امتیازات The Last of Us Part I

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,459

ای بابا ps5 قرار بود تو آسمون نگاه کنی به زور ۳۰ فریم بده با تنظیمات گرافیکی Medium :))
نمی‌دونم کسی این ویدیو را کامل دید یا نه ولی آخر ویدیو الکس که پی سی فن هم هست گفت بهترین پلتفرم برای تجربه این بازی فایوه
حالا بعضیا بشینن بذله گویی کنند .
طبق این ویدیو تنظیمات فایو همگی ultra حتی تو برخی تنظیمات از ultra پی سی با ۴۰۹۰ هم بهتر مثل کست شدو یا اسکرین اسپیس شدو و حتی برخی تکسچرها. دیگه خودتون ویدیو را ببینید مشخصه همه چی

IMG_20230402_234410_183.jpg IMG_20230402_234408_495.jpg IMG_20230402_234406_266.jpg IMG_20230402_234403_975.jpg IMG_20230402_234407_070.jpg IMG_20230402_234402_418.jpg IMG_20230402_234356_538.jpg IMG_20230402_234355_752.jpg
IMG_20230403_000317_797.jpg

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,164
نام
∂αнмα

ای بابا ps5 قرار بود تو آسمون نگاه کنی به زور ۳۰ فریم بده با تنظیمات گرافیکی Medium :))
نمی‌دونم کسی این ویدیو را کامل دید یا نه ولی آخر ویدیو الکس که پی سی فن هم هست گفت بهترین پلتفرم برای تجربه این بازی فایوه
طبق این ویدیو تنظیمات فایو همگی ultra حتی تو برخی تنظیمات از ultra پی سی با ۴۰۹۰ هم بهتر مثل کست شدو یا اسکرین اسپیس شدو و حتی برخی تکسچرها. دیگه خودتون ویدیو را ببینید مشخصه همه چی

View attachment 288877View attachment 288878View attachment 288879View attachment 288880View attachment 288881View attachment 288882View attachment 288883View attachment 288884
View attachment 288885
"عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه"

حکایت شماست ....

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من نمی دونم شما چرا انقدر سخته که متوجه این موضوع بشید.
دلیل این مضوع خفن بودن اون قوطی سفید نیست. دلیلش یکی از زباله ترین پورت هایی هست که در تاریخ PC انجام شده :)

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,459
من نمی دونم شما چرا انقدر سخته که متوجه این موضوع بشید.
دلیل این مضوع خفن بودن اون قوطی سفید نیست. دلیلش یکی از زباله ترین پورت هایی هست که در تاریخ PC انجام شده :)
منم نمیدونم چرا واسه شما و امثال شما سخته منظور من رو متوجه بشید 😐
یکجا من گفتم قدرت قوطی از سوپر PC هاتون بیشتره؟؟
دارم میگم بهترین پلتفرم برای تجربه این بازی فایوه
من بگم فشاری میشید‌
گرگ میلر میگه فشاری میشید‌
الکس میگه فشاری میشید
لامصبا یه جا قبول کنید حرف حقو دیگه :D
یارو یکساعت ویدیو ساخته تهش با تیکه و ضرب المثل میخوایین جمعش کنید؟ :D

"عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه"

حکایت شماست ....
بله بله .. شما که خیلی درست میگی ناظم بیطرف.. (:
عزیز من در مورد کرش ها و باگ‌ها درسته آره پورت افتضاحه..
بحث من در مورد پرفورمنسه و خوشت بیاد یا نیاد همینه که میبینی عزیز و هیچ تغییری هم نخواهد کرد با بچها

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
2070 super با تکسچر high و 1080p کاملا قابل بازیه
حداقل انجین های بازی ps نشون داده مثل DS که قدرت اجرایی ps5 از 2070super بالاتره
دیگه death stranding که پورتش خوب بود انشااله؟
علتش هم بهترین استفاده از api ps5 هستش
الان دیگه 8 گیگ vram برای diablo iv هم کافی نیست چه برسه بقیه
با 6700xt که مشابه ps5 هستش میشه پرفورمنس خوبی گرفت
برخلاف چیزی که تصور میکردم بازی با gpu های انویدیا و cpu اینتل بهتر پرفورمنس میده البته اگه vram کافی باشه
4080 از 7900xtx هم فریم بیشتر میده

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,459
خب شما اون سمت قضیه رو هم ببین RT توی بازی Spider-man هست ، روی نسخه کنسولی نسبت به RT که روی PC هست شوخیه ، انگار اصلا وجود نداره . ناتی داگ گند زده تمام ، QA هم داشتند مشتری رو گاو فرض کردن .
این نسخه پی سی اسپایدرمن

Screenshot_2023-04-02-21-24-28-11_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329.jpg

زوم کن.. ساختمون سفید اون ته رو ببین.. کیفیت کدوم بالاتره.. عکس هم از همین ویدیوی DF هست.

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
خب شما اون سمت قضیه رو هم ببین RT توی بازی Spider-man هست ، روی نسخه کنسولی نسبت به RT که روی PC هست شوخیه ، انگار اصلا وجود نداره . ناتی داگ گند زده تمام ، QA هم داشتند مشتری رو گاو فرض کردن .
spider miles morales نسخه ps5 نسبت به pc هم در زمینه هایی برتری داره
در مورد spiderman remaster حرف شما درسته
rt و شارپ بودن تصویر و ds نسخه ps5 خیلی برام جالب بود پیشرفتش

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
این نسخه پی سی اسپایدرمن

View attachment 288887

زوم کن.. ساختمون سفید اون ته رو ببین.. کیفیت کدوم بالاتره.. عکس هم از همین ویدیوی DF هست.
نسخه pc حتی بعد از تموم شدن لودینگ هم تکسچرها یه مقدار طول میکشه لود بشن اما ps5 به طور لحظه همه انجام میشه مثل معجزه میمونه
اما نسخه مایلز مورالز خیلی بهتره برای مقایسه
نسخه ps5 حسابی ترکونده
من رو tv 4k هم فرقش در performance و native4k متوجه نمیشدم
یادمه یه مقایسه دیدم با pc که حتی نسخه ps5 شارپتره

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,459
این برداشت از ویدیوی دیجیتال فاندری قابل هضم نیست واقعا، من دیگه حتی مزاح هم با این مایکل پکتر بازی سنتر نمی تونم بکنم دیگه در توانم نیست :D
بجای تیکه انداختن شما بیا برداشتت رو از ویدیو بگو :D
خود DF اومده مقایسه بین پلتفرمی انجام داده اینجا همه شاکین چرا اینا باهم مقایسه میشن..
چه چیزها که آدم اینجا تو این فروم نمیبینه (:

خدمت شما:
contact@digitalfoundry.net
راه ارتباطی با DF ،میتونید با انواع و اقسام تیکه انداختن بهشون ابراز احساسات کنید این چه ویدیویی هست ساختید و به ساحت مقدس PC اهانت کردید

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
این نسخه پی سی اسپایدرمن

View attachment 288887

این مقایسه RT رفلکشن دستگیره در اصلا توی PS5 وجود نداره . برای همینه که میگم از لحاظ تکنیکی شوخیه وقتی یه بازی sandbox بدون rt انقدر از منابع سیستم استفاده میکنه این ضعف dev هاست نه pc
Capture.PNG

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دارم میگم بهترین پلتفرم برای تجربه این بازی فایوه

البته که آرکام نایت خدا بیامرز هم یه عمری سیخ داغ رفت تو یه سوراخی اش سر اینکه بهترین پلتفرمی که روش اجرا می شد PS4 بود :-"
هنوزم به عنوان اسطوره ازش یاد میشه تو این زمینه

خود DF اومده مقایسه بین پلتفرمی انجام داده اینجا همه شاکین چرا اینا باهم مقایسه میشن..

نه اتفاقا مقایسه خوبیه....نه برای تشخیص برتری پلتفرم، بلکه برای کوبوندن بازی :D
اتفاقی که سرتاسر ویدیوی DF داشت رخ می داد

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,459
البته که آرکام نایت خدا بیامرز هم یه عمری سیخ داغ رفت تو یه سوراخی اش سر اینکه بهترین پلتفرمی که روش اجرا می شد PS4 بود :-"
هنوزم به عنوان اسطوره ازش یاد میشه تو این زمینه
چه مثال خوبی زدی . اتقاقا شما اون موقع ها سنت کم بود یادت نیست . سر همین موضوع تو همین فروم چه بحثا که نداشتیم.
یه مدت قبل تر از ماجرای بتمن هم تو همین فروم کارت gtx 750 ti را با شواهد و قرائن زیاد از ps4 خیلی بهتر اعلام میکردن. تاپیک هم براش زده بودند. تهش یکسال بعد اون کارت و چندین نسل بعد اون کارت هم فراموش شد ولی ps4 تا همین اواخر رگناروک اجرا کرد یا همین رزیدنت ۴

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر