امتیازات FINAL FANTASY VII REMAKE

متای بازی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    105
  • نظرسنجی بسته شده است .

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
من از الان تو psn پول ریختم منتظرم ببینه چی کار میکنه اگر موفق شه قطعا میخرمش اگر نه احتمالا p5r بخرم

Vagabond

کاربر سایت
Oct 21, 2019
137
دمو رو که بازی کردم و عالی بودش و بنظرم اگر محتوا کافی بتونه ارائه بده که بهونه دست بعضی منتقدین نده نمرش پایینتر از 88 نمیشه.

• Like
Reactions: dark souls

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
چند روز پیش انتحاری رو بستم رفتم تو دل تریلر نهایی بازی خلاصه کل بازی برام اسپویل شد !! ای بمیری اسکوار با این تریلر دادنت :| این چیزی که من دیدم اگه از نظر محتوا مشکلی نداشته باشه تا 93 جا داره ...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
چند روز پیش انتحاری رو بستم رفتم تو دل تریلر نهایی بازی خلاصه کل بازی برام اسپویل شد !! ای بمیری اسکوار با این تریلر دادنت :| این چیزی که من دیدم اگه از نظر محتوا مشکلی نداشته باشه تا 93 جا داره ...

اونایی که بازی بهشون سریعتر رسیده و تموم کردن که شدید راضی بودن
منتقدا هم راضی باشن بالای 90 راحت سهله

سال سال JRPG هاست قشنگ >:)>:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
با چیزایی که من دیدم و خوندم بازی یا +90 ه یا - 85 بعید میدونم از این دو حالت خارج باشه...

البته اگه تجربه خودم رو بخوام در نظر بگیرم که دمو باشه، 83 میدم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
یه روز دیگه جا داشت...چرا نظرسنجی بسته شده؟ :-"
به هر حال +90 میشه:-" ... تو اون یکی تاپیک فکر کنم گفتم 91 :-" ولی انشاالله که بیشترم بشه:D
تا فردا بازش کردم :-"
متا 90 به بالا رو شاخش ـه :-bd

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,672
نام
mohammad
خیلی ها راضی بودن از بازی...ولی خوب نظرات متفاوته...:D
بازی مثل نسخه 15 اصلا نیست و مشکلات اونو نداره...
ولی در بعضی از مناطق شاهد دیر لود شدن تکسچر ها هستیم که امیدوارم یکاریش کنند:D

• Like
Reactions: Oakenshield

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
خیلی ها راضی بودن از بازی...ولی خوب نظرات متفاوته...:D
بازی مثل نسخه 15 اصلا نیست و مشکلات اونو نداره...
ولی در بعضی از مناطق شاهد دیر لود شدن تکسچر ها هستیم که امیدوارم یکاریش کنند:D
نظر یکی رو خوندم میگفت گرافیک بازی تو روز خیلی بده

It's inconsistent as hell. The game looks much worse in daylight condtions because the lighting is flat and there are poor textures everywhere. A lot of the locations are bland with weak art direction, there's entire chapters where you're running around in a drab looking reactor or sewer the whole time. Be prepared for a ton of bad looking NPCs too but all the main characters are very detailed obviously.

There are several locations that look great but it's hard to go into without spoilers. The cutscenes all look amazing of course and the transition from gameplay to cinematics are the most seamless I've ever seen in a game.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,973
نام
محمد
خودم به 90+ رای دادم اما بوی 88-89 میاد :D

ولی جدای از هر بحثی امیدوارم متا بره بالای نود ، آبروی سری را بخره.اخرین باری که متای نود داشتیم تو سری من تازه داشتم میرفتم دبستان. الان اما دارم لیسانسمم میگیرم:D (۱۴ هم حساب نیست :p )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر