امتیازات Halo 4

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
MMGN - 9/10

• [*=right]+ Great campaign and story
    [*=right]+ Memorable Halo experience, new 343i flavour
    [*=right]+ Multiplayer is still great
    [*=right]+ Spartan Ops is brilliant co-op fun

• - Some new vehicles are a chore to control
  • - Game sometimes holds your hand

لیست امتیازات: (با تشکر از DON MICHAEL بابت لیست)

18259282596955911569.png

44401119575651401668.png

56302354665546366275.png

13002172215877845197.png

73688795155905978512.png

08635384335139999483.png

71658941314153247784.png

68145661763277037475.png

59930726647468260875.png

66552758444983146071.png

Gaming Age - 10/10
Game Revolution - 10/10
NZGamer - 10/10
Machinima - 10/10
Joystiq - 10/10
Destructoid - 10/10
MondoXbox - 10/10
IGN - 9.8/10
GamingTrend - 9.6/10
Meristation - 9.5/10
GameOver.gr - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
Official Xbox Magazine - 9.5/10
Vandal Online - 9.4/10
Xbox World Australia - 9.4/10
Canadian Online Gamers - 9.3/10
Game Informer - 9.3/10
Multiplayer.it - 9.3/10
GamingXP - 9.2/10
AusGamers - 9.1/10
Eurogamer Spain - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
The Globe and Mail (Toronto) - 9/10
SpazioGames - 9/10
games(TM) - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Official Xbox Magazine UK - 9/10
3DJuegos - 9/10
Gamereactor Sweden - 9/10
Xbox360Achievements - 9/10
Cheat Code Central - 9/10
VideoGamer - 9/10
GameSpot - 9/10
GamesRadar - 9/10
G4 TV - 9/10
Gameblog.fr - 9/10
Gamer.no - 9/10
GamesBeat - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
Gamereactor Denmark - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
Worth Playing - 8.5/10
Gaming Nexus - 8.5/10
Strategy Informer - 8.5/10
Edge Magazine - 8/10
GRYOnline.pl - 8/10
IncGamers - 8/10
Thunderbolt - 8/10
Digital Spy - 8/10
Metro GameCentral - 8/10
The Escapist - 8/10
Eurogamer - 8/10
Giant Bomb - 8/10
EGM - 7/10

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,668
نام
محمد
دقیقا فکت هست.همونطور که قبلا گفتم،نهایت 1-2 نمره اختلاف وجود داره.مثلا تو میتونی بگی حقش 89-90 هست.نمیتونی بگی نه حقش 94ـــه.مگه اینکه بخوای بگی حقش خورده شده.که خب این معنیش زیر سوال بردن متا هست.عزیزم،شماها شدیدا فن هیلو هستید و نمیتونید قبول کنید.منم سر جی تی 5 دقیقا همین درد رو داشتم.هی بازی میکردم و کلی خر کیف میشدم.بعد هی فحش میدادم که چرا نمره هاش پایینه.ولی بعد از 1 سال که مدام بازی کردم،متوجه شدم که اون نمرات حقش بوده.سر آلن ویک هم همین بود.من تو همون تاپیک آلن ویک گفتم که دیگه به متا کاری ندارم و کلی فحشش دادم.ولی بعد از 4-5 بار تموم کردن بازی،دقیقا متوجه شدم که حقش همینه.هیلو 4 هم حالا همینه.نمیشه که تو بگی همه بازیها میانگینشون حقشون بوده،فقط این وسط هیلو 4 به حقش نرسیده.بحث هیتر بودن منتقدا و اینجور تئوری ها هم کلا خنده داره.انگار مایکروسافت کودن هست که همینجوری وایسه تماشا کنه.مایکروسافتی که برای تبلیغ هیلو،از بیلبورد و تبلیغات تلوزیونی گرفته،تا حتی تبلیغ روی لیوان رو انجام میده،مطمئنا انقدر بی عرضه نیست که وایسه سر بازیش رو ببرن.
من گفتم حقش 94 ـه؟ یا اینکه منتقدها هیتر هستن؟ یا اینکه دارن سر بازی رو میبرن؟ کل کامنت های من تو تاپیک هست برو همش رو بخون ببین کجا این حرفها رو زدم :D الکی حرف تو دهن من نزار. گفتم که متا یه نمره هست ولی Fact نیست. آخرین نقدی که از بازی تو متا ثبت شده Guardian هست که به اکثر بازی های بزرگ نمره کامل داده، این خلاصه نقدش:
Halo 4 is brilliant. If you've never played an entry in this series, this is as good a place to start as any and if you're a fan, rejoice; with 343 Industries Halo is in safe hands
به بازی داده 8. مشکل من با این قضیه هست.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
من گفتم حقش 94 ـه؟ یا اینکه منتقدها هیتر هستن؟ یا اینکه دارن سر بازی رو میبرن؟ کل کامنت های من تو تاپیک هست برو همش رو بخون ببین کجا این حرفها رو زدم :D الکی حرف تو دهن من نزار. گفتم که متا یه نمره هست ولی Fact نیست. آخرین نقدی که از بازی تو متا ثبت شده Guardian هست که به اکثر بازی های بزرگ نمره کامل داده، این خلاصه نقدش:
من گفتم تو گفتی:-/دارم کلی میگم.همین که میگی متا فکت نیست،یعنی داری زیر سوال میبریش.خب اگر فکت نیست،چرا قبلا تا بحث FPS میشد،متای هیلو 1-2-3 رو زارت میکوبیدید تو صورت ملت؟چپ و راست گفتید هیلو ریچ بالاترین میانگین FPS ها رو بعد از 2010 داشته.خب چطور اونجا فکت بود این متا؟خب فکت حسابش میکردید که بهش استناد میکردید.مگه غیر از اینه؟
به بازی داده 8. مشکل من با این قضیه هست.
عزیزم رفتی یه نصفه خط از نقد طرف رو گذاشتی بعد میگی 8 داده.باید همه نقدش رو بزاری و ببینیم چرا 8 داده.قطعا ایرادهایی گرفته که نمرش رو کم کرده.وگرنه احمق نیست که بیاد 100 خط تعریف کنه بعد مثلا 8 بده.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
با این اوصاف حتی نصف ترول هایی که تو تاپیک امتیازات GT شد اینجا نشد !! حتی یه ذره !! پست های اونجا همش شده بود مسخره بازی و اقایون همیشه در صحنه ولی اینجا ...........
به خاطر اینکه حتی همین الانش هم هیلو4 میانگین امتیازش تو متا از 83 و 84 بالاتره:D اگه پایینتر بود سر و کله شما هم پیدا میشد (هرچند خیلی هم کم نگذاشتید و با همت کافی تاپیک رو به صفحه 55 رسوندید).

تاپیک GT5 هم به خاطر این تاپیک اونطوری شد. شروع کننده ی این حرکات بچگانه و مسخره از ابتدا خودتون بودید.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,101
نام
نـــــــویـــــــــد
یکی دیگه از دلایل اونجوری شدن تاپیک GT5 اعتماد به نفس بالای دوستان GT Fan و استادشون بود :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
به خاطر اینکه حتی همین الانش هم هیلو4 میانگین امتیازش تو متا از 83 و 84 بالاتره:D اگه پایینتر بود سر و کله شما هم پیدا میشد (هرچند خیلی هم کم نگذاشتید و با همت کافی تاپیک رو به صفحه 55 رسوندید).

تاپیک GT5 هم به خاطر این تاپیک اونطوری شد. شروع کننده ی این حرکات بچگانه و مسخره از ابتدا خودتون بودید.
دقیقا.جالب اینجاست که خیلی حق به جانب هم هستند.من که با یدونشون وارد بحث شدم و در کل نا امید شدم از کرده ی خودم.انگار بویی از . . ولش کن.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
یکی دیگه از دلایل اونجوری شدن تاپیک GT5 اعتماد به نفس بالای دوستان GT Fan و استادشون بود :d
خب هیلو فنها هم همین انتظار رو برای هیلو داشتن.خیلیا بودن که مدعی بودن میانگین بازی 94 میشه.ولی خب الان که دیدن اصلا همچین اتفاقی نیوفتاده و بازی حتی نتونسته میانگینش 90 بشه،شروع کردن به توجیه های عجیب و غریب.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,101
نام
نـــــــویـــــــــد
خب هیلو فنها هم همین انتظار رو برای هیلو داشتن.خیلیا بودن که مدعی بودن میانگین بازی 94 میشه.ولی خب الان که دیدن اصلا همچین اتفاقی نیوفتاده و بازی حتی نتونسته میانگینش 90 بشه،شروع کردن به توجیه های عجیب و غریب.

راستش من با اون خیلی ها زیاد رابطه نداشتم . اما فن های خود بازی که از شماره 1 هیلو رو بازی کرده بودن همچین انتظاری نداشتن شاید هم داشتن و جایی بیان کردن و من ندیدم

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
اگه واسه یه بازی میخواستی از زیر خاک درش بیاری ، الان وقتشه :d

قضیه اینه که اگه از زیر خاک هم درش بیارم و هیلو رو هم بگیرم، عمرا حال ندارم دوباره XBL رو ردیف کنم.:D
نمیشه که آدم هیلو بگیره بعد فقط کمپین رو بره!
فکر کنم سطح گیمیریم به این حد تنزل پیدا کرده که سالی کمپین یه COD رو برم و خودمو FPS Player بدونم :D

چون اسپم نباشه : ماکرو باید تریلوژی جدید رو میذاشت تو کنسول بعدیش شروع می کرد. میانگین 87 چه خوب، چه بد، چه با اهمیت، چه بی اهمیت، پایین ترین تو عنوانای اصلی هیلوئه.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,306
نام
بابک
الان با این 55 صفحه بحث به چی رسیدید؟؟؟:d
فن های بازی هم بهتره قبول کنن این مشکل نمره های خیلی پایین واسه همه بازیا هست.آنچارتد 3 هم اگه نمره پایین نمیگرفت نمرش به جای 92 میشد 96.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,668
نام
محمد
من گفتم تو گفتی:-/دارم کلی میگم.همین که میگی متا فکت نیست،یعنی داری زیر سوال میبریش.خب اگر فکت نیست،چرا قبلا تا بحث FPS میشد،متای هیلو 1-2-3 رو زارت میکوبیدید تو صورت ملت؟چپ و راست گفتید هیلو ریچ بالاترین میانگین FPS ها رو بعد از 2010 داشته.خب چطور اونجا فکت بود این متا؟خب فکت حسابش میکردید که بهش استناد میکردید.مگه غیر از اینه؟
مگه من الان اومدم بازی رو با سایر بازی ها مقایسه کردم و گفتم Halo 4 ازشون بالاتره؟ گفتم به نظر من Halo 4 خیلی بهتر از Reach هست ولی متاشون داره یه چیز دیگه میگه، Reach هم که Halo هست و یه بازی دیگه نیست که بگیم میخوام فن بازی در بیارم :D الان تو خودت قبول داری GT5 در حد Shift هست؟ نه خداییش قبول داری؟ :D به نظر من که این حرف، مسخره ترین حرف ممکن هست. من خودم اگه یه جا بحث میانگین بشه هیچ وقت نمیام Halo 4 رو با یه بازی با متای 92 و 93 مقایسه کنم ولی بازم میگم میانگین یه بازی همیشه نشون دهنده ارزش واقعی اون بازی نیست.
عزیزم رفتی یه نصفه خط از نقد طرف رو گذاشتی بعد میگی 8 داده.باید همه نقدش رو بزاری و ببینیم چرا 8 داده.قطعا ایرادهایی گرفته که نمرش رو کم کرده.وگرنه احمق نیست که بیاد 100 خط تعریف کنه بعد مثلا 8 بده.
این خلاصه نقدش بود که تو متا گذاشتن، اینم پاراگراف آخر نقدش :D
So with its strong multiplayer present and correct, Halo 4 remains true to the legacy of the first entry in this in videogame series. It also moves this franchise's lore forward through the Campaign Mode and provides what fans expect from a Halo title in how it looks and plays. This is all starting to sound a little clinical, so allow me to make my feelings clear about this game. Halo 4 is brilliant. If you've never played an entry in this series, this is as good a place to start as any and if you're a fan, rejoice; with 343 Industries Halo is in safe hands
اینم کل نقدش :D
Halo 4 – review | Technology | guardian.co.uk
حالا من نمیخوام به نمره Guardian گیر بدم ولی مثلا یکی دیگه گفته بازی پتانسیل اینو داره یکی از بهترین بازی های تاریخ بشه، از گرافیک و صداگذاری هم به شکل عجیبی تعریف کرده و گفته بهترین بازی سری Halo هست ولی بهش 9.2 داده، یعنی متن نقد رو بخونی میگه 10 رو داده حتما :D در کل من هیچ وقت میانگین رو زیر سوال نبردم، حرفم اینه که بازی یه مقدار سخت گیرانه نقد شده، اینم شانس 343 هست دیگه :D

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
ما که کمپین و مولتی بازی رو امروز شروع کردیم و به شدت هم لذت بردیم حالا هی هیترها بیان اینجا نمره بزارن و خوشحال باشن که چرا میانگین بازی به 90 نرسیده،این بازی برای ما بهترین بازی امسال هست، با این چیزی که من مبینم بهترین مولتی پلیر و بهترین گرافیک کنسولی هم خواهد بود. دیگه بقیه اش کشکه.

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
راستي دوستان در مورد گرافيك بازي سايت هاي گيم چي گفتن ؟ گفتن كه اين بازي بهترين گرافيك كنسولي امسال رو داره؟
ميخوام ببينم شانس اين كه جايزه بهترين گرافيك امسال رو هيلو4 مال خودش كنه چه قدره؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
بچه بازی؟ ... تو این تاپیک به جز یکی دو مورد که به سرعت هم از عرصه روزگار حذف شدن ... پست تمسخر امیز و فن بیسی زده نشد .... حرف غیر منطقی هم زده ..نشد ... اگه بعضی دوستان با حتی گذاشتن نمرات جدید بازی هم مشکل دارن ... و فکر و خیال برای خودشون میکنن ... برای چی اصلا این تاپیک زده شده ...

اگه حالا میخواید این تاپیک رو برای سال دیگه بهونه کنید ... همین جا برای همه اونهایی که اونجا نوبت گرفتن .. بگم برای tlou و gow خودتون راه کج میکنید ... شاید تو تاپیک beyond همدیگه رو ببینیم ... اونم به خاطر اینکه این سبک همه پسند نیست ...

میخواید بوکمارک کنید .. یا هر چیزی از این نوع بچه بازی ها ...

البته تا چند دقیقه دیگه یکی این پست رو هم مثل بقیه پاک میکنه ...

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
راستش من با اون خیلی ها زیاد رابطه نداشتم . اما فن های خود بازی که از شماره 1 هیلو رو بازی کرده بودن همچین انتظاری نداشتن شاید هم داشتن و جایی بیان کردن و من ندیدم
:arrowd:

دیشب 11 شب رفتم بازی رو گرفتم تا 5 صبح بازی کردم تا آخر مرحله 5 رفتم . اگه بخوایم واقعا بین باشیم واقعا نمیشه بازی رو با کلمات توصیف کرد . این بازی اینقدر بزرگه که حد نداره . فقط نام Halo ! کاری که 343 کرد واقعا توی این نسل بی نظیر بود
بدون شک بهترین و کالمترین بازی این نسل هستش . بازی که همه چیز رو در بهترین حالت خودش داره . گیم پلی بازی که دیگه رسما مخصوص خود Halo هستش و عمرا هیچ بازی نمیتونه بهش برسه . گرافیک هم بهترین گرافیک کنسولی تا امروز . این همه جزئیات و شلوغیه محیط و AI و نورپردازی و دود و گرد و غبار و خیلی چیزای دیگه تو این محیط بدون افت فریم :-/ واقعا به قول بابک اینا یه رَم جدید تو 360 پیدا کردن . نمیشه رو کنسول این نسل همچین کاری کرد . واقعا شاهکار کردن . این Chapter 5 ... :| رسما نهایت قدرت کنسول این نسل هستش این بازی از نظر گرافیکی
اما به نظر من بازم مثل همیشه Gameplay بازی نقطه ی قوت بازی هستش و چیزی هست که باید اول از همه در مورد اون صحبت کرد . خواستی از هیلو 4 تعریف کنی از گیم پلیش بگو چیزی که هیچ بازی هیچوقت نمیتونه بهش برسه . تنوع دشمنا تنوع اسلحه هوش مصنوعی بی نظیر . جوری باهات بازی میکنن و عکس العمل نشون میدن انگار داری با Player بازی میکنی
موسیقی های بازی در حد خودکشی . به یکی از بچه ها گفتم . این موسیقی هارو بذار گوش کن رگتو بزن :d وارد منوی بازی شدم یه لحظه از جو زمین خارج شدم . واقعا عالی بود اون موسیقی . در طول بازی هم که کاملا دیوونت میکنه مخصوصا اگه با هدست بازی کنی
در مورد داستان و بقیه چیزا هم اینجا نمیشه بحث کرد فعلا دوستان داخل لایو حضور بهم برسونیم بحث کنیم :d
دیگه همین . واقعا حالی که دیشب موقع بازی داشتم رو نمیتونم توصیف کن . امشب لانچ تریلر بازی و 6 نوامبر هم منتظر فروش فوق العاده ی این بازی میباشم
بهتر ازین نمیشد یه استودیو بیاد هیلو رو بگیره و به این شکل بده بیرون . درود خداوند بر تمام اعضای 343

تموم کردیم . واقعا بهترین بازی این نسلم بود بدجوری چسبید . تعریفات رو هم قبلا کردیم دیگه حرفی نیست . پایان بازی هم کلا هیچ مشکلی نداشت به نظرم :d
بازی از اول تا آخر رو اوج بود واقعا نمیشه گفت کدوم چپتر بهتر بود از نظر گیم پلی
خدا حفظشون کنه و انشاالله بازی با امتیاز خیلی عالی که میگیره و فروش فوق العاده ای که داره خستگیشون در بره :d
در جواب فردی که گفته بود GameSpot 9 یا احتمالا 9.5 (کمه؟!) میده
نه بابا 9 بعیده به نظر من خیلی بده 8 البته اینم بعیده 7.5 بهتره . الان که فکر میکنم میبینم اینم بعیده دیگه 7 خوبه خداییش با اینکه بعید به نظر میرسه اما خوبه کلا
اونوت برادران از اعتماد به نفس و قیافه حق به جانب حرف می زنند..

5of7hts47lhikd61ps4.jpeg

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

نوید یه چیزی بگو که به شکل بسیار خفن تر و بدجور تر به خودتون برنگرده !! یه سر خواهش میکنم برو تاپیک HALO 4 تا ببینی چه درفشان کاری هایی که نکردند !! میگفتند بازی میشه بهترین بازی قرن ، همین الان براش کل جایزه های گوتی رو ردیف کردند !! گفتند از گیم اسپات 10 نگیره از سایت میرن بیرون !! میگفتند بهترین هیلو ساخته شده در دنیا هست !! میگفتند بهترین FPS دنیا با اختلاف زیاد هست !! رو متا 95 شرط خون میبستند !!

اینا همش مثال هایی هست که به عینه در تاپیک میدید !! بنده خدایی از بازی انتقاد میکرد جز گروه القاعده و طالبان حسابش میکردند !! اینهمه هایپ شد و نتیجه اش شد این !!

GT5 طرفدارهاش نصف اینهمه هایپی که برای HALO 4 شد رو انجام ندادند !!

نوید جان پست بالایی بنده رو کاملا مناظره کن !! تازه اینا از خودت هست !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر