امتیازات Streets of Rage 4

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
گیم را با Street Of Rage شناختم. بارها و بارها بازی را تموم کردم. بازی هست هیچ وقت برام کهنه نمیشه. عاشق نسخه سوم و اول بازی بودم و نسخه دوم را هم خیلی دوست داشتم (نمیدونم چرا ایران کم پیدا میشد).

واقعیتش خیلی امید نداشتم به بازی ولی به نظر بازی خوبی تونستن بسازن. سگا توی اعتماد به فن هاش برای ساخت ادامه بازیهاش واقعا خیلی خوبه. اون Sonic Mania که متای 91 داره اینم که بازی خوبی دراومده.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
بنظرم بازی عالی از آب در اومده. :D من زیاد نقدا و نمراتش اهمیتی برام نداشتن شخصا و از یه جا بعد دیگه کلیپای باس فایت و مراحل و ... رو ندیدم. ولی الان که نمرات خوب شدن دیگه چه بهتر.

پ.ن: @Z-fan نقد ویدئویی عزیزِ دلِت، EZA :D

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
گیم را با Street Of Rage شناختم. بارها و بارها بازی را تموم کردم. بازی هست هیچ وقت برام کهنه نمیشه. عاشق نسخه سوم و اول بازی بودم و نسخه دوم را هم خیلی دوست داشتم (نمیدونم چرا ایران کم پیدا میشد).

واقعیتش خیلی امید نداشتم به بازی ولی به نظر بازی خوبی تونستن بسازن. سگا توی اعتماد به فن هاش برای ساخت ادامه بازیهاش واقعا خیلی خوبه. اون Sonic Mania که متای 91 داره اینم که بازی خوبی دراومده.
جزو اولین بازی هایی بود که 2 تا پایان داشت
توی یک مرحله اواخر بازی یه شخصی رو بسته بودن که اگر بعد از پخش شدن گاز نجاتش نمیدادی کلا پایان عوض میشد و دیگه خبری از اون موسقی دلنشین اخرش نبود
یا میتونستی باس ها رو با ترفندی برداری بعد از زدنشون فکر کنم A B و جهت پایین نگه میداشتی و کانگرو و ملوان رو بهت میداد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر