امتیازات Nickelodeon All-Atar Brawl

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,565
jimmy neutron نداره تو لانچ! :|

tense-table-smash.gif

اما نگران نباشید, چرا که دیتای بازی لیک شده و شخصیت ها و مپ های آینده توش هست
این شخصیت ها شامل: @New Shredder , گارفیلد , آقای خرچنگ , پلنگتون , جیمی نترون و روکو راما میشه :D

Nickelodeon All-Star Brawl Datamining Hints At Future Characters

شردر و گارفیلد Placeholder (گارفیلد استیج) و بقیه Voice line

شردر

ssss.JPG

گارفیلد

gggg.JPG

فکر کنم بدونم که چرا جیمی رو تو لانچ ندادن
ظاهرا قراره از سریالش ریبوت بدن, اول از همه اینکه DVD کامل سریال 26 اکتبر منتشر میشه, و دوم اینکه شتیعات میگن قراره برای Fortnite اسکین جیمی نترون بدن :|
خالقاشم منتظر زمان مناسب بودن, و الانم بنظر میاد که زمان مناسبی باشه چرا که سریال های CG تازه مد شده :-".

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
این Metroid واقعا اجازه نمیده آدم سمت بازی دیگه ای بره!:-" ولی با این حال من امروز صبح یک ساعتی بازی کردم....
بازی دقیقا دقیقا خود خود smash هست حتی منو هم همونقدر درهم و بر همه!!! مبارزه ها خوبه ها ولی به روونی اسمش نیست و عمق اون رو هم نداره مثلا از آیتم های زمین بازی اصلا خبری نیست..واین امریست کاملا نابخشونی برای این سبک مبارزه...[-x
چند سال پیش یک بازی همین سبکی از کونگ فو پاندا اومد اون داخلش آیتم و سلاح داشت ولی اینجا متاسفانه یدونه جارو و خاک انداز دم در خونه گربه سگ نگذاشتن برداری باهاش دنبال کورا کنی...!!
مودهای بازی هم خیلی کمه همه اش 3 تا.. Battle ، timed ، Sport که داخل اسپرت یک توپ فوتبال انداختن وسط و هر کسی بیشتر گل بزنه....بخش آرکید هم فقط تک نفره بود! واصلا در حین آرکید مبارزه های 1 به 2 یا 3 وجود نداره و این در حالی هست که هوش مصنوعی همه کارکترهای cpu از روی هوش پاتریک برداشته شده! حتی روی درجه خیلی سخت ...برای همین آرکید بازی خواب آور و خسته کننده هست...(:|
اجازه بدید اینطوری بگم دقیقا لایه ی رویی و سطحی smash هست..:(:(

عوضش گرافیک بازی و انیمیشن ها خیلی خوبه،یعنی از سرش هم زیاده.. بویژه استیج ها, تعدادشون هم 20 تاست...لعنتی توی تکنودروم ژنرال کرنک هم هست..!! می خوامش...:((:((
اما پست فطرت ها نکردن یدونه opening برای بازی بسازند..واقعا حیف.. به نظر نیکلودین و شرکای ناشرش با اقتصاد مقاومتی شدید هزینه کردند...!!:-w

یکی از ایرادات بازی دقیقا مثل nickelodeon racer ها، نداشتن صدا برای هر شخصیت هست با اینکه حتی taunt هم دارند ..[-(
این رو همه توی بازی های ریسینگ قبلی هم بهشون متذکر شدند و تو نقد ها هم ایراد گرفتند ولی نیکلودین گدا حاضر نیست صنار سه شاهی از خزانه اش خرج کنه..!
البته آنونسر مبارزات واقعا خوب کار میکنه ولی دوست داشتم مثلا باب اسفنجی چندتا جمله تکراری رو وسط فایت هی تکرار کنه...یا تند تند بویاکاشا و کاوابنگا وسط فایت بشنوم...ولی دریغ از یدونه صدای آخ...این رو با صدای پیکاچو مقایسه میکنم دلم میخواد خودم رو با کابل IDE دار بزنم...!

دومین ایراد اینکه درسته بازی برای چندنفره و پارتی ساخته شده ولی باز بهتر بود برای بازی یک باس قرار میدادن.. حالا master hand نمی تونید قرار بدید حداقل یدونه!! lady leg قرار می دادید..شخصیت منفی ها رو هم که احتکار کردند گذاشتند به فصلش بدن بیرون...
اگه شردر انتهای بخش آرکید بود خداییش بهتر نبود...!! من بخش آرکید رو یک بار با آپریل تموم کردم بگو آخرین نفر کی بود ..مایکل آنجلو..!!#-o
فکر نمیکنم نمرات فوق العاده ای ببینیم ...البته مبارزات تیمی خیلی حال میده ..بویژه اگه یدونه پایه هم تیمی توی خونه داشته باشید.. من دارم روی ذهن مادرم کار میکنم ببینم می تونم اپریل رو بهش قالب کنم!!:-?
..حداقل امیدوارم مد آنلاین خوبی داشته باشه و پشتیبانی دراز مدت ازش بشه ..ولی کاش کاراکتر ها و مودهای بیشتری از اول می آوردن ...
به نظرتون احتمال داره مستر چیف یا دووم گای به نشانه اعتراض اینجا حضور به هم برسانند..!! :D

nickelodeon_all-star_brawl_h6j9.jpg

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,565
امتیازات بازی هنوز نیومده :|, ولی تا جایی که دیدم واکنش ها مثبت بوده, تعجبی هم نداره چون سازنده بازی تجربه داره تو این سبک بازی :-"

این بازیه اصلش گربه سگشه:-"
بقیش رو بندازن دور :p
بابا ملت برای باب اسفنجی تو اسمش دست و پا میشکوندن :D
نیک آل استار چیز جدیدی نیست, ولی بنظرم وجود این نسخه فقط بخاطر درخواست های زیاد برای حضور باب اسفنجی تو اسمa هست :-"
درخواستا انقدر زیاد بود که ساکورای آخرش گفت گرونه و نمیشه, حتی گوکو رو هم گفت نمیشه در صورتی که میشد چون بازی رو با باندای ساختن :|

spongebob.gif

این بازی وقتی کامل میشه که جیمی نترون بهش اضافه شه :D

jimmy-neutron.gif

البته درخواستای اصلی برای باباش, hugh neutron هست :))

Hugh Neutron Voice Actor Wants to Be in Nickelodeon All-Star Brawl

jimmy-neutron-nicktoons.gif

بسته به Top Tier یا نبودن گارفیلد و گربه سگ ممکنه بازی رو بخرم یا نخرم :D
ماد سازا گارفیلد نصفه نیمه رو وارد بازی کردن :D

Nickelodeon All-Star Brawl modder brings unfinished Garfield character and map into the game - Dot Esports

اختاپوس توش هست؟ :D
خیر :D
اما بعید نیست که اضافش کنن :D.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
امتیازات بازی هنوز نیومده :|, ولی تا جایی که دیدم واکنش ها مثبت بوده, تعجبی هم نداره چون سازنده بازی تجربه داره تو این سبک بازی :-"

بابا ملت برای باب اسفنجی تو اسمش دست و پا میشکوندن :D
نیک آل استار چیز جدیدی نیست, ولی بنظرم وجود این نسخه فقط بخاطر درخواست های زیاد برای حضور باب اسفنجی تو اسمa هست :-"
درخواستا انقدر زیاد بود که ساکورای آخرش گفت گرونه و نمیشه, حتی گوکو رو هم گفت نمیشه در صورتی که میشد چون بازی رو با باندای ساختن :|

View attachment 227229

این بازی وقتی کامل میشه که جیمی نترون بهش اضافه شه :D

View attachment 227228

البته درخواستای اصلی برای باباش, hugh neutron هست :))

Hugh Neutron Voice Actor Wants to Be in Nickelodeon All-Star Brawl

View attachment 227291

ماد سازا گارفیلد نصفه نیمه رو وارد بازی کردن :D

Nickelodeon All-Star Brawl modder brings unfinished Garfield character and map into the game - Dot Esports

خیر :D
اما بعید نیست که اضافش کنن :D.
من به شدت مشکل دارم با باب اسفنجی...شدید برام meh که هیچ!!!! رو اعصابه:-"

فقط گربه سگ:-" اصلا وقتی خبرش رو دیدم بسی حس نوستالژی داشت:-"

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,565
من به شدت مشکل دارم با باب اسفنجی...شدید برام meh که هیچ!!!! رو اعصابه:-"

فقط گربه سگ:-" اصلا وقتی خبرش رو دیدم بسی حس نوستالژی داشت:-"
کلا از گربه سگ یه اپیزود دیدم که توش از وسط نصفشون کرده بودن :D

سیزن های اول باب اسفنجی رو ببین شاید خوشت اومد:p.

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,565
کلا یه امتیاز بیشتر ثبت نشده :|
User Scoreها خیلی خوب نیست و در حد 6.8 هست, امااینجوری که میبینم راضین ملت, مشکلشون نبود صدا واسه شخصیت هاست که واقعا ضایع هست, احتمالا بودجه نداشته سازنده :|
در کل فکر کنم از اونایی باشه که به مرور زمان بهتر میشه و تو تخفیف میخرنش :D

اینم از تمام شخصیت های بازی.

bbbbb.JPG

• Like
Reactions: New Shredder

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
کلا یه امتیاز بیشتر ثبت نشده :|
User Scoreها خیلی خوب نیست و در حد 6.8 هست, امااینجوری که میبینم راضین ملت, مشکلشون نبود صدا واسه شخصیت هاست که واقعا ضایع هست, احتمالا بودجه نداشته سازنده :|
در کل فکر کنم از اونایی باشه که به مرور زمان بهتر میشه و تو تخفیف میخرنش :D

اینم از تمام شخصیت های بازی.

View attachment 227361
تا اوتیس رو پس نگیریم آروم نمی گیگیریم x-(

• Like
Reactions: Ali.jangi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر