امتیازات The Evil Within

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
r82btnxgrxodw1abncnz.jpg

سازنده: Tango Gameworks
ناشر: Bethesda Softworks
تاریخ عرضه: 14 اکتبر 2014
پلتفرم: PS4,PS3,PC,Xbox One, Xbox 360

IGN - 8.7/10
The Evil Within Review - IGN

GameInformer - 9/10
http://www.gameinformer.com/games/t.../10/13/a-masterwork-of-absolute-insanity.aspx

Hardcoregamer - 8/10
Review: The Evil Within | Hardcore Gamer

Polygon - 6.5/10
The Evil Within review: head games | Polygon

Joystiq - 5/10
The Evil Within review: Keep out | Joystiq

Escapist - 6/10
http://www.escapistmagazine.com/art...itorials/reviews/12435-The-Evil-Within-Review

TheSixthAxis - 8/10
The Evil Within Review

PS LifeStyle - 8/10
The Evil Within Review (PS4) -- PlayStation LifeStyle

God Is A Geek - 8/10
The Evil Within Review

CheatCC - 8/10
The Evil Within Review for PlayStation 4 (PS4) - Cheat Code Central

Multiplayer.it- 8.5/10
The Evil Within - Recensione - PS4 - 138874

Push Square - 7/10
The Evil Within (PlayStation 4) Review - Push Square

Shacknews - 6/10
The Evil Within Review: Taking Residence | Shacknews

IGN Italia - 7.3/10
Recensione The Evil Within PS4: The Evil Within - la recensione

Metro - 6/10
The Evil Within review – old-fashioned horror | Metro News

VideoGamer - 8/10
The Evil Within Review - VideoGamer.com

Gameblog.fr - 8/10
TEST. The Evil Within (PS4)

0koqvdxu8ds0mkqbh99v.jpg

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
قبل از تهيه بازي فكر مي كردم عمده مشكلش گرافيك و روايت داستاني باشه . الان بعد از تهيه و اتمام چپتر 6 تازه به عمق فاجعه پي بردم ! يعني واقعا وسط روز روشن همراه با پارتنر با كشتن زامبي ديناميت به دست بايد بترسم ؟ دو ساعته دارم فقط اكشن و بكش بكش مي بينم . ژانر وحشت با اين مراحل و طراحي مي خواست احيا بشه ؟ قبلشم چيز خاصي نداشت و فقط مخفي كاري با ai افتضاح زامبي ها. ديگه از داستان و انيميشن و شخصيت پردازي ها كه نگم بهتره ! باورم نمي شه ميكامي اينو ساخته باشه اونم بعد از اينهمه ip كه جزو بهترين هاي صنعت گيم هستن .
این پست تو تاپ 10 کامنتهای مغرضانه ایه که در مورد یک پدیده داده شده و من دیدم...! :D
این بازی هر آشغالی که باشه (بر فرض محال) توی ترسوندن مخاطب واقعا موفق عمل کرده. چسبوندن انگ "بکش برو جلو و ..." به این بازی هم ازون کارای حماسی بود الله وکیلی...

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من تازه بازی رو شروع کردم و تا چپتر 3 رفتم خدایی خیلی استرس و ترس داره اینایی که شما میگید احتمالا روی درجه easy میرید که اینجوره

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
در مورد ترسناک نبودن بازی من اولین نفری نیستم که این حرف رو زدم . در تمامی تاپیک های مربوط به بازی تو پلتفرم های مختلف خیلی از دوستان به این موضوع اشاره کردن و کامنت هاش موجود هست ، هر چند که من علت این امر رو خیلی واضح و با مدرک توضیح دادم واسه اونایی که سواد کامل خوندن دارن و دوست دارن بفهمن ! عرض کردم بیش از نیمی از بازی تو محیط های بدون دلهره و روشن و کاملا اکشن سپری می شه . جدای از بحث قدیمی و تکراری زامبی دینامیت به دست که صفحه قبل توضیح دادم . امروز با زامبی مسلسل به دست که از این ور به اون می دوید و به من تیر اندازی می کرد هم روبرو شدم . حالا شاید واسه یه کسی که با re6 هم حال کرده و ازش دفاع می کرده این چیزا ترسناک باشه و خوشش بیاد !! ولی من و خیلی های دیگه ترسی توی این موضوع نمی بینیم .
من تازه بازی رو شروع کردم و تا چپتر 3 رفتم خدایی خیلی استرس و ترس داره اینایی که شما میگید احتمالا روی درجه easy میرید که اینجوره
البته که بازی سعی می کنه چپتر تاریک و ترسناک هم جلوی بازیکن قرار بده . ولی تقریبا یک سوم بازی رو تشکیل می ده و متاسفانه همین یک سوم هم خیلی از ایده هاش از کمبود نو اوری و کلیشه ای بودن ضربه می خوره . این اتفاقات هم برای عنوانی افتاده که کارگردانش 100 تا مصاحبه در رابطه با نجات ژانر وحشت و دوری از اکشن گرایی کرده ! در حالی که دو سوم بازی رو اکشن و بکش بکش و مخفی کاری های احمقانه و ساده تشکیل داده . به عنوان مثال ترس و دلهره مدامی که در طول کل بازی dead space تو سال 2008 مشاهده می کنیم . به هیچ عنوان در این بازی نمی بینیم چون وسط های بازی پر از چپتر های فاجعه و اکشن گرا هست . مضاف بر اینکه سیستم ازمون و خطای بازی هم این وسط دیوانه وار اذیت کننده است . در مورد درجه سختی بازی کلا همیشه مبنا سنجش درجه نرمال یا معمولی بوده و اين نیازی به مطرح کردن نداره . در اخر اینکه من دلايلم رو مطرح مي كنم و ديگه بحثی در این زمینه ها ندارم . هر کسی دوست داره می تونه تصور کنه داستان این بازی در حد بزرگی شاتر ایلنده و برای هر کسی قابل درک نیست ، گرافیکش در حد کرایسیس و گیم پلی و ترسش انقلاب ابدی هست ! نمرات بازی منتشر شده و جوایز اخر سال هم وجود داره و همه چیز روشن تر از روز ! منم فقط نظرمو واسه كسايي كه هنوز تجربه نكردن بازي رو نوشتم . موفق باشید

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

از کی تا حالا درجه سختی بازی با ترسناک بودن بازی رابطه داره؟! شما پس فکر کنم Super Meat Boy رو بازی کنی از ترس غش کنی.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
منی که دارم درمورد بازی نظر میدم لااقل دوبار بازی کردمش! علی الحساب شما یدور تموم کن بعد با قاطعیت بیا بگو بازی چقدرش تو فضای روشن و فلان بوده! نه که تاچپتر ۶(یعنی یک چهارم تایم بازی، کمتر حتی) رفتی و نسخه بازی رو پیچیدی...
بله دقیقاً، سواد...!

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
این پست تو تاپ 10 کامنتهای مغرضانه ایه که در مورد یک پدیده داده شده و من دیدم...! :D
این بازی هر آشغالی که باشه (بر فرض محال) توی ترسوندن مخاطب واقعا موفق عمل کرده. چسبوندن انگ "بکش برو جلو و ..." به این بازی هم ازون کارای حماسی بود الله وکیلی...

والا من دقیقا نمیدونم شما از کجای بازی ترسیدی و به این مسئله هم کاری ندارم ...چون ترس یه چیز شخصی هست و روحیات افراد مختلف با هم فرق میکنه . اما من خودم بشخصه چپتر 4 تا 11 رو یکسره از ساعت 12 شب تا 5 صبح با هدست رفتم و به هیچ وجه حتی واسه یه صحنه هم ترسی در بازی ندیدم ....بلکه فقط گاها یه استرسی به وجود میومد . وگرنه اون جوری که شما میگی و توی ترسوندن مخاطب خوب عمل کرده به هیچ وجه صحیح نیست....اتفاقا بنده هم با نظر اون دوستمون موافقم که بازی بیشتر اکشن هست تا ترسناک!
شما میتونی اون چپتر the ride رو ببینی که وقتی جوزف تیر میخوره و ما باید بریم تو امبولانس تا واسش جعبه کمک ها اولیه بیاریم زامبی ها با جیپ نظامی و LMG هدف گیری میکنن که بعد با همون LMG باید باس اخر رو شکست بدیم!

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
والا من دقیقا نمیدونم شما از کجای بازی ترسیدی و به این مسئله هم کاری ندارم ...چون ترس یه چیز شخصی هست و روحیات افراد مختلف با هم فرق میکنه . اما من خودم بشخصه چپتر 4 تا 11 رو یکسره از ساعت 12 شب تا 5 صبح با هدست رفتم و به هیچ وجه حتی واسه یه صحنه هم ترسی در بازی ندیدم ....بلکه فقط گاها یه استرسی به وجود میومد . وگرنه اون جوری که شما میگی و توی ترسوندن مخاطب خوب عمل کرده به هیچ وجه صحیح نیست....اتفاقا بنده هم با نظر اون دوستمون موافقم که بازی بیشتر اکشن هست تا ترسناک! شما میتونی اون چپتر the ride رو ببینی که وقتی جوزف تیر میخوره و ما باید بریم تو امبولانس تا واسش جعبه کمک ها اولیه بیاریم زامبی ها با جیپ نظامی و LMG هدف گیری میکنن که بعد با همون LMG باید باس اخر رو شکست بدیم!

شما اکشن رو چی معنا میکنی؟
قشنگ بازیرو اسپویل کردی لااقل یه تگ بزاز

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
شما اکشن رو چی معنا میکنی؟
قشنگ بازیرو اسپویل کردی لااقل یه تگ بزاز
بازی اکشن میشه RE6 قسمت کریس ردفیلد که زامبی ها همه اسلحه اتوماتیک داشتن!! اخه کجای یه بازی horror شما میبین که دشمنای کاراکتر حالا از هر نوعی مسلسل و sniper rifle داشته باشن؟؟ یعنی اینها مصداق اکشن شدن نیست ؟؟!!

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
بازی اکشن میشه RE6 قسمت کریس ردفیلد که زامبی ها همه اسلحه اتوماتیک داشتن!! اخه کجای یه بازی horror شما میبین که دشمنای کاراکتر حالا از هر نوعی مسلسل و sniper rifle داشته باشن؟؟ یعنی اینها مصداق اکشن شدن نیست ؟؟!!

همون مسلسل رو ما فقط 10 دقیقه دیدیم! با این چیزا یه بازی نمیشه اکشن tew یک بازی sh و هیچ کجا نگفتن بازی اکشنه! دقیقا یک بازی اکشن میشه مثل re6 که همه جا هم سبک بازی اکشن بوده!
وقتی شما یه بازیرو اکشن حساب میکنی یعنی کل بازی رو نسبت میدی در حالی که با 10 دقیقه نمیشه یک بازیرو سبکشو عوض کرد!

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
همون مسلسل رو ما فقط 10 دقیقه دیدیم! با این چیزا یه بازی نمیشه اکشن tew یک بازی sh و هیچ کجا نگفتن بازی اکشنه! دقیقا یک بازی اکشن میشه مثل re6 که همه جا هم سبک بازی اکشن بوده!
وقتی شما یه بازیرو اکشن حساب میکنی یعنی کل بازی رو نسبت میدی در حالی که با 10 دقیقه نمیشه یک بازیرو سبکشو عوض کرد!

کی گفته 10 دقیقست؟؟ از همون اول بازی که ما برای اولین بار با باس اره دار روبرو میشیم طرف شروع به شلیک با sniper rifle میکنه ! یعنی از همون اول بازی ما میبینیم که زامبی ها سلاح گرم دارن! و این مسئله همینطور تا اخر بازی هست و به تناوب تکرار میشه ... pistol و sniper rifle و PDW .........حالا به زامبی های تیر کمان دار و دینامیت پرتاب کن کاری ندارم که اگه بخوام اونا رو هم مدنظر قرار بدم اسم بازی عوض میشه ......... call of evil !

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
کی گفته 10 دقیقست؟؟ از همون اول بازی که ما برای اولین بار با باس اره دار روبرو میشیم طرف شروع به شلیک با sniper rifle میکنه ! یعنی از همون اول بازی ما میبینیم که زامبی ها سلاح گرم دارن! و این مسئله همینطور تا اخر بازی هست و به تناوب تکرار میشه ... pistol و sniper rifle و PDW .........حالا به زامبی های تیر کمان دار و دینامیت پرتاب کن کاری ندارم که اگه بخوام اونا رو هم مدنظر قرار بدم اسم بازی عوض میشه ......... call of evil !

شما یک جا رو نشون بدن نوشته باشه سبک tew اکشنه!
من دقیقا اولین باره از موقع انتشار میشونم tew رو اکشن خطاب میکنن

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
من دیشب تا چپتر 9 رفتم.میتونم بگم درباره بازی زود قضاوت کرده بود :d. اول چپتر 9 خشکم زده بود اتمسفیر واقعا گیرا و سنگین بود.
درمورد بحث اکشن بودن باید بگم به هیچ عنوان اکشن نیست .
مشکل بازی اینه که شروع اصلا خوبی نداره و شخصیت پردازی ضعیفی داره . هرچی جلو تر میرین بازی بهتر میشه . چپتر 7 اگه اشتباه نکم با the keeper روبرو میشیم که واقعا فوق العاده بود. نمیدوم دوستان دیگه چی میخوان از یه بازی ترسناک . تنها قسمت بازی که یکم تم اکشن شدن داشت چپتر 6 بود. درکل بازی شاهکار نیست ولی فوق العادست . من با تمام hate ی که داشتم الان یکم ارووم شدم :d . کاش میکامی با یه تیم حرفه ای تر کار میکرد . مطمعن هستم اگه استودیو قوی پشت بازی بود شاهکار میشد .

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
منی که دارم درمورد بازی نظر میدم لااقل دوبار بازی کردمش! علی الحساب شما یدور تموم کن بعد با قاطعیت بیا بگو بازی چقدرش تو فضای روشن و فلان بوده! نه که تاچپتر ۶(یعنی یک چهارم تایم بازی، کمتر حتی) رفتی و نسخه بازی رو پیچیدی...
بله دقیقاً، سواد...!
بارر كن بحث مستقيمي با شما ندارم . چون شما هنوز تو مقوله re 6 ، بازي مورد علاقت گير كردي و ازش بيرون نمي ياي ! طبيعي هم هست با اينجور بازيا حال كني . با اين حال به عنوان اخرين كامنت ، اولا كه ديدي فقط من نيستم كه در مورد اكشن شدن و ترسناك نبودن بازي حرف زدم خيلي ها الان و قبل از من به اين موضوع اشاره كرده بودن . ( مبحث سواد ! ) دوما نيازي به دو بار دو بار تموم كردن بازي نيست . از يه بازي خطي كه ١٢ ١٣ ساعت گيم پلي داره وقتي ٦ ، ٧ ساعتش مذخرف و اكشن سپري شده از شكست خوردن پروژه نجات ژانر وحشت خبر مي ده !! ضمن اينكه بازي هم ديروز تموم شد بازم نظرم تغييري نكرده و همچنان اكشن بازي تا اخر چربش بيشتري داشت . و از چپتر ١١ دوباره جوك هاي بازي شروع مي شه . در اخر اينكه بحث از مظر من تموم شدست . شما هر جوري دوست داري فكر كن و كلا شما درست مي گي .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بارر كن بحث مستقيمي با شما ندارم . چون شما هنوز تو مقوله re 6 ، بازي مورد علاقت گير كردي و ازش بيرون نمي ياي ! طبيعي هم هست با اينجور بازيا حال كني . با اين حال به عنوان اخرين كامنت ، اولا كه ديدي فقط من نيستم كه در مورد اكشن شدن و ترسناك نبودن بازي حرف زدم خيلي ها الان و قبل از من به اين موضوع اشاره كرده بودن . ( مبحث سواد ! ) دوما نيازي به دو بار دو بار تموم كردن بازي نيست . از يه بازي خطي كه ١٢ ١٣ ساعت گيم پلي داره وقتي ٦ ، ٧ ساعتش مذخرف و اكشن سپري شده از شكست خوردن پروژه نجات ژانر وحشت خبر مي ده !! ضمن اينكه بازي هم ديروز تموم شد بازم نظرم تغييري نكرده و همچنان اكشن بازي تا اخر چربش بيشتري داشت . و از چپتر ١١ دوباره جوك هاي بازي شروع مي شه . در اخر اينكه بحث از مظر من تموم شدست . شما هر جوري دوست داري فكر كن و كلا شما درست مي گي .

شرط میبندم خودت هم نمیدونی چی داری میگی...! وقتی اول میام پستتو خیلی درست نقل قول میکنم و بجای جواب درست دادن (چون چیزی برای گفتن نداری!) میزنی علیچپ و بحث اویل ۶ رو میکشی وسط که مثلا من از واکترو لیان ـش خوشم اومده و شقایق ـو به عقد گودرز در میاری، باید میفهمیدم آدمهایی مث تو و اون رفیقت که پستت رو لایک کرده واقعا ارزش وقت گذاشتن و وارد بحث شدن ندارن و منم از اول اشتباه کردم اصلا پستتو نقل قول کردم...!
درمورد خط آخرت هم دقیقا همینطوره و حق با منه.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
برای اون دسته از دوستانی که تو جریان بحث نبودن اخرین کامنتم ارسال می کنم و دیگه نیازی به توضح بشتر نمی بینم . تو صفحات قبلی بار ها و بارها با دلایل مختلف علت ترسناک نبودن بازی رو کاملا توضیح دادن و اونایی که می خواستن بفهمن کاملا متوجه موضوع شدن . اینا دلایلی هست که ذکر کردم :
وسط روز روشن همراه با پارتنر با كشتن زامبي ديناميت به دست بايد بترسم ؟ ژانر وحشت با اين مراحل و طراحي مي خواست احيا بشه ؟ قبلشم چيز خاصي نداشت و فقط مخفي كاري با ai افتضاح زامبي ها. ديگه از داستان و انيميشن و شخصيت پردازي ها كه نگم بهتره !
دقيقا دو ساعت پشت سر هم دارم زامبي با داس و ديناميت ايول ٤ مي كشم . همرو كشتم تموم شد اخرش يه يارو با اره برقي اومد و بعد از كشتن اون در يه برج باز شد ! كليشه هاي سال ٢٠٠٤ كه ٩٠ درصد سايت ها اشاره كرده بودن ايده هاي بازي قديمي و حالا با تجربه خودم كاملا اين ايراد برام ملموس تر شده . مضاف بر اينكه بازي به هيچ وجه ترسناك نيست و ترس موجود در بازي توانايي ترسوندن زيادي نداره چه برسه به نجات اين ژانر و جلوگيري از اكشن شدن اين مدل بازي ها به گفته ميكامي ! .
بیش از نیمی از بازی تو محیط های بدون دلهره و روشن و کاملا اکشن سپری می شه . البته که بازی سعی می کنه چپتر تاریک و ترسناک هم جلوی بازیکن قرار بده . ولی تقریبا یک سوم بازی رو تشکیل می ده و متاسفانه همین یک سوم هم خیلی از ایده هاش از کمبود نو اوری و کلیشه ای بودن ضربه می خوره . این اتفاقات هم برای عنوانی افتاده که کارگردانش 100 تا مصاحبه در رابطه با نجات ژانر وحشت و دوری از اکشن گرایی کرده ! در حالی که دو سوم بازی رو اکشن و بکش بکش و مخفی کاری های احمقانه و ساده تشکیل داده . !
به عنوان مثال ترس و دلهره مدامی که در طول کل بازی dead space تو سال 2008 مشاهده می کنیم . به هیچ عنوان در این بازی نمی بینیم چون وسط های بازی پر از چپتر های فاجعه و اکشن گرا هست . مضاف بر اینکه سیستم ازمون و خطای بازی هم این وسط دیوانه وار اذیت کننده است .
این دلایل مطرح شد و در جوابش ما فقط صحبت از top 10 و جاده خاکی دیدیم !! پس در نهایت این حق مسلمه منه که با یه فن re 6 با این وضعیت از اطلاعات بحث رو ادامه ندم . چون دلایلم رو به اندازه کافی ذکر کردم و سلیقه و دیدگاه طرف مشخص شده هست !! حالا اینکه کی ارزش بحث نداره و ... کاملا از مضمون کامنت ها مشخص هست . اینم اخرین کامنتم برای باقی دوستان که در جریان بحث نبودن و فکر نکنن جاده خاکی و ... در کار بوده . موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر