امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
438
نام
Fazel
نمیگه «انقلابیه»؛ میگه انقلابی نیست.

It's nothing like mindblowingly revolutionary if you have watched any cable drama *laughs*...it's not like they're redefining the rules of videogame storytelling

Stealth action is good but it's like not MGS5 level

I'm enjoying the gameplay but it's not anything mindblowingly special

+
حدس من اینه 4 ستاره میده، و خیلی خیلی بعیده کامل بده.
8 بمب گنده تو راهه
148810

• Like
Reactions: The Pale King

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
چرا اخه مخفی کاری رو دارن با متال گیر مقایسه می کنن
چرا هر ببه ای میاد منتقد میشه خدااااااااااااااا
یکی دیگه هم مقایسه کرده بود یادم گفته بود بین این و mgsv این بیشتر ارزش پولش داره.
ولی در کل با توجه به چیزایی که از بازی دیدم گیم پلی خیلی شبیه mgsv هست که به نظرم خیلی سرعتش تند تر شده و ai و انیمیشن ها پیشرفت کرده و خوب اکشن هم نقش پررنگ تری داره ولی کور خیلی شبیه.
یه المنت خیلی خوبی که اضافه شده و من بهش خیلی امیدوارم جاخالی دادن که به نظرم میتونه عمق گیم پلی رو نسبت به بازی های دیگه ناتی بیشتر کنه.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,735
نام
علی
اوه اونم وزنش زیاد بخواد ۸ بده میاره پایین تر متا رو ولی خوب فک کنم ۹۵ ۹۴ دیگه به گیم کراتیکس ربط داره :D ولی ۹۵ میمونه

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
چرا اخه مخفی کاری رو دارن با متال گیر مقایسه می کنن
چرا هر ببه ای میاد منتقد میشه خدااااااااااااااا

چرا نکنه؟ ب نظرم راحت میشه متال 5 رو استاندارد مخفی کاری تعریف کنیم ک بقیه باهاش مقایسه شن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
چرا نکنه؟ ب نظرم راحت میشه متال 5 رو استاندارد مخفی کاری تعریف کنیم ک بقیه باهاش مقایسه شن.
:lol::lol::lol::lol:

خدا عزتت بده... یه اکشن ادونچر با تم سوروایور هورور رو بریم یا یه مخفی کاری مقایسه کنیم...

اون منتقدی که به جای اینکه فکر کنه که tlou چقدر این بخش از بازیش رو خوب انجام داده که این فکر به سرش رسیده که با بهترین بازی تو همون سبک مقایسش کنه، به جای اینکه نکته مثبت براش باشه نکته منفی در نظر بگیره.... بهتره چند تا بره و یه فلوت بدی دستش....

دقیقا همین داستان رو سر هورایزن هم پیاده کردن...

کلا گفتم که ایرادی هم پیدا نکنن، خودشون میتراشن

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید

خدا عزتت بده... یه اکشن ادونچر با تم سوروایور هورور رو بریم یا یه مخفی کاری مقایسه کنیم...

بخش قابل توجهی از گیم پلی دلست یک مخفی کاری بود، اینم هست و حتی بسط دادن به سندباکس.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,195
نام
حامد
بخش قابل توجهی از گیم پلی دلست یک مخفی کاری بود، اینم هست و حتی بسط دادن به سندباکس.
حمید من که دیگه میشناسی خدای مخفی کاریم
متال گیر ذاتش مخفی کاریه نه فقط بخشی از بازی
الان اگر دلست یه ذره از همون مخفی کاری رو خوب انجام بده در واقع میشه گفت کارش درسته.
بخشی از مخفی کاری به امکاناتی که بازی در اختیارت قرار میده داره
حتما منتقد انتظار داشته الی دوربین دید در شب استفاده کنه یا دشمنارو فالکون کنه بفرسته مادربیس

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان

اون منتقدی که به جای اینکه فکر کنه که tlou چقدر این بخش از بازیش رو خوب انجام داده که این فکر به سرش رسیده که با بهترین بازی تو همون سبک مقایسش کنه، به جای اینکه نکته مثبت براش باشه نکته منفی در نظر بگیره.... بهتره چند تا بره و یه فلوت بدی دستش....

دقیقا همین داستان رو سر هورایزن هم پیاده کردن...

کلا گفتم که ایرادی هم پیدا نکنن، خودشون میتراشن
شبیه بودن یا الهام گرفتن اصلا چیز بدی نیست خود mgsv هم از ده تا بازی دیگه مثل farcry3 الهام‌ گرفته بود.
مقایسه هم اگر جوانبش در نظر گرفته بشه هیچ اشکالی نداره تو نقد استفاده بشه. من اشاره کردم یکی از منتقد ها به نظرش این بازی بهتری از mgsv بود هیچ کی ایرادی نگرفت که چرا مقایسه شده حالا این نظرش خلاف اون همه شاکی شدن :D به نظرم اتفاقا تصمیم هوشمندانه ای بود از یه سری المنت های mgsv که به تم بازی میخوره استفاده بشه و باید دید خوب درومده یا نه برای منتقد giantbomb خوب نبوده برای یکی دیگه خوب بوده باید تجربه کرد.
الان اگر دلست یه ذره از همون مخفی کاری رو خوب انجام بده در واقع میشه گفت کارش درسته.
حتما منتقد انتظار داشته الی دوربین دید در شب استفاده کنه یا دشمنارو فالکون کنه بفرسته مادربیس
آخه هنوز نقدش نیومده بذارید بیاد ببینیم اگه از نبود دید در شب اشکال گرفته بود اون موقع نقدش به درد نمیخوره:D

• Like
Reactions: dark souls

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
شبیه بودن یا الهام گرفتن اصلا چیز بدی نیست خود mgsv هم از ده تا بازی دیگه مثل farcry3 الهام‌ گرفته بود.
مقایسه هم اگر جوانبش در نظر گرفته بشه هیچ اشکالی نداره تو نقد استفاده بشه. من اشاره کردم یکی از منتقد ها به نظرش این بازی بهتری از mgsv بود هیچ کی ایرادی نگرفت که چرا مقایسه شده حالا این نظرش خلاف اون همه شاکی شدن :D به نظرم اتفاقا تصمیم هوشمندانه ای بود از یه سری المنت های mgsv که به تم بازی میخوره استفاده بشه و باید دید خوب درومده یا نه برای منتقد giantbomb خوب نبوده برای یکی دیگه خوب بوده باید تجربه کرد.
من اصلا کاری به متال گیر ندارم خودمم گفتم بهترین بازی تو سبک مخفی کاری... ولی tlou ژانر اصلیش که مخفی کاری نیست که مثلا از بهترین بازی ژانر مخفی کاری تو زمینه مخفی کاری ضعیف تر بود براش نکته منفی به حساب بیاد... همین که بازی منتقد رو به همچین مقایسه ای رسونده، یعنی بازی ترکونده

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین

البته تو بازی (اون جور که خوندم) نمیشه جنازه ها رو کشید این ور و اون ور، دوربین دید در شب که هیچی :D

جدی بخوایم بحث کنیم
مسلما اشکالی که گرفتن به این کم بودن ابزار ـه...
که این به نظرم اساسا یه دیزاین چویس خیلی حساس از طرف خود سازنده واسه لول دیزاین و جنبه ساروایول بازی ـه
من به شخصه جوری که دلست انجام میده رو دوست دارم، با حداقل ها یه سیستم خیلی چفت و بست دار ساخته. (کل مکانیک ها بازی از گشت و گذار تا ساروایول بازی همینه البته) اگه کسی بخواد با این چیزا ور بره مسلما امثال MGS V واقعا گزینه بهتری اند و تلو دردشون رو دوا نمی کنه. انتظار بی جا داشته از بازی مسلما و خب از این انتظارهای بیجا تو نقدها زیاد دیدیم...

آخرین ویرایش:

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان

آخه هنوز نقدش نیومده بذارید بیاد ببینیم اگه از نبود دید در شب اشکال گرفته بود اون موقع نقدش به درد نمیخوره:D
اما منتقد GB با هیجان درباره بخش مخفی کاری حرف زد و گفته واقعا خوبه ( گفت mgs v لول نیست ولی واقعا خوبه) همین که توی بخش مخفی کاری داره با mgs v مقایسه میشه‌ که خدای این سبکه و حتی یه سایت یادمه گفته بوده حتی برای من مخفی کاریش از mgs v بهتره یعنی ناتی داگ توی اون بخش گل کاشته. در کل من حرفای منتقد GB درباره بازی رو خیلی مثبت به نظرم اومد فک نکنم با بازی حال نکرده باشه.
اینم لینک اون بخشیه که درباره tlou p2 حرف میزنن.

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
682
Tlou یه بازی ترس و بقاست که المان های مخفی کاری هم داره نه یه بازی مخفی کاری که المان های ترس و بقا رو داشته باشه.این نوع نقد انقدر چرته که مثلا چون بازی zelda:botw که اپن ورد شده و المان های rpg داره اونو با اسکایرم مقایسه کنیم و چون به اون اندازه المان های rpg اش عمق نداره نقدش کنیم و بکوبیم.اتفاقا این یه پوئن خیلی مثبته که یه بازی ترس و بقا مثل tlou 2 تو بخش مخفی کاریش انقدر فوق العاده عمل کرده که با خدای مخفی کاری یعنی متال گیر مقایسه بشه نه اینکه چون تو اون لول نبوده این منتقد یه بازی ترس و بقا رو بکوبه.البته همیشه نظر منتقدان تو نقد کردن بازیهای سونی همینطوریه.بخش های مختلف بازیهای سونی (مثل پلتفرمینگ و ریسینگ و مبارزات نزدیک و شوتینگ و مخفی کاری و ...)رو همیشه با بهترین بازیهای مخفی کاری و پلتفرمینگ و فایتینگ و ریسینگ و ... اون بخش مقایسه میکنن!!!و فقط کافیه یه بخش از بازیها در حد بهترین بازیهای اون سبک نباشه راحت نمره کم میکنن برخلاف بعضی از بازیها و شرکتها که منتقدان فقط نکات مثبت اون بازی رو میبینن و کاری به نکات منفی ندارن و راحت همیشه ۹۸_۹۷ میگیرن!!!!بازیهای سونی واقعا هیتر زیاد داره.

آخرین ویرایش:

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید

تخفیف میدی چون دلستو دوست داری
من خودم مشکلی با مخفی کاری دلست یا گیم پلیش ندارم و ارضام میکنه، ولی وقتی پای نقد میاد وسط باید نقد کنی و حقایق رو بگی، اینجام برد میگه خیلی خوبه مخفی کاریش ولی در سطح متال 5 نیست و اگه نمره هم بابتش کم کنه اوکیه، ببین دلست رو میشه کامل با مخفی کاری رفت جلو، و متال 5 رو هم میشه اکشن رفت جلو، پس این که میگی یکی ذاتا مخفی کاریه و یکی نیست رو قبول ندارم.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,177
نام
Amir
تخفیف میدی چون دلستو دوست داری
من خودم مشکلی با مخفی کاری دلست یا گیم پلیش ندارم و ارضام میکنه، ولی وقتی پای نقد میاد وسط باید نقد کنی و حقایق رو بگی، اینجام برد میگه خیلی خوبه مخفی کاریش ولی در سطح متال 5 نیست و اگه نمره هم بابتش کم کنه اوکیه، ببین دلست رو میشه کامل با مخفی کاری رفت جلو، و متال 5 رو هم میشه اکشن رفت جلو، پس این که میگی یکی ذاتا مخفی کاریه و یکی نیست رو قبول ندارم.
عزیز حرفتون مثل اینه که چون ماشین‌سواری آنچارتد ۴ در حد فورزا هورایزون که سبکش ریسینگه نیست، منتقد حق داره ازش نمره کم کنه. من جدا باورم نمیشه سر همچین قضیه بدیهی‌ای داره بحث میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر