امتیازات Microsoft Flight Simulator

متای نهایی بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    77
  • نظرسنجی بسته شده است .

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
عنوان Microsoft Flight Simulator تاکنون موفق به کسب امتیاز 92 از مجموع 56 نقد در وبسایت متاکریتیک شده است | جدیدترین بازی از سری شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت در تاریخ ۲۸ مردادماه برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

162731
* میانگین نمرات به مرور بروزرسانی می‌شود

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
خدایی فکر نمی کردم بازی هم نقد شه... هم این قدر خوب نقد شه :D
کلا از مراجع بعیده به این سبک بازی درست و درمون نمره بدن :D
دم Asobo گرم :D
چرا نباید نقد بشه؟
کلا همچیت خاص :D
تا اینجای کار تنها کسی که حدس میزنه متای بازی زیر 9 میشه :))

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
مایکروسافت سال ۲۰۱۳ از power of cloud صحبت کرد. یه نسل مسخرش کردن.
حالا بعد ۷ سال نتیجه آینده نگری مایکروسافت، شبیه سازی کامل کره زمین با این کیفیت و گرافیک تو این بازیه.
بعیده فقط منحصر بشه به فلایت سیمولیتر. تکنولوژی که مایکروسافت با همکاری چندین تیم بهش دست پیدا کرده ممکنه خودشو تو خیلی بازی های اوپن ورد مایکروسافت نشون بده.
یجا خوندم حتی تو ساخت بازی و توسعه هوش مصنوعی بازی ها هم از کلاود استفاده میکنند استودیو هاشون ( فکر کنم کوالیشن ) یه جا دیگه هم خوندم بانی راس می گفت مزایای کلاود باعث کاهش کرانچ میشه و ...
به نظرم کم کم باید برای رسیدن به رویاهای دست نیافتنی سال های قبل به لطف کلاد آماده باشیم ... پرچمدار این جریان هم مایکروسافت هست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
چرا نباید نقد بشه؟
کلا همچیت خاص :D
تا اینجای کار تنها کسی که حدس میزنه متای بازی زیر 9 میشه :))
چرا نباید نقد شه؟ خب نقد شه :D... خیلی خوبه :D تعجب من این بود که واقعا مراجع اومدن گفتن: اوکی یه بازی (؟) فول شبیه ساز رو بشینیم کامل نقد کنیم
بیشتر نشون میده Flight Simulator چه پدیده خوب و خاصی تو این ژانره تا هر چیز دیگه. اصولا تحریریه ها خیلی خوشگل از این ژانر بازی ها جاخالی میدن

و این که الان نقدهای بازی کمه
وایسا تا یه عده با انتظار Ace Combat 8 رو سر این بازی خراب شن نمره شو بیارن پایین :D
اگه این اتفاق شوم نیفته همون بالای 90 میمونه سر و مر و گنده

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,169
نام
سبحان
این بازی چرا برای کنسولا نیومده ؟ به خاطر دسته مخصوصشه ؟
دسته؟نقد دیجییتال فاندری که خودت فرستادی رو ببین
بازی از دسته ایکس ۳۶۰ ساپورت میکنه تا موس و کیبورد و غیره...
من فکر میکنم بخاطر محدودیت سخت افزار هست و در حال بهینه سازی هستن
شایدم کلا نسخه xone رو بیخیال بشن و فقط برای xsx بدن بازیو

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203

بازی واس وان و Series تایید شده. ولی فعلا تاریخ انتشار نداره. (البته حس می کنم نسخه وان رو کنسل کنن)

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
اسپنسر تلویحا نسخه XSX رو تایید کرده ...
احتمالا این نسل شاید فقط نسخه ONE X رو داشته باشیم ( از اونجایی که بازی بشدت سنگینه)

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
PowerUp : 9.8
There's near-limitless gameplay potential in Microsoft Flight Simulator and there's simply no denying how magnificent it is.

Tech Raptor : 8
Microsoft Flight Simulator is back with gorgeous graphics and even more beautiful planes to look at. Returning players will be pleased to see how many enhancements have been made while the tutorial and assist modes give an entry point to even a novice flyer.

من خودم شخصا سونی فن هستم ولی وقتی یک بازی حالا تو هر سبکی موفق میشه باید ازش تعریف کرد ... این بازی هم تو سبک خودش ترکونده و استانداردهای جدیدی معرفی کرده ... دم سازنده اش گرم
مبارک مایکروفنا

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا
حقشه انصافاً! :D من زیاد اهل این بازی‌ها نیستم، ولی تریلرهاش رو که می‌دیدم بدجوری خفن بودن و واقعاً یه چیز رویایی برای اهالی پرواز هست. حالا جزئیات هواپیماها و ابرهای حیرت‌انگیز و مناظر و شهرها به کنار، حتی حیوون‌های بازی هم کیفیت خیلی بالایی نسبت به این سبک دارن. یعنی در نظر بگیرین که این فیل‌ها دارن روی زمین می‌چرن و ما هزاران متر از اینا فاصله داریم و قرار نیست هیچ آدم عاقلی بره توی شکم این فیل‌ها و از نزدیک ببینتشون، ولی باز انقدر جالب طراحی شدن و حتی جزئیات خرطوم و چشم خمار اینا هم فراموش نشده و انیمیشن‌های به شدت زیبایی هم دارن:

3npg_sdsaxc.jpg

یه رفیقی داشتیم که ذوب‌شده در Flight Simulator بود و اون زمان‌ها (نسخه‌های 2004 و X) ما رو منهدم کرده بود انقدر از این بازی‌ها صحبت می‌کرد! در حدی دیوانه این بازی‌ها بود که مثلاً از فلان فرودگاه بلند می‌شد پرواز می‌کرد و سه ساعت طول می‌کشید تا برسه به اون یکی فرودگاه و در حد یه خلبان واقعی توی جَو بازی بود! فکر کنم الآن اگه هنوز گیمر باشه، از شدت هیجان و خوشحالی کارش به بیمارستان قلب کشیده باشه! :D

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
معلوم بود موفق میشه با این کیفیت بالاش فقط یه میگ 21 هم میذاشتن توش عالی میشد دیگه :D اون DCS هم از همین تکنولوژی استفاده میکرد میشد خفن ترین بازی دنیا

• Like
Reactions: Cj_sa and g4mer

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
این دیگه چجور نظرسنجی پیش بینی متاست که دو روز بعد از انتشار نمراتش بسته میشه ؟!!
خیلی سخته کسی بتونه پیش بینی کنه اینجوری :D
برای ساعات اولیه و تثبیت نشده بود و فعلا هم که میبینی یه خوزه مورینیو هم داریم که 9- پیش بینی کرده :D
یکم دیر دست به کار شدم برا تاپیک

• Like
Reactions: dark souls

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر