امتیازات Killzone 3

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
killzone3-box-cover-art.jpg

مجله لهستانی CD Action اولین نقد و امتیاز از Killzone 3 را منتشر کرد.

Ads:
+ one of the most beautiful games in the world
+ well-balanced, varied campaign
+ high difficulty level
+ Move and Sharp Shooter play

Cons:
- series deserved deeper and better protagonists
- minor technical difficulties

9/10

• Like
Reactions: M0HAMAD and SHePArd

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,050
نام
محمد امین
چند تا نمره جدید بگزارم یکم حال کنید..:d

Guardian 8/10
GiantBomb 8/10
play-mag 8/10
MyGaming 8/10
Eurogamer Denmark 7/10
technology.iafrica 7/10

متا هم 85 هست از 46 نقد.. به لطف PlayStation LifeStyle و Playstation: The Official Magazine

• Like
Reactions: TCSCELL

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
چند تا نمره جدید بگزارم یکم حال کنید..:d

Guardian 8/10
GiantBomb 8/10
play-mag 8/10
MyGaming 8/10
Eurogamer Denmark 7/10
technology.iafrica 7/10

متا هم 85 هست از 46 نقد.. به لطف PlayStation LifeStyle و Playstation: The Official Magazine

یه ذره نوسان دیده میشه. کمترین نمرش همون 7 هست. فکر کنم امتیاز IGN و Gamespot که متفق القول امتیاز 8.5 دادن بیشتر با مشاهدان سازگاری داشته باشه.

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
تا حالا فکر می کردم در حقش این بازی جفا شده ولی بعد اینکه بازی کردم دیدم واقعا این نمرات حقش بوده! :|
cut scene هاش به شدت ضرباهنگ بازی رو میگیره! جالبم که نیست! :|

MELIKA ZARGARA

کاربر سایت
Feb 25, 2011
124
نام
ملیکا
تا حالا فکر می کردم در حقش این بازی جفا شده ولی بعد اینکه بازی کردم دیدم واقعا این نمرات حقش بوده! :|
cut scene هاش به شدت ضرباهنگ بازی رو میگیره! جالبم که نیست! :|
تا اونجایی که من تو گیم اسپات خوندم تو بخش آفلانش فقط داستانش مشکل داشت. منم کلا تو بازی های اول شخص فقط به اکشن و تنوع دقت میکنم و به داستان دقت نمیکنم.

اکشن و تنوعش خوبه؟

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
تا اونجایی که من تو گیم اسپات خوندم تو بخش آفلانش فقط داستانش مشکل داشت. منم کلا تو بازی های اول شخص فقط به اکشن و تنوع دقت میکنم و به داستان دقت نمیکنم.

اکشن و تنوعش خوبه؟
اکشن و تنوعش خوبه
آخه مشکل اصلی داستان نیست به نظر من! مشکل cut scene هاشه که سرعت گیمپلیش رو کم میکنه با وقفه هاش!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
البته خود داستان هم مشکل داره. مخصوصا آخرش که اصلا به هیچ وجه نمیشه درکش کرد. خیلی سرسری و بد تموم شد.

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
البته خود داستان هم مشکل داره. مخصوصا آخرش که اصلا به هیچ وجه نمیشه درکش کرد. خیلی سرسری و بد تموم شد.
قبول دارم ولی در حدی نبود که از قشنگی بازی خیلی کم کنه!
مخصوصا اگه مشخص شه که ادامه میدن (که احتمال زیاد ادامه هم میدن) مشکلی دیگه نداره به اون صورت!

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
قبول دارم ولی در حدی نبود که از قشنگی بازی خیلی کم کنه!
مخصوصا اگه مشخص شه که ادامه میدن (که احتمال زیاد ادامه هم میدن) مشکلی دیگه نداره به اون صورت!
من فکر می کنم از اونجائیکه روی کنسول های نسل حاضر ، کار گرافیکیه بیشتری نمیشه کرد با این حساب با همین موتور گرافیکی و پلتفرم آماده ای که دارن شماره ی بعدی رو خیلی زود خواهند داد.منظورم اینه که شماره بعدی جهش گرافیکی زیادی نخواهد داشت و ادامه ی همین داستان رو خیلی زود در غالبِ KZ4 خواهیم دید.
5 درصد خطرِ اسپویل!
اگر داستان همینجا به نتیجه میرسید ادامه دادنش تو شماره ی بعد خیلی سخت تر میشد نسبت به الان که داستان طوری تموم میشه که میشه مطمئن بود KZ4 به زودی خواهد اومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر