امتیازات Halo Infinite

میانگین امتیازات بازی در متاکریتیک؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    194
  • نظرسنجی بسته شده است .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
halo-infinite-box-art.jpg

سازنده: 343Industries
ناشر: Xbox Game Studios
سبک: شوتر اول شخص
پلتفرم ها: PC, Xbox Series X/S, Xbox One
تاریخ عرضه: ۱۷ آذر ۱۴۰۰

امتیازات:

Gameinformer 9.3/10
VG247 10/10
Gamespot 9/10
IGN 9/10
VGC 8/10

Windows Central 10/10
VentureBeat 10/10
INVERSE 10/10
Generacion Xbox 9.9/10
SomosXbox 9.8/10
Xbox Addict 9.5/10
The Washington post 9.5/10
Stevivor 9.5/10
Xbox Tavern 9.3/10
Areajugones 9.2/10
Player2 9.1/10
Gameover.gr 9/10
Power Unlimited 9/10
Comicbook 9/10
Meristation 9/10
MondoXbox 9/10
Hobbycondolas 9/10
Gamer.nl 9/10
Atomix 9/10
IGN Spain 9/10
TheGamer 9/10
Xbox Achievements 9/10
Spaziogames 9/10
Pure Xbox 9/10
Shacknews 9/10
Gamesradar 9/10
Eurogamer.it 9/10
God is a Geek 9/10
Press Start 9/10
Destructoid 9/10
Dexerto 9/10
Dualshockers 9/10
Vandal 8.8/10
Gamepro 8.7/10
Everyeye.it 8.5
Games.ch 8.5/10
Multiplayer.it 8.5/10
Tryegaming 8.5/10
XGN 8.5/10
IGN Portugal 8/10
Telegraph 8/10
GRYOnline.pl 8/10
Giantbomb 8/10
Trueachievements 8/10
Ausgamers 8/10
Digital Trends 8/10
Gfinity 8/10
Trustedreviews 8/10
Juexvideo 8/10
Videogamer 8/10
IGN France 8/10
Gameblog.fr 8/10
EGM 8/10
GAMEmag 8/10
Gamer.no 8/10
Gamespew 8/10
IGN Italia 8/10
Jeuxactu 8/10
Metro 8/10
Carolequantaine 8/10
New game network 8.4/10
Gamingbible 7/10
Playsense 7/10
Screenrant 7/10

Screenshot_20211216-212533_Chrome.jpg Screenshot_20211216-212110_Samsung Internet.jpg

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
متاسفانه هیچکدوم از مواردی که اینجا ردیف کردی شاهکار محسوب نمیشن. البته شما در نظر شخصی خودت میتونی اونا رو شاهکار بدونی و مشکلی هم نداره.
اینکه استودیوهای FPS ساز در چند سال گذشته(من جمله خود بانجی) نتونستن عناوین جریان ساز و ماندگار تولید کنن واقعا ربطی به اینکه بخوایم یه سری مسائل رو ماست مالی کنیم نداره:) بازی بزرگ هر موقع بیاد نمرات درجه یک هم میگیره و این هیچ ربطی به ژانرش نداره.
ماست مالی؟!
یعنی معتقدی اگه killzone 2 الان رلیز میشد متاش همچنان +90 میموند؟ یعنی بین battlefield ، cod ، titan fall ، Doom ، wolfenstein و . . . . بهترین Fps این نسل میشد killzone 2 ؟! (Are You F Kidding Me ؟:D )

بعد با این استدلالت احتمالا بازی مثل killzone 3 با متای 84 رو با doom 2016 با متای 85 عملا تو یه لول میدونی چون متاشون تقریبا برابره؟:D

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
بحث سره FPS
پست درباره هیلو که FPS شوتر هست
بعد الان رایز چی میگه این وسط
سونی FPS نداره و نخواهد داشت چون استودیو هاش توان رقابت در این سبک رو ندارن اخرین FPS سونی هم متا زرد بوده
حالا باز بگو رایز
=))
حالا خوبه سازنده کیلزون با متای 92 هنوز زیر پرچم سونی بازی میسازه ... اینکه سونی بهشون اجازه داده IP جدید تو سبک متفاوت بسازن دلیلش این نیست که توان رقابت ندارن عزیزم
پس با این منطق باید بگیم مایکرو هم توان رقابت و ساختن بازی خفن تو سبک اکشن ادونچر و هک & اسلش نداره

• Like
Reactions: Little John

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
نزدیک ۱۰ سال پیش این استودیو halo 4 ساخت و متاش شد ۸۷ همه متوجه شدن بازی دیگه عظمت ساخته بانجی رو نداره و پرفکت نیست. الان بعد گذشت ۱۰ سال و گذشت دو نسل دوباره همون متا رو این استودیو کسب کرده !
از اون طرف ژانر fps شده یه طلای ناب ۲۴ عیار که اصلا نمیشه بازی خوب واسش ساخت . اما در عوض شما می بینی تو ژانر tps چطوری مایکرو گیرز رو به اوج رسونده !!
نمی دونم چه اصراری خودمون رو گول بزنیم الکی !
هیلوهای بانجی پرفکت بودن؟:-/ شما همون زمان هم که بازیهای بانجی متای ۹۰+ کسب میکردن، میگفتی درپیتن و بخاطر تبلیغات نمره میگرفتن:

IMG_20210330_101747.png

حالا همون بازیهای به قول خودت درپیت شدن شاهکار و ابزاری برای کوبیدن ۳۴۳. زیبا نیست؟:-/ :D
این دوستمون صفحه قبل خیلی خوب به این نکته اشاره کرد که جا داره نقل قولش کنم دوباره:
واقعا خنده داره بسیاری از کسایی که قبلا به خاطر نوع محیط هیلو و قیافه دشمنا، هیلو رو مسخره می کردند وقتی همچین متای خوبی گرفته که مطمئنا هم طرفدارای قدیمی و هم کسانی که تازه علاقه مند به هیلو شدند من جمله خودم رو راضی کرده یکهو دلسوز شان و جایگاه هیلو در صنعت گیمینگ شدند. مطمئنا همونطور که هیلو در گذشته این صنعت رو برده جلو با این نسخه هم برده و خواهد برد.
خلاصه شما که هیچ وقت بازی نمی کردید بی خودی ادای دلسوزا رو در نیارید.
پ.ن:haters gonna hate:)):)):))

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
بحث سره FPS
پست درباره هیلو که FPS شوتر هست
بعد الان رایز چی میگه این وسط
سونی FPS نداره و نخواهد داشت چون استودیو هاش توان رقابت در این سبک رو ندارن اخرین FPS سونی هم متا زرد بوده
حالا باز بگو رایز
=))
بحث سر fps هست میری عکس ریترنال میذاری؟ :D
همین که برای مقایسه میری نماد ایکس باکس رو جلوی ریترنال عَلم می‌کنی سطح توقعتون رو نشون میده.
سونی هم fps نداره اما آخرین fps ی که اینور اومده دث لوپ هست ، برای شما چیه؟ :D

کم گل به خودی بزن :D

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
حالا اشکال نداره، بازم سونی التماس مایکرو رو میکنه بلکه یه چی غیر سوم شخص پرت کنه جلوش، البته زمانی که بعدا با تیغی که از سونی زده میاره رو کنسول خودش.
داری اشتباه میزنی دوست عزیز
اونی که اعتراف کرده باید الگو برداری کنه و سعی کنه بازیهاش رو به سطح اون یکی برسونه مایکرو هستش ... :D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
هیلوهای بانجی پرفکت بودن؟:-/ شما همون زمان هم که بازیهای بانجی متای ۹۰+ کسب میکردن، میگفتی درپیتن و بخاطر تبلیغات نمره میگرفتن:

View attachment 235261

حالا همون بازیهای به قول خودت درپیت شدن شاهکار و ابزاری برای کوبیدن ۳۴۳. زیبا نیست؟:-/ :D
این دوستمون صفحه قبل خیلی خوب به این نکته اشاره کرد که جا داره نقل قولش کنم دوباره:

چه عکسی :D

میگم من خیلی همرو نمیشناسم :D خیلی تعجب میکردم که یک سری دوستان چقدر فاز روشن فکری برداشتن تو این تاپیک یکهویی و متای 90 از این سبک و اینا می خوان xD نگو کلا هیترای سونی فنن :D دمت گرم روشنمون کردی.

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
482
دوتای بالا نیو آی پی هست برای همین ترکوندن
سومی هم همیشه در همین سطح عالی خودش ظاهر شده با این که شماره های خیلی زیادی ازش ساخته شده.
و ضمنا همه این بازی ها به اندازه خودشون گوتی آخر سال بردن
اما در مورد هیلو ، با بازی طرفیم که همیشه بنچمارک بقیه شوترا میشد و متای زیر ۹۰ براش ضعف بود.الان به جایی رسیده این بازی که نهایت زورش با n میلیون بودجه و ۶سال خون و جیگر خوردن سازنده و فنش میشه این نمره و تازه فناش هم براش عروسی گرفتن! :D
دیگه خدایی خلایق هرچه لایق :D
استاندارد دوگانه که میگن دقیقا یعنی سه جمله ی اولت،
هیلو زمانی new ip بود امتیاز ۹۷ گرفت و تا الان که تقریبا n نسخه ی اصلی و n نسخه ی فرعی داده بیرون هنوزم سطح کیفیش به اندازه ایه که بترکونن،بی تعصب باشید

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بحث سر fps هست میری عکس ریترنال میذاری؟ :D
همین که برای مقایسه میری نماد ایکس باکس رو جلوی ریترنال عَلم می‌کنی سطح توقعتون رو نشون میده.
سونی هم fps نداره اما آخرین fps ی که اینور اومده دث لوپ هست ، برای شما چیه؟ :D

کم گل به خودی بزن :D
حالا همه ندونن و نشناسنت که من می دونم نظراتت چیه! تو نبودی میگفتی دث لوپ رو بازی نمیکنم!
هم بخاطر اینکه ژانرش رو دوست ندارم (میدونی fps دسته بندی نمیشه!) هم اینکه اگر نسخه دومی داشته باشه نمی تونم بازیش کنم چون اینور نمیاد؟!
برو میلاد برو، من 9 ماه توتاپیک های اصلی پست ندادم، مجبورم نکن دوباره بدم! :D

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
700

View attachment 235261

لعنتی نابودش کردی .عکس ۱۰ سال پیش رو چجوری پیدا کردی😂😂

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
حالا همه ندونن و نشناسنت که من می دونم نظراتت چیه! تو نبودی میگفتی دث لوپ رو بازی نمیکنم!
هم بخاطر اینکه ژانرش رو دوست ندارم (میدونی fps دسته بندی نمیشه!) هم اینکه اگر نسخه دومی داشته باشه نمی تونم بازیش کنم چون اینور نمیاد؟!
برو میلاد برو، من 9 ماه توتاپیک های اصلی پست ندادم، مجبورم نکن دوباره بدم! :D
بابا ی سفره ای پهنه واسه ترول دیگه دو دقیقه بخندیم چی میشه مگه 😂

راستی کتاب دومیه خیلی حال نداد ، اما اولیه خیلی خفن بود :/

• Smile
Reactions: Cj_sa

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,062
نام
محمد حسین
2021-12-06_15-58-42.jpg

You can already pre-load the game. In terms of download size, the Halo Infinite single-player campaign will eat up about 50GB of space on your PC, while the multiplayer mode of Halo Infinite weighs in around 26GB. Halo Infinite multiplayer supports crossplay, so Xbox and PC gamers can play together.
وسط vs بازیا بگم. که دیسک فیزیکی حاوی نسخه قابل بازی نیست ولی حجم بازی هم رو pc حدود 50 گیگه. رو کنسولها کمتره. اون حجم 78 گیگی که قبلا اومده بود غلطه.
و دیسک 28 گیگی هم نیاز به آپدیت دی وان داره.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,617
نام
Armin
نزدیک ۱۰ سال پیش این استودیو halo 4 ساخت و متاش شد ۸۷ همه متوجه شدن بازی دیگه عظمت ساخته بانجی رو نداره و پرفکت نیست. الان بعد گذشت ۱۰ سال و گذشت دو نسل دوباره همون متا رو این استودیو کسب کرده !
از اون طرف ژانر fps شده یه طلای ناب ۲۴ عیار که اصلا نمیشه بازی خوب واسش ساخت . اما در عوض شما می بینی تو ژانر tps چطوری مایکرو گیرز رو به اوج رسونده !!
نمی دونم چه اصراری خودمون رو گول بزنیم الکی !
این درجا زدن استودیوی ۳۴۳ به نظرم همش برمیگرده به سقف خواسته های فنهای بازی که خب همچین متایی باعث خوشحالیشونه و توقع بازی پرفکت رو ازینا ندارن . ۳۴۳ هم وقتی میبینه وضع اینجوریه دلیلی واسه ارتقا سطح کاریش نمی بینه و بنظرم این طبیعیه
البته این رو هم در نظر بگیر که این متای ۸۷ اون ۸۷ قدیم نیست و اینجا متا به زور و ضرب نمرات بالایی که خود سایتهای وابسته و پوششی ماکروسافت دادن تازه رسیده به ۸۷ .

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بابا ی سفره ای پهنه واسه ترول دیگه دو دقیقه بخندیم چی میشه مگه 😂

راستی کتاب دومیه خیلی حال نداد ، اما اولیه خیلی خفن بود :/
لول
من خودم اونو نخوندم هنوز، ولی بیا بهت یچی بدم باهاش حال کنی :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
688
داریم به همون جمله همیشگی متای یکسان من متاتره میرسیم😁😁 همینکه رفتی پایین ترین متای نسخه دووم که نقد کمتری داشته گذاشتی که دمیج کنترل کنی و نسخه اولیه گوست رو گذاشتی نشون میده این نسخه در چه جایگاهی قرار داره

Screenshot (338).png Screenshot (339).png

اگه اینطوریه پس این بازی هم کاملا به شایستگی بالای 90 شده
Screenshot (342).png
بازی اگه بازی باشه به راحتی نمره ی خودش رو کسب میکنه.چطور فورزا که اکثر ریسینگ ها زیر نود هستن اشباع نشده سبکش
Screenshot (340).png Screenshot (341).png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر