امتیازات Shadows of the damned

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
چه جلافتا!کجای امتیازای بازی الآن سلیقه ایه؟واریانس امتیازات و جذرش که انحراف معیار رو میده تو هر بازه یک و نیم نمره ای از میانگین،فوق العاده مقدار کوچکی هست...بیخیال شین توروخدا؛الان نمره خیط همون یدونه 3 از 5 هست که بشه 6 از 10؛بازم نمره پایین کسی میبینه و من نمیبینم؟
چنتا از نقدارم نگاه میکردم اکثرا به جذاب و درگیر کننده بودن گیم پلی و اکشن بازی نظر داشتن.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کاش گیم پلیش رو هم خودش درست می کرد. میکامی هر چی توی رزیدنت اویل 4 داشته قیافش رو عوض کرده و ساده و سطحی ترش کرده و گذاشته توی این بازی
یکی دو تا نقد هم که نگاه کردم اسم رزیدنت اویل 4 راحت توشون پیدا میشه

اصلا این بازی قابل مقایسه با رزیدنت اویل نیست.این بازی افسانه ای هست ولی رزیدنت اویل مبنای علمی داره. بر مبنای علم ژنتیک.

آخرین ویرایش:

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
امتیاز عالی گیم اسپات، واقعا انتظارشو نداشتم. قسمت پایانی نقد:

Shadows of the Damned takes 10 or so hours your first time through, and not one second of that time is wasted on boring activities. This is a tightly crafted adventure with a relentless sense of pace that continually pushes you forward. Every boss fight and diversion serves to enhance the experience, and the combat sequences are so beautifully realized that they continually surprise and entertain. When the ending credits roll, you'll just want to plow through the game all over again, but that's where one of the few problems surface. There's no New Game+ option, so you don't have the chance to take your upgraded guns with you from the beginning. It's a big disappointment because there's really no incentive to play through again, other than getting to take this crazy trip one more time. But you won't have to worry about that your first time through Shadows of the Damned's amazing journey into the bowels of hell.

سایه های ملعون برای اولین بار 10 ساعت یا بیشتر زمان می برد، و حتی یک ثانیه از آن در راه های کسالت آور هدر نمی رود. یک ماجراجویی با ساختار محکم و حس بی رحم پیشروی که شما را مدام به جلو می راند. باس فایت ها و آبجکت های جانبی باعث غنی تر شدن تجربه شما از بازی می شود و کمبت زیبای آن مدام شما رو سورپریز و سرگرم می کند. به محض اینکه credits پایانی نمایش داده می شود، شما فقط به فکر از دوباره شخم زدن بازی هستید! و اینجاست که یکی از مشکلات کم بازی نمایان می شود. آپشنی برای New Game+ وجود ندارد، یعنی شما نمی توانید تمام اسلحه هایی که آپگرید کرده بودید را در بازی مجدد خود داشته باشید و این یکی ناامیدی بزرگ است چون دیگر انگیزه ای برای دوباره رفتن این سفر دیوانه وار نمی ماند. اما نگران بار اولی که قرار است به این سفر شگفت انگیز اعماق جهنم بروید نباشید!

=======================

و قابل توجه کسانی که گیم پلی بازی رو تکراری و نسخه کپی RE4 می دونند:

Combat is a lot more involved than just shooting any fool who wanders your way. Darkness is the creeping threat that lingers around you, and if you get caught in the gloomy veil, your health slowly depletes.

Upgrades let you increase carrying capacity, damage, and reload speed, but these tools of destruction let you go much further. Your ordinary pistol gains the ability to shoot combustible mines that are just as handy for knocking down cracked walls as they are at blowing a wicked demon sky high. With a blast from your shotgun...

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه مشکلی به وجود اومد، یعنی دوباره از صفر اغاز میشه بودن کوچکترین آپگرید و اینا؟ ممکن نیست به همه ابزارها و قابلیتها رو کاملاً بدست اورد، ممکنه؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من که گیم پلی No More Heroes رو به این ترجیح میدم. مشکل گیم پلی اون چی بود؟ یا مثلا Fatal Frame IV که اینم رفتم و به نظرم بهترین شماره سری بود. خو بابا اگه میخواست از R4 کپی پیست کنه یعنی خودش چلاق بود و حتما نیاز بود میکامی بیاد؟! مشکل سودا این نیست که بلد نیست گیم پلی خلق کنه چون بلده خوبم بلده بلکه بیشتر موضوع بر می گرده به ساخت یه گیم پلی غربی، سطحی و ساده که عالم و آدم خوششون بیاد. بعد کجاش پولیش شده هست؟ میخوای بدویی به جایی که مستقیم بره به اطرف کج میشه و تو دیوار میره و یا دیمون رو که وقتی بهت حمله می کنه و آخرین لحظه هدشات می کنی بعد می بینی گارسیا رو هوا با خودش درگیره و یه ایکس 6 در 8 هم رو صفحه نمایش داده شده که بزنی و با این وجود جونتم کم میشه! بعد می خوای تیر اندازی کنی و به خصوص هدشات باید سایه کله یارو رو بزنی مثل این می مونه که این قسمت توسط یه آدم درست شده که آستیگامت بوده و چشاش دو دو میزده!
سودا شبیه شفر هست یعنی بازی هاش خوب هستند اما به درد مخاطب عادی نمی خورند و SOTD همون بازی که مخاطب خوشش میاد. گیم پلی RE4 هم واقعا خوب هست نمی دونم چرا ناراحتی ؟ بعد من گفتم یکی از نقد ها چون خودم هنوز بازی نکردم که بخوام نظر بدم.

• Like
Reactions: HL2-GF

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اقا بازی سلیقه ای هست.یکی بدش میاد یکی هم خوشش میاد ربطی هم به نمرات نداره.میکامی هم ناظر بر کیفیت گیم پلی بازی ب.ده . خودش گفته در داستان و چیزهای دیگه دخالت نکرده

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
یه مشکلی به وجود اومد، یعنی دوباره از صفر اغاز میشه بودن کوچکترین آپگرید و اینا؟ ممکن نیست به همه ابزارها و قابلیتها رو کاملاً بدست اورد، ممکنه؟

حالا واقعا می خوای دوباره بری مگه؟ :d بار اولم همینجوریش Over Power هستی چه برسه به اینکه دوباره...!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اولا خدمت دو تا کیوان عزیز :

ببخشید که ما مثل شما بیکار نیستیم که هر دقیقه تو فروم بچرخیم ! به هر حال مردم کار و زندگی دارن ، درس دارن و ... اخرین باری هم که من به این ترد سر زدم صفحه ی دوم بود تازه با 22 -23 تا کامنت . حالا جای سوال اینجاست خودت الان با این نمره ها و متای 75 کجا تشریف داری ؟!!

سودا شبیه شفر هست یعنی بازی هاش خوب هستند اما به درد مخاطب عادی نمی خورند و SOTD همون بازی که مخاطب خوشش میاد. گیم پلی RE4 هم واقعا خوب هست نمی دونم چرا ناراحتی ؟ بعد من گفتم یکی از نقد ها چون خودم هنوز بازی نکردم که بخوام نظر بدم.
دقیقا چیزی که کسری میگه رو قبول دارم چون ذهن سودا رو با Killer 7 شناختم و واقعا هم همچین بازی یونیکی منو به وجد میاره و دقیقا یادمه اصلا گیم پلی خوبی نداشت ولی اتمسفر و داستان بازی خدا بود . با اینکه بازی خیلی ریت بالایی نداشت ولی واقعا همین که یه تجربه ی جدیدی بود ادم رو مشتاق میکرد . در حالی که از یه لحاظ حرف ممد رو هم قبول دارم و دقیقا حرف خودم هم هست که تو ترد خود بازی گفتم ، بازی یه کپی محض از خیلی از بازیهای دیگه هست ، و واقعا هم هیچ چیز یونیکی تو بازی دیده نمیشه ، صرف اینکه دوربین اور شولدر RE4 خیلی خوبه و باید تو گیم پلی این بازی هم باشه دلیل نمیشه ادم از اینهمه تقلید خوشحال باشه ، والا یه زمانی ایده ها برای ژاپنی ها بود ، ولی الان به دلیل مارکت افتضاح ژاپن ( به گفته ی خودشون ) تماما" کارشون شده کپی کردن بازیهای غربی اونم با پایین ترین سطح .

• Like
Reactions: Wander

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر