امتیازات Detroit: Become Human

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
امتیازات عنوان جدید Quantic Dream منتشر شد.

MetaCritic: 79
OpenCritic: 80

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
وارد فاز جدیدی شدیم که جدا از روشنفکر نماها، روشنفکر نما یاب ها رو هم داریم شناسایی می کنیم که چیز کمیابی بوده تو سال های اخیر :D
که خوشبختانه شما از اولم جز ترولر ها دسته بندی میشدی نیاز نبود شناسایی کنیم

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
820
نام
پویا
متا از اون چیزی که انتظار داشتم پایین تره ولی خب مهم اینه که اکثر نقد ها از داستان خیلی تعریف کردن و از بازی کیج چیزی غیر از داستان انتظار نداشتم دیگه بقیه اش میمونه تا وقت کنم برم سراغ بازی:x
ولی کیج یه دستی به سر و روی گیم پلی بازی هاش بکشه به نظرم جای دوری نمیره:-"
به علاوه اینکه توی این نسل خرج کردن 60 دلار برای بازی ای تو این سبک به نظرم زیادیه و قطعا اگه قیمتش پایین تر بود -مثلا 40 دلار- خودم حتما پیش خریدش میکردم:D

میشه بگی از کجا فهمیدی ایشون اهل تروله؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کلا بازی های داستانی متای بالایی نمی گیرن، 81 که خیلی خوبه به نظرم. مثل To the Moon شده:D
1ezf_screenshot_۲۰۱۸۰۵۲۴-۱۷۱۶۱۴_crop_539x432.png
واقعا این باکس آرت بازیه؟:| چقدر داغونه:|

• Like
Reactions: arash1996

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,193
نام
Amir
این سبک از دهه 80 هست
قاعدتا اون موقع کیج سر درس و مشقش بوده :)
من حالا منظورم از پایه ریزی دقیقا این نبود ک اولین بازی این سبکی رو کیج ساخته باشه. ولی خب مطمئنا کیج این سبکو گسترش داده و به مردم شناسوند.
کم کم هم داره این سبکو جا میندازه . تا وقتی هم که یه سری منتقدا هستن ک این سبکو کلاه برداری میدونن پس انتظار نمرات ۴ و ۵ رو باید داشت. تا چن سال دیگه هم بازی های این سبکی هم بیشتر میشن و هم خیلی بیشتر جا میوفتن و این نمرات قرمز و تند کمتر میشن(البته به غیر از بعضی خودشیرینا که به بازی های عامه پسند هم ۴ و ۵ میدن)
به هر حال چیزیه ک متفاوته و هنوز کامل جا نیوفتاده . چیزای متفاوت اول کوبیده میشن بعد جا میوفتن . به قول گیم اسپات کیج به شناسوندن سبک خودش نزدیک تر شده.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
کلا بازی های داستانی متای بالایی نمی گیرن، 81 که خیلی خوبه به نظرم. مثل To the Moon شده:D

باکس ارتش فاجعه است ! واقعا وقتی میبینش عذر شرعی میگیرم ! نمیدونم کی اینا رو متقاعد کرده از این استفاده کنن

• Like
Reactions: saphire

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM

افتضاح ترین باکس ارت تاریخ سرگرمی ( حداقل یکی از ) :|

THE KING M

کاربر سایت
Dec 8, 2015
324
ungeek 9.5

Pros:
  • Fantastic story and immersive world, writing really shines.
  • You will, at some point, feel for the androids in one way or the other.
  • Scenes are just the right length, allowing for a replay without investing too much time.
  • While we wish for 60fps, the current setting on the PS4 Pro is enough to give the player a pleasant gaming experience.
Cons:
  • Campaign run through is a bit too short, wish it was at least maybe 3-5 hours more.
  • Flowchart could be a turn off for other people who would want to discover everything on their own.
  • Starts out a teeny bit slow
  • If anything, jumping from story to story may boggle the continuity a bit for some players.
Final Verdict: 9.5/10
9.5/10
Detroit: Become Human Review | Relevant, thought provoking, and fantastic

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,403
نام
سید محمد حسین
تعداد گوتی هاش چیزی نمونده بود به Super Mario Galaxy 2 برسه ;))

خیلی بی جا و بی مورد و بی وقت این بحث رو باز کردی ولی صرفاً میگم، اون بازی ای که بهش میخندی با اختلاف درصدر یکی از پرطرفدارترین سبک های تاریخ وایساده(مثل بازی مذکور صدر جدول یه سبک که کلّاً فقط خودش توش بازی AAA میزنه واینستاده;))) که هیچ شخصیبت اش هنوز هم به عنوان آیکون گیمینگ شناخته میشه و دلیل این که چرا تو هر سالی که عرضه میشه Goty ای نصیبش نمیشه کاملاً قابل بحثه...

میذارم به این حساب که میخواستی ترول کنی بهت می خندم....هاهاهاهاهاه:)):)):))

اوه وای من...تا الان داشتم هویت اصلی ام رو مخفی می کردم...از الان به بعد چیکار کنم:((

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,206
نام
∂αнмα
جدا این چه وضعشه که تا یـ سری انتقاد میکنن یـ سریا بلند میشن سریع تگ مورد نظرشون رو میچسبونن به طرف ؟ واقعا درک نمیکنم این همه حجمه منفی نگری رو ! از این ور اون ور افتادن بوم هم دیگه حدی داره !

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
دیروز اصلا محو فیزیک بتل جدید شدم یادم رفت قراره متای این بازی هم بیاد:D
خب رفتم با کلی استرس که ببینم این بازی بعد از این همه تاخیر متاش چند شده و فقط داشتم میگفتم رو 70 نباشه که دیدم رو 80 هست\m/
تبریک دوستان این بازی هم ترکوند کلی خوشحال شدم:x

• Like
Reactions: vaan 2 and FUTURE

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نظرشخصی امتیازات انچنان تعریفی نداره. حداقل از دید من براساس بودجه و زمان، امکانات و تجربه اهالی استدیو و غیره نگاه میکنم نه واقعا متای 80 برای دیوید کیج و تیم ش که چندین بازی در یک ژانر عرضه کردند مناسب نیست. (یکجورایی مثل درجا زدن هست)

فاصله انتشار Beyond با این بازی یک چیزی حدود 5 ساله، بودجه 40 میلیون یورویی بدون مارکتینگ و نمرات در حد Until Dawn ی شده که اولش یک پروژه اول شخص برای move بوده و بعد از اون یکبار روند ساخت بازی به کل کنسل شده و دوباره ریبوت شد و یک تیم بدون تجربه در این ژانر میاد و متای 78 میگیره

بازار این ژانر هم دیگه مثل قبل (زمان هوی رین) بکر نیست و شاید به نظر من کم کم حتی داره تبدیل به یک ساب ژانر میشه

در کل باید ببینیم تو فروش چه طوری عمل میکنه وگرنه از لحاظ بازخورد منتقدین و اسم و رسم دیوید کیج و استدیوش خیلی معمولی بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر