امتیازات The Legend of Zelda: Skyward Sword

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
چزی بهش آخه اضافه نکردن خب :-"
تازه اگه زلدا نبود مطمئنم که کمترم میشد :D.

داری دیگه کفر میگی.
بازی به عنوان ریمستر محتوای اضافه نداشت، ولی کلی ویژگی اضافه رو بازی اصلی داره و با اختلاف ورژن بهتریه از هر نظر.

مشکل اینه که علی رغم همه این برتری ها، به خاطر این که گرافیک بازی به جز 60 فریم شدن و HD شدن تکسچرها هیچ جوره Overhaul نشده و از طرفی هم محتوای اضافه نداریم برای خیلی 60 دلار نمی صرفه بازی.... که منطقیه، ولی هنوزم به نظرم کار واقعا باارزش و خاصیه به خاطر نوع دیزاین کنترلش و آرت استایلش :x

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
داری دیگه کفر میگی.
بازی به عنوان ریمستر محتوای اضافه نداشت، ولی کلی ویژگی اضافه رو بازی اصلی داره و با اختلاف ورژن بهتریه از هر نظر.

مشکل اینه که علی رغم همه این برتری ها، به خاطر این که گرافیک بازی به جز 60 فریم شدن و HD شدن تکسچرها هیچ جوره Overhaul نشده و از طرفی هم محتوای اضافه نداریم برای خیلی 60 دلار نمی صرفه بازی.... که منطقیه، ولی هنوزم به نظرم کار واقعا باارزش و خاصیه به خاطر نوع دیزاین کنترلش و آرت استایلش :x
چه کفری میگم؟ :| :D

خب دیگه, نمیصرفه واسه 60 دلار
ریمسترای اخیر نینتندو خیلی چیپ شدن, درسته که این یکی به بدیه کالکشن ماریو نیست و کنترل هاش بهتره, اما بازم کش گرب بنظرم
بشخصه انتطار داشتم که ریمیک اوکارینا بدن :-".

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
به هر حال ممنون از 60 دلار بودنش الان با شبیه ساز مجانی بازیش کردم:D

قبلا نصفش با وی رفته بودم که وسط هاش موشن پلاس دسته خراب شد منم کنسول فروختم

تکسچرها هم نمی شه بگی اچ دی شدن یکمکی بهتر شدن
البته متاسفانه چرخش دوربین با انالوگ دوم نداره باید حتما دکمه L نگه دارید

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بعد از مدت ها زلدای ۶۰ فریم هم دیدیم
خدایی زلدا برث رو برید با شبیه ساز ۶۰ فریم بازی کنید از نسخه سوئیچ حالتون بهم میخوره بعدش

من نمیدونم این فاز نینتندو چیه سخت افزار نابود میزنه همش
یک مقدار قوی تر بزن بازی های ۶۰ فریم بده
این۶۰ فریم بودن رو باید استاندارد گیم کنن دیگه
والا من از موقعی که مانیتور ۱۶۵ هرتزی گرفتم بازی ۶۰ فریم هم اذیت میکنه چه برسه سی فریم

• Like
Reactions: m.a.t and m.d.makan

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دوستان این یک ریمستره که اتفاقا خیلی تویک شده و اپتیمایز شده کنترلر های جوی کان میشه هم موشن رفت هم عادی بعد نمره اصلی بازی رو در نظر بگیرید چطوره قدیم بازیش اینقدر نمرات بالا گرفته بعد حالا که همه چیز بهتر شده کمتر میگیره؟ اینکه همون بازیه با کیفیت و امکانا ت بسیار بهینه تر!! چیزی که کم نشده ازش کلی هم بهینه تر شد ! نه دوستان نمره سورس رو در نظر بگیرید این بازی سیاهچال هاش هنوز که هنوزه یکی از بهترین لول دیزان ها رو دارند و اتفاقا بسیار عالیه. این ریمستر کلی تغییرات مهم داشته کوالیتی اف لایف های زیادی بهش اضاف کردن . 1080 60 فریم شده بسیار عالی حتما یک تست و بررسی خوب از تجربه خودم باهاش تاپیک میزنم .
1111.JPG
کلی نکات مثبت بهش اضافه شه از کنترل کامل دوربین در حالت موشن و قابلیت مدیریت نوشته و ها و پیغام ها و فریم بسیار پایدار 60 که اصلا ترنسفورماتیو هست برای بازی حساس به موشن از 30 به 60
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG

این رو سرچ بزنید چند تا ویدیو خوب هم از نقد و بررسی بازی هست مخصوصا ریویو Nintendo Life خیلی خوبه . اسکرین شات های مقایسه ای از nintendo world report tv هستند کانال یوتوبش .

در کل این بازی مهم که خیلی از ریشه های سری در این قسمت بهشون اشاره میشه و یا لور دارند الان میشه به بهترین شکل بازیش کرد .

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
دوستان این یک ریمستره که اتفاقا خیلی تویک شده و اپتیمایز شده کنترلر های جوی کان میشه هم موشن رفت هم عادی بعد نمره اصلی بازی رو در نظر بگیرید چطوره قدیم بازیش اینقدر نمرات بالا گرفته بعد حالا که همه چیز بهتر شده کمتر میگیره؟ اینکه همون بازیه با کیفیت و امکانا ت بسیار بهینه تر!! چیزی که کم نشده ازش کلی هم بهینه تر شد ! نه دوستان نمره سورس رو در نظر بگیرید این بازی سیاهچال هاش هنوز که هنوزه یکی از بهترین لول دیزان ها رو دارند و اتفاقا بسیار عالیه. این ریمستر کلی تغییرات مهم داشته کوالیتی اف لایف های زیادی بهش اضاف کردن . 1080 60 فریم شده بسیار عالی حتما یک تست و بررسی خوب از تجربه خودم باهاش تاپیک میزنم .
View attachment 217006
کلی نکات مثبت بهش اضافه شه از کنترل کامل دوربین در حالت موشن و قابلیت مدیریت نوشته و ها و پیغام ها و فریم بسیار پایدار 60 که اصلا ترنسفورماتیو هست برای بازی حساس به موشن از 30 به 60
View attachment 217012
View attachment 217013
View attachment 217014
View attachment 217015

این رو سرچ بزنید چند تا ویدیو خوب هم از نقد و بررسی بازی هست مخصوصا ریویو Nintendo Life خیلی خوبه . اسکرین شات های مقایسه ای از nintendo world report tv هستند کانال یوتوبش .

در کل این بازی مهم که خیلی از ریشه های سری در این قسمت بهشون اشاره میشه و یا لور دارند الان میشه به بهترین شکل بازیش کرد .
سوال درست این نیست که «چرا با وجود این تغییرات نمره بازی کم شده؟» سوال اینه که «چرا با این اندازه تغییرات 60 دلاری منتشر شده؟». یادمه یه بار یه نفر توضیح داده بود که توی ۲۴ ساعت Ui یکی از بازی‌های قدیمی (الان یادم نیست، شاید Crazy Taxi یا یه چیزی از سری سونیک) رو کاملا عوض کرده و مناسب رزولوشن بالا روی شبیه ساز شده.
کل این تغییرات فکر نمی‌کنم توی یه شرکتی اندازه نینتندو ۲۰۰ نفر ساعت هم کار برده باشه:D

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
سوال درست این نیست که «چرا با وجود این تغییرات نمره بازی کم شده؟» سوال اینه که «چرا با این اندازه تغییرات 60 دلاری منتشر شده؟». یادمه یه بار یه نفر توضیح داده بود که توی ۲۴ ساعت Ui یکی از بازی‌های قدیمی (الان یادم نیست، شاید Crazy Taxi یا یه چیزی از سری سونیک) رو کاملا عوض کرده و مناسب رزولوشن بالا روی شبیه ساز شده.
کل این تغییرات فکر نمی‌کنم توی یه شرکتی اندازه نینتندو ۲۰۰ نفر ساعت هم کار برده باشه:D
درود جواب رومن میدونم نینتندو یک سری IP مرگبار خارق العاده داره که هر چقدر هم گرون بده میخرن مثل ماریو ها مثل زلدا ها مثل نسخه های قدیمی بازی های متروید . حتی فروش کنسول هاش هم همینه برای مثال من داشتم مقاله جالبی میخوندم در IGN میگفت نینتندو از زمان عرضه سوییچ اصلی ورژن یک هیچ وقت قیمت اش رو کاهش نداده و الان به این دلیل سوییچ OLED رو گذاشته 350 دلار چون میخواد به فروش سوییچ عادی اسیبی نرسه و به اصطلاح خودشون کانیبالایز نکنه فروشش رو چون میدونه بدون کوچک ترین کاهش قیمتی میتونه همچنان میلیون میلیون بفروشه . برای مثال من فکر میکردم سوییچ میشه 200 دلار oled میشه 300 حالا تازه سوییچ اوجی نه تنها ارزون نشد بلکه گرون تر هم شد قیمت اصلی 300 دلاره حالا 400 تا هم میفروشن چون تقاضا زیاده!!
پس نینتندو نیازی نداره که بازی رو بزنه 40 دلار چون میفروشه در نهایت . شما تصور کن زلدا BOTW 2 رو همین پلتفرم ها عرضه کنه که میکنه تصور کنید میزان تقاضا برای کنسول های سوییچ همه مدل ها لایت و عادی و oled چقدر میره بالا؟ نینتندو وقتی بعد از 4 یا 5 سال عرضه پلتفرم نه تنها ارزونش نکرده بلکه گرون ترش میکنه پس سیاست های قیمت گذاریش هم هیچ وقت تغییر نمیکنه ولی مهم نیست برای من الااقل چون گفتم خدمتتون یک سری عناوین داره که آدم کور میشه میخره میره دیگه به قیمت و این داستان ها گوش نمیده .
من خودم کاربر سوییچ هستم و این بازی رو بازی میکنم چون این برای من مهمه . چه فیزیکی چه دیجیتالی بهرحال نینتندو میتونه ریمستر کنه و راحت بفروشه من الان بسیار منتظر توایلایت پرنسس هستم ریمستر!

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
چقدر ‌‌‌‌‌بحث بود سر اینکه این بازی نمی فروشه و کلاهبرداری و .....اولا این بازی برای خودش شاهکاریه ضمنا حالا که عرضه شده تو باکس uk پروفروش ترینه تو امازون ژاپن اوله و در امازون us داره توی جای اول دوم و سوم بالا پایین میشه !!!کلا شده یکی از پرفروش ترین باز یهای این چند وقت . این نشون میده بازیباز کیفیت رو‌درک میکنه و چیزی که میخواد میخره مهم نیست براش حاشیه !ضمنا نینتندو در معرفی بازی به خیلی نکات ارتقا یافته اشاره نکرد بعد در دیجیتال فاندری مشخص شد تمام تکسچر ها ارتقا گرفتند. چقد فریم ریت عالیه صدا بهبود داشته و .... الان هم که که رسما داره می ترکونه فروشش . باز هم مثل همیشه نینتندو برنده میشه .

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
چقدر ‌‌‌‌‌بحث بود سر اینکه این بازی نمی فروشه و کلاهبرداری و .....اولا این بازی برای خودش شاهکاریه ضمنا حالا که عرضه شده تو باکس uk پروفروش ترینه تو امازون ژاپن اوله و در امازون us داره توی جای اول دوم و سوم بالا پایین میشه !!!کلا شده یکی از پرفروش ترین باز یهای این چند وقت . این نشون میده بازیباز کیفیت رو‌درک میکنه و چیزی که میخواد میخره مهم نیست براش حاشیه !ضمنا نینتندو در معرفی بازی به خیلی نکات ارتقا یافته اشاره نکرد بعد در دیجیتال فاندری مشخص شد تمام تکسچر ها ارتقا گرفتند. چقد فریم ریت عالیه صدا بهبود داشته و .... الان هم که که رسما داره می ترکونه فروشش . باز هم مثل همیشه نینتندو برنده میشه .
فروشش که بخاطر اسمش هست و ربطی به پیشرفت هایی که داشته نداره, کالکشن ماریو واقعا یک کش گرب بی ارزش, و بدون ذره ای ارتقا بود و تقریبا همش فروخته شد
حالا این ریمستر کیفیت داره واقعا, اما بازم 60$ زیاده, اکتیویژن سه گانه کرش که ریمیک شده بود رو رو 40$ میفروخت, چرا نینتندو باید ریمستر رو 60$ بفروشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر