امتیازات RAGE

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
امتیازات RAGE [لیست امتیازات در پست اول]

سلام !
250px-Rage_cover.jpg

Game Chronicles - 10/10
Gaming Nexus - 10/10
Attack of the Fanboy - 10/10
Unwinnable - 10/10

Gaming Excellence - 9.6/10
Ripten - 9.5/10
EGM - 9.5/10
GamingTrend - 9.5/10
TeamXbox - 9.5/10
9lives (Dutch) - 9.4/10
Power Unlimited (Dutch) - 9.3/10
GamesVillage (Italian) – 360 – 9.1/10; PS3 – 9.1/10; PC - 9.2/10
3DJuegos - 9.1/10

Shopto - Excellent

MonsterVine - 9/10
JeuxVideo (French) - 9/10
Hardgame (Spanish) - 9/10
DigitalSpy - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
JPS - 9/10
Playstation Universe - 9/10
gamrReview - 9/10
The Escapist - 9/10
Mundogamers (Spanish) - 9/10
UGO - 9/10
Eurogamer Spain - 9/10
Vandal Online - 9/10
Game Informer - 9/10
games(TM) - 9/10
ZTGameDomain - 9/10
AtomicGamer - 9/10
NowGamer 9/10
Meristation - 9/10
Machinima - 9/10
GameTrailers - 9/10
AusGamers - 9/10
IncGamers - 9/10
XXLGaming - 9/10

Multiplayer.it - 8.9/10
XboxAddict - 8.9/10
SpazioGames - 8.9/10
Computer and Video Games - 8.9/10
Extreme Gamer - 8.6/10
IGN - 8.5/10
VGRevolution - 8.5/10
Gamereactor Sweden - 8/10
G4TV - 8/10
VideoGamer - 8/10
Games Radar (in-house) - 8/10
Gameblog.fr - 8/10
GamePro - 8/10
Eurogamer - 8/10
Guardian - 8/10
Official Xbox Magazine UK - 8/10
GameSpot - 8/10
Eurogamer Italy - 8/10

Official Xbox Magazine - 7.5/10
1UP - 7.5/10
Gamefront - 7.5/10
Game revolution - 7.5/10
Edge Magazine - 7/10
Telegraph - 7/10
Destructoid - 7/10
GamingOgre - 7/10

Strategy Informer - 6.5/10
Co-Optimus - 6/10
Joystiq - 6/10

Gaming Age - 5.8/10
Gamer's Hell - 5/10
Ars Technica: Verdict: Skip

Metacritic:

Xbox 360 - 83
44 نقد

PlayStation 3 - 84
16 نقد

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دقیقا مشکل خودتونید ... اصلا این حق رو بهتون نمیدم که الان اعتراض کنید .... چرا زمانی که یه بازی Multiplatform موفق میشه همه کردیت و افتخاراتش رو به حساب خودتون واریز میکنید ؟!! چرا مثلا 2009 عنوانی مثل MW2 که یک Multiplatform هست میشه تمام آرزوهای یک فن 360 که بتونه U2 رو شکست بده ؟!! چرا وقتی Crysis 2 منتشر میشه میگید KZ3 رو منهدم کرد ؟ چرا تا قبل از اینکه امتیازهای همین Rage عنوانی بود که قرار بود همه انحصاری های PS3 رو به زیر بکشه ؟!! چرا مثلا قرار نبود geOW رو به زیر بکشه ؟!!

قبلا هم گفتم ، شماها بازیهای مالتی پلتفرم رو هم انحصاری میدونید تا زمانی که خوب و موفق باشه ، اگه متوسط بشه همه چی یادتون میره و میاید همچین پستهایی ارسال میکنید ، خب متعاقبا طرف مقابل هم همچین عکس العملی نشون میده دیگه ....

خودتونو گول نزنید ... تا امروز صبح Rage برای شما حکم یه انحصاری رو داشت که چون امتیازاتش زیر 90 شد از انحصار خودتون خارجش کردید و شد عنوانی مالتی پلتفرم که PS3 فن های بیچاره باید مسخره ش کنن که خالی بشن . اگه الان میانگین 95 بود توی پروفایلاتون میخوندیم : " لووووووول ، U3 دیگه عمرا بتونه غلطی بکنه ، Goty امسال هم مشخص شد ، دیگه دهن PS3 فنها برای همیشه بسته شد "
البته نیما جان شما یه چیز رو فرامشو کردی بگی ! اونم اینکه علت طرفداری بیش از حد دوستان از بازی های مولتی پلتفرم فقیر بودن کنسول مورد علاقه این افراد در زمینه بازی های انحصاری هست ! شما در سال 2009 انحصاری نمی بینی که بخواد با Un 2 رقابت کنه ! پس باید رو اورد به یک بازی مولتی ! یا در مورد کیلزون 3 شما انحصاری نمی بینی که از لحاظ گرافیکی رقابت کنه ! پس باید رو اورد به مولتی مثل CR 2 و ... کلا این پروسه تا اخر این نسل ادامه خواهد داشت مسلما !

riri

کاربر سایت
Sep 2, 2011
87
این تاپیک امتیازات بازی ها هیچی که نداشته باشه این مزیت رو داره که کینه یه سری از فن های هردو کنسول و همین طور pc فن ها( برعکس ادعای مظلوم نماییشون خوب موذی بازی در میارن) رو به قشنگی هرچه تموم تر نمایش میده.
کلا یکی از بهترین بخش ها همین تاپیک امتیازاته.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,304
نام
بابک
بابا بسه دیگه ترکوندید دو روز دیگه بشار اسد میزنه 3 ساعته کل جهان رو نابود میکنه:d شما همچنان مشغول مبارزه اید بسه>:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
حالا خوبه این کارمک تا حالا یدونه انحصاری هم برای کنسول های مایکروسافت نساخته که فن های سونی اینقدر از امتیازات متوسط Rage خوشحالن. شنیدن این جمله که "X360 بهتر از PS3 ـه" به طور تلویحی از زبون کارمک تو مصاحبه هاش، شاید(قطعا؟) دلیل اصلی این شور و شعف دوستان هستش. گویا تو ذهن فن های سونی بازی ها توی دو جبهه قرار میگیرن : 1-انحصاری های سونی 2- سایر بازی ها

پس بر اساس صحبت های دوستان تو این تاپیک، بازی آینده ی بانجی که مولتی هستش انحصاری مایکروسافت به حساب میاد! یا Mass Effect 3 انحصاری ـه :D واقعا بحث هایی که اینجا میشه توی دنیا کاملا منحصر به فرد و اریجینال هستش. Rage در برابر انحصاری های سونی!

دوستان دیدن به Gears 3 که نتونستن گیر بدن، Forza 4 هم که امید کمی به شکستش هستش و Halo Anniversary هم که خو جای ترول باقی نمیزاره مطابق معمول. من به حرکاتی که تو این تاپیک انجام شده میگم فرصت سازی. حرکت پسندیده ای هستش در کل. ایرانی میتواند.
داداش میدونی علته این چیه ؟ یه خاطره اینکه همیشه با این بازی بعضی از anti ps ها همیشه سعی کردن انحصاری های ps3 رو بکوبونن .مثلا resistance 3 رو در مقابل rage شپشی بیشتر نمیدیدن حالا که امتیازش کمتر شده میزنن زیر همه چی و میگن اصلا امتیاز مهم نیست . تمام حرفا و اثباتای قبلیشونو برای ثابت کردن اینکه انحصاری های ps3 آشغال هستن رو دارن در مورد این بازی نقض میکنن و زیرش میزنن .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من واقعا موندم بعضی ها با چه رویی دارن اینجا پست میدن ؟ اینجا اون اشخاصی که بازی را به توپ و تانک بستند همون ادمهایی بودند که شرط بسته بودند گرافیک بازی چیزه مالی نمیشه !
کاری نکنید بوکمارکهای دونه دونتون را در بیارم بیرون تا بساط خنده را تو تاپیک مقایسه راه بندازم !

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
واقعا ادم متاسف میشه برای خیلی از دوستان سره یه بازی ببینین چجوری دارم همدیگرو خورد میکنند
اینجا شده جبهه
هر کی از یه طرف میپره به اون طرفی
اون یکیم تهدید به به گداشتن بوکمارک
یکم بزرگ شید بد نیستا

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
دوستان دیدن به Gears 3 که نتونستن گیر بدن، Forza 4 هم که امید کمی به شکستش هستش و Halo Anniversary هم که خو جای ترول باقی نمیزاره مطابق معمول. من به حرکاتی که تو این تاپیک انجام شده میگم فرصت سازی. حرکت پسندیده ای هستش در کل. ایرانی میتواند.
همه اینطوری نیستن و خیلی اوقات نظر خودشونو میدن و بهتره تفکرات خودت رو به بقیه نسبت ندی، همین الانش توی سال 2011 PS3 هم دوتا انحصاری داره که میانگینشون براحتی از GEOW 3 بیشتر هست: LBP 2 و ICO Collection پس فکر نمیکنی تا وقتی مثلا فن های پی اس 3 از لحاظ انحصاری و میانگین هاش جلوتر هستند مریضن بیان به معدود انحصاری های 360 گیر بدن؟! مساله اینطور که تو فکر میکنی نیست و همونطور که گفتم این قضیه همش به هایپ برمیگرده یه عده با توجه به گرافیک بازی کل بازی رو هایپ کردند و بعضی ها هم با دیدن رفتار اون افراد کینه به دل گرفتند و همش منتظر بودند این بازی یه نمره 8 بگیره تا دق و دلی هاشون رو اینجا خالی کنن البته یه عده خیلی محدودی هم هستند که واقعا با توجه به پیشنمایش ها و تریلرها پیشبینی میکنند که این بازی به موفقیت چندانی نمیرسه و خیلی ها اون یه عده رو با دسته اول اشتباه میگیرن!

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
خیلی جالبه که نمرات یک بازی چطور تونسته شخصیت بعضی دوستان رو تغییر بده و کار رو به رقابت بچه گانه کنسولها و حتی بی احترامی های شخصی بکشونه. واقعا با 22 صفحه اسپم روبرو هستیم که چیزی جز شعار داخلشون نیست (که البته این پست من هم اسپم محسوب میشه)

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
همینه که پیشرفت نمیکنیما. فقط دنبال کوبیدن همدیگه هستیم. فرقی هم نمیکنه کجا باشه .تو نت. تو خیابون.من هیچ نظری درباره rage ندارم . کلا هم FPS برام مهم نیست.اما گناه اون بنده خدایی که میخواد 4 تا امتیاز از بازی مورد علاقه ش رو ببینه چیه؟!! باید بشینه 20 صفحه بگرده اخرشم به Gt5 برخورد میکنه.

• Like
Reactions: kayne

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
الان نیم ساعته دارم میگردم یه Facepalm واسه این تاپیک پیدا کنم،ولی دریغ از یه دونه که ارزش این تاپیک رو داشته باشه!
یعنی بعضیا واژه ی ترول رو دوباره تعریف کردن!!
پ.ن:واقعا بعضیا با زیر سوال بردن کارمک سطح نازل اطلاعات خودشون رو نشون میدن.

• Like
Reactions: VahiD_ST

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,398
نام
رامین
امتیازات خوبه تبریک میگم به هواداران این بازی

خوب مشخصه امسال رنج امتیازات بازیهای fps بین 82 تا 88 است

تا الان بهترین fps امسال kz3 است

ببینیم mw3 , bf3 چه میکنند

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
یعنی تو هیچ جای دنیا به غیر از اینجا تاپیک امتیازات ریج به مقایسه بین بازیای انحصاری دو کنسول ps3 و x360 تبدیل نمیشه من موندم چه ربطی بین این دو موضوع هست به جای اینکه از موفقیت بازیای مولتی پلتفرم خوشحال بشیم ناراحتیم. خیلی عجیبه فن های سونی و فن های ماکروسافت اگه ریج بازی فوق العاده ای میشد به نفع چه کسی بود آیا به نفع منو شما که این بازیرو میخوایم انجام بدیم نبود. سر تاپیک امتیازات آنچارتد3 فقط خدا به خیر کنه چون با این وضعیت و فشاری که من میبینم به بعضی از دوستان وارد شده خیلیا شمشیراشونو برای شکست دادن گیرز3 از همین الان از رو بستن و با همه ی تسلیحات آماده ان تا اولین امتیازات بازی منتتشر شه و خودشون و سایتو بترکونن

captain mahdi

کاربر سایت
Nov 8, 2010
127
نام
骑士 的 夜
چقدر خوب و جذاب هست پست های دوستان، بله بله. استفاده می کنیم :)
راستی یه پیشنهاد؛ اسم تاپیک به ترول های Rage تغییر کنه قابل هضم تره

• Like
Reactions: shefer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر