امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
عجب لحظات حساسیه از صبح کم کم دیگه باید منتظر باشیم اگه به نظرم با 10 و ۹ شروع کنه کار رفته رو غلطک ولی اگه ۸ اینا زیاد باشه اوضاع خراب میشه

• Like
Reactions: mohsen2012

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اولین نمره اومد
Redirect Notice
9 داده توضیحاتش هم زیاده مثلا طرف گفته با سیستم فست تراول نتونسته کار کنه و..
نمیدونم سایتش معتبره ولی عکس ها و. گذاشته
لینک نقد به دلیل امبارگو حذف شد

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,402
نام
امین
اولین نمره اومد
Redirect Notice
9 داده توضیحاتش هم زیاده مثلا طرف گفته با سیستم فست تراول نتونسته کار کنه و..
نمیدونم سایتش معتبره ولی عکس ها و. گذاشته
لینک درست بزار. این چیزی که گذاشتی ربطی به نقد نداره. هیچ‌جا هم ندیدم به این نقد اشاره شده باشه.

• Like
Reactions: Adidas95

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گرفتیمون ؟ مجبوری مگه ؟

لینک درست بزار. این چیزی که گذاشتی ربطی به نقد نداره. هیچ‌جا هم ندیدم به این نقد اشاره شده باشه.
لینکش حذف کردن دیدن یکسری از بچه ها نقدش یواشکی رفته بود قبل امبارگو کاشکی از نوشته هاش کپی میکردم

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,696
نام
mohammad
من اصلا دلم با این نسخه نیست! نه اینکه بدم بیادا! منظورم نمراتشه! اونم نه اینکه گند بزنه! من بین نود و زیر نودش شک دارم!!:D اگه اشتباه نکنم hzd هم پیش نمایش هاش عالی بود! و واقعا هم عنوان بدی نشد و تبدیل به یک اثر عالی شد! اینم حس می کنم همونه انتظارمون باید بین 86 تا 89 باشه!!!

• Like
Reactions: Red Ѵ and SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مقدمه نقدش این بود بازگشت خشم و انتقام ! کلا نخوندم ولی اشاراتی به سیستم فست تراول داشت که انگار دوست داشته استفاده کنه ولی محدودیت داشته براش

• Like
Reactions: mohsen2012

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
Daily dot- 4/5
درست يادم نيست ولي فكر ميكنم توي متا هم ثبت ميشه.
اين نسخه رو بهترين توي سري نام برده

Opening with the promise of a changed Kratos certainly sets grand expectations for the new God of War. Under the game’s focused direction, the story manages to provide a thoughtful meditation on its hero’s legacy, the nature of his gratuitous violence, and what it means to engage in such senseless killing. And though it isn’t perfect, the game excels at nearly everything it sets out to do. Full of genuine surprises, thrilling action, and emotionally grounded in almost every moment, this God of War is easily the best entry in a long series that had no right to reinvent itself so wel

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
Daily dot- 4/5
درست يادم نيست ولي فكر ميكنم توي متا هم ثبت ميشه.
اين نسخه رو بهترين توي سري نام برده
این طرف 30 ساعت طول کشیده که بازی رو تموم کنه البته با رفتن ساید کوئست ها در کل از بازی راضی بوده ولی اصلا توضیح درست حسابی در مورد ویژگی های بازی نداده فقط اومده رضایتش یا عدم رضایتش از بخش های بازی رو گفته

• Like
Reactions: PoPEye

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
این نقد من نمیدونم تو سایت متا قرار میگیره یا نه ولی خیلی خوب ویژگی های بازی رو توضیح داده
n4g : 9
امیدوارم حقیقت داشته باشه\m/
in God of War you will have several weapons , directly or through Atreus, only one of which is the Leviathan ax that we spoke in the March preview . I do not want to spoil you with the surprise of discovering them yourself

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر