امتیازات Lords of the Fallen

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    116
  • نظرسنجی بسته شده است .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,377
نام
Majid

این ویدئو رو دیدم و با توجه به چیزهایی که گفت و سلیقه من ظاهرا بازی عالیه. بقیه نمرات طبق معمول برام ارزشی نداره و بازی دقیقا همون چیزهایی که من میخوام رو داره حالا چه بهش صفر بدن چه 10. کسانی هم که سلیقه شون شبیه منه بنظرم این بازی عالی رو از دست ندن.
1697122872419.png

"Lords of The Fallen is the first soulslike to deliver a truly enormous and intricately interconnected with addicting exploration and significant variety of discoverable loot that makes you want to find every secret the game has to offer"
"no soulslike to date has so throughly mimicked the souls formula and i mean that in the best possible way"

تنها ایرادای اصلیی که گرفت کمی Floaty بودن کامبت و پرفورمنسش بود که میگه با پچ انگار بهتر شده، همینطور تنوع انمی ها به نسبت دنیای بزرگش میگه کمه و با اکثرشونم همون اول گیم روبرو میشی.
---

غیر این موارد بالا بقیه چیزاش واقعا خوب بنظر میرسه، خودم رو حدود 80 حساب باز کرده بودم اما اگه یه سولزباز خوشش بیاد واقعا نظر بقیه اهمیتی نداره :D
رسما نزدیک ترین چیز به دارک سولز 4 هست که میشه گرفت پس باید قدرشو دونست :-"

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
View attachment 314242

تنها ایرادای اصلیی که گرفت کمی Floaty بودن کامبت و پرفورمنسش بود که میگه با پچ انگار بهتر شده، همینطور تنوع انمی ها به نسبت دنیای بزرگش میگه کمه و با اکثرشونم همون اول گیم روبرو میشی.
---

غیر این موارد بالا بقیه چیزاش واقعا خوب بنظر میرسه، خودم رو حدود 80 حساب باز کرده بودم اما اگه یه سولزباز خوشش بیاد واقعا نظر بقیه اهمیتی نداره :D
رسما نزدیک ترین چیز به دارک سولز 4 هست که میشه گرفت پس باید قدرشو دونست :-"
دقیقا همینه.
من چند تا دیگه ویدئو از کانالهایی که کمترشناخته شده و درعین حال مورد اعتمادم هستن هم دیدم بیشتر مشتاق شدم بازی کنم.
با توجه به این چند تا ویدئو بزرگترین مشکل بازی پرفورمنسشه که خب این قابل حله. در بقیه موارد بنوعی میشه گفت نسخه جدید و بزرگتر دارک سولزه و چی از این بهتر. هر ویدئویی هم که دیدم از اتمسفر و ورلد بیلدینگ و بازکردن میانبر و زیاد بودن ایتم و اسلحه و انواع بیلدی که میشه ساخت و بینظیر بودن ارت بازی و مناظر و اینها تعریف کردن یعنی دقیقا چیزهایی که میخواستم. حالا که نسخه بعدی دارک سولز یا الدن رینگ نیست این بهترین جانشینه براش تا زمانی که دی ال سی الدن رینگ دستمون برسه.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
Screenshot (182).png
من هم نظرات سولز کریتورها رو که داشتم می‌خوندم اکثراً راضی بودن از بازی و خیلی از اتمسفر، ورلد و لول دیزاین بازی تعریف می‌کردند.
بنظر من که بهش می‌خوره تجربه کردنش واسه سولز پلیرها یجورایی واجبه و من هم در زمان مناسب سراغش خوام رفت. :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,390
نام
مــاکــان
آقا ولمون کنین باز من باید اسم این بازی رو بیارم.
Wo long رو که میشناسین ! :D :))

متاش شد 81 آقا.
خیلی از این منتقدهای سایتها که سبکهای خاصی مثل سولزلایک رو نقد میکنن کلهم باید جمع کنن برن خونشون.

اگه اوشون 81 شده ایشون باید کمِ کم یکی دو نمره بالاتر بشه.~X(

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
از نظر نمرات صرف ، یکم انتظارم بیشتر بود به شخصه.
اما از نظر اینکه بازی را چقدر قراره دوست داشته باشم، با توجه به بازخورد مخاطبای اصلی بازی (نه هر بنی بشری که بازیو دادن بهش نقد کنه)، با یه بازی حداقل خوب طرفیم.
انتظار بیشتری هم ندارم.

ارمور های خفن ✓
گیمپلی روون ✓
گرافیک خدا✓
باس فایت های کول✓
موسیقی عالی و صداگذاری خوب ✓
لول دیزاین عالی و خلاقانه ✓

میمونه بهینه سازی که اصلا مشکل حادی نیست به نظرم و مرتفع میشه به مرور.

دیگه چی میخواین ؟:D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
صلوات:D
با ثبت نقد شماره ی 40، اوپن اومد رو 75:D
Screenshot_20231013-012427_Samsung Internet.jpg

یه نقد هم بلاخره روی Xbox X ثبت شد که مثبته 😎
Screenshot_20231013-012802_Samsung Internet.jpg

در ضمن اولین نمره ی کامل بازی ثبت شد!!
روی PC
IGN FRANCE 10/10
پ.ن: تو اوپن هنوز ثبت نشده
Screenshot_20231013-013115_Samsung Internet.jpg

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,600
نام
Mehrdad
Lies of P حقیقتا سورپرایز بود، با اینکه تفاوتش با سولزبورن های اوریجینال مشخصه، اما در مجموع سطح کیفی خیلی خوبی داره، تنها نکته اش که به شخصه کمی ناامیدم کرد طراحی مراحل بود، بازی تا حد زیادی همون طراحی مراحل دالان دالان و تو در تو و پازل مانند دارک سولز 1 و بلادبورن رو پیش گرفته، که به خودی خود مشکلی نداره عالی هم هست، مسئله فقط این هست که به وضوح در این زمینه جلو اونا کم میاره و شایدم انتظار ما به دلیل سولزبورن ها بالاست و کمی باید متعادل به این کلون ها نگاه کنیم... مثلا هرچقدر که مراحل سولز 1 و بلادبورن به صورت ماهرانه ای به هم پیوند میخورند و اون حالت پازل و طبقه طبقه مانند بی نظیر رو پدید میارند، Lies of P در این مورد تا حد زیادی معمولی ظاهر میشه و فقط یه جورایی انگار قراره کارت رو راه بندازه، نه اینکه یک طراحی بی نظیر و ابرخفن تحویل بده...

از طرفی اما گیم پلی بازی به شدت خوب در اومده و شاید مهم ترین دلیل جذابیت بازی باشه ( + ارت محیط و دشمنا و خصوصا باس ها و ساختار باحالشون و البته موسیقی که عالیه واقعا) دیشبم رسیدم به منطقه 11 بازی (نمیدونم تو بازی زده 40 ساعت گیم پلی، اما پروفایل اکس باکس زده 20 و خرده ای ساعت، حالا نمیدونم دقیق کدوم درسته) با اینکه خیلی کم کم بازی کردم، یعنی نیفتادم کلهم روش شخمش بزنم و طی روز ها کم کم رفتم سراغش، با این حال به زودی یعنی همین روز ها تمومش میکنم و یکی دو نیوگیم پلاس هم میرم چون واقعا بازی خوش ساختیه و دوست دارم تا جایی که میشه شخمش بزنم..

در مورد Lords of the Fallen من حقیقتا جز طرفداران نسخه اصلی بودم، انتظار زیادی هم ازش نداشتم و اولین بار وقتی بازی 2016 فکر کنم، پلاس شد بازی کردم ( بعدا دیسکش رو خریدم) و اگه درست یادم باشه بازی توسط تیم کوچیک 12 نفره ای ساخته شده بود، اما خب وقتی بازی کردم حقیقتا از اتمسفر + گیم پلیش خیلی خوشم اومد، اون حالت رو هوا و شناور کامبت (که یکمی دیلی مانند و تاخیر هم داره) حقیقتا به شدت بهم حال داده بود، شده بود شبیه این ماشین امریکایی گنده ها که میخوای باهاشون دور بزنی باید فرمون رو قشنگ بچرخونی :D و حقیقتا نهایتا حدود 120 ساعت بازی کردم (فکر کنم 3 پلی ترو) و پلت هم شد، حتی بعد از این رو کنسول دوستمم کلی بازی کردم، این نسخه هم مطمئن هستم که خوشم میاد چون مشخصه با چه چیزی طرف هستیم یا حداقل اون حدی که نیازه من باهاش حال کنم مشخصه،

فقط چون واقعا n عدد بازی رو سرم ریخته که هر کدومم دوست دارم خیلی خوب بازی کنم، ایشون رو دیگه عجله نمیکنم و ایشالا بعد عید رو PS5 میرم سراغش... متا در همین حدود برای همچین بازی خاصی به نظرم کافیه که معلوم باشه کار خودش رو انجام داده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر