاطره نداشته باشه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
رعایت کنید لطفا
اون بنده خدا حتی اگر از قصد هیت داده باشه (به همون اندازه ممکنه نظرواقعیش باشه) خطابش به خود بازی یا استودیو هستش
ولی شماها دارین به خود شخص علنا توهین میکنید!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,563
رعایت کنید لطفا
اون بنده خدا حتی اگر از قصد هیت داده باشه (به همون اندازه ممکنه نظرواقعیش باشه) خطابش به خود بازی یا استودیو هستش
ولی شماها دارین به خود شخص علنا توهین میکنید!
توهین رو چطور معنی می کنی علی؟ اینکه از سبکی خوشت نمیاد و طرفشم نرفتی تا الان، با دلیل های مسخره بیای کل اون سبک رو در تاپیک بازی، مزخرف و آشغالو فلان خطاب کنی، عایا توهین به طرفدارا نیست؟ من از یک سبک خوشم نمیاد، همین جملاتی که کاربر بکار می بره رو بیارم بر فرض توی تاپیک الدن رینگ، خودت این الفاظ تند رو اسمشو می ذاری نظر واقعی؟ نه بازی های میازاکی رو انجام دادم، نه علاقه ای دارم، بعد به خودم اجازه بدم در موردش اظهار نظر کنم، نهایت اینه که امیروان با خودش می گه من از این سبک خوشم نمیادو طرف این تاپیک ها هم نمی رم. تمام. ولی وقتی میای به این شکل کل یک ژانر رو به سخره می گیری، نباید انتظار داشته باشی بقیه بگن نظر واقعیشه! چون واقعیت بر اساس منطقه نه هجویات اونم در یک فروم گیم

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,106
والا من خیلی توی فروم پست نمی دم و بیشتر خواننده ام! و به همین دلیلم یه شناختی از اکثر کابرا دارم
ایشون رو اگر دنبال کنید متوجه میشید لحن خودش چطوریه و فن چه چیزایی هست، صد در صد زمان پاسخ یه نفر علاوه بر خود حرف به گوینده حرفم باید توجه بشه
الان مثلا بگیم جیمز کامرون فقط یه تجاری سازه و از فیلمسازی فقط بلده کل فیلماشو ببنده به CGI و آوارتارم آشغالی بیش نیست ایشون توهین به خودش نمی گیره؟!! و با ادب و احترام پاسخ میده؟!
بعد تازه ایشون صحبتش یه بازی خاصم نیست کلا یه ژانره با کلی بازی خوب و بد که اتفاقا عناوین خوبشم همونطور که دوستانم عکس گذاشتن به شدت بازخورد خوبی داره

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
توهین رو چطور معنی می کنی علی؟ اینکه از سبکی خوشت نمیاد و طرفشم نرفتی تا الان، با دلیل های مسخره بیای کل اون سبک رو در تاپیک بازی، مزخرف و آشغالو فلان خطاب کنی، عایا توهین به طرفدارا نیست؟ من از یک سبک خوشم نمیاد، همین جملاتی که کاربر بکار می بره رو بیارم بر فرض توی تاپیک الدن رینگ، خودت این الفاظ تند رو اسمشو می ذاری نظر واقعی؟ نه بازی های میازاکی رو انجام دادم، نه علاقه ای دارم، بعد به خودم اجازه بدم در موردش اظهار نظر کنم، نهایت اینه که امیروان با خودش می گه من از این سبک خوشم نمیادو طرف این تاپیک ها هم نمی رم. تمام. ولی وقتی میای به این شکل کل یک ژانر رو به سخره می گیری، نباید انتظار داشته باشی بقیه بگن نظر واقعیشه! چون واقعیت بر اساس منطقه نه هجویات اونم در یک فروم گیم
همین الان بهزاد و امیر و اون کاربر usa و .. میازاکی و بازی هاشو هر روز میکوبن
شاید در مجموع حتی چند ساعت تمام اون بازی هارو روی هم پلی نداده باشن
شما دیدی روزی من منشنشون کنم یا نقل؟
و بهشون توهین کنم؟
این چندساله ایگنور کردم
شما هم ایگنور کن
ولی اینکه مستقیم به اون شخص میگن معلوم الحال و یا آشغال و مزخرف و.. هیچ جوره کار پسندیده ایی نیست
این مسئله خیلی ساده اس و نیاز به پیچیده صحبت کردن نداره
یا بحث نکنید و ایگنور کنید، یا حین کوت کردن به خود شخص توهین نکنید

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
کسی که کامنت تنش زا می ده انتظار داری در یک فروم گیم همه ایگنورش کنن علی! یا به یک شکل باهاش برخورد کنن؟ من مسئول کامنت دادن کاربران نیستم ولی اینو می دونم که دلیل ری اکشن ها چیه، هیت ورزی به یک سبک. نه به یک بازی، نه به یک کارگردان. نظر این کاربران باز هم می گم مهم نیست چون منطقی در حرفهاشون پیدا نمی کنی جز هیت ورزی، صحبت من اینه شمایی که می گی به ایشون داره توهین می شه، به همون اندازه قبول نداری که به طرفداران یک سبک به همین شکل مستقیم داره توهین می شه و دلیل واکنششون بخاطر پست تنش زای ایشون بوده، وگرنه بحث در مورد خوب یا بد بودن بازی همه می کنن
میلیاردها بار گفته شده دو راه وجود داره
ایگنور و یا گزارش(درصورتی که بدونین مغایر با قوانین تاپیک و Bc باشه کامنتش) کنید
مادامی که شما به خود شخص مستقیم توهین کنید نه تنها هیچ فرقی با اون ندارید، بلکه حتی کارتون زشت تر هستش
حالا میتونین موضوع رو با حواشی بپیچونین یا با واقعیت کنار بیاین

پ.ن: همین الان اگر اون شخص گزارش کنه پست هایی که بهش توهین شده رو، بلاشک امتیاز منفی و حتی بن درپی خواهد داشت برای خاطیان، ولی کامنت خود شخص چون توهین به شخص درش نیست در بدترین حالت فقط پاک خواهد شد

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,500
متاسفانه برای برخی معیار خوب یا بد بودن یه بازی شده قیمتش یا اینکه بازیه رو سرویس میاد یا نه..
اگر بیاد رو سرویس شاهکاره حتی اگر واقعا بازی بدی باشه ولی کافیه بازی با قیمت کامل عرضه بشه میشه مزخرف و بورینگ ...

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
این آمارا تا وقتی خودت House of Ashes رو بازی نکرده باشی مترومعیار درستی برای سنجشش نیست، بازی از هر نظر زبالست،
این حرفا ک نباید به ی سبک گفت زباله و کار اون کاربر رو نکوهش می‌کنه رو کسی داره میگه که صفحه اول همین تاپیک یه بازی دیگه رو کلا زباله خطاب می‌کنه :D

• Like
Reactions: Taha75

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
این حرفا ک نباید به ی سبک گفت زباله و کار اون کاربر رو نکوهش می‌کنه رو کسی داره میگه که صفحه اول همین تاپیک یه بازی دیگه رو کلا زباله خطاب می‌کنه :D
البته بازی با سبک فرق داره
الان بتلفیلد 2042 زبالست به عنوان مثال(با هر متر و معیاری) ولی ژانر fps هم زبالست؟

• Like
Reactions: Taha75

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
طرف میاد با بدترین ادبیات به هر کس که سلیقه ای غیر خودش داره توهین میکنه مشکلی نداره بعد جواب میگیره به همون شکل میشه دور از انسانیت و فرهنگ؟ (لازم نیست مثال بزنم خودتون برید پستاشو ببینید) به خود من شخصا سر اینکه گفتم فلان فیلم خوبه میگفت فن مارول و نابودکننده ی سینما و blah blah...) صد در صد هرکی توهین کنه بهم توهین میکنم بهش. 100 برابر هم توهین میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر