امتیازات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
متا 80 پیش بینی میشه ... واقعا لحظه شماری سخته

برای متای 80 سخته؟؟؟؟؟؟؟

picardWTF.jpg

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
بهروز جان، این اسپویل هایی که ازش صحبت میکنی، مربوط میشه به اوایل بازی یا یه اسپویلی هست که گند میزنه به این همه سال انتظار؟ مربوط به شخصیت هاس؟ فقط خدایی به این سوال ها اگه خواستی جواب بده، اسپویل نکن

اواخر. آره شخصیت ها.

اه من PST حساب میکردم (یا PDT؟ قاطی کردم :|). اوکی حله همون 4:30

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
8 ساعت خورده ای تا Embargo (همون 5 خورده ای صبحه) -- من دووم نیوردم اسپویل های لیک شده داستانی رو خوندم. :| همیشه سر این مسئله مشکل دارم چه کار کنم. :(

Embargoـه منم تا دو ساعت دیگه. همه چی رو لو میدم بدون اسپویلر میذارم اینجا شما هم لذت ببرید. :( :d

یکی مثل من حتی تریلر های گیمپلی بازی رو نگاه نمیکنه تا مکانیزم های جدید گیمپلی براش لو نره یکی هم مثل شما کل داستان و گیمپلی رو از تو نت نیگا میکنه :D
خداییش حیف نکنید با متال گیر اینکارو

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
خب چیزی نمونده تا اومدن نمره ها،من یه چیزی بگم:d

با دیدن نمره Edge وحشت زده نشید:d.از قرار معلوم Edge هم به MGS 2،هم MGS 3 و هم به MGS 4 نمره 8 رو داده.الان که رفتم از تو خرابه ها تاپیک نمرات MGS 4 رو دیدم،خیلی ها با دیدن 8 اِج ترکیدن و قلبشون وایساد و ...:d

صبور باشیم ببینیم چی پیش میاد:d.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
یکی مثل من حتی تریلر های گیمپلی بازی رو نگاه نمیکنه تا مکانیزم های جدید گیمپلی براش لو نره یکی هم مثل شما کل داستان و گیمپلی رو از تو نت نیگا میکنه :D
خداییش حیف نکنید با متال گیر اینکارو

من سر MGS GZ هم همین کار رو کردم (امید شادشه. :d)، بعد از اینکه خود بازی رو انجام دادم به همون اندازه ای که اگه نمیدونستم لذت بردم. نمیدونم چرا اما چیزی دیگه منو از لحاظ داستانی نمیتونه به وجد بیاره (بیشتر داستان ها انگار تکراری شدن، انگار! :|) و اگه نوع روایت داستان و پرداختش قشنگ باشه برام کافیه.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خب انگار باید شب زنده داری کنیم تا 4:30 صبح.

چراغارو خاموش کنین یه قهوه بزارین جلوتون سیگار برگاتون رو روشن کنید (Big Boss Style) تا خروس خون بکشید که نمرات آخرین MGS کوجیما داره میاد :d

خب چیزی نمونده تا اومدن نمره ها،من یه چیزی بگم:d

با دیدن نمره Edge وحشت زده نشید:d.از قرار معلوم Edge هم به MGS 2،هم MGS 3 و هم به MGS 4 نمره 8 رو داده.الان که رفتم از تو خرابه ها تاپیک نمرات MGS 4 رو دیدم،خیلی ها با دیدن 8 اِج ترکیدن و قلبشون وایساد و ...:d

صبور باشیم ببینیم چی پیش میاد:d.

من یه چیزی بش اضافه کنم; اگه Edge بالای 8 داد همگی باید سر به بیابون بزاریم :d

من سر MGS GZ هم همین کار رو کردم (امید شادشه. :d)، بعد از اینکه خود بازی رو انجام دادم به همون اندازه ای که اگه نمیدونستم لذت بردم. نمیدونم چرا اما چیزی دیگه منو از لحاظ داستانی نمیتونه به وجد بیاره (بیشتر داستان ها انگار تکراری شدن، انگار! :|) و اگه نوع روایت داستان و پرداختش قشنگ باشه برام کافیه.

بهروز من جات بودم همین الان خشتک میدریدم خودمو پرت میکردم توو سیاه چال :|

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
انتظارهاتون رو هم منطقی کنید یه کم
این نسل متا ۹۰-۹۱ واقعا شاهکاره گرفتنش
۹۶ و این حرفها شوخی نیست ...

هر کی ندونه فکر میکنه فن های MGS تا حالا متای بالای 90شو ندیدن و الان با نمره یه مجله زاغارت که Watch Dogs رو یه سرو گردن بالاتر از MGS V میدونه 2 به شک شدن که آیا میانگین نمرات این سری بالاخره به بالای 90 خواهد رسید یا خیر!

vvtq6.jpg

توی همین متاهای عالی نمرات بدتر از این مجله هم داشتن:

Metal Gear Solid 3: Snake Eater با متای 91/100 " سایتی مثل Detroit Free Press که اصلا ربطی به گیم هم نداره اومده 50/100 داده و الان به لینک نقدش برید چیزی پیدا نمی کنید که نشون میده با چی طرفیم

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty با متای 96/100 "سایت TotalGames.net بهش 7.7/10 داده.

یا Metal Gear Solid با متای 94 وبسایت Adrenaline Vault نمره 7/10 رو داده.

The Last of Us با متای 95/100 سایت Quarter to Three بهش 60/100 داد. اما نه تنها تونست Goty رو از چنگ رقباش بقاپه بلکه بیشترین جوایز تاریخ همه ادوار رو هم در طی 1سال از آن خودش کرد

حداقل بزارید 4تا سایتُ مجله درست حسابی مثل EDGE یا IGN نمره بدن بعد مراسم تشییع جنازشو برگزار کنید.

آفرین
بالاخره یه نفر یه حرف منطقی و به دور از احساسات گذرا زد!
اگه یک سوم کاربرای یه انجمن اینجوری با منطق و با استدلال باشن سطح عمومی انجمن واقعا" بی نظیر میشه...
الان یه سایت و انجمنی در همسایگی ما هست توش یه مشت بچه دور هم جمع شدن! یعنی حال آدم از حرف های بچه گونه و لوس بازی هاشون و احساساتی بازی های مسخره و تعصبات بی معنیشون بهم میخوره!!

اگه بین کوجیما و کونامی اختلافی پیش نیومده بود و همه چیز زیر نظر کوجیما بود پیش بینی من 98-97 به بالا بود ولی حالا شاید 95 بشه
فقط امیدوارم گیم اسپات دیوونه بازی در نیاره....:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر