امتیازات GODFALL

پیش بینی شما از امتیاز بازی GODFALL در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    134
  • نظرسنجی بسته شده است .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,379
نام
رامین
179203

GODFALL

Developer: Counterplay Games
Publisher: GEARBOX PUBLISHING
Platforms: PS5 | PC
Genre(s): Role-Playing, Action RPG
Release Date: Nov 12, 2020

195750

آخرین ویرایش:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
665
نام
امیرحسین
IGN 6/10

qx7_godfall.jpg

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی بایپس شده زمان خوبی بود تا مشابه همیشه به دور از نمرات و تاثیراتش روی ذهنم برم سمت بازی

باورم نمی شد اینقدر بازی قشنگ و جذاب باشه و باهاش ارتباط برقرار کنم منی که از سبک rpg چندان خوشم نمیاد مبارزات بازی واقعا لذت بخش هست فیزیک بازی همون چیزی هست که باید باشه و حس کیل کاملا می ده درجه سختی بازی هم خیلی مناسبه
شاید چون این بازی به سختی دارک سولز نیست یا تمام انلاینه این بالا سرش اومده اما به نظرم قبل از اینکه به ناف بازی اشغال یا فیل ببنیدن حتما خودتون امتحانش کنید من که واقعا لذت بردم از بازی
ضمنا گرافیک بازی هم خیلی خوبه اما هنوز ری نداره بعدا بهش اضافه می کنن اما رفیلکشن هاش دست کمی از ری تریسینگ نداره.
بازی اصلا کند نیست برعکس اتفاقا خیلی هم سریعه و باس فایت هم زیاد داره خوبیش اینه که بمیرید از اول نمیاد از همون جا ظاهر می شید شاید برای منتقدا این خیلی دردناک باشه اما برای من این حرکت فوق العادس لازم نیست 1 جای تکراری 1000 بار تکرار کنم.
از یکی دیگه از دوستامم پرسیدم راجب بازی اونم خوشش اومده بود می گفت متاش واقعا حقش نیست.

• Like
Reactions: Tidus and kamyy

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
بازی بایپس شده زمان خوبی بود تا مشابه همیشه به دور از نمرات و تاثیراتش روی ذهنم برم سمت بازی

باورم نمی شد اینقدر بازی قشنگ و جذاب باشه و باهاش ارتباط برقرار کنم منی که از سبک rpg چندان خوشم نمیاد مبارزات بازی واقعا لذت بخش هست فیزیک بازی همون چیزی هست که باید باشه و حس کیل کاملا می ده درجه سختی بازی هم خیلی مناسبه
شاید چون این بازی به سختی دارک سولز نیست یا تمام انلاینه این بالا سرش اومده اما به نظرم قبل از اینکه به ناف بازی اشغال یا فیل ببنیدن حتما خودتون امتحانش کنید من که واقعا لذت بردم از بازی
ضمنا گرافیک بازی هم خیلی خوبه اما هنوز ری نداره بعدا بهش اضافه می کنن اما رفیلکشن هاش دست کمی از ری تریسینگ نداره.
بازی اصلا کند نیست برعکس اتفاقا خیلی هم سریعه و باس فایت هم زیاد داره خوبیش اینه که بمیرید از اول نمیاد از همون جا ظاهر می شید شاید برای منتقدا این خیلی دردناک باشه اما برای من این حرکت فوق العادس لازم نیست 1 جای تکراری 1000 بار تکرار کنم.
از یکی دیگه از دوستامم پرسیدم راجب بازی اونم خوشش اومده بود می گفت متاش واقعا حقش نیست.
جالبه!
اون اوایل یه ps4 اومده بود،نمرات نک که اومد بعضیا اومدن گفتن بازی خیلی فانه،نمراتش باید بیشتر باشه.
وقتی خودم بازیش کردم عمق فاجعه رو متوجه شدم!بازیش هیچی نداشت!لول دیزاین بازی فاجعه بود،گرافیک،گیم پلی تکراری که هیچ نکته جدیدی نداشت...
این بازیو من هنوز تجربه نکردم،اما مطمعنم بجز گرافیک هیچی نداره.((مثل RYSE))

• Sad
Reactions: kamyy

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,379
نام
رامین
Jeuxvideo.com 6.5/10
PlayStation Universe 6/10
Hardcore Gamer 6/10
Critical Hit 6/10
GamingBolt 6/10
PCGamesN 5/10

GameSpot 5/10
Even if you can play with others, Godfall's meaty combat eventually begins to wear thin after the umpteenth version of the same fight. This is a shallow game bolstered by decent combat that struggles to bear the weight of an entire game. Uninteresting loot mixed with a monotonous and grindy structure is not a good combination, and for as satisfying and fun as it can often be to hack your way through one battle after another, there's not enough here to sustain that enjoyment for more than a few hours​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر