امتیازات Need for Speed: Unbound

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,420
نام
مــاکــان
این حرفت به این معنی بود که تو 10-12 سال اخیر همه نسخه ها مدیوکر بوده؟ :D
ینی بعد هات پرسوت نسخه خیلی خوبی ندادن:-?
البته اگه اینو در نظر بگیریم که خود EA هم میخواد یه چیز صرفا خوب با متای 75-80 تولید کنه و قصد رقابت با فورزا هورایزون رو نداره خب با Unbound کاملا به هدفش رسیده و حتی با Heat.
یادمون باشه این بازیها فوقش حدود پنج میلیون نسخه میفروشن برا همینه که EA خرج آنچنانی نمیکنه براشون.

پ.ن: لعنتی ها چرا نقدش نمیکنند. میخوان تلافی ریویو کد ندادن EA رو در بیارن انگار
من با همه عناوین چند سال اخیر NFS ارتباط خیلی خوبی گرفتم.
جایی هم اگر ضعفی بوده که واقعا بوده با Unite روی PC حل شده.

بنظرم این خیلی خوبه که EA سعی کرده NFS راه خودش رو بره و کپی از هورایزن نباشه.
من با نسخه های اخیر NFS بارها بهتر و بیشتر از سری هورایزن ارتباط میگیرم و برام خسته کننده نمیشه.
بنظرم ساختار بخش کریر یک بازی ریسینگ آرکید باید مثل سری NFS باشه.
حداقل من سلیقم به این نوع گیم پلی خیلی نزدیک تر هست.

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
بنظرم این خیلی خوبه که EA سعی کرده NFS راه خودش رو بره و کپی از هورایزن نباشه.
EA نه کرایتریون و کدمسترز
به ea بود الان بازی مسیر کنترل کردن ون های گشت ارشاد و مسابقه با ون های دیگه تا پایگاه و وزارتخونه پیش گرفته بود.

————

تیم کدمسترز هم همون codemasters evo بچه های سازنده درایوکلاب هستش. خود کرایتریون همون استودیو ۱۲ سال پیش نیست خیلی از کارمنداش جدیدن و برای اولین بارشونه رو nfs کار میکنن.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
پست اول آپدیت شد.

بدلیل اینکه EA ریویو کد نفرستاده برای مراجع. بیشتر اونها بصورت خودجوش بازی رو نقد نکردن و در نتیجه تعداد نمرات متا پایینه.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
قطعا این شماره بهترین nfs که از زمان nfs hot pursuit که اتفاقا توسط خوده Criterion ساخته شده تا به امروزه.
البته دو ساعت ابتدایی بازی خیلی بد و کرینجیه، اما از اونجا به بعد که داستان کم رنگ میشه، بازی خودشو نشون میده.
البته بازی بدون مشکل نیست، اما به شدت سرگرم کننده و اعتیاد آوره.

بازی رو با استفاده از المان های شماره قبل یعنی heat طراحی کردن، اما یک جورایی Criterion روح تازه ای به سری داده و اون حس و حال آرکیدی و مسابقات خیابونی که تو آندرگروند و موست وانتد بود، این جا هم حس میشه.
من شاید نقدشو بنویسم اگر وقت بشه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
قطعا این شماره بهترین nfs که از زمان nfs hot pursuit که اتفاقا توسط خوده Criterion ساخته شده تا به امروزه.
البته دو ساعت ابتدایی بازی خیلی بد و کرینجیه، اما از اونجا به بعد که داستان کم رنگ میشه، بازی خودشو نشون میده.

بازی رو با استفاده از المان های شماره قبل یعنی heat طراحی کردن، اما یک جورایی Criterion روح تازه ای به سری داده و اون حس و حال آرکیدی و مسابقات خیابونی که تو آندرگروند و موست وانتد بود، این جا هم حس میشه.
واقعا حماقت EA تفکر برانگیزه، وقتی هم که یه بازی خوب عمل میکنه برعکس میذارتش تو سکوت خبری و کاری میکنه رسانه ها پوشش ندن. هیچکدوم از مراجع اصلی نقدش نکردن!!
امیدوارم بهتر از Heat فروش کنه.

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan

من چند تا گیم پلی ازش دیدم یه حس عجیبی بهم داد نمیدونم حس نسل جدید بود نمیدونم چی چی بود این احساسو زمان دریمکست تجربه کرده بودم در کل بازی جالبی به نظر میاد

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
این 10 ساعت trialی که میتونیم بازی کنیم، از لحظه شروع بازی 10 ساعت حساب میکنه یا کلا 10 ساعت طی چند روز مختلف؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,492
نام
Nightwing

من یکی که بی صبرانه منتظر نقدت هستم بقیه رو نمیدونم \m/

• Like
Reactions: Bahram

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر