امتیازات Super Mario 3D World + Bowser's Fury

پیش بینی نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    37
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
بازی ریمستر با کلی محتوای اضافه است... ریمستر خوبی هم هست. پر تغییرات QoL خوبه

برای راهنمایی تو حدس زدن متای بازی، این متای نسخه اصلی بازی... دقت کنید بازی، هشت سال پیش عرضه شده
193828

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
من شروع کردم ، برای کسایی که نسخه wii u رو بازی کردن تا قبل از bowsers fury چیز جدیدی نداره منتهی همین که الان میتونم بیرون از خونه توی تایم استراحتم تو کارگاه بازیش کنم یه دنیا می ارزه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
من شروع کردم ، برای کسایی که نسخه wii u رو بازی کردن تا قبل از bowsers fury چیز جدیدی نداره منتهی همین که الان میتونم بیرون از خونه توی تایم استراحتم تو کارگاه بازیش کنم یه دنیا می ارزه

Sent from my iPhone using Tapatalk

آه راستی فراموش کردم دیشب بگم
بازی عملا لیک شده :D
و ظاهرا درآوردن که آخرین بیلد بازی واسه اواسط نوامبر بوده
اینو سر پیکمین و پیپر ماریو هم داشتیم
ظاهرا یه بخش زیادی از بازی های نینتندو حیّ و حاضرند (علی الخصوص ریمسترها) ولی یه چیزهایی یه جوری عقب افتاده که همه رو دارن با یه ترتیبی پخش می کنن که کل Schedule سال شون محتواش رو حفظ کنه.
تا حالا که جواب داده. امیدوارم تهش چیز واقعا خوبی باشه :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,114
نام
محمد علی
آه راستی فراموش کردم دیشب بگم
بازی عملا لیک شده :D
و ظاهرا درآوردن که آخرین بیلد بازی واسه اواسط نوامبر بوده
اینو سر پیکمین و پیپر ماریو هم داشتیم
ظاهرا یه بخش زیادی از بازی های نینتندو حیّ و حاضرند (علی الخصوص ریمسترها) ولی یه چیزهایی یه جوری عقب افتاده که همه رو دارن با یه ترتیبی پخش می کنن که کل Schedule سال شون محتواش رو حفظ کنه.
تا حالا که جواب داده. امیدوارم تهش چیز واقعا خوبی باشه :D
نینتندو از یه بشکه چوبی با قدمت ۴۰۰ سال هم بیشتر لیک داره:D
شرکت‌های دیگه وقتی برنامه نمایششون توی E3 لیک می‌شد دپرس می‌شدن، نینتندو سورس کد سیستم عامل کنسولش لیک میشه و خم به ابرو نمیارن:D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
شرکت‌های دیگه وقتی برنامه نمایششون توی E3 لیک می‌شد دپرس می‌شدن، نینتندو سورس کد سیستم عامل کنسولش لیک میشه و خم به ابرو نمیارن:D
البته لیک شدن بازیها با جریان دوتا لیک عظیمشون که سورس کدها و... ازون میاد فرق داره و راستش عجیب تر هست. اغلب بازیهاشون که لیک میشه از روی ریویو کدها هست که میدن به سایت ها و یوتیوبرها و... جالبه سر لیک یکی از شماره های ماریو و لویجی یه مدت کلاً قاره آمریکا تحریم بد (برای ریویو کد) اما بازم همون جریان داره تکرار میشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین

اونی که میگی کپکامه حقیقتا
که الان ملت احتمالا از مدیر اجرایی های کمپانی بیشتر در مورد برنامه هاشون میدونن :D

ولی اینام کلا خیلی سوراخ سوراخن... نمیدونم چجوری وا دادن ملت دستشون به سورس کد همچین چیزایی رسیده. یه سری رو که خودشون از دستشون در میره، اونا خیلی خوبه :))
در کل البته تو خیلی لحاظ هنوزم چیزی ازشون لامصب درز نمی کنه :|

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,240

اتفاقا نینتندو سکته می کنه و از همه aggressive تر برخورد می کنه بابای کسایی که مد چیپ ساخته بودن رو که دراورد که البته من یکی تونستم با هزار بدبختی گیر بیارم قبل از اینکه داستان بشه که البته هنوز دستم نرسیده به خاطر کرونا که می شه باهاش سری جدید رو هک کرد
کار حتی به جایی رسیده که تمام کسایی که شیدر کش برنامه yuzu هم برای دانلود می ذاشتن هم اکانتشون بسته شده البته کسایی که فله ای می ذاشتن نه همه برای همین دیگه شیدر کش هاشم گیر نمیاد
خلاصه با اینکه این همه می فروشه اما به شدت براش اینجور چیزها مهمه و خودش پاره می کنه تا جلوش رو بگیره :D

البته اینم بگم من هر چی در نت گشتم نفهمیدم چرا شیدر کش گذاشتن غیر قانونی هست چون طرف بازی کرده خودش با دستگاه خودش اون رو استخراج کرده تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که وکلای قدرتمندش تونستن به نحوی غیر قانونی جلوش بدن چون عملا بدون اون نمی شه بازی هاش بازی کرد
هر چند تیم به سختی داره روش کار می کنه و در کارت های انویدیا با قابلیت های سخت افزاریش کاری کنه که شیدرها با سرعت هر چه تمام تر بدون استاتر اجرا بشن تا حد بسیار خوبی هم البته پیش رفتن

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر