امتیازات RAGE

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
امتیازات RAGE [لیست امتیازات در پست اول]

سلام !
250px-Rage_cover.jpg

Game Chronicles - 10/10
Gaming Nexus - 10/10
Attack of the Fanboy - 10/10
Unwinnable - 10/10

Gaming Excellence - 9.6/10
Ripten - 9.5/10
EGM - 9.5/10
GamingTrend - 9.5/10
TeamXbox - 9.5/10
9lives (Dutch) - 9.4/10
Power Unlimited (Dutch) - 9.3/10
GamesVillage (Italian) – 360 – 9.1/10; PS3 – 9.1/10; PC - 9.2/10
3DJuegos - 9.1/10

Shopto - Excellent

MonsterVine - 9/10
JeuxVideo (French) - 9/10
Hardgame (Spanish) - 9/10
DigitalSpy - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
JPS - 9/10
Playstation Universe - 9/10
gamrReview - 9/10
The Escapist - 9/10
Mundogamers (Spanish) - 9/10
UGO - 9/10
Eurogamer Spain - 9/10
Vandal Online - 9/10
Game Informer - 9/10
games(TM) - 9/10
ZTGameDomain - 9/10
AtomicGamer - 9/10
NowGamer 9/10
Meristation - 9/10
Machinima - 9/10
GameTrailers - 9/10
AusGamers - 9/10
IncGamers - 9/10
XXLGaming - 9/10

Multiplayer.it - 8.9/10
XboxAddict - 8.9/10
SpazioGames - 8.9/10
Computer and Video Games - 8.9/10
Extreme Gamer - 8.6/10
IGN - 8.5/10
VGRevolution - 8.5/10
Gamereactor Sweden - 8/10
G4TV - 8/10
VideoGamer - 8/10
Games Radar (in-house) - 8/10
Gameblog.fr - 8/10
GamePro - 8/10
Eurogamer - 8/10
Guardian - 8/10
Official Xbox Magazine UK - 8/10
GameSpot - 8/10
Eurogamer Italy - 8/10

Official Xbox Magazine - 7.5/10
1UP - 7.5/10
Gamefront - 7.5/10
Game revolution - 7.5/10
Edge Magazine - 7/10
Telegraph - 7/10
Destructoid - 7/10
GamingOgre - 7/10

Strategy Informer - 6.5/10
Co-Optimus - 6/10
Joystiq - 6/10

Gaming Age - 5.8/10
Gamer's Hell - 5/10
Ars Technica: Verdict: Skip

Metacritic:

Xbox 360 - 83
44 نقد

PlayStation 3 - 84
16 نقد

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
نمره 7 دان GS به نسخه PC ش خیلی برام جالب بود
مشکلات گرافیکی زیادی داشته
زوریکه نسخه کنسولی مدال بهترین گرافیکارو گرفتن ولی PC همین فاکتورا نکته منفیش شدن

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
بازی رو pc پر از مشگل هستش کارت های ATI که کلا بازی رو می ترکونن ،از اونور هم بازی غیر از رزولوشن و AA هیچ گزینه ی گرافیکی نداره و برای تغییرش باید پدر خودتو در بیاری همین 9.5 هم با این وضعیت زیادشه

من نمیدونم کدوم آدم سودجویی تا یه بازی مشکل گرافیکی و باگ داره سریع میاد به ATI گیر میده! تجربه نشون داده اکثر بازیهایی که باگ گرافیکی دارن رو انودیا وضعیتشون خراب تره
مثل همین GTA IV که شایعه شده بود رو ATI اصلا بالا نمیاد و کلی باگ مثل سایه و اینا داره! اما من خودم تست کردم با انودیا مشکل سایه داشت اما با ATI کوچک ترین مشکلی نداشت

درکل گول این حرفها رو نخورید ATI اگه بهتر نباشه بدتر نیست

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بخش اول صحبت های من کاملا جواب شما بود و فکر نمی کردم که اینم احتیاجی به توضیح داشته باشه !

همونطور که گفتم گیم اسپات که از نظر ( اکثریت > اقلیت ) معتبر ترین سایت در زمینه بازی های کامپیوتری هست. گرافیک کیلزون 3 رو _با توجه به مدال های گرافیکی که به هر دو بازی داده_ برتر از CR 2 می دونه . پس شما در حدی نیستی که بخوای روی حرف این سایت حرف بزنی و با قاطعیت بگی بهترین گرافیک کنسولی CR 2 بوده و بعد هم با Rage مقایسش کنی !! چون گیم اسپات که نظرش بسیار معتبر تر از من و شما است اینارو نمی گه !!

این که معتبرترین هست هم خیالات خودتون ِ ، سایت های معتبر این صنعت اکثرا کم و بیش در یه سطحن ، من در حدی نیستم که چی ؟ :lol: آره یه روز gs اُسکله یه روز خوبه یه روز عالیه والا همه چی از شما ها دیدیم ، بنده کنسول ناموسم نیست بیام براش سفسطه کنم سعی کنین منطقی بررسی کنین قضیه رو و گرنه اگه فرق انسان با بقیه موجودات تو منطق و تعقل نیست تو باد معده است ؟!
اکثریت سایت ها من بابا ign و eurogamer و .... بازی Crysis 2 رو بهترین گرافیک کنسولی دونستن و این که یه سایت خوشش نیومده مهم نیست ، همونطور که وضعیت درسی شما رو از رو معدلتون نگاه می کنن ، اگه اینطوره GS به AC1 داده 9 اما متاش 78 ـه پس بازی نمرات بقیش مهم نیستن فقط gs :lol:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,986
نام
محمود
امروز یه چند ساعتی وقت آزاد دارم. اگر تونستم Review نسخه PC سایت گیم اسپات رو ترجمه می کنم و توی قسمت معرفی و بررسی بازی ها می ذارم.

از مجموع نظراتی که من تا به حال از بررسی های بازیکن ها (User Review ها) خوندم به نظر میاد بیشتر PC بازهای خارجی یی که نمرات متوسط به بازی دادند انتقادشون از این بوده که تمرکز بازی روی نسخه کنسولی بوده، و نسخه PC یک پورت ضعیف از نسخه کنسولی بوده و برای همین توانایی های گرافیکی موتور بازی خودشون رو خوب نشون ندادند...

خوب وقتی اون موتور هیولای ID Tech 5 رو که خود ID میگه تازه از این به بعد سالهای سال قابل استفاده است می خوان به زور تو حلقوم سخت افزار سال 2005 فرو کنند همین میشه دیگه!
jealoussmiley.gif

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
psxextreme : 9.2 که سایت مربطوط به ps3 هست .
من اصلا موندم چرا سایتهای ps3 هم بازی را بهترین گرافیک دونستند ؟!!
The Good: Best graphics of 2011 (possibly of the generation

PSU هم 9 داده .
از لحظ شوتر بودند بازی را بینظیر دونسته . گرافیک بازی را باورنکردنی فکشون هم پایین اومده . هوش مصنوعی را یکی از پیشرفته ترین هوش مصنوعی که در بازی اول شخص دیده شده .

It’s a top-notch shooter with tight gameplay

Rage is filled with these little, shall we say, wow moments. Whether it’s the incredible graphics, enthralling soundtrack, or massive (few as they may be) boss battles, Rage’s eye-popping moments are plentiful. Id got car combat right, and it’s truly a blast to not only race, but to also fight off mobilized baddies for some extra cash. The steering is extremely responsive, and I never got stuck, even after I flipped my buggy or ATV. Getting big air is not only thrilling, it also nets you some rewards.

Rage features some of the best and most advanced A.I. in any FPS.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
واقعا نمرات بازی و نقدها کاملا سلیقه ایه. مثل اینکه تا خودمون تستش نکنیم دقیقا متوجه نمیشیم بازی چجوریه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
واقعا نمرات بازی و نقدها کاملا سلیقه ایه. مثل اینکه تا خودمون تستش نکنیم دقیقا متوجه نمیشیم بازی چجوریه.
بازی تو سیستم شوتر هیچ مشکلی نداره تمام سایتها به شدت تعریفش کردند و گفتند خارق العادست از هوش مصنوعی و انمیشنن و ....همگی فوق العاده هستند .
تمام سایتها از داستان و نوع کارگردانیه مراحل شکایت کردند . یعنی گه این موارد را درست انجام میدادند الان یکی از بهترین بازی های نسل را شاهد بودیم .
خلاصه این چیزهایی که تعریف کردند باب من هست و میانگین بازی هم 83 هست یعنی خیلی خوبه . مهم اینه که این IP درست شده مطمئن هستم تو شماره 2 بازی که اتفاقا کارش کلید هم خورده ! یکم رو داستان و نحوه روایتش دست بکشن بازی فوق العاده از اب در میاد . چون که مکانیزم و سیستم بازی فوق العادست و اگه دست هم نزنن بازم عالی مینونه همینوطور که سایت همگی در این مورد تعریف کردند. فقط و فقط کافیه یکم رو دستان و کارگردانیش کار کنند که بازی بدون اشکال بشه .

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بازی تو سیستم شوتر هیچ مشکلی نداره تمام سایتها به شدت تعریفش کردند و گفتند خارق العادست از هوش مصنوعی و انمیشنن و ....همگی فوق العاده هستند .
تمام سایتها از داستان و نوع کارگردانیه مراحل شکایت کردند . یعنی گه این موارد را درست انجام میدادند الان یکی از بهترین بازی های نسل را شاهد بودیم .
خلاصه این چیزهایی که تعریف کردند باب من هست و میانگین بازی هم 83 هست یعنی خیلی خوبه . مهم اینه که این IP درست شده مطمئن هستم تو شماره 2 بازی که اتفاقا کارش کلید هم خورده ! یکم رو داستان و نحوه روایتش دست بکشن بازی فوق العاده از اب در میاد . چون که مکانیزم و سیستم بازی فوق العادست و اگه دست هم نزنن بازم عالی مینونه همینوطور که سایت همگی در این مورد تعریف کردند. فقط و فقط کافیه یکم رو دستان و کارگردانیش کار کنند که بازی بدون اشکال بشه .
به خدا آدم میمونه به این id چی بگه. اینا این همه از داستان بازی هاشون توی بقیه ی ip ها ضربه خوردن بازم آدم نشدن. واقعا آدم خیلی ناراحت میشه که میبینه بازی ای که پتانسیلش رو داشت بهترین fps نسل بشه با این اشتباهات جزئی و ناچیز اینجوری مورد عنایت بعضی از سایت ها نظیر همین گیم اسپات لعنتی قرار بگیره. تکنولوژی خلق شده توی این بازیرو اگه با یه داستان توپ همراه کنن مطمئنن بازیه خیلی بزرگی خلق میشه. من چشم امیدم به QUAKE بعدیه، و حتی همین RAGE رو اگه روی نسخه ی دومش بیشتر وقت بذارن سر گارگردانی و داستان نویسیه بازی مطمئنن چیز غولی از آب در میاد.
فعلا که تمام زحماتی رو که جان کارمک سر انجین این بازی کشید رو اون نویسنده ی ناشی همشو بر باد داد. البته من خیلی وقت پیش یه خبری خوندم که نویسنده ی بازیه DOOM 4 شخصی به نام گراهام جویس هستش که چند بار برنده ی جایزه ی ادبیات فانتزی انگلستان شده. حالا صحت و سقم این موضوع رو نمیدونم چقدره ولی امیدوارم id سر doom این مشکلو واسه ی همیشه حل کنه. (از حالا هایپ DOOM 4 رو شروع کنیم:d)

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
نمره 7 دان GS به نسخه PC ش خیلی برام جالب بود
مشکلات گرافیکی زیادی داشته
زوریکه نسخه کنسولی مدال بهترین گرافیکارو گرفتن ولی PC همین فاکتورا نکته منفیش شدن

اینجا دیگه می شه به کارمک فحش داد کسی هم نمی تونه دفاع کنه

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این که معتبرترین هست هم خیالات خودتون ِ ، سایت های معتبر این صنعت اکثرا کم و بیش در یه سطحن ، من در حدی نیستم که چی ؟ :lol: آره یه روز gs اُسکله یه روز خوبه یه روز عالیه والا همه چی از شما ها دیدیم ، بنده کنسول ناموسم نیست بیام براش سفسطه کنم سعی کنین منطقی بررسی کنین قضیه رو و گرنه اگه فرق انسان با بقیه موجودات تو منطق و تعقل نیست تو باد معده است ؟!
اکثریت سایت ها من بابا ign و eurogamer و .... بازی Crysis 2 رو بهترین گرافیک کنسولی دونستن و این که یه سایت خوشش نیومده مهم نیست ، همونطور که وضعیت درسی شما رو از رو معدلتون نگاه می کنن ، اگه اینطوره GS به AC1 داده 9 اما متاش 78 ـه پس بازی نمرات بقیش مهم نیستن فقط gs :lol:
مضمون کامنت های شما در حدی نیست که من بخوام بیش از این با شما بحث رو ادامه بدم ! یک بار گفتم بازم می گم . شما در حدی نیستی که اینجا بهترین گرافیک کنسولی رو انتخاب کنی . یکی از معتبرترین سایت ها _ کسی که دو زار سواد گیمینگ داشته باشه و سابقشم به بیش از یک نسل برسه ، کاملا براش واضح و مبرهنه که جایگاه گیم اسپات در بین سایت های گیمینگ کجاست _ کیلزون 3 رو برتر دونسته ، و شما هم در حدی نیستی که با این اطمینان حرف از بهترین گرافیک کنسولی بزنی و کامنت های خوشحال بدی ! در هر صورت در این رابطه دیگه بحثی ندارم . شما درست می گی :) خوش باش :)

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
TheGamerAccess.com 9/10

========

Killzone 3 میانگین 84
Resistance-3 میانگین 83

Rage میانگین 84

آخری ما نفهمیدیم به قول بعضی از دوستان چه طوری Rege یک بازی گند هست ولی اون دوتا دیگه که تازه انحصاری هستن بازی های عالی و سطح بالا..؟
اتفاقا ما همین سوال رو از شما داشتیم که چطور وقتی کیلزون 3 متاش 84 شد به ه آشغال تبدیل شد از نظر اساتید بازیسنتر و رسیستانس 3 هم با متای 83 یک بازی کاملا معمولی بود ولی الان ریج با متای 83 چیزی از ارزش هاش کم نشده و هم چنان یک بازی عالی هست؟
در ضمن این میانگین 84 از 21 نقد هست و میانگین اصلی بازی از 50 نقد 83 هست.که احتمال پایین اومدنش هم هست هنوز.
البته این اولین FPS نیست که به این وضعیت دچار میشه... نمونه ی قبلیش Halo :ODST هست که کلا کسی از 360 فن ها جزو هیلو ها حسابش نمیکنه جزو انحصاری ها هم حساب نمیشه... کلا چیز زائدی بوده...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
مضمون کامنت های شما در حدی نیست که من بخوام بیش از این با شما بحث رو ادامه بدم ! یک بار گفتم بازم می گم . شما در حدی نیستی که اینجا بهترین گرافیک کنسولی رو انتخاب کنی . یکی از معتبرترین سایت ها _ به گفته اکثریت _ کیلزون 3 رو برتر دونسته ، و شما هم در حدی نیستی که اینجا قضاوت کنی و کامنت های خوشحال بدی ! در هر صورت در این رابطه دیگه بحثی ندارم . شما درست می گی ! خوش باش !
من در حد ِ چی نیستم ؟! چرا میبافی در میری ؟! شما هم در حدی نیستی کامنت های منو جواب بدی . یه سایت معتبر کجا و چندین و چند سایت معتبر دیگه کجا . قضیه حمار شنیدی ؟!

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,662
نام
Kasra
نمراتش با میانگین 83 که خوب بوده , دقیق تر بخوام بگم عالی (great) بوده. خوشحالم که سایتها در حال حاضر بیش از گذشته به داستان و نحوه روایت بازی اهمیت میدن و ضعیف بودن داستان بازیهایی مثل rage killzone 3 , crysis 2, رو یک نقطه ضعف میدونن , قبلا اینجوری نبود , وقتی crysis 1 با اون داستان در پیت اومد همه آنچنان محو جزئیات بصری بازی شده بودن که اصلا یادشون رفت از نبود داستان درست و حسابی ایراد بگیرن . همچنین تحسین میکنم کسانی مثل کن لیواین رو که انقدر به داستان اهمیت میدن.

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
اتفاقا ما همین سوال رو از شما داشتیم که چطور وقتی کیلزون 3 متاش 84 شد به ه آشغال تبدیل شد از نظر اساتید بازیسنتر و رسیستانس 3 هم با متای 83 یک بازی کاملا معمولی بود ولی الان ریج با متای 83 چیزی از ارزش هاش کم نشده و هم چنان یک بازی عالی هست؟
در ضمن این میانگین 84 از 21 نقد هست و میانگین اصلی بازی از 50 نقد 83 هست.که احتمال پایین اومدنش هم هست هنوز.
البته این اولین FPS نیست که به این وضعیت دچار میشه... نمونه ی قبلیش Halo :ODST هست که کلا کسی از 360 فن ها جزو هیلو ها حسابش نمیکنه جزو انحصاری ها هم حساب نمیشه... کلا چیز زائدی بوده...

هرکی گفته کیلزون 3 و ریسیستنک 3 اشغاله احتمالا یه موردی داشته اما به هرحال این دو بازی انتظارات رو بر اورده نکردن چون اینا قرار بود مقابل هیلو ریچ قرار بگیرن که خو امتیازاتشون کم تر شد اونوقت طبیعیه که 360 فن ها بگن کم اوردید و اینا :D
Halo :ODST اول یه DLc بیشتر نبود امیدوارم بتونی فرق یه بازیی که قرار بود dlc باشه رو با بقیه هیلو های fps که اونقدر روشون مانور میدادن بفهمی.البته همین ODST هم بازم امتیازاتش از کیلزون 3 و رسیستنک 3 بیشتر شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر