امتیازات Mass Effect 2: Lair of the Shadow Broker *

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام !
mass-effect-2-lair-of-the-shadow-broker-20100823114229405_1283965734-000.jpg

این DLC از IGN نمزه ی فوق العاده 9.5/10 رو گرفت .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
یکی point برسونه :( همین طوریش عاشق ME2 بودم حالا که Liara هم اضافه شد :(
توی IGN نوشته تنها DLC ای هست که روی اتفاقات ME3 تآثیر میذاره.

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
به به ...به به..

به قول Harbinger

“This is true power.”

.................

یکی point برسونه :(

پ.ن: پوینتم تموم شده:(

ای بابا داغمو تازه نکنین من تازه میخواستم Darkspawn Chronicles رو بخرم بن شدم:((شما حرف از پوینت میزنین:(

پ.ن:کسی 360 jtag شده برا فروش نداره:|

سلام ...
من الان میخوام بازی کنم سیو هام بعد از اتمام ME2 هست الان بازی کنم وقتی که ME3 را لود کنم این تغییرات ملزوم میشه یا نه باید از سیوی قبل از اتمام بازی اینو بازی کنم و دوباره بازی را تمام کنم؟

سلام...

فکر کنم تغییرات ملزوم میشه چون:

The DLC can be played during the game or after the suicide mission, but the dialogue is "weighted heavily toward the assumption that the player had already completed it

پس همون بهتر که تمومش کردین :dچون اینطوری که از این جمله بر میاد نظر خود تیم سازنده هم بر این بوده که بازیکنا تموم کردن بازیرو....پس بله توی ME3 نتایجو ببینین:dبرا ما هم تعریف کنین:|
...................................
لوکیشن توی: The Sowilo system in the Hourglass Nebula هست سحابی مورد علاقه من:x

دو تا آیتم جدید برای کابین شپیرد هم هست:

Two cabin items:

* Shepard's old dog tags.
* Shadow Broker Base ship model.

من اون پلاکو میخوام:((

خیلی خوب هست که این DLC بعدی در ادامه داستان هست باید فوق العاده باشه چون من تمام DLC های قبلی را بازی کردم و همگی چیزی از بازی اصلی که کم نداشتن در بعضی موارد بهتر هم بودن.

دقیقا.....مخصوصا Overlord.

ولی به نظر من باید همه این DLC ها رو میزاشتن جز Cerberus Network نه اینکه بیان پولی/پوینتیش کنن!

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
من الان میخوام بازی کنم سیو هام بعد از اتمام ME2 هست الان بازی کنم وقتی که ME3 را لود کنم این تغییرات ملزوم میشه یا نه باید از سیوی قبل از اتمام بازی اینو بازی کنم و دوباره بازی را تمام کنم؟

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام...

فکر کنم تغییرات ملزوم میشه چون:

The DLC can be played during the game or after the suicide mission, but the dialogue is "weighted heavily toward the assumption that the player had already completed it

پس همون بهتر که تمومش کردین :dچون اینطوری که از این جمله بر میاد نظر خود تیم سازنده هم بر این بوده که بازیکنا تموم کردن بازیرو....پس بله توی ME3 نتایجو ببینین:dبرا ما هم تعریف کنین:|
ممنون ...

خیلی خوب هست که این DLC بعدی در ادامه داستان هست باید فوق العاده باشه چون من تمام DLC های قبلی را بازی کردم و همگی چیزی از بازی اصلی که کم نداشتن در بعضی موارد بهتر هم بودن.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
میخواستم صبر کنم وقتی به همراه DLCها برا PS3اومد بگیرم ولی انصافآ 9.5گرفته از IGNنمیشه یه روز هم صبر کرد این dlcها مارو بدبخت کرد هرروز باید پوینت بدیم!:(

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
TATU

من كه به نظرم اين بازي جزو 5 بازي برتر حال حاضر هستش
شاهكاره از همه لحاظ
به هر صورت EA هم دستي توي اين بازي داشته كه اين خودش كم بي تاثير نبوده:d:d
JUST EA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند