امتیازات Resident Evil 4 Remake

پیش بینی شما از امتیازات Resident Evil 4 Remake

• مجموع رای دهنده‌ها
    282
  • نظرسنجی بسته شده است .

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
الان داشتم فکر میکردم، ای کاش میشد میکامی با کپکام یه همکاری دوباره داشته باشه

الانم که از تانگو جدا شده فرصت خوبی هست هر دو راضی شن... بنظرم میکامی یه رزیدنت ایول باحال دیگه به فن هاش بدهکاره

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,170
نام
Amir
کپکام وقتی کارش نمره بالا داره که بتونه 5 و 6 رو ریمیک کنه و اونا رو درست کنه، اینا که همگی جزء بهتترینها بودن و دادن ریمیک یه شاهکار، درسته پروژه موفقیت آمیزیه و قطعا هم درآمد بالایی داره براش.
ولی کار شاقی نیست، مخصوصا 6، اگه اونو درست کرد یه 20 با دو تا صد آفرین بهش خودم میدم.
انتظار معقولیه، نخواستیم راکون سیتی رو درست کنن.
فکر کنم بعد خوندن این پست باید برم آزمایش سرطان بدم :| حرفت مثل اینه که اصغر فرهادی باید بره مزاحمت 2 (اثر ایرج ملکی) رو ریمیک کنه و یکاری کنه که اسکار بگیره تا نشون بده کارش رو بلده؟ عزیز ساختمونی که کلا نقشه‌اش خراب بوده تو ریمیک هم درست درنمیاد و در ضمن اگه مزاحمت 2 از زباله بودنش کم بشه که دیگه مزاحمت 2 نیست و یه اثر کاملا جدا میشه. در ضمن کم نبودن اثرهای خیلی بزرگی که ریمیکشون اونقدر خوب نبوده و اصلا در حد بازی اصلی نبودن. ساختن یه ریمیک شاهکار از یک بازی شاهکار هم خودش هنره

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,759
کپکام وقتی کارش نمره بالا داره که بتونه 5 و 6 رو ریمیک کنه و اونا رو درست کنه، اینا که همگی جزء بهتترینها بودن و دادن ریمیک یه شاهکار، درسته پروژه موفقیت آمیزیه و قطعا هم درآمد بالایی داره براش.
ولی کار شاقی نیست، مخصوصا 6، اگه اونو درست کرد یه 20 با دو تا صد آفرین بهش خودم میدم.
انتظار معقولیه، نخواستیم راکون سیتی رو درست کنن.
در همین کار به قول شما ساده ، راکستار عاجز بود.

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,020
نام
روزبه
i
فکر کنم بعد خوندن این پست باید برم آزمایش سرطان بدم :| حرفت مثل اینه که اصغر فرهادی باید بره مزاحمت 2 (اثر ایرج ملکی) رو ریمیک کنه و یکاری کنه که اسکار بگیره تا نشون بده کارش رو بلده؟ عزیز ساختمونی که کلا نقشه‌اش خراب بوده تو ریمیک هم درست درنمیاد و در ضمن اگه مزاحمت 2 از زباله بودنش کم بشه که دیگه مزاحمت 2 نیست و یه اثر کاملا جدا میشه. در ضمن کم نبودن اثرهای خیلی بزرگی که ریمیکشون اونقدر خوب نبوده و اصلا در حد بازی اصلی نبودن. ساختن یه ریمیک شاهکار از یک بازی شاهکار هم خودش هنره
استاد ایرج. ملکی برای ساخت. شاهکاری به‌ اسم. مزاحمت برای بازسازی دنبال فرهادی نمیره اون صد درصد با جیمز صبحت میکنه 😂😂😂

• Smile
Reactions: last of amir

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,969
نام
محمد حسین
سرطان چیزی به نام آزمایش نداره، بجز سرطان خون که با cbc میشه تشخیص داد ولی بقیه سرطان ها، بدخیم بودن توده با بیوپسی بافت تشخیص داده میشه، رفتی، نگو برام آزمایش سرطان بنویس
کسی کار کپپکامو کوچیک نکرده، گفتن کامبک، گفتم اینا شاهکار بودن و ریمیک کردن دوباره یکسری شاهکار، بازگشت رزیدنت به نقطه آغاز نیست.
من نمیدونم، چی میخونید، گفتم پروژه موفقیت آمیزیه ولی قطع به یقین، ساختن یه شاهکار از ریمیک یه شاهکار، کار بزرگتری هست یا نه؟ اگه هست، که منم همینو گفتم، اگه نییست که با هم مخالفیم .
و ریمیک یعنی بازسازی،‌ ریمیک کردن نسخه ششم و درست کردنش میشه همون شاهکار در حد ساختن یه رزیدنت 4.
بحث راکستارم ربطی به اینجا نداره، یه انتخاب اشتباه تو استودیو ریمسترش بوده.
_______
امیدوارم اینسری واضح بوده باشه

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,151
ادیتور Edge.

Screenshot_۲۰۲۳-۰۳-۱۷-۱۳-۳۹-۱۸-۳۹۲-edit_com.twitter.android.jpg
Screenshot_۲۰۲۳-۰۳-۱۷-۱۳-۳۸-۵۳-۴۳۹-edit_com.twitter.android.jpg

با این اوصاف و سخت گیری های معمول edge فکر کنم حداقل 8 به بازی بده که برای edge نمره بدی نیست. اما از اونطرف چون به نسخه اورجینال نمره کامل دادند طبیعتا میتونه یجورایی پسرفت و ناامیدکننده باشه چون با چیزهایی که این ادیتور گفته صد در صد نمره کامل نمیگیره.

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
308
البته راکستار خودش ریمیک انجام نداد کار داد دست تیم کوچیک گرو استریت.کلا راکستار علاقه ای به ریمیک و ریمستر نداره وگرنه با توجه به وسواس شدید راکستار سر کیفیت بازی هاش خودش اگه ریمیک انجام میداد قطعا برترین ریمیک میساخت.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,759
سرطان چیزی به نام آزمایش نداره، بجز سرطان خون که با cbc میشه تشخیص داد ولی بقیه سرطان ها، بدخیم بودن توده با بیوپسی بافت تشخیص داده میشه، رفتی، نگو برام آزمایش سرطان بنویس

کسی کار کپپکامو کوچیک نکرده، گفتن کامبک، گفتم اینا شاهکار بودن و ریمیک کردن دوباره یکسری شاهکار، بازگشت رزیدنت به نقطه آغاز نیست.
من نمیدونم، چی میخونید، گفتم پروژه موفقیت آمیزیه ولی قطع به یقین، ساختن یه شاهکار از ریمیک یه شاهکار، کار بزرگتری هست یا نه؟ اگه هست، که منم همینو گفتم، اگه نییست که با هم مخالفیم .
و ریمیک یعنی بازسازی،‌ ریمیک کردن نسخه ششم و درست کردنش میشه همون شاهکار در حد ساختن یه رزیدنت 4.
بحث راکستارم ربطی به اینجا نداره، یه انتخاب اشتباه تو استودیو ریمسترش بوده.
_______
امیدوارم اینسری واضح بوده باشه
رزیدنت 7 , 8 هم بازیهای خوبی بودن

• Like
Reactions: rahyarpaul

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
ادیتور Edge.

View attachment 287418
View attachment 287419

با این اوصاف و سخت گیری های معمول edge فکر کنم حداقل 8 به بازی بده که برای edge نمره بدی نیست. اما از اونطرف چون به نسخه اورجینال نمره کامل دادند طبیعتا میتونه یجورایی پسرفت و ناامیدکننده باشه چون با چیزهایی که این ادیتور گفته صد در صد نمره کامل نمیگیره.
بیشتر کم شدن نمره ها فقط بخاطر یک سری کات هایی هست که انجام دادن خیلی نیستن ولی خب مثل این که قسمت های هیجان انگیزی بودن
البته همینم شاهکار کردن
یادمه روزا اول معرفی بچه ها خودمون انتظار داشتن مثل نسخه سوم خیلی از بخش های بازی رو کات کنن ولی خب مثل این که ترکوندن و بیشتر از ۹۰ درصد بازی ریمیک شده

• Like
Reactions: ChampionOfLight

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,969
نام
محمد حسین
رزیدنت 7 , 8 هم بازیهای خوبی بودن
قطعا، من 8 ثلث پایانیشو خوشم نیومد ولی جفتشون موفق بودن
شاید من بد بیان کردم و لی گفتم پروژه، پروژه موفقیت آمیزیه
من صرفا منظورم به همین دو عنوان 5 و 6 مخصوصا 6 هست، 5 یه عنوان خوب و حتی میشه گفت خیلی خوب بود
ولی 6 عنوان ضعیفی بود
________
اگه 6 رو یه ریمیک درست و حسابی بزنه، شاهکار کرده. البته 5 ام یه دستی به سر و روش بکشه، جای دوری نمیره.

• Like
Reactions: Natural Killer

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
البته خیلی بی انصافیه که اکثر کردیت این موفقیت رو ندیم به کپکام فعلی و کسایی که بازی رو با این کیفیت ریمیک کردن و بگیم نتایج ریمیک به خاطر باری اورجینال و ماندگاریش بوده... و کار خاصی نکردن

Screenshot_۲۰۲۳۰۳۱۷-۱۴۰۴۰۵.jpg

چون حداقل میشه مطمئن بود که بازی اورجینال ۶ سال بعد از عرضه هم از نظر منتقد ها به روز به حساب نمیومده... چه برسه به ۱۸ سال بعد...

Screenshot_۲۰۲۳۰۳۱۷-۱۴۰۵۲۹.jpg

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,524
البته راکستار خودش ریمیک انجام نداد کار داد دست تیم کوچیک گرو استریت.کلا راکستار علاقه ای به ریمیک و ریمستر نداره وگرنه با توجه به وسواس شدید راکستار سر کیفیت بازی هاش خودش اگه ریمیک انجام میداد قطعا برترین ریمیک میساخت.
حالا آف تاپیک میشه ولی راکستار که هیچ ،آدم فضایی ها هم نمیتونن سه گانه 3 و وایس سیتی و سن اندریاس را ریمیک کنند.
اگر قرار به ریمیک اینها بود هرگز GTA جدیدی وجود نداشت. خود راکستار به اون سه گانه گفت Definitive و صرفا پوسته همون عناوین اوریجینال عوض شده بود که البته این کارو دادن دست استودیو ۲۰ نفره ای که تو همین کار هم تر زد و از اونجایی که دقیقا درست گفتی خود راکستار اهل ریمیک و ریمستر نیست پس ریمیک مکس پین را دادن به Remedy حداقل میدونیم از استودیو گرو استریت خیلی خیلی بهترن.

برای اینکه از اف تاپیک در بیاد هم چندتا چکیده نظرات منتقدین ببینیم

IMG_20230317_141720_210.jpg

IMG_20230317_141718_487.jpg

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,759
قطعا، من 8 ثلث پایانیشو خوشم نیومد ولی جفتشون موفق بودن
شاید من بد بیان کردم و لی گفتم پروژه، پروژه موفقیت آمیزیه
من صرفا منظورم به همین دو عنوان 5 و 6 مخصوصا 6 هست، 5 یه عنوان خوب و حتی میشه گفت خیلی خوب بود
ولی 6 عنوان ضعیفی بود
________
اگه 6 رو یه ریمیک درست و حسابی بزنه، شاهکار کرده. البته 5 ام یه دستی به سر و روش بکشه، جای دوری نمیره.
بهتره اینها مخصوصا 6 فراموش بشن تا ریمیک .

وقتشون رو بگذارن روی نسخه 9 یا اگر میخوان به ریمیک کنند ،
Code: Veronica

روند بخش پایانی 8 منطقی بود بر اساس داستانش . عکس 7

-----------------------

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر